De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Neuseen Classics - Rund um Die Braunkohle - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Neuseen Classics - Rund um Die Braunkohle - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Duitsland

Uitslagen 2012

Neuseen Classics - Rund um Die Braunkohle 2012

DuitslandDuitsland - Leipzig - 20 Mei 2012


Neuseen Classics - Rund um Die Braunkohle - 20 Mei 2012


1GERAndre Schulze (GER)Team Netapp4:10:31
2FRASébastien Chavanel (FRA)Europcarzt
3GERRobert Förster (GER)United Health Care Presented by Maxxiszt
4GEREric Baumann (GER)zt
5GERSteffen Radochla (GER)Nsp - Ghostzt
6RUSNikolay Trusov (RUS)Rusvelozt
7GERMichael Kurth (GER)Eddy Merckx - Indelandzt
8GERAlexander Krieger (GER)Heizomatzt
9GERRalf Matzka (GER)Thüringer Energie Teamzt
10DENAsbjørn Kragh Andersen (DEN)Treforzt
11GERDavid Bartl (GER)LKT Team Brandenburgzt
12SLOBlaz Jarc (SLO)Team Netappzt
13GERFabian Schnaidt (GER)Specialized Concept Storezt
14GERChristian Mager (GER)Heizomatzt
15GERMichael Schwarzmann (GER)Team Netappzt
16RUSLeonid Krasnov (RUS)Rusvelozt
17ARGMauricio Guillermo Frazer (ARG)Start - Atacama Flowery Desert+0:06
18GERFelix Donath (GER)LKT Team Brandenburg+0:12
19GERDirk Müller (GER)Nutrixxion - Abuszt
20MARTarik Chaoufi (MAR)Nationaal Team Van Marokkozt
21GERJulian Hellmann (GER)Eddy Merckx - Indelandzt
22DENThomas Guldhammer (DEN)Treforzt
23GERSebastian Körber (GER)Nutrixxion - Abuszt
24GERBjörn Schröder (GER)+0:16
25GERMarcus Burghardt (GER)BMC Racing Team+0:19
26ESPIbon Zugasti Arrese (ESP)Start - Atacama Flowery Desertzt
27DENJannik Hyldtoft Hansen (DEN)Treforzt
28GERChristoph Springer (GER)Specialized Concept Storezt
29MARMouhcine Lahsaini (MAR)Nationaal Team Van Marokkozt
30AZEElchin Asadov (AZE)Specialized Concept Store+0:27
31ARGTomas Enrique Gil (ARG)Start - Atacama Flowery DesertARG
32GERNikodemus Holler (GER)Specialized Concept Storezt
33RUSMatvey Zubov (RUS)Rusvelozt
34GERAlexander Gottfried (GER)Nutrixxion - Abuszt
35GERDaniel Westmattelmann (GER)Eddy Merckx - Indeland+0:31
36FRAAlexandre Pichot (FRA)Europcarzt
37TUNRafaâ Chtioui (TUN)Europcar+0:38
38GERBastian Menzel (GER)LKT Team Brandenburgzt
39ESPRubén Menendez Velasco (ESP)Start - Atacama Flowery Desertzt
40GERBastian Bürgel (GER)Thüringer Energie Teamzt
41GERTobias Knaup (GER)LKT Team Brandenburgzt
42GERRobert Bengsch (GER)+0:42
43MARIsmail Ayoune (MAR)Nationaal Team Van Marokko+0:44
44MAREssaïd Abelouache (MAR)+0:45
45GERJonas Koch (GER)Specialized Concept Store+0:47
46GERPatrick Bercz (GER)Eddy Merckx - Indelandzt
47GERFlorian Monreal (GER)Eddy Merckx - Indelandzt
48GERSven Forberger (GER)Nsp - Ghost+0:52
49GERJacob Fiedler (GER)Nsp - Ghost+0:56
50GERFabian Bruno (GER)Heizomat+1:09
51GERJannick Geisler (GER)Heizomatzt
52GERDanilo Hondo (GER)Lampre - ISDzt
53GERManuel Straub (GER)Heizomat+1:16
54GERChristopher Muche (GER)Heizomat+1:18
55SUIMarcel Wyss (SUI)Team Netapp+1:20
56BELJérôme Baugnies (BEL)Team Netapp+1:20
57CZELeopold König (CZE)Team Netapp+1:28
58GERMaximilian Stier (GER)LKT Team Brandenburg+1:28
59GERMarcel Barth (GER)Thüringer Energie Team+1:31
60GERMaximilian Werda (GER)Thüringer Energie Team+1:31
61GERBjörn Thurau (GER)Europcar+1:52
62GERJonas Schmeiser (GER)Nsp - Ghostzt
63GERAndreas Stauff (GER)Eddy Merckx - Indelandzt
64GERMarkus Eichler (GER)Team Netappzt
65GERFabio Nappa (GER)Specialized Concept Storezt
66GERAndre Benoit (GER)zt
67DENKristian Haugaard Jensen (DEN)Trefor+1:56
68GERJohannes Kahra (GER)Thüringer Energie Team+2:03
69GERStefan Schäfer (GER)Nsp - Ghostzt
70GERRené Obst (GER)Nsp - Ghostzt
71FRAAnthony Charteau (FRA)Europcar+3:01
72ITADavide Malacarne (ITA)Europcarzt
73GERSebastian Forke (GER)Nsp - Ghost+3:36
74DENKlaus Hieronymus Stenger (DEN)Trefor+4:29
75GERMoritz Schaffner (GER)Thüringer Energie Team+7:12
76GERErik Mohs (GER)zt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden