De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Rhône-Alpes Isère Tour - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Rhône-Alpes Isère Tour - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2012

Rhône-Alpes Isère Tour 2012

FrankrijkFrankrijk - 10 Mei 2012 - 13 Mei 2012


Algemeen klassement - 13 Mei 2012


1FRAPaul Poux (FRA)Saur - Sojasun15:51:51
2RUSSergey Rudaskov (RUS)Itera - Katusha00:24
3FRARomain Hardy (FRA)Bretagne - Schuller00:35
4RUSSergey Chernetskiy (RUS)Itera - Katusha00:41
5FRAJérémy Bescond (FRA)Cofidis00:42
6NORSondre Gjerdevik Sørtveit (NOR)Joker - Meridazt
7FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidis00:45
8FRAClément Penven (FRA)CC Nogent-Sur-Oisezt
9FRAKévin Réza (FRA)Europcar00:59
10DENLasse Bøchman-Larsen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning01:12
11FRAMaxime Mederel (FRA)Saur - Sojasun01:19
12NORStian Remme (NOR)Joker - Merida01:46
13FRARémy Di Grégorio (FRA)Cofidis01:59
14FRAThomas Lebas (FRA)Bridgestone Anchor02:18
15NORKristoffer Skjerping (NOR)Joker - Merida02:20
16RUSSergey Pomoshnikov (RUS)Itera - Katusha02:42
17FRAMathieu Teychenne-Coutet (FRA)Chambéry Cyclisme Formation02:44
18FRAYannick Talabardon (FRA)Saur - Sojasun02:59
19FRARudy Molard (FRA)Cofidis03:05
20FRAFlorian Guillou (FRA)Bretagne - Schuller03:35
21FRASébastien Fournet Fayard (FRA)Team Vulco - VC Vaulx En Velin03:54
22FRAFréderic Talpin (FRA)04:05
23NEDMarco Minnaard (NED)Rabobank Continental Team04:22
24BELKlaas Sys (BEL)Bridgestone Anchor04:54
25FRAPerrig Quemeneur (FRA)Europcar05:17
26FRAEric Berthou (FRA)Bretagne - Schuller06:06
27FRAJérôme Mainard (FRA)Cr4 Chemins/roanne07:38
28GERDavid Rösch (GER)Atlas Personal - Jakroo07:43
29FRAThomas Girard (FRA)Cr4 Chemins/roanne09:35
30FRAKevin Pigaglio (FRA)10:01
31FRAArmindo Fonseca (FRA)Bretagne - Schullerzt
32HUNPéter Kusztor (HUN)Atlas Personal - Jakroo10:22
33FRAAnthony Soares (FRA)Cr4 Chemins/roanne10:54
34FRAFlorent Barle (FRA)Cofidis11:23
35FRAVincent Jerome (FRA)Europcar12:31
36FRAAngelo Tulik (FRA)Europcar12:36
37BELWietse Bosmans (BEL)Bkcp - Powerplus13:21
38SUIPatrick Schelling (SUI)Atlas Personal - Jakroo16:23
39ESTSilver Schultz (EST)EC Saint-Etienne Loire16:30
40GERPhilipp Walsleben (GER)Bkcp - Powerplus16:34
41FRAGuillaume Bonnet (FRA)Sco Dijon - Team Lapierre16:53
42ESPDavid Belda Garcia (ESP)Burgos - BH - Castilla y Leon17:13
43FRAStéphane Rossetto (FRA)CC Nogent-Sur-Oise17:47
44FRASébastien Gredy (FRA)Sco Dijon - Team Lapierre18:31
45FRASamuel Dumoulin (FRA)Cofidis18:37
46FRAJulien Liponne (FRA)EC Saint-Etienne Loire19:42
47FRADavid Le Lay (FRA)Saur - Sojasun20:52
48FRAJérôme Cousin (FRA)Europcar23:51
49FRABlaise Sonnery (FRA)Bridgestone Anchor27:10
50FRASébastien Duret (FRA)Bretagne - Schuller27:27
51BELQuentin Bertholet (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole27:36
52FRASébastien Hoareau (FRA)27:38
53FRAMickaël Buffaz (FRA)Cofidis29:13
54SUIGabriel Chavanne (SUI)Chambéry Cyclisme Formation30:36
55ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Burgos - BH - Castilla y Leon31:42
56FRAThomas Welter (FRA)Chambéry Cyclisme Formation32:57
57FRAEtienne Tortelier (FRA)Saur - Sojasun33:06
58FRAPierre-Alain Nicolle (FRA)33:12
59BELJonathan De Witte (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole37:58
60DENMathias Gade Jakobsen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning41:14
61FRABastien Duculty (FRA)42:30
62FRAGuillaume Perrot (FRA)EC Saint-Etienne Loire44:27
63FRABenjamin Olivier (FRA)46:03
64GERMarcel Meisen (GER)Bkcp - Powerplus47:44
65FRAXavier Brun (FRA)EC Saint-Etienne Loire47:55
66FRAVincent Canard (FRA)49:27
67FRAJimmy Turgis (FRA)CC Nogent-Sur-Oise49:39
68NEDMelvin Boskamp (NED)Rabobank Continental Team51:07
69NORAdrian Gjølberg (NOR)Joker - Merida1:53:40
70DENMichael Valgren Andersen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning54:35
71DENAndré Steensen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivningzt
72FRAAnthony Bisceglia (FRA)56:43
73FRABenjamin Pascual (FRA)Sco Dijon - Team Lapierre59:17
74GERRick Zabel (GER)Rabobank Continental Team02:09
75FRAPierre Bourlot (FRA)Team Vulco - VC Vaulx En Velin04:44
76NEDDavid Van Der Poel (NED)Bkcp - Powerplus1:07:06
77RUSAlexander Foliforov (RUS)Itera - Katusha09:30
78FRADavid Menut (FRA)Cr4 Chemins/roanne18:27

Etappe 1 - Domarin - Ruy-Montceau - 141 km - 10 Mei 2012Ontsnapping


1FRAPaul Poux (FRA)Saur - Sojasun03:16:16
2FRARomain Hardy (FRA)Bretagne - Schuller00:28
3FRAKévin Réza (FRA)Europcarzt
4FRAGuillaume Bonnet (FRA)Sco Dijon - Team Lapierrezt
5FRAYannick Talabardon (FRA)Saur - Sojasunzt
6FRARudy Molard (FRA)Cofidiszt
7NORSondre Gjerdevik Sørtveit (NOR)Joker - Meridazt
8NEDDaan Olivier (NED)Rabobank Continental Teamzt
9RUSSergey Chernetskiy (RUS)Itera - Katushazt
10FRANicolas Baldo (FRA)Atlas Personal - Jakroozt
11FRAJérémy Bescond (FRA)Cofidiszt
12GERDavid Rösch (GER)Atlas Personal - Jakroozt
13FRAJimmy Turgis (FRA)CC Nogent-Sur-Oise00:46
14FRAStéphane Rossetto (FRA)CC Nogent-Sur-Oisezt
15RUSSergey Rudaskov (RUS)Itera - Katusha00:58
16FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidiszt
17FRAMaxime Mederel (FRA)Saur - Sojasunzt
18FRAFlorian Guillou (FRA)Bretagne - Schullerzt
19DENLasse Bøchman-Larsen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivningzt
20FRAThomas Girard (FRA)Cr4 Chemins/roannezt
21BELTom Dernies (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricolezt
22FRAMickaël Buffaz (FRA)Cofidiszt
23FRAClément Penven (FRA)CC Nogent-Sur-Oisezt
24FRASébastien Fournet Fayard (FRA)Team Vulco - VC Vaulx En Velinzt
25FRASamuel Dumoulin (FRA)Cofidis01:45

Etappe 2 - Vaulx-Milieu - Montanay - 181,8 km - 11 Mei 2012Ontsnapping


1FRAFréderic Talpin (FRA)04:30:03
2RUSSergey Rudaskov (RUS)Itera - Katusha00:06
3FRAPaul Poux (FRA)Saur - Sojasunzt
4FRASamuel Dumoulin (FRA)Cofidiszt
5FRAArmindo Fonseca (FRA)Bretagne - Schullerzt
6FRAMaxime Mederel (FRA)Saur - Sojasunzt
7RUSSergey Chernetskiy (RUS)Itera - Katushazt
8FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidiszt
9FRAFlorian Guillou (FRA)Bretagne - Schullerzt
10FRAYannick Talabardon (FRA)Saur - Sojasunzt
11NEDDaan Olivier (NED)Rabobank Continental Teamzt
12FRAJérôme Mainard (FRA)Cr4 Chemins/roannezt
13FRARudy Molard (FRA)Cofidiszt
14FRAKevin Pigaglio (FRA)zt
15FRANicolas Baldo (FRA)Atlas Personal - Jakroozt
16FRAJérémy Bescond (FRA)Cofidiszt
17FRAGuillaume Bonnet (FRA)Sco Dijon - Team Lapierrezt
18DENLasse Bøchman-Larsen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivningzt
19NEDMarc Goos (NED)Rabobank Continental Teamzt
20FRARémy Di Grégorio (FRA)Cofidiszt
21ESTSilver Schultz (EST)EC Saint-Etienne Loirezt
22NEDMarco Minnaard (NED)Rabobank Continental Teamzt
23NORSondre Gjerdevik Sørtveit (NOR)Joker - Meridazt
24BELTom Dernies (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricolezt
25GERPhilipp Walsleben (GER)Bkcp - Powerpluszt

Etappe 3 - St Maurice l’Exil - 166,2 km - 12 Mei 2012Sprint


1FRAJérôme Cousin (FRA)Europcar04:22:13
2FRAClément Penven (FRA)CC Nogent-Sur-Oise02:15
3FRAFlorent Barle (FRA)Cofidiszt
4NORStian Remme (NOR)Joker - Meridazt
5NORKristoffer Skjerping (NOR)Joker - Merida02:53
6FRAVincent Jerome (FRA)Europcarzt
7RUSSergey Chernetskiy (RUS)Itera - Katushazt
8SUIPatrick Schelling (SUI)Atlas Personal - Jakroozt
9FRARomain Hardy (FRA)Bretagne - Schullerzt
10RUSSergey Rudaskov (RUS)Itera - Katushazt
11FRAPaul Poux (FRA)Saur - Sojasunzt
12FRARémy Di Grégorio (FRA)Cofidiszt
13NEDMarc Goos (NED)Rabobank Continental Teamzt
14FRAThomas Lebas (FRA)Bridgestone Anchorzt
15FRAYannick Talabardon (FRA)Saur - Sojasunzt
16FRAMaxime Mederel (FRA)Saur - Sojasunzt
17NEDMarco Minnaard (NED)Rabobank Continental Teamzt
18RUSSergey Pomoshnikov (RUS)Itera - Katushazt
19BELNiels Albert (BEL)Bkcp - Powerpluszt
20DENLasse Bøchman-Larsen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivningzt
21FRAKévin Réza (FRA)Europcarzt
22FRASébastien Fournet Fayard (FRA)Team Vulco - VC Vaulx En Velinzt
23FRARudy Molard (FRA)Cofidiszt
24BELKlaas Sys (BEL)Bridgestone Anchorzt
25FRAJérémy Bescond (FRA)Cofidiszt

Etappe 4 - Charvieu-Chavagneux - 154,4 km - 13 Mei 2012Medium berg


1FRAAngelo Tulik (FRA)Europcar03:40:00
2RUSSergey Rudaskov (RUS)Itera - Katushazt
3FRAEric Berthou (FRA)Bretagne - Schullerzt
4FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidiszt
5NORKristoffer Skjerping (NOR)Joker - Merida00:34
6FRARomain Hardy (FRA)Bretagne - Schullerzt
7FRAJérôme Mainard (FRA)Cr4 Chemins/roannezt
8BELWietse Bosmans (BEL)Bkcp - Powerpluszt
9FRAMathieu Teychenne-Coutet (FRA)Chambéry Cyclisme Formationzt
10SUIPatrick Schelling (SUI)Atlas Personal - Jakroozt
11RUSSergey Chernetskiy (RUS)Itera - Katushazt
12FRABastien Duculty (FRA)zt
13NORSondre Gjerdevik Sørtveit (NOR)Joker - Meridazt
14RUSSergey Pomoshnikov (RUS)Itera - Katushazt
15FRAJérémy Bescond (FRA)Cofidiszt
16FRAThomas Lebas (FRA)Bridgestone Anchorzt
17FRAPaul Poux (FRA)Saur - Sojasunzt
18DENLasse Bøchman-Larsen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivningzt
19FRARémy Di Grégorio (FRA)Cofidiszt
20FRAClément Penven (FRA)CC Nogent-Sur-Oisezt
21FRAKévin Réza (FRA)Europcarzt
22ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Burgos - BH - Castilla y Leonzt
23NORStian Remme (NOR)Joker - Meridazt
24FRAMaxime Mederel (FRA)Saur - Sojasun00:41
25FRAVincent Jerome (FRA)Europcarzt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden