De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Baltic Chain Tour - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Baltic Chain Tour - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Letland

Uitslagen 2012

Baltic Chain Tour 2012

LetlandLetland - 21 Augustus 2012 - 26 Augustus 2012


Algemeen klassement - 25 Augustus 2012


1LTUGediminas Bagdonas (LTU)An Post - Sean Kelly Team19:54:25
2RUSViktor Shmalko (RUS)00:48
3GBRIan Wilkinson (GBR)Endura Racing00:49
4AUSDean Windsor (AUS)Endura Racing00:55
5UKRMykhaylo Kononenko (UKR)Kolss00:58
6GBRJonathan McEvoy (GBR)Endura Racing01:03
7LATIndulis Bekmanis (LAT)Rietumu - Delfinzt
8NEDIke Groen (NED)De Rijke - Shanks01:06
9RUSMamyr Stash (RUS)01:07
10NOROystein Stake Laengen (NOR)Plussbank - BMCzt
11NEDDylan Groenewegen (NED)De Rijke - Shanks01:08
12UKRYuri Metlushenko (UKR)Konya Torku Seker Sporzt
13UKRVolodymyr Gomenyuk (UKR)Kolss01:09
14LATEmils Liepins (LAT)Rietumu - Delfin01:14
15NORLorents Ola Aasvold (NOR)Plussbank - BMCzt
16NORAndreas Erland (NOR)01:15
17LTUMarius Bernatonis (LTU)Tusnad01:16
18ESTErki Pütsep (EST)Alpha Baltic - UnityMarathons.com01:18
19UKRAndriy Vasylyuk (UKR)Kolsszt
20RUSRoman Katyrin (RUS)zt
21UKRDenys Karnulin (UKR)ISD - Lamprezt
22LTUDarijus Dzervus (LTU)01:23
23NORSindre Eid Hermansen (NOR)Ringeriks - Kraft Look01:25
24LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Movistarzt
25AUSJohn Jack Anderson (AUS)Endura Racing01:30
26BELMartynas Maniusis (BEL)Geox Fuji Test Team01:32
27ESTSten Sarv (EST)01:33
28GBRRobert Partridge (GBR)Endura Racingzt
29LATArmands Becis (LAT)Rietumu - Delfin03:37
30SWEAlexander Gingsjö (SWE)04:03
31UKRAndriy Bratashchuk (UKR)Kolss04:09
32NEDRick Ottema (NED)De Rijke - Shanks04:40
33UKRDmytro Volovod (UKR)ISD - Lamprezt
34RUSArtur Shaymuratov (RUS)04:41
35GERRalf Matzka (GER)Thüringer Energie Team04:45
36ESTMartin Puusepp (EST)Guidon Chalettoiszt
37SVKMichal Kolár (SVK)Dukla Trencin - Trek04:54
38NORHåkon Frengstad Berger (NOR)Ringeriks - Kraft Lookzt
39NEDBas Stamsnijder (NED)De Rijke - Shankszt
40NORBjørn Tore Nilsen Hoem (NOR)04:59
41UKRSergej Gretchyn (UKR)Konya Torku Seker Spor05:01
42ESTPeeter Tarvis (EST)zt
43GERBenjamin Dietrich (GER)Thüringer Energie Teamzt
44NORAnders Kristoffersen (NOR)05:08
45ESTRené Mandri (EST)Endura Racingzt
46NEDSebastiaan Pot (NED)De Rijke - Shanks05:16
47UKRAnatoliy Pakhtusov (UKR)ISD - Lamprezt
48GERChristoph Pfingsten (GER)De Rijke - Shankszt
49FINSami Tiainen (FIN)zt
50GERFabian Thiel (GER)Thüringer Energie Teamzt
51NORMarius Andre Hafsås (NOR)Ringeriks - Kraft Lookzt
52TURMustafa Sayar (TUR)Konya Torku Seker Spor05:50
53UKRVladyslav Bakumenko (UKR)ISD - Lampre07:48
54RUSVyacheslav Akhmametyev (RUS)08:00
55BLRAliaksandr Piasetski (BLR)Nationaal Team Van Wit-Rusland08:31
56SVKMichal Habera (SVK)Dukla Trencin - Trek08:41
57ESTJanari-Joel Jõessar (EST)10:07
58FINMatti Maninnen (FIN)10:09
59BLRSiarhei Safonau (BLR)Wibatech - Lmgk Ziemia Brzeskazt
60TURDazkirli Secaattin (TUR)Konya Torku Seker Spor10:17
61TURNazim Bakirci (TUR)10:30
62BLRAndrei Snitko (BLR)Nationaal Team Van Wit-Rusland10:35
63UKROleksandr Prevar (UKR)Kolss12:01
64BLRNikita Zharoven (BLR)15:55
65SWEJohan Svensson (SWE)16:04
66NORMax Emil Boholm Kørner (NOR)Ringeriks - Kraft Lookzt
67LATIvars Prokofjevs (LAT)Rietumu - Delfinzt
68ESTMihkel Räim (EST)Cr4 Chemins/roanne16:41
69LATMaris Bogdanovics (LAT)Alpha Baltic - UnityMarathons.com17:16
70LATSandis Eislers (LAT)Alpha Baltic - UnityMarathons.com18:17
71ESTPeeter Pruus (EST)18:25
72BLRIgnat Malei (BLR)18:40
73ESTKarlo Aia (EST)19:19
74FINHenry Järvinen (FIN)19:30
75ESTEndrik Puntso (EST)19:45
76SVKJohann Schwabik (SVK)19:48
77ESTJörgen Matt (EST)19:54
78ESTReijo Puhm (EST)Rietumu - Delfin21:05
79NORThomas Nesset Brahushi (NOR)Ringeriks - Kraft Lookzt
80NORMorten Mørland (NOR)21:13
81UKRIllya Ponomarenko (UKR)zt
82LTUZydrunas Savickas (LTU)zt
83GERMoritz Schaffner (GER)Thüringer Energie Team21:44
84SWEPaul Wirenstedt (SWE)23:55
85FINOlli Koski (FIN)23:57
86RUSAlexander Evtushenko (RUS)24:27
87TURBekir Baki Akirsan (TUR)Konya Torku Seker Spor24:51
88ESTMartin Laas (EST)26:35
89GERKevin Predatsch (GER)Thüringer Energie Team26:57

Etappe 1 - Tallinn - Viljandi - 21 Augustus 2012Ontsnapping


1SWEAlexander Gingsjö (SWE)04:36:42
2NEDRick Ottema (NED)De Rijke - Shanks00:02
3GBRJonathan McEvoy (GBR)Endura Racing00:21
4LTUGediminas Bagdonas (LTU)An Post - Sean Kelly Teamzt
5NORLorents Ola Aasvold (NOR)Plussbank - BMCzt
6NEDBas Stamsnijder (NED)De Rijke - Shankszt
7NOROystein Stake Laengen (NOR)Plussbank - BMCzt
8RUSMamyr Stash (RUS)zt
9LATIndulis Bekmanis (LAT)Rietumu - Delfinzt
10GERRalf Matzka (GER)Thüringer Energie Team00:32
11LTUMarius Bernatonis (LTU)Tusnadzt
12AUSDean Windsor (AUS)Endura Racingzt
13RUSRoman Katyrin (RUS)zt
14SWEJohan Svensson (SWE)zt
15NORHåkon Frengstad Berger (NOR)Ringeriks - Kraft Lookzt
16GBRRobert Partridge (GBR)Endura Racingzt
17LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Movistarzt
18RUSViktor Shmalko (RUS)zt
19GBRIan Wilkinson (GBR)Endura Racingzt
20BLRNikita Zharoven (BLR)zt
21NORAndreas Erland (NOR)zt
22LTUDarijus Dzervus (LTU)zt
23UKRMykhaylo Kononenko (UKR)Kolsszt
24UKRDenys Karnulin (UKR)ISD - Lamprezt
25LATIvars Prokofjevs (LAT)Rietumu - Delfinzt

Etappe 2 - Viljandi - Otepää - 22 Augustus 2012Sprint


1LTUGediminas Bagdonas (LTU)An Post - Sean Kelly Team4:12:12
2NEDDylan Groenewegen (NED)De Rijke - Shanks+0
3LATIndulis Bekmanis (LAT)Rietumu - Delfin+0
4GBRIan Wilkinson (GBR)Endura Racing+0
5GERRalf Matzka (GER)Thüringer Energie Team+0
6ESTErki Pütsep (EST)Alpha Baltic - UnityMarathons.com+0
7RUSMamyr Stash (RUS)+0
8GBRJonathan McEvoy (GBR)Endura Racing+0
9UKRAnatoliy Pakhtusov (UKR)ISD - Lampre+0
10AUSDean Windsor (AUS)Endura Racing+0
11RUSRoman Katyrin (RUS)+0
12UKRMykhaylo Kononenko (UKR)Kolss+0
13SVKMichal Kolár (SVK)Dukla Trencin - Trek+0
14NORHåkon Frengstad Berger (NOR)Ringeriks - Kraft Look+0
15UKRDenys Karnulin (UKR)ISD - Lampre+0
16LTUDarijus Dzervus (LTU)+0
17LATEmils Liepins (LAT)Rietumu - Delfin+0
18UKRAndriy Vasylyuk (UKR)Kolss+0
19LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Movistar+0
20NOROystein Stake Laengen (NOR)Plussbank - BMC+0
21RUSViktor Shmalko (RUS)+0
22ESTKrister Raudsepp (EST)+0
23UKRYuri Metlushenko (UKR)Konya Torku Seker Spor+0
24GERBenjamin Dietrich (GER)Thüringer Energie Team+0
25UKRDmytro Volovod (UKR)ISD - Lampre+0

Etappe 3 - Smiltene - Riga - 23 Augustus 2012Sprint


1UKRYuri Metlushenko (UKR)Konya Torku Seker Spor04:26:04
2LTUGediminas Bagdonas (LTU)An Post - Sean Kelly Teamzt
3NEDDylan Groenewegen (NED)De Rijke - Shankszt
4LATEmils Liepins (LAT)Rietumu - Delfinzt
5NORHåkon Frengstad Berger (NOR)Ringeriks - Kraft Lookzt
6GBRJonathan McEvoy (GBR)Endura Racingzt
7RUSMamyr Stash (RUS)zt
8ESTMihkel Räim (EST)Cr4 Chemins/roannezt
9GERRalf Matzka (GER)Thüringer Energie Teamzt
10LTUDarijus Dzervus (LTU)zt
11NORThomas Nesset Brahushi (NOR)Ringeriks - Kraft Lookzt
12SVKMichal Kolár (SVK)Dukla Trencin - Trekzt
13UKRAndriy Vasylyuk (UKR)Kolsszt
14UKRDmytro Volovod (UKR)ISD - Lamprezt
15LATMaris Bogdanovics (LAT)Alpha Baltic - UnityMarathons.comzt
16ESTReijo Puhm (EST)Rietumu - Delfinzt
17RUSRoman Katyrin (RUS)zt
18RUSViktor Shmalko (RUS)zt
19LATSandis Eislers (LAT)Alpha Baltic - UnityMarathons.comzt
20SVKRóbert Málik (SVK)zt
21FINOlli Koski (FIN)zt
22NORAndreas Erland (NOR)zt
23LATIndulis Bekmanis (LAT)Rietumu - Delfinzt
24FINMatti Maninnen (FIN)zt
25ESTErki Pütsep (EST)Alpha Baltic - UnityMarathons.comzt

Etappe 4 - Siauliai - Utena - 24 Augustus 2012Sprint


1LTUGediminas Bagdonas (LTU)An Post - Sean Kelly Team03:35:42
2RUSViktor Shmalko (RUS)zt
3AUSDean Windsor (AUS)Endura Racingzt
4UKRMykhaylo Kononenko (UKR)Kolsszt
5GBRIan Wilkinson (GBR)Endura Racingzt
6NEDIke Groen (NED)De Rijke - Shankszt
7UKRVolodymyr Gomenyuk (UKR)Kolss00:03
8LTUDarijus Dzervus (LTU)00:19
9UKRDmytro Volovod (UKR)ISD - Lamprezt
10ESTErki Pütsep (EST)Alpha Baltic - UnityMarathons.comzt
11UKRAndriy Vasylyuk (UKR)Kolsszt
12NEDDylan Groenewegen (NED)De Rijke - Shankszt
13UKRYuri Metlushenko (UKR)Konya Torku Seker Sporzt
14BELMartynas Maniusis (BEL)Geox Fuji Test Teamzt
15GBRJonathan McEvoy (GBR)Endura Racingzt
16RUSRoman Katyrin (RUS)zt
17LTUMarius Bernatonis (LTU)Tusnadzt
18RUSMamyr Stash (RUS)zt
19NOROystein Stake Laengen (NOR)Plussbank - BMCzt
20UKRDenys Karnulin (UKR)ISD - Lamprezt
21NORSindre Eid Hermansen (NOR)Ringeriks - Kraft Lookzt
22LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Movistarzt
23ESTSten Sarv (EST)zt
24AUSJohn Jack Anderson (AUS)Endura Racingzt
25GBRRobert Partridge (GBR)Endura Racingzt

Etappe 5 - Utena - Vilnius - 25 Augustus 2012Sprint


1LTUGediminas Bagdonas (LTU)An Post - Sean Kelly Team3:04:12
2GERRalf Matzka (GER)Thüringer Energie Team+0
3LATEmils Liepins (LAT)Rietumu - Delfin+0
4GBRJonathan McEvoy (GBR)Endura Racing+0
5AUSDean Windsor (AUS)Endura Racing+0
6NEDDylan Groenewegen (NED)De Rijke - Shanks+0
7GBRIan Wilkinson (GBR)Endura Racing+0
8UKRMykhaylo Kononenko (UKR)Kolss+0
9RUSViktor Shmalko (RUS)+0
10BLRNikita Zharoven (BLR)+0
11UKRYuri Metlushenko (UKR)Konya Torku Seker Spor+0
12RUSMamyr Stash (RUS)+0
13LATMaris Bogdanovics (LAT)Alpha Baltic - UnityMarathons.com+0
14ESTErki Pütsep (EST)Alpha Baltic - UnityMarathons.com+0
15UKRAndriy Vasylyuk (UKR)Kolss+0
16SVKMichal Kolár (SVK)Dukla Trencin - Trek+0
17NORAndreas Erland (NOR)+0
18RUSVyacheslav Akhmametyev (RUS)+0
19NORHåkon Frengstad Berger (NOR)Ringeriks - Kraft Look+0
20NOROystein Stake Laengen (NOR)Plussbank - BMC+0
21LATIndulis Bekmanis (LAT)Rietumu - Delfin+0
22RUSRoman Katyrin (RUS)+0
23UKRDenys Karnulin (UKR)ISD - Lampre+0
24NORBjørn Tore Nilsen Hoem (NOR)+0
25LTUMarius Bernatonis (LTU)Tusnad+0

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden