De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Route Adélie de Vitré - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Route Adélie de Vitré - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2012

Route Adélie de Vitré 2012

FrankrijkFrankrijk - 30 Maart 2012


Route Adélie de Vitré - 30 Maart 2012


1ITARoberto Ferrari (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela04:46:54
2FRALaurent Pichon (FRA)Bretagne - Schuller00:02
3FRAJulien Simon (FRA)Saur - Sojasunzt
4GBRRussell Downing (GBR)Endura Racingzt
5BELSteven Caethoven (BEL)Accent.jobs – Willems Veranda’szt
6FRASteven Tronet (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
7FRAJulien El Farès (FRA)Team Type 1zt
8FRAJulien Bérard (FRA)AG2R - La Mondialezt
9FRAMorgan Kneisky (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
10SLOJure Kocjan (SLO)Team Type 1zt
11FRAJustin Jules (FRA)Véranda Rideau 72zt
12FRAFabien Bacquet (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
13FRARomain Bardet (FRA)AG2R - La Mondialezt
14LATToms Skujins (LAT)VC La Pomme Marseillezt
15FRAKévin Réza (FRA)Europcarzt
16FRATony Hurel (FRA)Europcarzt
17FRAAnthony Delaplace (FRA)Saur - Sojasunzt
18RUSMikhail Antonov (RUS)Lokosphinxzt
19FRAGeoffrey Soupe (FRA)Fdj - Big Matzt
20FRAGiovanni Bernaudeau (FRA)Europcarzt
21FRAMathieu Drujon (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
22FRAGuillaume Levarlet (FRA)Saur - Sojasunzt
23ESTRené Mandri (EST)Endura Racingzt
24JAPYukiya Arashiro (JAP)Europcarzt
25FRARenaud Dion (FRA)Bretagne - Schullerzt
26URUFabricio Ferrari Barcelo (URU)Caja Ruralzt
27FRARudy Molard (FRA)Cofidiszt
28FRARémi Cusin (FRA)Team Type 1zt
29FRAArnaud Labbe (FRA)Cofidiszt
30ITAGiairo Ermeti (ITA)Androni Giocattoli - Venezuelazt
31ESPJavier Mejías Leal (ESP)Team Type 1zt
32FRAMickaël Buffaz (FRA)Cofidiszt
33FRAJohan Mombaerts (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
34FRAYohan Cauquil (FRA)VC La Pomme Marseillezt
35RUSAlexei Kunshin (RUS)Lokosphinxzt
36FRAJonathan Thire (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
37FRAKenny Elissonde (FRA)Fdj - Big Matzt
38FRAAnthony Colin (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
39RUSAlexander Rybakov (RUS)Itera - Katushazt
40FRAArnaud Courteille (FRA)Fdj - Big Matzt
41SUIRubens Bertogliati (SUI)Team Type 1zt
42FRAArnaud Gérard (FRA)Fdj - Big Matzt
43FRADimitri Le Boulch (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
44POLMickael Olejnik (POL)Véranda Rideau 72zt
45BELJurgen Van Goolen (BEL)Accent.jobs – Willems Veranda’szt
46LTUEvaldas Siskevicius (LTU)VC La Pomme Marseillezt
47RUSSergey Rudaskov (RUS)Itera - Katushazt
48ESPIker Camano Ortuzari (ESP)Endura Racingzt
49COLMiguel Angel Rubiano Chavez (COL)Androni Giocattoli - Venezuelazt
50RUSSergey Belykh (RUS)Lokosphinxzt
51FRAYohan Bagot (FRA)Cofidiszt
52SUIMartin Elmiger (SUI)AG2R - La Mondialezt
53GERPaul Voss (GER)Endura Racingzt
54ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Caja Ruralzt
55FRAJérôme Cousin (FRA)Europcarzt
56FRAGuillaume Malle (FRA)Véranda Rideau 72zt
57FRAPierre Rolland (FRA)Europcarzt
58FRAGeoffroy Lequatre (FRA)Bretagne - Schullerzt
59FRAJulien Guay (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
60AUTGeorg Preidler (AUT)Team Type 1zt
61FRAGregoire Tarride (FRA)VC La Pomme Marseillezt
62FRAFranck Bouyer (FRA)Europcarzt
63FRAFranck Vermeulen (FRA)Véranda Rideau 72zt
64RUSDmitry Kosyakov (RUS)Itera - Katushazt
65ITAAntonio Santoro (ITA)Androni Giocattoli - Venezuelazt
66FRALaurent Mangel (FRA)Saur - Sojasunzt
67FRALoïc Desriac (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille00:22
68FRADavid Le Lay (FRA)Saur - Sojasunzt
69FRARémi Pauriol (FRA)Fdj - Big Mat00:26
70FRADimitri Champion (FRA)Bretagne - Schuller00:28
71FRABenoît Vaugrenard (FRA)Fdj - Big Mat00:31
72FRANicolas Vogondy (FRA)Cofidiszt
73FRAJean-Marc Bideau (FRA)Bretagne - Schuller00:34
74RUSIlnur Zakarin (RUS)Itera - Katusha00:35
75FRABrice Feillu (FRA)Saur - Sojasun00:37
76BELWim De Vocht (BEL)Accent.jobs – Willems Veranda’szt
77FRASébastien Minard (FRA)AG2R - La Mondiale00:50
78BELEvert Verbist (BEL)Accent.jobs – Willems Veranda’s01:12
79FRASébastien Duret (FRA)Bretagne - Schuller01:29
80AUSDean Windsor (AUS)Endura Racingzt
81FRACésar Bihel (FRA)Differdange - Magic Sportfoot.dezt
82ESPJavier Moreno Bazan (ESP)Movistar02:15
83FRAAnthony Charteau (FRA)Europcarzt
84FRAPierre Luc Périchon (FRA)VC La Pomme Marseille02:22
85FRAKévin Lalouette (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille02:26
86FRAJulien Antomarchi (FRA)Team Type 103:42
87FRAThomas Vaubourzeix (FRA)VC La Pomme Marseillezt
88LUXTom Thill (LUX)04:02
89RUSAlexander Ryabkin (RUS)Caja Ruralzt
90POLKarol Domagalski (POL)Caja Ruralzt
91FRAFlorian Le Corre (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille04:03
92FRATristan Valentin (FRA)Cofidiszt
93LTUVytautas Kaupas (LTU)Differdange - Magic Sportfoot.dezt
94IRIAmir Zargari (IRI)AG2R - La Mondialezt
95POLTomasz Olejnick (POL)Véranda Rideau 72zt
96ITASalvatore Mancuso (ITA)Androni Giocattoli - Venezuelazt
97AUSJohn Jack Anderson (AUS)Endura Racingzt
98FRASylvain Georges (FRA)AG2R - La Mondialezt
99ITAAntonio Casimiro Parrinello (ITA)Androni Giocattoli - Venezuelazt
100FRARonan Racault (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
101RUSIgor Boev (RUS)Itera - Katusha04:11
102FRAFrancis Mourey (FRA)Fdj - Big Mat04:18
103FRADamien Monier (FRA)Cofidis05:13
104FRAJérémy Roy (FRA)Fdj - Big Matzt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden