De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Jurmala Grand Prix - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Jurmala Grand Prix - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Letland

Uitslagen 2012

Jurmala Grand Prix 2012

LetlandLetland - 19 Mei 2012


Jumala GP - 19 Mei 2012


1BRARafael De Mattos Andriato (BRA)Farnese Vini - Selle Italia04:17:09
2RUSLeonid Krasnov (RUS)Rusvelozt
3LATEmils Liepins (LAT)Rietumu - Delfinzt
4ITAThomas Bertolini (ITA)Farnese Vini - Selle Italiazt
5SVKMichal Kolár (SVK)Dukla Trencin - Trekzt
6ESTJaan Kirsipuu (EST)Champion Systemzt
7UKRMaksym Vasilyev (UKR)ISD - Lamprezt
8SVKMaros Kovác (SVK)Dukla Trencin - Trekzt
9ESTMihkel Räim (EST)Cr4 Chemins/roannezt
10ALGAbdelbaset Hannachi (ALG)Groupement Sportif Petrolier Algeriezt
11HUNKrisztian Lovassy (HUN)Tusnadzt
12LATReinis Andrijanovs (LAT)Alpha Baltic - UnityMarathons.comzt
13GERMike Aaron Egger (GER)Specialized Concept Storezt
14SLOMarcel Ternovsek (SLO)Tusnadzt
15ESTErki Pütsep (EST)Alpha Baltic - UnityMarathons.comzt
16LATSandis Eislers (LAT)Alpha Baltic - UnityMarathons.comzt
17FINJoonas Henttala (FIN)zt
18LATKristofers Racenajs (LAT)Alpha Baltic - UnityMarathons.comzt
19BLRIgnat Malei (BLR)zt
20BLRAliaksandr Antonau (BLR)zt
21SVKRobert Gavenda (SVK)Dukla Trencin - Trekzt
22LATIndulis Bekmanis (LAT)Rietumu - Delfinzt
23GEREmanuel Buchmann (GER)Specialized Concept Storezt
24NOROla Inge Drøpping (NOR)Alpha Baltic - UnityMarathons.comzt
25ITARoberto De Patre (ITA)Farnese Vini - Selle Italiazt
26LATDmitrijs Sorokins (LAT)Rietumu - Delfinzt
27ALGAzzedine Lagab (ALG)Groupement Sportif Petrolier Algeriezt
28FINSamuel Pökälä (FIN)zt
29GERMario Vogt (GER)Specialized Concept Storezt
30ROUSzabolcs Sebestyen (ROU)Tusnadzt
31ALGAbdenour Yahmi (ALG)Geofco - Ville d'Algerzt
32LATAndris Vosekalns (LAT)Rietumu - Delfinzt
33ALGMouadh Bettira (ALG)zt
34BLRRuslan Kitaev (BLR)zt
35LATMaris Bogdanovics (LAT)Alpha Baltic - UnityMarathons.comzt
36LATIvars Prokofjevs (LAT)Rietumu - Delfinzt
37GERNico Knab (GER)Specialized Concept Storezt
38UKRDenys Karnulin (UKR)ISD - Lamprezt
39RUSArkimedes Arguelyes Rodriges (RUS)Rusvelozt
40ESTTimmo Jeret (EST)Guidon Chalettoiszt
41SVKMartin Mahdar (SVK)Dukla Trencin - Trekzt
42GERAchim Burkart (GER)Specialized Concept Storezt
43AZETural Isgandarov (AZE)Specialized Concept Storezt
44BLRVladzislu Patskevich (BLR)zt
45BLRKanstantsin Klimiankou (BLR)Astana Continentalzt
46ESTKrister Raudsepp (EST)zt
47UKRVitaliy Popkov (UKR)ISD - Lamprezt
48UKRAnatoliy Pakhtusov (UKR)ISD - Lamprezt
49ESTKristian Neemela (EST)zt
50ITAUmberto Nardecchia (ITA)Farnese Vini - Selle Italiazt
51LATAndris Ponomarenko (LAT)zt
52FINIlari Kahila (FIN)zt
53LATKaspars Sergis (LAT)Rietumu - Delfinzt
54FINSami Tiainen (FIN)zt
55LATAndris Smirnovs (LAT)Rietumu - Delfinzt
56ITACristiano Benenati (ITA)Farnese Vini - Selle Italiazt
57UKROleksand Martynenko (UKR)ISD - Lamprezt
58LATArtis Pujats (LAT)Rietumu - Delfinzt
59BLRAndrei Sakalou (BLR)zt
60UKRVladyslav Bakumenko (UKR)ISD - Lamprezt
61UKRVolodymyr Dzhus (UKR)ISD - Lamprezt
62ESTSilver Schultz (EST)EC Saint-Etienne Loirezt
63UKRDmytro Volovod (UKR)ISD - Lamprezt
64RUSMatvey Zubov (RUS)Rusvelozt
65ESTMarkku Ainsalu (EST)zt
66BLRNikita Zharoven (BLR)zt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden