De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Gran Premio Miguel Indurain - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Gran Premio Miguel Indurain - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Uitslagen 2019

Gran Premio Miguel Indurain 2019

SpanjeSpanje - 6 April 2019


Gran Premio Miguel Indurain - 6 April 2019


1FRAJonathan Hivert (FRA)Total Direct Energie4:47:56
2ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana0:09
3COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Equipo Euskadi0:09
4ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Mitchelton - Scott0:09
5ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistar0:09
6SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirates0:09
7ESPFernando Barcelo Aragón (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:09
8ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros Rga0:21
9RUSAlexander Vdovin (RUS)Lokosphinx0:24
10ESPRubén Plaza Molina (ESP)Israel Cycling Academy0:28
11ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astana0:28
12ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidis0:30
13ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Caja Rural - Seguros Rga0:45
14ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Astana1:23
15ESPEduard Prades Reverte (ESP)Movistar1:29
16ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskadi Basque Country - Murias1:41
17PORLuis Carlos Mendonça Ribeiro Nunes (POR)Rádio Popular - Boavista1:44
18ETHTsgabu Gebremaryam Grmay (ETH)Mitchelton - Scott1:50
19COLAldemar Reyes Ortega (COL)Manzana - Postobon2:55
20COLYecid Arturo Sierra Sanchez (COL)Manzana - Postobon3:00
21FRAAnthony Perez (FRA)Cofidis4:16
22PORJoão Rodrigues (POR)W52 - FC Porto6:13
23BRANícolas Sessler (BRA)Burgos - BH7:54
24ESPJulen Amezqueta Moreno (ESP)Caja Rural - Seguros Rga7:54
25ESPTxomin Juaristi Arrieta (ESP)Equipo Euskadi7:57
26PORJosé Fernandes (POR)Burgos - BH10:15
27LATKrists Neilands (LAT)Israel Cycling Academy12:39
28FRAFabien Grellier (FRA)Total Direct Energie12:39
29FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Total Direct Energie12:39
30ESPIbai Azurmendi Sagastibeltza (ESP)Equipo Euskadi12:39
31SWEAwet Gebremedhin Andemeskel (SWE)Israel Cycling Academy12:47
32PORLuís Gabriel Silva Gomes (POR)Rádio Popular - Boavista12:47
33PORJoão Paulo Brito Barbosa (POR)Vito - Feirense - Pnb12:47
34DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Astana12:47
35ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistar12:47
36ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordisk12:47
37ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Cofidis12:47
38ESPAntonio Gomez de la Torre (ESP)Rádio Popular - Boavista12:47
39AUSLucas Hamilton (AUS)Mitchelton - Scott12:47
40CYPAndreas Miltiadis (CYP)Guerciotti - Kiwi Atlántico12:47
41ERIMerhawi Kudus (ERI)Astana12:47
42COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Movistar12:47
43ESPGotzon Martin Sanz (ESP)Equipo Euskadi12:47
44COLJohn Darwin Atapuma Hurtado (COL)Cofidis12:47
45ESPJesús Del Pino Corrochano (ESP)Vito - Feirense - Pnb12:47
46ESPUnai Cuadrado Ruiz De Gauna (ESP)Equipo Euskadi12:47
47ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Burgos - BH12:47
48POREdgar Miguel Lemos Pinto (POR)W52 - FC Porto12:47
49CZEDaniel Turek (CZE)Israel Cycling Academy12:47
50ISRGuy Niv (ISR)Israel Cycling Academy12:47
51COLCarlos Julián Quintero Norena (COL)Manzana - Postobon12:47
52RUSSavva Novikov (RUS)Lokosphinx12:47
53SUIMichael Albasini (SUI)Mitchelton - Scott12:57
54ESPMikel Ugarte Gamboa (ESP)13:02
55FRARomain Sicard (FRA)Total Direct Energie13:06
56PORFilipe Duarte Sousa Cardoso (POR)Vito - Feirense - Pnb13:09
57PORPedro Manuel Andrade Oliveira (POR)Vito - Feirense - Pnb13:09
58ESPUrko Berrade Fernandez (ESP)Euskadi Basque Country - Murias13:09
59PORHugo Rafael Andrade Nunes (POR)Rádio Popular - Boavista13:09
60ISROmer Goldstein (ISR)Israel Cycling Academy13:09
61ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Caja Rural - Seguros Rga13:09
62FRANicolas Edet (FRA)Cofidis13:09
63COLBernardo Albeiro Suaza Arango (COL)Manzana - Postobon13:14
64COLCristian Camilo Muñoz Lancheros (COL)Uae Team Emirates13:14
65ESPJosé Manuel Gutiérrez (ESP)13:14
66PORJoaquim Silva (POR)W52 - FC Porto13:14
67ESTRein Taaramäe (EST)Total Direct Energie13:14
68COLJhojan Orlando García Sosa (COL)Manzana - Postobon13:14
69COLNicolas Saenz Ballesteros (COL)Manzana - Postobon13:14
70AUSNichola Schultz (AUS)Mitchelton - Scott13:14
71ESPJon Irisarri Rincon (ESP)Caja Rural - Seguros Rga13:19
72ESPPablo Guerrero Bonilla (ESP)Rádio Popular - Boavista13:19
73RUSAleksandr Barsov (RUS)13:22
74ITAManuele Mori (ITA)Uae Team Emirates13:33
75ESPDavid González Arribas (ESP)13:33
76COLCarlos Alberto Betancur Gómez (COL)Movistar13:33
77BLRAliaksandr Riabushenko (BLR)Uae Team Emirates13:33
78RUSAlexander Smirnov (RUS)Lokosphinx13:33
79COLDaniel Alexander Jaramillo Diez (COL)Manzana - Postobon13:33
80AUSCameron Meyer (AUS)Mitchelton - Scott13:33
81COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Uae Team Emirates13:33
82PORDavid Miguel Costa Rodrigues (POR)Rádio Popular - Boavista13:33
83ESPSergio Rodríguez Reche (ESP)Euskadi Basque Country - Murias13:33
84ESPMario González Salas (ESP)Euskadi Basque Country - Murias13:33
85SUIOliver Behringer (SUI)Novo Nordisk13:48
86ESPDiego López Fuentes (ESP)Equipo Euskadi13:56
87GBRSam Brand (GBR)Novo Nordisk17:00
88RUSArseny Nikiforov (RUS)Lokosphinx17:02
89NEDBrian Kamstra (NED)Novo Nordisk21:34

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden