De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Nokere Koerse - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Nokere Koerse - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

België

Uitslagen 2012

Nokere Koerse 2012

BelgiëBelgië - 14 Maart 2012


Nokere-Koerse - 14 Maart 2012


1ITAFrancesco Chicchi (ITA)Omega Pharma - Quick Step04:19:42
2BELKris Boeckmans (BEL)Vacansoleil - DCMzt
3NEDBoy Van Poppel (NED)United Health Care Presented by Maxxiszt
4GERAndre Schulze (GER)Team Netappzt
5NEDMichel Kreder (NED)Garmin - Sharp - Barracudazt
6ITAGiorgio Brambilla (ITA)Leopard - Trekzt
7BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
8BELMaxime Vantomme (BEL)Team Katushazt
9RUSAlexander Porsev (RUS)Team Katushazt
10BELBaptiste Planckaert (BEL)Landbouwkredietzt
11GERRobert Förster (GER)United Health Care Presented by Maxxiszt
12BELJames Vanlandshoot (BEL)Accent.jobs – Willems Veranda’szt
13FRAChristophe Laborie (FRA)Saur - Sojasunzt
14GERMatthias Friedemann (GER)Champion Systemzt
15DENMichael Reihs (DEN)Christina Watches - Onfonezt
16NZLJack Bauer (NZL)Garmin - Sharp - Barracudazt
17BELBenjamin Verraes (BEL)Jong Vlaanderenzt
18NEDRaymond Kreder (NED)Garmin - Sharp - Barracudazt
19BELLaurens De Vreese (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
20BELLeif Hoste (BEL)Accent.jobs – Willems Veranda’szt
21ITAMatteo Trentin (ITA)Omega Pharma - Quick Stepzt
22BELKenneth Vanbilsen (BEL)An Post - Sean Kelly Teamzt
23BELSteve Schets (BEL)Jong Vlaanderenzt
24BELPhilippe Legrand (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricolezt
25NEDBarry Markus (NED)Vacansoleil - DCMzt
26SLOBlaz Jarc (SLO)Team Netappzt
27ESPEgoitz Garcia Echeguibel (ESP)Cofidiszt
28GERStefan Schumacher (GER)Christina Watches - Onfonezt
29RUSDenis Galimzyanov (RUS)Team Katusha00:12
30BELEdwig Cammaerts (BEL)Cofidis00:15
31AUSGraeme Allen Brown (AUS)Rabobank00:18
32BELKevyn Ista (BEL)Accent.jobs – Willems Veranda’s00:23
33BELJelle Wallays (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
34RUSNikolay Trusov (RUS)Rusvelozt
35FRASteve Chainel (FRA)Fdj - Big Matzt
36BELSander Cordeel (BEL)Lotto - Belisol00:26
37GERTimon Seubert (GER)Team Netapp00:28
38GERMichael Schwarzmann (GER)Team Netapp00:31
39FRAGeoffrey Soupe (FRA)Fdj - Big Mat00:36
40BELBert Van Lerberghe (BEL)Jong Vlaanderenzt
41NEDWouter Mol (NED)Vacansoleil - DCMzt
42BELFrederique Robert (BEL)Lotto - Belisolzt
43BELTimothy Dupont (BEL)Jong Vlaanderenzt
44ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Leopard - Trekzt
45BELDennis Vanendert (BEL)Lotto - Belisolzt
46GBRAndrew Fenn (GBR)Omega Pharma - Quick Stepzt
47BELGorik Gardeyn (BEL)Champion System00:47
48RUSDmitry Kozontchuk (RUS)Rusvelozt
49NEDRikke Dijkxhoorn (NED)Geofco - Ville d'Algerzt
50FRAMatthieu Ladagnous (FRA)Fdj - Big Matzt
51GERJulian Kern (GER)Leopard - Trekzt
52POLMichal Kwiatkowski (POL)Omega Pharma - Quick Stepzt
53BELNiels Wytinck (BEL)An Post - Sean Kelly Team01:01
54NEDRonan Van Zandbeek (NED)Argos - Shimanozt
55BELDavy Commeyne (BEL)Landbouwkredietzt
56BELStijn Neirynck (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
57BELJurgen Francois (BEL)Colba - Superano Hamzt
58NEDKai Reus (NED)United Health Care Presented by Maxxiszt
59BELFrancesco Van Coppernolle (BEL)Jong Vlaanderenzt
60ITAEugenio Alafaci (ITA)Leopard - Trekzt
61BELSébastien Delfosse (BEL)Landbouwkredietzt
62BELBert De Backer (BEL)Argos - Shimanozt
63BELJérôme Baugnies (BEL)Team Netappzt
64FRARony Martias (FRA)Saur - Sojasun01:14
65FRAEtienne Tortelier (FRA)Saur - Sojasunzt
66COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidiszt
67RUSAlexander Mironov (RUS)Rusvelozt
68GBRAdam Blythe (GBR)BMC Racing Team01:21
69BELKevin Verwaest (BEL)Jong Vlaanderen01:25
70BELPreben Van Hecke (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator01:33
71RUSNikita Eskov (RUS)Rusvelozt
72BELThomas De Gendt (BEL)Vacansoleil - DCM01:36
73ITAMarcello Pavarin (ITA)Vacansoleil - DCMzt
74BELKurt Hovelynck (BEL)Landbouwkredietzt
75BELKoen Barbe (BEL)Landbouwkredietzt
76GBRMark Christian (GBR)An Post - Sean Kelly Teamzt
77DENRené Jørgensen (DEN)Christina Watches - Onfonezt
78BELAndy Cappelle (BEL)Accent.jobs – Willems Veranda’szt
79FRAFrédéric Guesdon (FRA)Fdj - Big Matzt
80DENJimmi Sørensen (DEN)Christina Watches - Onfonezt
81GERDominik Klemme (GER)Argos - Shimanozt
82BELTim Declercq (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator01:46
83NEDBrian Bulgac (NED)Lotto - Belisolzt
84NEDCoen Vermeltfoort (NED)Rabobankzt
85BELLaurent Evrard (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricolezt
86IRIMehdi Sohrabi (IRI)Lotto - Belisolzt
87BELNico Sijmens (BEL)Cofidiszt
88LTUEgidijus Juodvalkis (LTU)Landbouwkrediet01:52
89DENMartin Mortensen (DEN)Vacansoleil - DCMzt
90BELJustin Van Hoecke (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricolezt
91BELOlivier Pardini (BEL)Colba - Superano Ham02:04
92BELFrédéric Amorison (BEL)Landbouwkredietzt
93AUSAaron Kemps (AUS)Champion Systemzt
94AUSBen Day (AUS)United Health Care Presented by Maxxiszt
95NEDStefan Van Dijk (NED)Accent.jobs – Willems Veranda’szt
96NEDTom Stamsnijder (NED)Argos - Shimanozt
97BELPieter Jacobs (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
98FRAJulien Fouchard (FRA)Cofidiszt
99LUXJoel Zangerle (LUX)Leopard - Trekzt
100POLJacek Tadeusz Morajko (POL)Vacansoleil - DCMzt
101MDAAlexandr Pliuschin (MDA)Leopard - Trekzt
102LUXBob Jungels (LUX)Leopard - Trekzt
103FRAThomas Damuseau (FRA)Argos - Shimanozt
104GERMarkus Eichler (GER)Team Netappzt
105SUIMathias Frank (SUI)BMC Racing Teamzt
106BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Belisolzt
107BELYannick Eijssen (BEL)BMC Racing Teamzt
108SUIMartin Kohler (SUI)BMC Racing Teamzt
109BELTom Goovaerts (BEL)Colba - Superano Hamzt
110BELHenryk Cardoen (BEL)zt
111RUSMatvey Zubov (RUS)Rusvelozt
112NEDStef Clement (NED)Rabobankzt
113BELKévin Suarez Marinez (BEL)Colba - Superano Hamzt
114BELArnaud Van Den Abeele (BEL)Jong Vlaanderenzt
115BELStijn Ennekens (BEL)An Post - Sean Kelly Teamzt
116RSAJay Robert Thomson (RSA)United Health Care Presented by Maxxiszt
117USABradley White (USA)United Health Care Presented by Maxxiszt
118BELRomain Zingle (BEL)Cofidiszt
119BELQuentin Bertholet (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole03:02
120FRAStéphane Poulhies (FRA)Saur - Sojasunzt
121NEDBert-Jan Lindeman (NED)Vacansoleil - DCMzt
122NEDTom Leezer (NED)Rabobankzt
123FRAJean-Lou Païni (FRA)Saur - Sojasunzt
124ITAMauro Santambrogio (ITA)BMC Racing Team03:18
125BLRAleksandr Kuschynski (BLR)Team Katushazt
126RUSAlexei Tsatevitch (RUS)Team Katushazt
127BELSep Vanmarcke (BEL)Garmin - Sharp - Barracudazt
128NEDMartijn Maaskant (NED)Garmin - Sharp - Barracuda03:33
129BELEvert Verbist (BEL)Accent.jobs – Willems Veranda’szt
130NEDArnoud Van Groen (NED)Accent.jobs – Willems Veranda’szt
131BELIljo Keisse (BEL)Omega Pharma - Quick Stepzt
132RUSValery Kaikov (RUS)Rusvelo03:53
133BELSven Van Den Houte (BEL)Colba - Superano Hamzt
134BELKenny Dehaes (BEL)Lotto - Belisolzt
135GBRMark McNally (GBR)An Post - Sean Kelly Teamzt
136BELNico Eeckhout (BEL)An Post - Sean Kelly Team04:07
137AUTMarco Haller (AUT)Team Katusha04:28
138GERRüdiger Selig (GER)Team Katushazt
139ITAMarco Bandiera (ITA)Omega Pharma - Quick Step05:14
140AUSTimothy Roe (AUS)BMC Racing Team08:04
141RUSValery Valynin (RUS)Rusvelozt
142LATAleksejs Saramotins (LAT)Cofidis08:13
143AUSWilliam Clarke (AUS)Champion Systemzt
144LTUGediminas Bagdonas (LTU)An Post - Sean Kelly Team08:38
145FRAArnaud Démare (FRA)Fdj - Big Mat09:54
146FRAMickael Delage (FRA)Fdj - Big Matzt

Persbericht

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden