De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Internationaal Wegcriterium - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Internationaal Wegcriterium - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2012

Internationaal Wegcriterium 2012

FrankrijkFrankrijk - 24 Maart 2012 - 25 Maart 2012


Algemeen klassement - 25 Maart 2012


1AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Team07:03:43
2FRAPierrick Fedrigo (FRA)Fdj - Big Mat00:08
3AUSMichael Rogers (AUS)Team Ineoszt
4NORLars Petter Nordhaug (NOR)Team Ineos00:09
5ITARinaldo Nocentini (ITA)AG2R - La Mondialezt
6BELMaxime Monfort (BEL)Radioshack - Nissan00:23
7ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadi00:38
8SWEThomas Lövkvist (SWE)Team Ineos00:42
9FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale00:47
10FRAChristophe Riblon (FRA)AG2R - La Mondiale01:11
11FRAJean-Christophe Péraud (FRA)AG2R - La Mondiale01:19
12FRAMaxime Bouet (FRA)AG2R - La Mondiale01:21
13FRAChristophe Le Mével (FRA)Garmin - Sharp - Barracuda01:28
14FRAJulien El Farès (FRA)Team Type 1zt
15FRACyril Gautier (FRA)Europcar01:29
16FRAGuillaume Levarlet (FRA)Saur - Sojasun01:30
17FRAAlexandre Geniez (FRA)Argos - Shimano01:33
18FRADimitri Champion (FRA)Bretagne - Schuller01:35
19COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Colombia Es Passion - Coldeportes01:48
20ITAMarco Pinotti (ITA)BMC Racing Team02:00
21GERSimon Geschke (GER)Argos - Shimano02:40
22COLJohn Darwin Atapuma Hurtado (COL)Colombia Es Passion - Coldeportes03:12
23ESPMikel Astarloza Chaurreau (ESP)Euskaltel - Euskadi03:21
24ITADavide Malacarne (ITA)Europcar03:31
25FRAAmaël Moinard (FRA)BMC Racing Team03:33
26USADavid Zabriskie (USA)Garmin - Sharp - Barracuda03:46
27USABrent Bookwalter (USA)BMC Racing Team03:47
28FRADimitri Le Boulch (FRA)Big Mat - Aubervilliers 9303:56
29FRABenoît Vaugrenard (FRA)Fdj - Big Mat04:02
30LUXFränk Schleck (LUX)Radioshack - Nissan04:07
31FRARomain Hardy (FRA)Bretagne - Schuller04:09
32NORVegard Stake Laengen (NOR)Team Type 104:10
33FRAGeoffroy Lequatre (FRA)Bretagne - Schullerzt
34FRARudy Molard (FRA)Cofidis04:12
35FRAMickaël Buffaz (FRA)Cofidis04:16
36FRAGiovanni Bernaudeau (FRA)Europcar04:25
37FRALaurent Mangel (FRA)Saur - Sojasun04:31
38AUSBenjamin King (AUS)Team Type 104:41
39ESPGorka Verdugo Marcotegui (ESP)Euskaltel - Euskadi04:55
40FRAPierre Luc Périchon (FRA)VC La Pomme Marseille04:57
41FRAYannick Talabardon (FRA)Saur - Sojasun05:00
42ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Euskaltel - Euskadi05:43
43NEDTom Dumoulin (NED)Argos - Shimano06:56
44PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Radioshack - Nissan07:12
45FRARémi Pauriol (FRA)Fdj - Big Mat07:13
46FRAFlorian Guillou (FRA)Bretagne - Schuller07:33
47ESPMikel Landa Meana (ESP)Euskaltel - Euskadi07:35
48FRARenaud Dion (FRA)Bretagne - Schuller07:36
49NEDMichel Kreder (NED)Garmin - Sharp - Barracuda08:03
50FRARémi Cusin (FRA)Team Type 108:07
51FRAYohan Cauquil (FRA)VC La Pomme Marseille08:14
52FRAArmindo Fonseca (FRA)Bretagne - Schuller08:19
53ESPEgoi Martinez De Esteban (ESP)Euskaltel - Euskadi08:20
54COLWilson Alexander Marentes Torres (COL)Colombia Es Passion - Coldeportes08:22
55FRASteven Tronet (FRA)Big Mat - Aubervilliers 9308:31
56FRAArnaud Gérard (FRA)Fdj - Big Mat08:56
57FRAArnaud Courteille (FRA)Fdj - Big Mat08:59
58FRAClément Koretzky (FRA)VC La Pomme Marseille09:05
59COLJeffry Johan Romero Corredor (COL)Colombia Es Passion - Coldeportes09:15
60FRAJulien Bérard (FRA)AG2R - La Mondiale09:21
61LATToms Skujins (LAT)VC La Pomme Marseille09:43
62AUSNathan Haas (AUS)Garmin - Sharp - Barracuda09:49
63FRAJulien Antomarchi (FRA)Team Type 110:05
64GERFabian Wegmann (GER)Garmin - Sharp - Barracuda10:07
65GBRChris Froome (GBR)Team Ineos10:29
66GERLinus Gerdemann (GER)Radioshack - Nissan10:35
67FRAAnthony Charteau (FRA)Europcar10:44
68FRANicolas Bazin (FRA)Big Mat - Aubervilliers 9310:45
69FRAJohn Gadret (FRA)AG2R - La Mondiale10:49
70NEDThomas Dekker (NED)Garmin - Sharp - Barracuda11:20
71COLVictor Hugo Peña Grisales (COL)Colombia Es Passion - Coldeportes11:42
72SLOJure Kocjan (SLO)Team Type 111:53
73FRAPierre Rolland (FRA)Europcar11:58
74FRAFlorian Vachon (FRA)Bretagne - Schuller12:14
75ITASalvatore Puccio (ITA)Team Ineos12:27
76FRAJean-Luc Delpech (FRA)Bretagne - Schuller12:30
77ITAMatteo Montaguti (ITA)AG2R - La Mondiale12:39
78FRAChristophe Laborie (FRA)Saur - Sojasun12:46
79FRAArnaud Labbe (FRA)Cofidis13:25
80FRAChristophe Kern (FRA)Europcar13:50
81RUSVladimir Efimkin (RUS)14:00
82FRAAnthony Roux (FRA)Fdj - Big Mat14:16
83FRADavid Le Lay (FRA)Saur - Sojasun14:30
84FRAGregoire Tarride (FRA)VC La Pomme Marseille14:46
85FRANicolas Rousseau (FRA)Big Mat - Aubervilliers 9315:01
86GBRLuke Rowe (GBR)Team Ineos15:04
87COLLuis Felipe Laverde Jimenez (COL)Colombia Es Passion - Coldeportes15:24
88FRAJimmy Engoulvent (FRA)Saur - Sojasun15:26
89FRANacer Bouhanni (FRA)Fdj - Big Mat15:48
90FRARomain Sicard (FRA)Euskaltel - Euskadi16:18
91GERJens Voigt (GER)Radioshack - Nissan16:26
92ESPJavier Mejías Leal (ESP)Team Type 116:50
93BELYannick Eijssen (BEL)BMC Racing Team17:43
94FRAMathieu Drujon (FRA)Big Mat - Aubervilliers 9320:21
95LTUEvaldas Siskevicius (LTU)VC La Pomme Marseillezt
96COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Colombia Es Passion - Coldeportes20:31
97FRANicolas Vogondy (FRA)Cofidis20:57
98FRARonan Racault (FRA)Big Mat - Aubervilliers 9322:19
99NZLGeorge Bennett (NZL)Radioshack - Nissan23:33
100NEDRaymond Kreder (NED)Garmin - Sharp - Barracuda23:56
101FRAFabien Bacquet (FRA)Big Mat - Aubervilliers 9324:37
102GERPatrick Gretsch (GER)Argos - Shimano27:15
103SWETobias Ludvigsson (SWE)Argos - Shimano27:30
104CHNCheng Ji (CHN)Argos - Shimano29:26

Etappe 1 - Porto-Vecchio - Porto-Vecchio - 89,5 km - 24 Maart 2012Sprint


1FRAFlorian Vachon (FRA)Bretagne - Schuller02:03:48
2SUIDanilo Wyss (SUI)BMC Racing Teamzt
3FRAClément Koretzky (FRA)VC La Pomme Marseillezt
4GERSimon Geschke (GER)Argos - Shimanozt
5FRANicolas Bazin (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
6FRAGeoffroy Lequatre (FRA)Bretagne - Schullerzt
7FRAGiovanni Bernaudeau (FRA)Europcarzt
8FRARomain Hardy (FRA)Bretagne - Schullerzt
9GERJens Voigt (GER)Radioshack - Nissanzt
10GERLinus Gerdemann (GER)Radioshack - Nissanzt
11BELMaxime Monfort (BEL)Radioshack - Nissanzt
12COLJeffry Johan Romero Corredor (COL)Colombia Es Passion - Coldeporteszt
13USABrent Bookwalter (USA)BMC Racing Teamzt
14LUXFränk Schleck (LUX)Radioshack - Nissanzt
15AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Teamzt
16ITAMarco Pinotti (ITA)BMC Racing Teamzt
17FRAArnaud Gérard (FRA)Fdj - Big Matzt
18FRAPierrick Fedrigo (FRA)Fdj - Big Matzt
19AUSMichael Rogers (AUS)Team Ineoszt
20ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
21COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Colombia Es Passion - Coldeporteszt
22FRARémi Pauriol (FRA)Fdj - Big Matzt
23ITARinaldo Nocentini (ITA)AG2R - La Mondialezt
24LATToms Skujins (LAT)VC La Pomme Marseillezt
25FRABenjamin Giraud (FRA)VC La Pomme Marseillezt

Etappe 2 - Porto-Vecchio - Porto-Vecchio - 6,5 km - 24 Maart 2012Individuele Tijdrit


1AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Team00:07:21
2AUSMichael Rogers (AUS)Team Ineoszt
3GERSimon Geschke (GER)Argos - Shimano00:01
4FRAAnthony Roux (FRA)Fdj - Big Mat00:02
5BELMaxime Monfort (BEL)Radioshack - Nissanzt
6ITAMarco Pinotti (ITA)BMC Racing Teamzt
7USADavid Zabriskie (USA)Garmin - Sharp - Barracudazt
8USABrent Bookwalter (USA)BMC Racing Teamzt
9FRAChristophe Riblon (FRA)AG2R - La Mondiale00:05
10NEDTom Dumoulin (NED)Argos - Shimanozt
11SWEThomas Lövkvist (SWE)Team Ineos00:06
12AUSBenjamin King (AUS)Team Type 100:07
13GERPatrick Gretsch (GER)Argos - Shimano00:08
14GBRLuke Rowe (GBR)Team Ineoszt
15FRABenoît Vaugrenard (FRA)Fdj - Big Mat00:09
16SUIRubens Bertogliati (SUI)Team Type 100:10
17FRAJean-Christophe Péraud (FRA)AG2R - La Mondialezt
18GERJens Voigt (GER)Radioshack - Nissanzt
19AUSNathan Haas (AUS)Garmin - Sharp - Barracuda00:11
20GBRChris Froome (GBR)Team Ineoszt
21FRAMaxime Bouet (FRA)AG2R - La Mondialezt
22FRAArnaud Gérard (FRA)Fdj - Big Matzt
23FRADimitri Le Boulch (FRA)Big Mat - Aubervilliers 9300:12
24ESPMikel Astarloza Chaurreau (ESP)Euskaltel - Euskadi00:13
25NEDJoost Posthuma (NED)Radioshack - Nissanzt
26ITAMatteo Montaguti (ITA)AG2R - La Mondialezt
27NORLars Petter Nordhaug (NOR)Team Ineoszt
28PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Radioshack - Nissan00:14
29FRAJulien Antomarchi (FRA)Team Type 1zt
30FRAAmaël Moinard (FRA)BMC Racing Teamzt
31USAAndrew Talansky (USA)Garmin - Sharp - Barracudazt
32NEDThomas Dekker (NED)Garmin - Sharp - Barracuda00:15
33FRARémi Pauriol (FRA)Fdj - Big Matzt
34ITARinaldo Nocentini (ITA)AG2R - La Mondialezt
35FRALaurent Mangel (FRA)Saur - Sojasun00:16

Etappe 3 - Porto-Vecchio - Col de l’Ospedale - 179 km - 25 Maart 2012Medium berg


1FRAPierrick Fedrigo (FRA)Fdj - Big Mat04:52:34
2ITARinaldo Nocentini (ITA)AG2R - La Mondialezt
3NORLars Petter Nordhaug (NOR)Team Ineoszt
4AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Teamzt
5FRAGuillaume Levarlet (FRA)Saur - Sojasun00:08
6FRAChristophe Le Mével (FRA)Garmin - Sharp - Barracudazt
7ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
8AUSMichael Rogers (AUS)Team Ineoszt
9FRAJean-Christophe Péraud (FRA)AG2R - La Mondiale00:20
10FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale00:21
11FRAAlexandre Geniez (FRA)Argos - Shimanozt
12FRAJulien El Farès (FRA)Team Type 1zt
13BELMaxime Monfort (BEL)Radioshack - Nissanzt
14FRAMaxime Bouet (FRA)AG2R - La Mondialezt
15FRADimitri Champion (FRA)Bretagne - Schullerzt
16SWEThomas Lövkvist (SWE)Team Ineos00:36
17ESPMikel Landa Meana (ESP)Euskaltel - Euskadi00:48
18FRACyril Gautier (FRA)Europcar01:03
19FRAChristophe Riblon (FRA)AG2R - La Mondiale01:09
20COLJohn Darwin Atapuma Hurtado (COL)Colombia Es Passion - Coldeportes01:30
21COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Colombia Es Passion - Coldeporteszt
22ITAMarco Pinotti (ITA)BMC Racing Team01:58
23ESPMikel Astarloza Chaurreau (ESP)Euskaltel - Euskadi02:19
24FRAArnaud Courteille (FRA)Fdj - Big Mat02:27
25FRAAmaël Moinard (FRA)BMC Racing Team02:30
26GERSimon Geschke (GER)Argos - Shimano02:39
27USADavid Zabriskie (USA)Garmin - Sharp - Barracuda02:55
28ITADavide Malacarne (ITA)Europcarzt
29NORVegard Stake Laengen (NOR)Team Type 1zt
30FRADimitri Le Boulch (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
31FRARudy Molard (FRA)Cofidiszt
32FRAGiovanni Bernaudeau (FRA)Europcar03:45
33FRAYannick Talabardon (FRA)Saur - Sojasunzt
34AUSBenjamin King (AUS)Team Type 1zt
35USABrent Bookwalter (USA)BMC Racing Teamzt

Persbericht

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden