De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Flèche d'Emeraude - Saint Malo - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Flèche d'Emeraude - Saint Malo - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2012

Flèche d'Emeraude - Saint Malo 2012

FrankrijkFrankrijk - 1 April 2012


Flèche d'Emeraude - Saint Malo - 1 April 2012


1ITARoberto Ferrari (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela04:16:48
2FRANacer Bouhanni (FRA)Fdj - Big Matzt
3FRAJimmy Engoulvent (FRA)Saur - Sojasunzt
4FRAJimmy Casper (FRA)AG2R - La Mondialezt
5FRARony Martias (FRA)Saur - Sojasunzt
6BELSteven Caethoven (BEL)Accent.jobs – Willems Veranda’szt
7FRAFabien Bacquet (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
8SLOJure Kocjan (SLO)Team Type 1zt
9AUTGeorg Preidler (AUT)Team Type 1zt
10FRAChristophe Laborie (FRA)Saur - Sojasunzt
11ITAFrancesco Lasca (ITA)Caja Ruralzt
12FRADenis Flahaut (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
13ITAMatteo Pelucchi (ITA)Europcarzt
14FRABenoit Drujon (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
15FRAGeoffrey Soupe (FRA)Fdj - Big Matzt
16FRAGuillaume Blot (FRA)Bretagne - Schullerzt
17FRARomain Mathéou (FRA)Véranda Rideau 72zt
18FRAAdrien Petit (FRA)Cofidiszt
19FRAArmindo Fonseca (FRA)Bretagne - Schullerzt
20RUSDmitriy Sokolov (RUS)Lokosphinxzt
21FRAMaxime Le Montagner (FRA)Véranda Rideau 72zt
22ESPJavier Moreno Bazan (ESP)Movistarzt
23FRARenaud Dion (FRA)Bretagne - Schullerzt
24FRAJérémie Galland (FRA)Saur - Sojasunzt
25FRABenjamin Giraud (FRA)VC La Pomme Marseillezt
26FRAAngelo Tulik (FRA)Europcarzt
27FRARomain Bardet (FRA)AG2R - La Mondialezt
28FRAMathieu Drujon (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
29FRAJulien Bérard (FRA)AG2R - La Mondialezt
30FRAJohan Mombaerts (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
31FRADimitri Le Boulch (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
32FRAArnaud Courteille (FRA)Fdj - Big Matzt
33PORManuel Antonio Cardoso Leal (POR)Caja Ruralzt
34FRAJulien El Farès (FRA)Team Type 100:06
35FRAArnaud Labbe (FRA)Cofidiszt
36FRATony Hurel (FRA)Europcar00:09
37BELEvert Verbist (BEL)Accent.jobs – Willems Veranda’szt
38FRAMatthieu Boulo (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille00:11
39FRAJérôme Cousin (FRA)Europcar00:15
40FRALaurent Pichon (FRA)Bretagne - Schuller00:37
41ESPJavier Mejías Leal (ESP)Team Type 1zt
42FRAGiovanni Bernaudeau (FRA)Europcarzt
43FRAMickaël Buffaz (FRA)Cofidis00:43
44FRAMathieu Delaroziere (FRA)VC La Pomme Marseillezt
45ITAGiairo Ermeti (ITA)Androni Giocattoli - Venezuelazt
46BELSjef De Wilde (BEL)Accent.jobs – Willems Veranda’szt
47RUSPavel Karpenkov (RUS)Lokosphinxzt
48ITAAntonio Santoro (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela00:48
49UKROleg Chuzhda (UKR)Accent.jobs – Willems Veranda’s00:58
50PANYelko Gómez (PAN)Caja Ruralzt
51FRAArnaud Gérard (FRA)Fdj - Big Matzt
52SUIRubens Bertogliati (SUI)Team Type 1zt
53LATToms Skujins (LAT)VC La Pomme Marseille01:07
54RUSMikhail Antonov (RUS)Lokosphinxzt
55FRAKévin Lalouette (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille01:37
56FRAGuillaume Malle (FRA)Véranda Rideau 72zt
57FRAJulien Antomarchi (FRA)Team Type 1zt
58FRAJulien Guay (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
59FRAFlavien Dassonville (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
60FRAJérémy Roy (FRA)Fdj - Big Matzt
61FRANicolas Rousseau (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
62FRAJean-Lou Païni (FRA)Saur - Sojasunzt
63FRAFabrice Jeandesboz (FRA)Saur - Sojasunzt
64ITASalvatore Mancuso (ITA)Androni Giocattoli - Venezuelazt
65COLMiguel Angel Rubiano Chavez (COL)Androni Giocattoli - Venezuelazt
66BELJurgen Van Goolen (BEL)Accent.jobs – Willems Veranda’szt
67FRAMathieu Halleguen (FRA)Bretagne - Schullerzt
68RUSEvgeny Shalunov (RUS)Lokosphinxzt
69RUSVladimir Efimkin (RUS)zt
70RUSSergey Belykh (RUS)Lokosphinxzt
71RUSSergey Shilov (RUS)Lokosphinxzt
72FRAJean-Marc Bideau (FRA)Bretagne - Schullerzt
73FRAGael Malacarne (FRA)Bretagne - Schullerzt
74URUFabricio Ferrari Barcelo (URU)Caja Ruralzt
75ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Caja Ruralzt
76POLKarol Domagalski (POL)Caja Ruralzt
77RUSMaxim Kozyrev (RUS)Lokosphinxzt
78RUSVladimir Efimkin (RUS)zt
79FRARudy Molard (FRA)Cofidiszt
80FRAFranck Bouyer (FRA)Europcarzt
81ITAAntonio Casimiro Parrinello (ITA)Androni Giocattoli - Venezuelazt
82SUIMartin Elmiger (SUI)AG2R - La Mondiale01:46
83FRARémi Cusin (FRA)Team Type 1zt
84FRAKenny Elissonde (FRA)Fdj - Big Matzt
85FRAPaul Poux (FRA)Saur - Sojasunzt
86FRAFlorian Le Corre (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
87FRAEtienne Tortelier (FRA)Saur - Sojasunzt
88FRAYohan Cauquil (FRA)VC La Pomme Marseille02:44
89FRAGregoire Tarride (FRA)VC La Pomme Marseillezt
90FRAThomas Vaubourzeix (FRA)VC La Pomme Marseille02:46
91FRAYohan Bagot (FRA)Cofidiszt
92FRASylvain Georges (FRA)AG2R - La Mondialezt
93FRANicolas Vogondy (FRA)Cofidiszt
94FRADamien Monier (FRA)Cofidiszt
95POLMickael Olejnik (POL)Véranda Rideau 7202:48
96POLTomasz Olejnick (POL)Véranda Rideau 72zt
97FRASteven Tronet (FRA)Big Mat - Aubervilliers 9303:05
98FRAAnthony Charteau (FRA)Europcarzt
99BELWim De Vocht (BEL)Accent.jobs – Willems Veranda’s03:23
100BELGregory Habeaux (BEL)Accent.jobs – Willems Veranda’szt
101FRAAnthony Colin (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
102FRAJean-Luc Delpech (FRA)Bretagne - Schuller03:25
103FRAJulien Fouchard (FRA)Cofidis03:28
104FRAGaylord Cumont (FRA)Véranda Rideau 7203:47
105FRAJustin Jules (FRA)Véranda Rideau 7203:49
106FRAPierre Luc Périchon (FRA)VC La Pomme Marseille04:01
107FRAMorgan Kneisky (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
108FRAFrancis Mourey (FRA)Fdj - Big Matzt
109LTUEvaldas Siskevicius (LTU)VC La Pomme Marseille04:54
110JAPYukiya Arashiro (JAP)Europcar04:56
111FRAPierre Drancourt (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille06:40

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden