De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Driedaagse van De Panne - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Driedaagse van De Panne - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

België

Uitslagen 2012

Driedaagse van De Panne 2012

BelgiëBelgië - 27 Maart 2012 - 29 Maart 2012


Algemeen klassement - 29 Maart 2012


1FRASylvain Chavanel (FRA)Omega Pharma - Quick Step12:05:44
2NEDLieuwe Westra (NED)Vacansoleil - DCM00:04
3POLMaciej Bodnar (POL)Liquigas - Cannondale00:14
4CANSvein Tuft (CAN)Orica - Greenedge00:17
5NEDNiki Terpstra (NED)Omega Pharma - Quick Step00:18
6NZLJesse Sergent (NZL)Radioshack - Nissan00:22
7AUSLuke Durbridge (AUS)Orica - Greenedge00:32
8BELStijn Devolder (BEL)Vacansoleil - DCM00:39
9ESPMarkel Irizar Aranburu (ESP)Radioshack - Nissan00:51
10FRASébastien Turgot (FRA)Europcar00:55
11BELBen Hermans (BEL)Radioshack - Nissan00:59
12NORAlexander Kristoff (NOR)Team Katusha01:03
13NEDDirk Bellemakers (NED)Landbouwkredietzt
14BELMaxime Vantomme (BEL)Team Katusha01:04
15BELPieter Jacobs (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
16RUSMikhail Ignatiev (RUS)Team Katusha01:05
17CANDavid Veilleux (CAN)Europcar01:07
18GERTimon Seubert (GER)Team Netappzt
19ITALuca Ascani (ITA)Farnese Vini - Selle Italia01:08
20SUIReto Hollenstein (SUI)Team Netappzt
21BELLeif Hoste (BEL)Accent.jobs – Willems Veranda’s01:12
22ITASacha Modolo (ITA)Colnago - CSF Inox01:19
23ITAElia Favilli (ITA)Farnese Vini - Selle Italia01:29
24GERDanilo Hondo (GER)Lampre - ISD01:31
25BELTim Declercq (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator01:34
26BELBaptiste Planckaert (BEL)Landbouwkrediet01:35
27NEDTom Stamsnijder (NED)Argos - Shimano01:36
28ITAAlan Marangoni (ITA)Liquigas - Cannondale01:38
29BELTom Van Asbroeck (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator01:43
30FRAVincent Jerome (FRA)Europcar01:46
31FRASteve Chainel (FRA)Fdj - Big Mat01:49
32ITAJacopo Guarnieri (ITA)Astana01:50
33ITASimone Ponzi (ITA)Astana01:58
34USAEdward King (USA)Liquigas - Cannondale01:59
35LTUEgidijus Juodvalkis (LTU)Landbouwkrediet02:00
36BLRYauheni Hutarovich (BLR)Fdj - Big Mat02:06
37BELJames Vanlandshoot (BEL)Accent.jobs – Willems Veranda’s02:11
38ITAPierpaolo De Negri (ITA)Farnese Vini - Selle Italia02:16
39KAZValentin Iglinskiy (KAZ)Astanazt
40BELBert De Backer (BEL)Argos - Shimano02:29
41ITAFabio Sabatini (ITA)Liquigas - Cannondale03:21
42GERMarcel Sieberg (GER)Lotto - Belisol03:46
43ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Radioshack - Nissan03:48
44BELKenny Dehaes (BEL)Lotto - Belisol06:03
45LTUTomas Vaitkus (LTU)Orica - Greenedge06:42
46BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)Omega Pharma - Quick Step06:49
47RUSArtem Ovechkin (RUS)Rusvelo06:50
48BELIljo Keisse (BEL)Omega Pharma - Quick Step07:01
49RUSNikolay Trusov (RUS)Rusvelo07:02
50NEDBoy Van Poppel (NED)United Health Care Presented by Maxxis07:46
51AUSAaron Kemps (AUS)Champion System07:54
52CANGuillaume Boivin (CAN)Spidertech Powered By C10zt
53ITADaniele Colli (ITA)Team Type 108:06
54BELKurt Hovelynck (BEL)Landbouwkrediet08:09
55SLOBlaz Jarc (SLO)Team Netapp08:13
56ITAAlessandro Donati (ITA)Acqua & Sapone08:21
57CANRyan Roth (CAN)Spidertech Powered By C1008:23
58USAChristopher Jones (USA)United Health Care Presented by Maxxis08:28
59ITADavide Cimolai (ITA)Lampre - ISD08:31
60FRAFrédéric Guesdon (FRA)Fdj - Big Mat08:49
61ITAMauro Da Dalto (ITA)Liquigas - Cannondale09:07
62BELFrederik Willems (BEL)Lotto - Belisol09:51
63AUSCameron Wurf (AUS)Champion System10:29
64UKRYuriy Krivtsov (UKR)11:05
65USAKiel Reijnen (USA)Team Type 111:28
66BELStijn Neirynck (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator11:59
67BELMichaël Van Staeyen (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator12:35
68AUSTravis Meyer (AUS)Orica - Greenedge13:45
69PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Radioshack - Nissan13:46
70GERAndré Greipel (GER)Lotto - Belisol13:54
71FRADavid Boucher (FRA)Fdj - Big Mat13:55
72GERPatrick Gretsch (GER)Argos - Shimano14:02
73FRALászló Bodrogi (FRA)Team Type 114:10
74CANRyan Anderson (CAN)Spidertech Powered By C1014:22
75RUSViktor Manakov (RUS)Rusvelozt
76ITAOmar Lombardi (ITA)Colnago - CSF Inox14:24
77ITASonny Colbrelli (ITA)Colnago - CSF Inox14:28
78NEDBert-Jan Lindeman (NED)Vacansoleil - DCM14:34
79ITAMarcello Pavarin (ITA)Vacansoleil - DCM14:38
80FRASébastien Chavanel (FRA)Europcar14:45
81NEDRonan Van Zandbeek (NED)Argos - Shimano14:56
82ITAFilippo Fortin (ITA)Team Type 114:57
83RUSAlexei Tsatevitch (RUS)Team Katushazt
84UKRVitaliy Buts (UKR)Lampre - ISD14:58
85FRAMickael Delage (FRA)Fdj - Big Mat15:03
86ITAMarco Coledan (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
87GERMatthias Friedemann (GER)Champion System15:07
88USAJake Keough (USA)United Health Care Presented by Maxxiszt
89ITAClaudio Corioni (ITA)Acqua & Sapone15:09
90BELArthur Vanoverberghe (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator15:10
91FRASaïd Haddou (FRA)Europcarzt
92NEDMartijn Verschoor (NED)Team Type 115:11
93GERMarcel Kittel (GER)Argos - Shimano15:15
94SLOAldo Ino Ilesic (SLO)Team Type 115:16
95ITAAlessandro Bazzana (ITA)Team Type 115:17
96BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Belisol15:18
97NEDBobbie Traksel (NED)Landbouwkrediet15:21
98ITAAndrea Pasqualon (ITA)Colnago - CSF Inox15:27
99NZLGregory Henderson (NZL)Lotto - Belisol15:28
100NEDKenny Van Hummel (NED)Vacansoleil - DCM15:29
101BELGorik Gardeyn (BEL)Champion System15:33
102CANMartin Gilbert (CAN)Spidertech Powered By C1015:38
103NZLClinton Robert Avery (NZL)Champion System15:39
104ITAFrancesco Chicchi (ITA)Omega Pharma - Quick Step15:51
105BELAndy Cappelle (BEL)Accent.jobs – Willems Veranda’s16:06
106NORGabriel Rasch (NOR)Fdj - Big Mat16:20
107ESTMart Ojavee (EST)Champion System16:35
108ITADanilo Napolitano (ITA)Acqua & Sapone16:38
109ITAAndrea Di Corrado (ITA)Colnago - CSF Inox17:02
110RUSAlexander Serebryakov (RUS)Team Type 117:27
111DENBrian Vandborg (DEN)Spidertech Powered By C1022:40

Etappe 1 - Middelkerke - Oudenaarde - 201,6 km - 27 Maart 2012Sprint


1SVKPeter Sagan (SVK)Liquigas - Cannondale04:33:41
2ITAJacopo Guarnieri (ITA)Astanazt
3ITAFabio Sabatini (ITA)Liquigas - Cannondalezt
4NORAlexander Kristoff (NOR)Team Katushazt
5ITAElia Favilli (ITA)Farnese Vini - Selle Italiazt
6GERMarcel Sieberg (GER)Lotto - Belisolzt
7BELBaptiste Planckaert (BEL)Landbouwkredietzt
8BELTom Van Asbroeck (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
9BLRYauheni Hutarovich (BLR)Fdj - Big Matzt
10FRASébastien Turgot (FRA)Europcarzt
11KAZValentin Iglinskiy (KAZ)Astanazt
12ITASacha Modolo (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
13BELJens Keukeleire (BEL)Orica - Greenedgezt
14BELBen Hermans (BEL)Radioshack - Nissanzt
15GERTimon Seubert (GER)Team Netappzt
16LTUEgidijus Juodvalkis (LTU)Landbouwkredietzt
17BELJames Vanlandshoot (BEL)Accent.jobs – Willems Veranda’szt
18BELMaxime Vantomme (BEL)Team Katushazt
19GERDanilo Hondo (GER)Lampre - ISDzt
20ITAPierpaolo De Negri (ITA)Farnese Vini - Selle Italiazt
21BELLeif Hoste (BEL)Accent.jobs – Willems Veranda’szt
22CANDavid Veilleux (CAN)Europcarzt
23FRASylvain Chavanel (FRA)Omega Pharma - Quick Stepzt
24NEDTom Stamsnijder (NED)Argos - Shimanozt
25NEDLieuwe Westra (NED)Vacansoleil - DCMzt

Etappe 2 - Zottegem - Koksijde (Oostduinkerke) - 216,1 km - 28 Maart 2012Sprint


1GERMarcel Kittel (GER)Argos - Shimano04:51:16
2NORAlexander Kristoff (NOR)Team Katushazt
3NEDBoy Van Poppel (NED)United Health Care Presented by Maxxiszt
4NEDKenny Van Hummel (NED)Vacansoleil - DCMzt
5GERAndré Greipel (GER)Lotto - Belisolzt
6ITAJacopo Guarnieri (ITA)Astanazt
7FRASébastien Turgot (FRA)Europcarzt
8GERAndre Schulze (GER)Team Netappzt
9FRASaïd Haddou (FRA)Europcarzt
10RUSAlexander Serebryakov (RUS)Team Type 1zt
11CANGuillaume Boivin (CAN)Spidertech Powered By C10zt
12ITAFilippo Fortin (ITA)Team Type 1zt
13ITAFrancesco Chicchi (ITA)Omega Pharma - Quick Stepzt
14AUSAaron Kemps (AUS)Champion Systemzt
15ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Radioshack - Nissanzt
16NEDBobbie Traksel (NED)Landbouwkredietzt
17BELBaptiste Planckaert (BEL)Landbouwkredietzt
18ITAElia Favilli (ITA)Farnese Vini - Selle Italiazt
19FRASébastien Chavanel (FRA)Europcarzt
20LTUEgidijus Juodvalkis (LTU)Landbouwkredietzt
21BELStijn Neirynck (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
22RUSNikolay Trusov (RUS)Rusvelozt
23ITADanilo Napolitano (ITA)Acqua & Saponezt
24FRAArnaud Démare (FRA)Fdj - Big Matzt
25BELMichaël Van Staeyen (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt

Etappe 3a - De Panne - De Panne - 112,1 km - 29 Maart 2012Sprint


1NORAlexander Kristoff (NOR)Team Katusha02:22:58
2GERAndre Schulze (GER)Team Netappzt
3NEDKenny Van Hummel (NED)Vacansoleil - DCMzt
4ITAFrancesco Chicchi (ITA)Omega Pharma - Quick Stepzt
5ITADaniele Colli (ITA)Team Type 1zt
6ITADavide Cimolai (ITA)Lampre - ISDzt
7ITAJacopo Guarnieri (ITA)Astanazt
8BELMichaël Van Staeyen (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
9BLRYauheni Hutarovich (BLR)Fdj - Big Matzt
10FRASaïd Haddou (FRA)Europcarzt
11FRASébastien Chavanel (FRA)Europcarzt
12AUSAaron Kemps (AUS)Champion Systemzt
13BELTom Van Asbroeck (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
14BELBert De Backer (BEL)Argos - Shimanozt
15RUSAlexander Serebryakov (RUS)Team Type 1zt
16BELJames Vanlandshoot (BEL)Accent.jobs – Willems Veranda’szt
17ITAElia Favilli (ITA)Farnese Vini - Selle Italiazt
18ITADanilo Napolitano (ITA)Acqua & Saponezt
19FRAMickael Delage (FRA)Fdj - Big Matzt
20NEDBoy Van Poppel (NED)United Health Care Presented by Maxxiszt
21UKRYuriy Krivtsov (UKR)zt
22LTUEgidijus Juodvalkis (LTU)Landbouwkredietzt
23USAJake Keough (USA)United Health Care Presented by Maxxiszt
24NEDBobbie Traksel (NED)Landbouwkredietzt
25USAKiel Reijnen (USA)Team Type 1zt

Etappe 3b - De Panne - Koksijde - De Panne - 14,7 km - 29 Maart 2012Individuele Tijdrit


1FRASylvain Chavanel (FRA)Omega Pharma - Quick Step00:17:49
2NEDLieuwe Westra (NED)Vacansoleil - DCM00:04
3CANSvein Tuft (CAN)Orica - Greenedge00:17
4NEDNiki Terpstra (NED)Omega Pharma - Quick Step00:18
5POLMaciej Bodnar (POL)Liquigas - Cannondale00:19
6NZLJesse Sergent (NZL)Radioshack - Nissan00:22
7LTUTomas Vaitkus (LTU)Orica - Greenedge00:31
8AUSLuke Durbridge (AUS)Orica - Greenedge00:32
9BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)Omega Pharma - Quick Step00:38
10BELStijn Devolder (BEL)Vacansoleil - DCM00:39
11RUSArtem Ovechkin (RUS)Rusvelozt
12AUSTravis Meyer (AUS)Orica - Greenedge00:43
13PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Radioshack - Nissan00:44
14BELIljo Keisse (BEL)Omega Pharma - Quick Step00:50
15ESPMarkel Irizar Aranburu (ESP)Radioshack - Nissan00:51
16RUSNikolay Trusov (RUS)Rusvelozt
17GERAndré Greipel (GER)Lotto - Belisol00:52
18FRADavid Boucher (FRA)Fdj - Big Mat00:53
19FRASébastien Turgot (FRA)Europcar00:55
20BELBen Hermans (BEL)Radioshack - Nissan00:59
21GERPatrick Gretsch (GER)Argos - Shimano01:00
22NEDDirk Bellemakers (NED)Landbouwkrediet01:03
23AUSCameron Wurf (AUS)Champion Systemzt
24BELMaxime Vantomme (BEL)Team Katusha01:04
25BELPieter Jacobs (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden