De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Parijs-Troyes - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Parijs-Troyes - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2012

Parijs-Troyes 2012

FrankrijkFrankrijk - 11 Maart 2012


Paris-Troyes - 11 Maart 2012


1FRAJean-Marc Bideau (FRA)Bretagne - Schuller04:09:30
2FRAAnthony Delaplace (FRA)Saur - Sojasunzt
3FRARomain Bacon (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
4FRASteven Tronet (FRA)Big Mat - Aubervilliers 9300:07
5SWEAlexander Wetterhall (SWE)Endura Racingzt
6FRABenoit Drujon (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
7FRAStéphane Poulhies (FRA)Saur - Sojasunzt
8FRABenoit Daeninck (FRA)CC Nogent-Sur-Oisezt
9SUIMarcel Aregger (SUI)Atlas Personal - Jakroozt
10FRAMorgan Kneisky (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
11FRALaurent Mangel (FRA)Saur - Sojasunzt
12FRAArnaud Molmy (FRA)Véranda Rideau 72zt
13FRABenjamin Giraud (FRA)VC La Pomme Marseillezt
14RUSIlnur Zakarin (RUS)Itera - Katushazt
15FRAFabien Bacquet (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
16FRAMathieu Chiocca (FRA)CC Etupes Le Doubszt
17FRAJimmy Turgis (FRA)CC Nogent-Sur-Oisezt
18HUNPéter Kusztor (HUN)Atlas Personal - Jakroozt
19FRAMathieu Drujon (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
20FRAGuillaume Bonnet (FRA)Sco Dijon - Team Lapierrezt
21FRAAlexis Bodiot (FRA)zt
22CZEPetr Vakoc (CZE)CC Etupes Le Doubszt
23NORVegard Robinson Bugge (NOR)Joker - Meridazt
24FRAGael Malacarne (FRA)Bretagne - Schullerzt
25FRACésar Bihel (FRA)Differdange - Magic Sportfoot.dezt
26FRAGeoffrey Rouat (FRA)zt
27NZLAlex Meenhorst (NZL)Differdange - Magic Sportfoot.dezt
28FRAArmindo Fonseca (FRA)Bretagne - Schullerzt
29JAPMiyataka Shimizu (JAP)Bridgestone Anchorzt
30BELJohan Coenen (BEL)Differdange - Magic Sportfoot.dezt
31FRAAlexis Coulon (FRA)Sco Dijon - Team Lapierrezt
32NORLorents Ola Aasvold (NOR)Plussbank - BMCzt
33FRAYannick Martinez (FRA)VC La Pomme Marseillezt
34RUSSergey Pomoshnikov (RUS)Itera - Katushazt
35LUXTom Thill (LUX)zt
36NORChrister Rake (NOR)Joker - Meridazt
37GBRIan Bibby (GBR)Endura Racingzt
38SUIPatrick Schelling (SUI)Atlas Personal - Jakroozt
39FRAClément Koretzky (FRA)VC La Pomme Marseillezt
40FRAPierre Bonnet (FRA)zt
41FRAMathieu Fernandes (FRA)CC Etupes Le Doubszt
42NORReidar Bohlin Borgersen (NOR)Joker - Meridazt
43FRAGuillaume Malle (FRA)Véranda Rideau 72zt
44FRANicolas Baldo (FRA)Atlas Personal - Jakroozt
45FRARomain Lejeune (FRA)UV Aubezt
46FRAJulien Guay (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
47FRAMaxime Mederel (FRA)Saur - Sojasunzt
48FRADimitri Le Boulch (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
49NORBjørn Tore Nilsen Hoem (NOR)zt
50FRAJohan Mombaerts (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
51FRAThomas Lebas (FRA)Bridgestone Anchorzt
52FRABenjamin Pascual (FRA)Sco Dijon - Team Lapierrezt
53NEDRemco Broers (NED)Differdange - Magic Sportfoot.dezt
54FRAJulien Rabaud (FRA)UV Aubezt
55GERPaul Voss (GER)Endura Racingzt
56FRAYohan Cauquil (FRA)VC La Pomme Marseillezt
57FRABrice Feillu (FRA)Saur - Sojasunzt
58FRAGeoffroy Lequatre (FRA)Bretagne - Schullerzt
59FRAEric Berthou (FRA)Bretagne - Schullerzt
60FRAStéphane Rossetto (FRA)CC Nogent-Sur-Oisezt
61ESPIker Camano Ortuzari (ESP)Endura Racingzt
62POLTomasz Olejnick (POL)Véranda Rideau 72zt
63GERFlorian Salzinger (GER)Atlas Personal - Jakroozt
64GBRErick Rowsell (GBR)Endura Racingzt
65FRAFabrice Jeandesboz (FRA)Saur - Sojasunzt
66FRACyril Bessy (FRA)Saur - Sojasunzt
67FRADimitri Champion (FRA)Bretagne - Schullerzt
68FRAFranck Vermeulen (FRA)Véranda Rideau 72zt
69FRAJean-Marc Marino (FRA)Saur - Sojasunzt
70GBRJonathan Tiernan-Locke (GBR)Endura Racing00:21
71FRAMatthieu Converset (FRA)CC Villeneuve Saint Germain - Soissons - AISnezt
72GBRAdam Yates (GBR)zt
73FRABoris Zimine (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille03:15
74FRAJocelyn Lemperriere (FRA)Sco Dijon - Team Lapierrezt
75FRAEmilien Clère (FRA)UV Aubezt
76RUSIgor Frolov (RUS)Itera - Katusha03:29
77FRASébastien Harbonnier (FRA)zt
78FRAPierre Luc Périchon (FRA)VC La Pomme Marseillezt
79FRAMaxime Pinel (FRA)Vélo Cub de Toucyzt
80FRACamille Thominet (FRA)CC Villeneuve Saint Germain - Soissons - AISnezt
81AUSJohn Jack Anderson (AUS)Endura Racingzt
82FRAYoann Barbas (FRA)zt
83FRALoic Forestier (FRA)Vélo Cub de Toucyzt
84FRALucas Vincent (FRA)CC Etupes Le Doubszt
85FRARomain Delalot (FRA)CC Nogent-Sur-Oisezt
86SUIJonathan Fumeaux (SUI)Atlas Personal - Jakroozt
87FRAPierre Garson (FRA)CC Nogent-Sur-Oisezt
88FRAClément Penven (FRA)CC Nogent-Sur-Oisezt
89FRAYann Guyot (FRA)zt
90FRAGaylord Cumont (FRA)Véranda Rideau 72zt
91LATToms Skujins (LAT)VC La Pomme Marseillezt
92RUSSergey Chernetskiy (RUS)Itera - Katushazt
93FRAFrederic Bichot (FRA)Véranda Rideau 7206:38
94RUSMaxim Razumov (RUS)Itera - Katushazt
95FRAPierre Luc Périchon (FRA)VC La Pomme Marseillezt
96FRAThomas Bouteille (FRA)09:08
97ESTGert Jõeäär (EST)CC Villeneuve Saint Germain - Soissons - AISnezt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden