De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Banjaluka Belgrade II - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Banjaluka Belgrade II - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Servië

Uitslagen 2012

Banjaluka Belgrade II 2012

ServiëServië - 22 April 2012


Banjaluka Belgrade II - 22 April 2012


1SLOMatej Mugerli (SLO)Adria Mobil04:38:40
2SLOMarko Kump (SLO)Adria Mobil00:14
3AUTRiccardo Zoidl (AUT)Arbö Gourmetfein Welszt
4SLOLuka Mezgec (SLO)Savazt
5CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobil00:19
6SLOKristjan Fajt (SLO)Adria Mobilzt
7SRBZsolt Dér (SRB)Nationaal Team Van Servië00:24
8CROKristijan Durasek (CRO)Adria Mobilzt
9SLOMatej Gnezda (SLO)Adria Mobil00:30
10SLORobert Vrecer (SLO)Vorarlbergzt
11AUTPhilip Schinagl (AUT)zt
12SVKMartin Mahdar (SVK)Dukla Trencin - Trekzt
13SLOJaka Bostner (SLO)Radenskazt
14CROMatija Kvasina (CRO)Loborika - Favorit00:35
15AUTHans-Jörg Leopold (AUT)WSA - Viperbikezt
16AUTMarkus Eibegger (AUT)Arbö Gourmetfein Welszt
17ESPJoaquin Sobrino Martinez (ESP)SP Tableware00:40
18SVKRoman Bronis (SVK)Dukla Trencin - Trek00:57
19AUTRoman Gredler (AUT)Union Raffeisen Redteam Tirolzt
20AUTGernot Auer (AUT)WSA - Viperbike01:02
21SLOMatej Marin (SLO)Arbö Gourmetfein Wels01:10
22SLONik Burjek (SLO)Savazt
23POLJaroslaw Kowalczyk (POL)BDC - Marcpolzt
24SVKPatrik Tybor (SVK)Dukla Trencin - Trekzt
25CROEmanuel Kiserlovski (CRO)Loborika - Favoritzt
26BULEvgeni Gerganov Balev (BUL)Tusnadzt
27SRBNebojsa Jovanovic (SRB)Nationaal Team Van Serviëzt
28AUTStefan Pöll (AUT)Union Raffeisen Redteam Tirol01:26
29GREGeorgios Karatzios (GRE)SP Tableware01:29
30BULStefan Koychev Hristov (BUL)Brisasporzt
31CZEPetr Lechner (CZE)Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer01:39
32SLORobert Jenko (SLO)Radenskazt
33TURMutlu Mert (TUR)01:50
34AUTMartin Schöffmann (AUT)WSA - Viperbikezt
35UKRArtem Topchanyuk (UKR)SP Tableware01:57
36GREIoannis Iliadis (GRE)Gios - Deyser02:10
37BULGeorgi Petrov Georgiev (BUL)Brisaspor02:27
38CZEAdam Homolka (CZE)WSA - Viperbikezt
39BULRadostin Yordanov (BUL)Nessebar - Shockblazezt
40AUTMarkus Götz (AUT)WSA - Viperbikezt
41GERStefan Gaebel (GER)zt
42AUTAlexander Schrangl (AUT)Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer03:04
43GREGeorgios Bouglas (GRE)Gios - Deyser03:15
44GREApostolos Bouglas (GRE)Gios - Deyser03:27
45GERMartin Gaber (GER)Union Raffeisen Redteam Tirolzt
46SLOVladimir Kerkez (SLO)Savazt
47SLODoron Hekic (SLO)Radenskazt
48BELKenny Van Der Schueren (BEL)Team Worldofbike.grzt
49SVKMichal Kolár (SVK)Dukla Trencin - Trekzt
50GERFabian Pohl (GER)zt
51POLAdam Wadecki (POL)BDC - Marcpolzt
52HUNKrisztian Lovassy (HUN)Tusnad03:53
53SRBGoran Smelcerovic (SRB)04:05
54GERAlexander Tiedtke (GER)04:42
55SLOJure Bitenc (SLO)Savazt
56AUTChristian Pavitschitz (AUT)Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorferzt
57AUTAndreas Graf (AUT)Arbö Gourmetfein Welszt
58HUNGabor Kisko (HUN)zt
59HUNGábor Fejes (HUN)05:24
60SLOMarko Pavlic (SLO)Radenskazt
61SLOMark Dzamastagic (SLO)Sava05:57
62GREIoannis Tamouridis (GRE)SP Tableware06:08
63TURGökhan Hasta (TUR)Brisaspor06:31
64AUTAlexander Dürager (AUT)Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer06:43
65BULStanislav Zaraliev (BUL)Nessebar - Shockblazezt
66GREMagkoyras Neofytos Sakellaridis (GRE)SP Tableware06:49
67AUTStefan Rucker (AUT)Arbö Gourmetfein Welszt
68AUTMichael Schwaiger (AUT)WSA - Viperbikezt
69SLOUros Repse (SLO)08:04
70SVKRobert Gavenda (SVK)Dukla Trencin - Trekzt
71POLRobert Radosz (POL)BDC - Marcpol08:14
72SRBAleksandar Milivojevic (SRB)Nationaal Team Van Serviëzt
73POLMateusz Komar (POL)BDC - Marcpolzt
74HUNAttila Tóth (HUN)Nationaal Team Van Hongarije08:22
75SLOBostjan Rezman (SLO)Loborika - Favorit08:40
76SRBDejan Maric (SRB)Nationaal Team Van Servië08:59
77SLOGregor Bucar (SLO)09:18
78SLOMarcel Ternovsek (SLO)Tusnadzt
79SRBDragan Spasic (SRB)zt
80POLMarcin Sapa (POL)BDC - Marcpolzt
81TURKemal Kücükbay (TUR)Brisasporzt
82POLWojciech Ziolkowski (POL)BDC - Marcpolzt
83BULAleksandar Aleksiev (BUL)Nessebar - Shockblazezt
84SVKMaros Kovác (SVK)Dukla Trencin - Trekzt
85GEREric Baumann (GER)zt
86HUNZoltán Vígh (HUN)Nationaal Team Van Hongarijezt
87GREVasileios Simantirakis (GRE)SP Tablewarezt
88GREIoannis Spanopoulos (GRE)10:49
89AUTDominik Hrinkow (AUT)Vorarlberg11:48
90SRBSvetislav Blagojevic (SRB)Nationaal Team Van Serviëzt
91AUTWerner Riebenbauer (AUT)Arbö Gourmetfein Welszt
92SRBMilos Stojanovic (SRB)zt
93SRBMarko Stankovic (SRB)zt
94SRBNikola Kozomara (SRB)zt
95TURAli Riza Tanriverdi (TUR)zt
96GREKonstaninos Efstathiou (GRE)Gios - Deyserzt
97BULMinko Hinkov (BUL)zt
98CROEndi Sirol (CRO)Loborika - Favoritzt
99GERMathias Vogl (GER)Union Raffeisen Redteam Tirolzt
100HUNPeter Jordan (HUN)zt
101SLOSimon Zupancic (SLO)zt
102AUTJosef Benetseder (AUT)Vorarlbergzt
103ROUArnold Lukacs (ROU)Tusnadzt
104BULPavlin Balinsky (BUL)12:21
105SRBMarko Bogdanovic (SRB)16:58
106GREVasilios Tsopouroglou (GRE)18:12
107HUNTamas Szabo (HUN)21:08
108HUNJosef Vasko (HUN)26:55
109SRBNemanja Vukovic (SRB)27:18

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden