De site voor alle sporten

Menu
 

Wielrennen - Spaans Nationaal Kampioenschap - 2012

Keuze van een seizoen :

Spanje

Uitslagen Dames

Uitslagen Heren

Spaans Nationaal Kampioenschap - Uitslagen Heren 2012

SpanjeSpanje - 21 Juni 2012 - 24 Juni 2012


Individuele Tijdrit - U23 Heren - 21 Juni 2012


Individuele Tijdrit Heren - 22 Juni 2012Individuele Tijdrit


Wegwedstrijd - U23 Heren - 22 Juni 2012



Wegrit Heren - 24 Juni 2012


1ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)Movistar05:08:48
2ESPKoldo Fernandez De Larrea (ESP)Garmin - Sharp - Barracudazt
3ESPFrancisco Jose Pacheco Torres (ESP)Gios - Deyserzt
4ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
5ESPJavier Moreno Bazan (ESP)Movistarzt
6ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Rabobankzt
7ESPFrancisco Manuel Anton Marin (ESP)Burgos - BH - Castilla y Leonzt
8ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Leopard - Trekzt
9ESPPablo Urtasun Perez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
10ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Andaluciazt
11ESPGorka Verdugo Marcotegui (ESP)Euskaltel - Euskadizt
12ESPPablo Torres Muiño (ESP)Burgos - BH - Castilla y Leonzt
13ESPAlan Perez Lezaun (ESP)Euskaltel - Euskadizt
14ESPJose Luis Cano Losa (ESP)Andaluciazt
15ESPGarikoitz Bravo Oiarbide (ESP)Caja Ruralzt
16ESPXabier Zandio Echaide (ESP)Team Ineoszt
17ESPDelio Fernandez Cruz (ESP)Ondazt
18ESPMarcos Garcia Fernandez (ESP)Caja Ruralzt
19ESPMikel Astarloza Chaurreau (ESP)Euskaltel - Euskadizt
20ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Cofidiszt
21ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
22ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Movistarzt
23ESPRuben Perez Moreno (ESP)Euskaltel - Euskadizt
24ESPAmets Txurruka Ansola (ESP)Euskaltel - Euskadizt
25ESPJoaquin Sobrino Martinez (ESP)SP Tableware00:06
26ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Caja Rural00:08
27ESPAntonio Piedra Perez (ESP)Caja Ruralzt
28ESPDaniel Dominguez Barragan (ESP)Nsp - Ghostzt
29ESPJavier Chacón Quesada (ESP)Andaluciazt
30ESPFrancisco Javier Aramendia Llorente (ESP)Caja Ruralzt
31ESPEgoi Martinez De Esteban (ESP)Euskaltel - Euskadi00:11
32ESPEfrén Carazo Aguilera (ESP)Burgos - BH - Castilla y Leonzt
33ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Competitive Cyclist00:15
34ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Burgos - BH - Castilla y Leon00:31
35ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Euskaltel - Euskadi00:48
36ESPAdrian Saez De Arregi Egurrola (ESP)Euskaltel - Euskadi00:49
37ESPJesus Rosendo Prado (ESP)Andalucia00:52
38ESPJosé Vicente Toribio Alcolea (ESP)Andalucia01:14
39ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)SP Tableware01:18
40ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Orbeazt
41ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Orbeazt
42ESPRubén Plaza Molina (ESP)Movistar01:56
43ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Caja Rural02:46
44ESPEloy Ruiz Pinto (ESP)Andalucia03:07
45ESPDavid Belda Garcia (ESP)Burgos - BH - Castilla y Leonzt
46ESPJose Ivan Gutierrez Palacios (ESP)Movistar03:24
47ESPJulian Sanchez Pimienta (ESP)Caja Rural03:26
48ESPJaume Rovira Pous (ESP)Gios - Deyserzt
49ESPDavid Gutierrez Gutierrez (ESP)Onda04:09
50ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)Movistar04:11
51ESPJavier Moreno Bazan (ESP)Movistarzt
52ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Movistar05:55
53ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Movistarzt
54ESPAntonio Ramírez (ESP)zt
55ESPJose Luis Roldan Carmona (ESP)Andalucia07:02
56ESPAitor Perez Arrieta (ESP)zt
57ESPFrancisco Javier Iriarte Garro (ESP)Movistar10:49
58ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Orbeazt
59ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Orbea11:47
60ESPXabier Zabalo Imaz (ESP)Orbeazt
61ESPPablo Lechuga Rodriguez (ESP)Andaluciazt
62ESPJordi Simón Casulleras (ESP)Andaluciazt
63ESPRomán Osuna Montes (ESP)Andaluciazt
64ESPSergio Carrasco Garcia (ESP)Andaluciazt
65ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Burgos - BH - Castilla y Leonzt
66ESPPascual Orengo Lopez (ESP)Burgos - BH - Castilla y Leonzt
67ESPJosé Luis Martinez Jimenez (ESP)zt

Individuele Tijdrit - Junior Heren - 24 Augustus 2012



Wegrit - Junior Heren - 26 Augustus 2012


Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden