De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Gran Premio Miguel Indurain - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Gran Premio Miguel Indurain - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Uitslagen 2012

Gran Premio Miguel Indurain 2012

SpanjeSpanje - 31 Maart 2012


Gran Premio Miguel Indurain - 31 Maart 2012


1ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katusha04:54:34
2ESPMikel Landa Meana (ESP)Euskaltel - Euskadi00:02
3ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Movistar00:07
4PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Movistarzt
5GERDominique Nerz (GER)Liquigas - Cannondale00:09
6PORSergio Miguel Paulinho Moreira (POR)Saxo Bank - Tinkoff Bank00:14
7BULDaniel Andonov Petrov (BUL)Caja Rural00:17
8ITADamiano Caruso (ITA)Liquigas - Cannondale00:23
9USADavid Zabriskie (USA)Garmin - Sharp - Barracudazt
10RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katushazt
11PORHernâni Brôco (POR)Caja Rural00:29
12ITAMoreno Moser (ITA)Liquigas - Cannondalezt
13ITAGiampaolo Caruso (ITA)Team Katusha00:31
14ESPDaniel Navarro García (ESP)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
15FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondialezt
16ESPMarcos Garcia Fernandez (ESP)Caja Rural00:34
17DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bank00:35
18AUSDavid Tanner (AUS)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
19ESPAlberto Losada Alguacil (ESP)Team Katushazt
20GERFabian Wegmann (GER)Garmin - Sharp - Barracuda00:38
21POLMaciej Paterski (POL)Liquigas - Cannondale00:39
22ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
23DENMads Christensen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bank00:42
24ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Movistar00:46
25ESPAdrian Palomares Villaplana (ESP)Andalucia00:49
26COLCayetano José Sarmiento Tunarrosa (COL)Liquigas - Cannondalezt
27ITADaniele Ratto (ITA)Liquigas - Cannondalezt
28ESPRubén Plaza Molina (ESP)Movistarzt
29ESPGarikoitz Bravo Oiarbide (ESP)Caja Rural01:03
30ESPSergio Carrasco Garcia (ESP)Andaluciazt
31FRAChristophe Le Mével (FRA)Garmin - Sharp - Barracuda01:05
32ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)Team Katushazt
33UKRVolodymir Gustov (UKR)Saxo Bank - Tinkoff Bank01:18
34ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katusha01:32
35ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Movistarzt
36FRAMaxime Bouet (FRA)AG2R - La Mondialezt
37RUSVladimir Karpets (RUS)Movistarzt
38SLOSimon Spilak (SLO)Team Katushazt
39ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Movistarzt
40BLRVasil Kiryienka (BLR)Movistar01:36
41ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadi02:03
42ESPMikel Astarloza Chaurreau (ESP)Euskaltel - Euskadizt
43ESPPablo Lechuga Rodriguez (ESP)Andalucia02:18
44ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Burgos - BH - Castilla y Leon02:54
45IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Sharp - Barracuda04:04
46NEDMichel Kreder (NED)Garmin - Sharp - Barracudazt
47USAAlex Howes (USA)Garmin - Sharp - Barracudazt
48USAAndrew Talansky (USA)Garmin - Sharp - Barracudazt
49ITAStefano Agostini (ITA)Liquigas - Cannondalezt
50FRAGuillaume Bonnafond (FRA)AG2R - La Mondialezt
51ESPEgoi Martinez De Esteban (ESP)Euskaltel - Euskadi05:17
52ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Movistarzt
53LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondialezt
54ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Orbeazt
55USATimothy Duggan (USA)Liquigas - Cannondalezt
56USAThomas Peterson (USA)Garmin - Sharp - Barracudazt
57RUSYury Trofimov (RUS)Team Katushazt
58ESPGorka Verdugo Marcotegui (ESP)Euskaltel - Euskadi05:37
59ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Orbeazt
60ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Caja Rural06:49
61PORAndré Fernando Martins Cardoso (POR)Caja Ruralzt
62ESPJulian Sanchez Pimienta (ESP)Caja Ruralzt
63FRADamien Branaa (FRA)Burgos - BH - Castilla y Leonzt
64ESPAntonio Piedra Perez (ESP)Caja Ruralzt
65ESPJose Luis Roldan Carmona (ESP)Andalucia07:02
66FRANicolas Capdepuy (FRA)Burgos - BH - Castilla y Leon08:00
67ESPJavier Ramirez Abeja (ESP)Andalucia10:08
68ESPHaritz Orbe Urrutia (ESP)Orbeazt
69ESPPascual Orengo Lopez (ESP)Burgos - BH - Castilla y Leonzt
70ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Orbeazt
71PORJóni Silva Brandão (POR)Burgos - BH - Castilla y Leonzt
72ESPFrancisco Javier Aramendia Llorente (ESP)Caja Ruralzt
73ESPXabier Zabalo Imaz (ESP)Orbeazt
74ESPAritz Etxebarria Etxebarria (ESP)Orbeazt
75ESPJosé Aguilar Vega (ESP)Andaluciazt
76ESPJavier Chacón Quesada (ESP)Andaluciazt
77ESPDavid Belda Garcia (ESP)Burgos - BH - Castilla y Leonzt
78ESPIgor Merino Cortázar (ESP)Orbeazt
79ESPRomán Osuna Montes (ESP)Andaluciazt
80ESPJose Luis Cano Losa (ESP)Andaluciazt
81ESPEnrique Sanz Unzue (ESP)Movistarzt
82FRAMathieu Perget (FRA)AG2R - La Mondialezt
83ITARinaldo Nocentini (ITA)AG2R - La Mondialezt
84ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Andaluciazt
85ESPPablo Torres Muiño (ESP)Burgos - BH - Castilla y Leon10:37

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden