De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Banjaluka Belgrade I - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Banjaluka Belgrade I - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Servië

Uitslagen 2012

Banjaluka Belgrade I 2012

ServiëServië - 21 April 2012


Banjaluka Belgrade I - 21 April 2012


1SLOMarko Kump (SLO)Adria Mobil03:55:55
2SLOLuka Mezgec (SLO)Savazt
3SLORobert Jenko (SLO)Radenskazt
4SRBZsolt Dér (SRB)Nationaal Team Van Serviëzt
5CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobilzt
6AUTGernot Auer (AUT)WSA - Viperbikezt
7AUTWerner Riebenbauer (AUT)Arbö Gourmetfein Welszt
8GREIoannis Tamouridis (GRE)SP Tablewarezt
9POLAdam Wadecki (POL)BDC - Marcpolzt
10HUNKrisztian Lovassy (HUN)Tusnadzt
11GEREric Baumann (GER)zt
12SVKMaros Kovác (SVK)Dukla Trencin - Trekzt
13SVKMichal Kolár (SVK)Dukla Trencin - Trekzt
14GREGeorgios Bouglas (GRE)Gios - Deyserzt
15GREKostas Konstantinidis (GRE)Team Worldofbike.grzt
16CZEAdam Homolka (CZE)WSA - Viperbikezt
17GERFlorian Bissinger (GER)Vorarlbergzt
18AUTMichael Schwaiger (AUT)WSA - Viperbikezt
19TURAli Riza Tanriverdi (TUR)zt
20GREApostolos Bouglas (GRE)Gios - Deyserzt
21SRBNikola Kozomara (SRB)zt
22GREIoannis Tamouridis (GRE)SP Tablewarezt
23SLOMatej Mugerli (SLO)Adria Mobilzt
24GREGeorgios Karatzios (GRE)SP Tablewarezt
25BULAleksandar Aleksiev (BUL)Nessebar - Shockblazezt
26AUTDennis Wauch (AUT)Vorarlbergzt
27GERRene Weissinger (GER)Vorarlbergzt
28SLOMatej Marin (SLO)Arbö Gourmetfein Welszt
29SRBMarko Stankovic (SRB)zt
30BELKenny Van Der Schueren (BEL)Team Worldofbike.grzt
31TURGökhan Hasta (TUR)Brisasporzt
32HUNMarton Solymosi (HUN)Ora Hotels - Carrerazt
33SLOMatej Gnezda (SLO)Adria Mobilzt
34GRENikolaos Ioannidis (GRE)zt
35CROJuraj Ugrinic (CRO)Loborika - Favoritzt
36SRBSvetislav Blagojevic (SRB)Nationaal Team Van Serviëzt
37BULEvgeni Gerganov Balev (BUL)Tusnadzt
38CZEPetr Lechner (CZE)Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorferzt
39GERMartin Gaber (GER)Union Raffeisen Redteam Tirolzt
40HUNJános Hemmert (HUN)zt
41SRBGoran Smelcerovic (SRB)zt
42ESPJoaquin Sobrino Martinez (ESP)SP Tablewarezt
43SRBDejan Maric (SRB)Nationaal Team Van Serviëzt
44SLOMarcel Ternovsek (SLO)Tusnadzt
45POLJaroslaw Kowalczyk (POL)BDC - Marcpolzt
46SRBNebojsa Jovanovic (SRB)Nationaal Team Van Serviëzt
47AUTAndreas Graf (AUT)Arbö Gourmetfein Welszt
48SLOBlaz Bogataj (SLO)Radenskazt
49AUTMarkus Eibegger (AUT)Arbö Gourmetfein Welszt
50AUTMarkus Götz (AUT)WSA - Viperbikezt
51SLODoron Hekic (SLO)Radenskazt
52HUNGergely Kiss (HUN)Nationaal Team Van Hongarijezt
53GREVasileios Simantirakis (GRE)SP Tablewarezt
54AUTMartin Schöffmann (AUT)WSA - Viperbikezt
55SVKRoman Bronis (SVK)Dukla Trencin - Trekzt
56TURMutlu Mert (TUR)00:14
57TURKemal Kücükbay (TUR)Brisasporzt
58SLOVladimir Kerkez (SLO)Savazt
59HUNPeter Jordan (HUN)00:39
60HUNGábor Fejes (HUN)zt
61CROKristijan Durasek (CRO)Adria Mobilzt
62SLOJure Bitenc (SLO)Sava00:43
63POLMarcin Sapa (POL)BDC - Marcpol00:54
64POLRobert Radosz (POL)BDC - Marcpolzt
65POLMateusz Komar (POL)BDC - Marcpolzt
66HUNGabor Kisko (HUN)zt
67HUNIstván Gábor Molnar (HUN)zt
68ITAManuel Hillebrand (ITA)Union Raffeisen Redteam Tirolzt
69HUNMiklos Durucz (HUN)Ora Hotels - Carrerazt
70SVKRobert Gavenda (SVK)Dukla Trencin - Trek01:02
71BULSpas Gyurov (BUL)Nessebar - Shockblazezt
72SLOMarko Pavlic (SLO)Radenskazt
73CROMatija Kvasina (CRO)Loborika - Favorit01:06
74HUNPéter Simon (HUN)Ora Hotels - Carrerazt
75BULPlamen Dimov (BUL)01:09
76GREMagkoyras Neofytos Sakellaridis (GRE)SP Tablewarezt
77AUTChristian Pavitschitz (AUT)Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorferzt
78BULPavlin Balinsky (BUL)zt
79SLOBostjan Rezman (SLO)Loborika - Favoritzt
80GERMathias Vogl (GER)Union Raffeisen Redteam Tirolzt
81SLOJaka Bostner (SLO)Radenskazt
82CROEmanuel Kiserlovski (CRO)Loborika - Favoritzt
83GREIoannis Spanopoulos (GRE)zt
84AUTAlexander Schrangl (AUT)Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorferzt
85GERMichael Rinke (GER)zt
86HUNMáté Radonics (HUN)zt
87GERFabian Pohl (GER)zt
88HUNBendegúz Bence Bernárd (HUN)Ora Hotels - Carrerazt
89POLWojciech Ziolkowski (POL)BDC - Marcpolzt
90SLONik Burjek (SLO)Savazt
91SLOKlemen Stimulak (SLO)Radenskazt
92SLOKristjan Fajt (SLO)Adria Mobilzt
93BULGeorgi Petrov Georgiev (BUL)Brisasporzt
94SLORobert Vrecer (SLO)Vorarlbergzt
95CRODeni Banicek (CRO)Loborika - Favoritzt
96SVKMartin Mahdar (SVK)Dukla Trencin - Trekzt
97BULStefan Koychev Hristov (BUL)Brisasporzt
98HUNBalazs Szoradi (HUN)zt
99SRBDragan Spasic (SRB)zt
100AUTHans-Jörg Leopold (AUT)WSA - Viperbike01:18
101AUTAlexander Dürager (AUT)Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer01:45
102AUTRoman Gredler (AUT)Union Raffeisen Redteam Tirol02:24
103HUNBálint Bischof (HUN)Nationaal Team Van Hongarije02:46
104SRBEsad Hasanovic (SRB)Nationaal Team Van Serviëzt
105HUNViktor Specziar (HUN)zt
106SRBAleksandar Milivojevic (SRB)Nationaal Team Van Serviëzt
107SLOUros Repse (SLO)02:52
108SLOMark Dzamastagic (SLO)Savazt
109SLOJure Zrimsek (SLO)Savazt
110AUTStefan Rucker (AUT)Arbö Gourmetfein Welszt
111AUTJosef Benetseder (AUT)Vorarlberg02:59
112AUTDominik Hrinkow (AUT)Vorarlbergzt
113AUTRiccardo Zoidl (AUT)Arbö Gourmetfein Welszt
114GREKonstaninos Efstathiou (GRE)Gios - Deyserzt
115GERAlexander Tiedtke (GER)03:05
116GERStefan Gaebel (GER)zt
117AUTRupert Höldlmoser (AUT)03:12
118SLOGregor Bucar (SLO)03:50
119AUTStefan Pöll (AUT)Union Raffeisen Redteam Tirol04:07
120BULStanislav Zaraliev (BUL)Nessebar - Shockblaze04:32
121HUNZoltán Vígh (HUN)Nationaal Team Van Hongarije05:26
122SVKPatrik Tybor (SVK)Dukla Trencin - Trek03:12
123CROEndi Sirol (CRO)Loborika - Favorit05:13
124BULMinko Hinkov (BUL)zt
125ROUArnold Lukacs (ROU)Tusnadzt
126SRBNebojsa Petrovic (SRB)zt
127SRBMarko Danilovic (SRB)Nationaal Team Van Serviëzt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden