De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Vlaamse Pijl - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Vlaamse Pijl - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

België

Uitslagen 2012

Vlaamse Pijl 2012

BelgiëBelgië - 3 Maart 2012


Vlaamse Pijl - 3 Maart 2012


1BELFrédéric Amorison (BEL)Landbouwkrediet03:41:40
2BELSteven Caethoven (BEL)Accent.jobs – Willems Veranda’s00:03
3BELBoris Dron (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricolezt
4BELTim De Troyer (BEL)Ovyta - Eijssen Acrogzt
5BELAntoine Demoitie (BEL)Idemasport - Biowanzezt
6BELRobin Steenuit (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricolezt
7NEDRobin Chaigneau (NED)Kogazt
8BELSean De Bie (BEL)Ovyta - Eijssen Acrogzt
9ITAEugenio Alafaci (ITA)Leopard - Trekzt
10BELKevin Claeys (BEL)Landbouwkredietzt
11BELKevin Van Melsen (BEL)Accent.jobs – Willems Veranda’szt
12LUXBob Jungels (LUX)Leopard - Trekzt
13BELBenjamin Verraes (BEL)Jong Vlaanderenzt
14BELWalt De Winter (BEL)Jong Vlaanderenzt
15NEDSven Van Luijk (NED)Cycling Team Jo Pielszt
16NEDMaurits Lammertink (NED)Vacansoleil - DCMzt
17BELStig Broeckx (BEL)Lotto - Ridley Espoirszt
18BELSibrecht Pieters (BEL)zt
19BELThomas Chamon (BEL)Geox Fuji Test Teamzt
20NEDJasper Hamelink (NED)Vacansoleil - DCMzt
21NEDNick Van Der Lijke (NED)Rabobank Continental Teamzt
22BELNiels Reynvoet (BEL)Lotto - Ridley Espoirszt
23BELSven Jodts (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
24ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Leopard - Trekzt
25BELZico Waeytens (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
26BELNicolas Vereecken (BEL)Lotto - Ridley Espoirszt
27AUSChris Jory (AUS)Gpm - Wilsonzt
28FRALoïc Desriac (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
29BELJustin Van Hoecke (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole00:06
30BELKess Heytens (BEL)zt
31BELOlivier Pardini (BEL)Colba - Superano Hamzt
32BELEdward Theuns (BEL)zt
33BELMaarten Craeghs (BEL)Lotto - Ridley Espoirs00:03
34BELGijs Van Hoecke (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
35IRLRonan McLaughlin (IRL)An Post - Sean Kelly Teamzt
36NEDMarco Minnaard (NED)Rabobank Continental Teamzt
37BELLaurens De Vreese (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
38BELBart Bruyndonckx (BEL)zt
39BELTom Dernies (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricolezt
40BELKjell Van Driessche (BEL)Landbouwkredietzt
41BELLouis Verhelst (BEL)zt
42BELQuentin Bertholet (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole00:08
43NEDLars Vierbergen (NED)Kogazt
44BELSteven Van Vooren (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
45BELDimitri Claeys (BEL)Geofco - Ville d'Algerzt
46LUXPit Schlechter (LUX)Leopard - Trekzt
47BELGertjan De Vos (BEL)Geox Fuji Test Teamzt
48NEDWim Botman (NED)Kogazt
49BELPreben Van Hecke (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator02:02
50BELMatthias Allegaert (BEL)Ovyta - Eijssen Acrog03:20
51BELTom Van Asbroeck (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator03:30
52BELJulien Stassen (BEL)Idemasport - Biowanzezt
53BELRoy Jans (BEL)An Post - Sean Kelly Teamzt
54BELJonathan Breyne (BEL)Landbouwkredietzt
55BELWillem Wauters (BEL)Lotto - Ridley Espoirs00:03
56NEDBart Van Haaren (NED)Kogazt
57NEDSjors Roosen (NED)Cycling Team Jo Pielszt
58BELDimitri Fauville (BEL)zt
59NEDBrian Megens (NED)Rabobank Continental Teamzt
60BELJonathan De Witte (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricolezt
61BELJeroen Lepla (BEL)Jong Vlaanderenzt
62BELBjorn De Decker (BEL)zt
63BELStijn Joseph (BEL)Ovyta - Eijssen Acrogzt
64FRAFlorian Sénéchal (FRA)Omega Pharma - Quick Step04:25
65BELOlivier Poppe (BEL)Lotto - Pôle Continental Wallon05:05
66BELNiels Godderis (BEL)zt
67BELXandro Meurisse (BEL)zt
68BELBert Van Lerberghe (BEL)Jong Vlaanderenzt
69BELThomas Sprengers (BEL)Lotto - Belisol00:03
70FRAMorgan Kneisky (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
71BELArnaud Van Den Abeele (BEL)Jong Vlaanderenzt
72BELKevin Van Acker (BEL)zt
73BELAlphonse Vermote (BEL)zt
74BELQuentin Van Heuverswijn (BEL)Idemasport - Biowanzezt
75BELGilles Devillers (BEL)Landbouwkrediet05:20
76BELTom Goovaerts (BEL)Colba - Superano Hamzt
77NEDPim De Beer (NED)Cycling Team Jo Pielszt
78BELTim Vanspeybroeck (BEL)Ovyta - Eijssen Acrogzt
79BELNiels Van Dijck (BEL)Jong Vlaanderen05:34
80ITAGiorgio Brambilla (ITA)Leopard - Trek06:05
81GERRick Zabel (GER)Rabobank Continental Team06:35
82BELKenzie Boutté (BEL)07:10
83NEDMartijn Tusveld (NED)Rabobank Continental Teamzt
84BELMathias Van Holderbeecke (BEL)Colba - Superano Ham08:05
85NEDJohim Ariesen (NED)Kogazt
86BELJeroen Hoorne (BEL)Omega Pharma - Quick Stepzt
87FRABoris Zimine (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
88FRAAnthony Colin (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
89BELOliver Naesen (BEL)zt
90NEDRikke Dijkxhoorn (NED)Geofco - Ville d'Algerzt
91FINPaavo Paajanen (FIN)Geox Fuji Test Teamzt
92BELNick Daems (BEL)zt
93BELBert Scheirlinckx (BEL)Geofco - Ville d'Algerzt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden