/li>
  • Wereldbeker Hockey Heren
  • Wereldbeker Hockey Dames
  • Algemeen Links

    Wielrennen - Scandinavian Race Uppsala - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

    Wielrennen - Scandinavian Race Uppsala - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

    Keuze van een seizoen :

    Zweden

    Uitslagen 2012

    Scandinavian Race Uppsala 2012

    ZwedenZweden - 12 Mei 2012


    Scandinavian Race Uppsala - 12 Mei 2012


    1SWEJonas Ahlstrand (SWE)Cykelcity.se04:34:21
    2SWEMichael Olsson (SWE)Cykelcity.sezt
    3SWEEdvin Wilson (SWE)Cykelcity.se00:11
    4FRAThomas Rostollan (FRA)zt
    5SWEJohan Landström (SWE)Cykelcity.se00:41
    6SWELars Andersson (SWE)Concordia - Himmerland01:07
    7SWEPaul Wirenstedt (SWE)01:57
    8SWESimon Galle (SWE)zt
    9BELTimothy Vangheel (BEL)Colba - Superano Hamzt
    10NEDJarno Gmelich Meijling (NED)02:14
    11BELOlivier Pardini (BEL)Colba - Superano Hamzt
    12SWEPhilip Lindau (SWE)Cykelcity.sezt
    13ESTMihkel Räim (EST)Cr4 Chemins/roannezt
    14SWEJohan Svensson (SWE)02:16
    15SWELinus Dahlberg (SWE)Oneco - Mesterhus03:32
    16BELKévin Suarez Marinez (BEL)Colba - Superano Hamzt
    17DENMarc Hester Hansen (DEN)Concordia - Himmerlandzt
    18NORJo Kogstad Ringheim (NOR)Argon 18 - Unaaszt
    19ALGAbdelbaset Hannachi (ALG)Groupement Sportif Petrolier Algeriezt
    20SWEDaniel Renhage (SWE)zt
    21SWELucas Persson (SWE)Concordia - Himmerlandzt
    22NORHenrik Steen Haugen (NOR)Ringeriks - Kraft Lookzt
    23SWESebastian Balck (SWE)Concordia - Himmerlandzt
    24NORTommy Frengen Evensen (NOR)zt
    25SWEPetter Persson (SWE)zt
    26SWEMarcus Svensson (SWE)zt
    27GERBenjamin Edmüller (GER)Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorferzt
    28SWEAnders Ekh Dahlberg (SWE)zt
    29FINMatti Maninnen (FIN)04:36
    30UKRMaksym Averin (UKR)Amore & Vitazt
    31NOREsben Sørensen Gullingsrud (NOR)zt
    32SWEEmil Andersson (SWE)zt
    33SWEChristian Bertilsson (SWE)Cykelcity.sezt
    34SWEMathias Hjärtström (SWE)zt
    35NORSindre Skjøstad Lunke (NOR)zt
    36LATViesturs Luksevics (LAT)Amore & Vitazt
    37ESTIndrek Rannama (EST)zt
    38ESTKarlo Aia (EST)zt
    39SWEMarcus Linder (SWE)zt
    40BELMathias Van Holderbeecke (BEL)Colba - Superano Hamzt
    41ESPJuan Miguel Pérez Garcia (ESP)zt
    42ESPJuan Jesús López (ESP)zt
    43SWEMatti Scheffer (SWE)zt
    44NORSindre Eid Hermansen (NOR)Ringeriks - Kraft Lookzt
    45SWEDaniel Lundvall (SWE)zt
    46FINJoonas Henttala (FIN)zt
    47SWEErik Kullgren (SWE)zt
    48BELSven Van Den Houte (BEL)Colba - Superano Hamzt
    49SWEBjörn Gustafsson (SWE)zt
    50FRANicolas Queyranne (FRA)zt
    51SWEJoakim Carlsson (SWE)zt
    52FINJuho Färlin (FIN)zt
    53NORAnders Røe (NOR)zt
    54AUTStefan Stadler (AUT)Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorferzt
    55BELTom Goovaerts (BEL)Colba - Superano Hamzt
    56SWEJakob Södergrann (SWE)zt
    57SWEClas Nordström (SWE)zt
    58NORKristoffer Wormsen (NOR)Argon 18 - Unaaszt
    59SWEFredrik Albing (SWE)zt
    60SWEJan Gunnars (SWE)zt
    61NOROla Elfmark (NOR)Argon 18 - Unaaszt
    62SWEEmil Eriksson (SWE)zt
    63SWEIsak Lundgren (SWE)zt
    64SWEChristian Gustavsson (SWE)zt
    65FINAku Silvenius (FIN)zt
    66FRARemi Sarreboubee (FRA)zt
    67SWEPeter Carlsson (SWE)zt
    68SWEAlexander Gingsjö (SWE)zt
    69SWEOve Nilsson (SWE)zt
    70ROULars Pria (ROU)Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorferzt
    71NORErik Borg Kolsung (NOR)zt
    72SWEMarcus Johansson (SWE)zt
    73SWEKalle Sandell (SWE)Geox Fuji Test Teamzt
    74SWEMats Andersson (SWE)Argon 18 - Unaaszt
    75ESPJuan Carlos Rienda Segura (ESP)04:51
    76ALGAbdenour Yahmi (ALG)Geofco - Ville d'Alger09:02
    77SWELudwig Bengtsson (SWE)16:20
    78SWETobias Stridsberg (SWE)zt
    79SWEFredrik Frykberg (SWE)21:10
    80ALGMouadh Bettira (ALG)zt
    81SWEThomas Wahlgren (SWE)zt
    82SWEFredrik Olofsson (SWE)24:16

    Statistieken

    Archief

    Erelijst

    Informatie

    © Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden