De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Arno Wallaard Memorial - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Arno Wallaard Memorial - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Nederland

Uitslagen 2019

Arno Wallaard Memorial 2019

NederlandNederland - 20 April 2019


Arno Wallaard Memorial - 20 April 2019


1GBRAlexander Richardson (GBR)Canyon Dhb - Bloor Homes3:57:22
2GBRMatthew Walls (GBR)zt
3BELGianni Marchand (BEL)Cibelzt
4NEDBas Van Der Kooij (NED)Monkey Town - à Bloczt
5ITAAlberto Dainese (ITA)Seg Racing Academyzt
6NEDPiotr Havik (NED)Beat Cycling Clubzt
7GBRJacob Hennessy (GBR)Canyon Dhb - Bloor Homeszt
8USAMiguel Bryon (USA)Arapahoe - Hincapie - BMCzt
9NEDCoen Vermeltfoort (NED)Alectozt
10NEDDavid Dekker (NED)Metec - TKH - Mantelzt
11NEDLuuc Bugter (NED)Beat Cycling Clubzt
12GBREthan Hayter (GBR)zt
13CZEAdam Toupalík (CZE)Corendon - Circuszt
14GBRAndrew Tennant (GBR)Canyon Dhb - Bloor Homeszt
15NEDMarijn Van Den Berg (NED)Metec - TKH - Mantelzt
16BELJordi Meeus (BEL)Seg Racing Academyzt
17BELGlenn Debruyne (BEL)Cibelzt
18GERKonrad Geßner (GER)Leopard Pro Cyclingzt
19NEDRobbie Van Bakel (NED)Metec - TKH - Mantelzt
20LUXJan 'Drago' Petelin (LUX)Differdange - Gebazt
21BELJelle Cant (BEL)Tarteletto - Isorexzt
22GERJoshua Huppertz (GER)Lotto - Kern Hauszt
23NEDMerijn Korevaar (NED)Grc Jan Van Arckelzt
24BELLennert Teugels (BEL)Cibelzt
25BELDaan Hoeyberghs (BEL)Beat Cycling Clubzt
26GERSven Thurau (GER)Dauner D&dq - Akkonzt
27GERJohannes Hodapp (GER)Sauerland Nrw - Sks Germanyzt
28NEDRené Hooghiemster (NED)Alectozt
29NEDMartijn Budding (NED)Beat Cycling Clubzt
30NEDKelvin Van Den Dool (NED)Vlasmanzt
31BELArne De Groote (BEL)Tarteletto - Isorexzt
32IRLMark Downey (IRL)Evopro Racingzt
33GERPer Münstermann (GER)Sauerland Nrw - Sks Germanyzt
34NEDJesper Rasch (NED)Seg Racing Academyzt
35NORTore Andre Vabø (NOR)zt
36NEDJelle Bootsveld (NED)Metec - TKH - Mantelzt
37NEDLars Oreel (NED)Dauner D&dq - Akkonzt
38HUNBalázs Rózsa (HUN)Differdange - Gebazt
39NEDMarten Kooistra (NED)Seg Racing Academyzt
40BELTimothy Stevens (BEL)Cibelzt
41NEDIvar Slik (NED)Monkey Town - à Bloczt
42USABrendan Rhim (USA)Arapahoe - Hincapie - BMCzt
43POLFilip Maciejuk (POL)Leopard Pro Cyclingzt
44BELJeroen Eyskens (BEL)Cibelzt
45SUIMario Spengler (SUI)Leopard Pro Cyclingzt
46NEDWiebe Scholten (NED)zt
47DENTore Thøgersen (DEN)zt
48BELDennis Coenen (BEL)Cibelzt
49BELGaëtan Pons (BEL)Leopard Pro Cyclingzt
50LUXIvan Centrone (LUX)Differdange - Gebazt
51NEDMarco Doets (NED)Alectozt
52GERLars Kulbe (GER)Sauerland Nrw - Sks Germanyzt
53DENMathias Bundsgaard Matz (DEN)Bhs - Almeborg Bornholmzt
54NEDChiel Breukelman (NED)Monkey Town - à Bloczt
55NEDDylan Bouwmans (NED)Metec - TKH - Mantelzt
56NEDChristian Varweg (NED)Sensa - Kanjers Voor Kanjerszt
57NEDSven Tellegen (NED)Sensa - Kanjers Voor Kanjerszt
58BELJelle Donders (BEL)Dauner D&dq - Akkonzt
59IRLAaron Kearney (IRL)Evopro Racingzt
60NEDMitch Groot (NED)Alectozt
61NEDJesse Morsinik (NED)Sensa - Kanjers Voor Kanjerszt
62USAOliver Flautt (USA)zt
63BELJonas Goeman (BEL)Tarteletto - Isorex0:13
64NORMagnus Bjerkestrand Eid (NOR)0:13
65GERJoann Leinau (GER)Sauerland Nrw - Sks Germany0:13
66BELYves Coolen (BEL)Beat Cycling Club0:13
67NEDTim Marsman (NED)Metec - TKH - Mantel0:13
68GERLouis Leinau (GER)Sauerland Nrw - Sks Germany0:13
69GBRAlfred Wright (GBR)0:13
70BELMichiel Dieleman (BEL)Cibel0:13
71BELNiels De Rooze (BEL)Tarteletto - Isorex0:13
72GBRCharlie Tanfield (GBR)Canyon Dhb - Bloor Homes0:13
73NEDAlex Mengoulas (NED)Beat Cycling Club0:13
74GERLukas Märkl (GER)Lotto - Kern Haus0:13
75BELJeroen Pattyn (BEL)Differdange - Geba0:13
76NEDBas Van Belle (NED)Leopard Pro Cycling0:13
77GERRobert Kessler (GER)Lotto - Kern Haus0:13
78DENMathias Bregnhøj (DEN)Bhs - Almeborg Bornholm0:13
79BELJordi Van Dingenen (BEL)Tarteletto - Isorex0:13
80NEDMinne Verboom (NED)Seg Racing Academy0:13
81NEDWim Kleiman (NED)Monkey Town - à Bloc0:13
82NEDJaap Kooijman (NED)Vlasman0:13
83NEDHartthijs de Vries (NED)Vlasman0:13
84NEDJasper Plender (NED)Sensa - Kanjers Voor Kanjers0:13
85NEDDennis Van Der Horst (NED)Metec - TKH - Mantel0:13
86NEDMel Van Der Veekens (NED)Monkey Town - à Bloc0:13
87NORSondre Midtsveen Fredriksen (NOR)0:13
88GERMichel Gießelmann (GER)Sauerland Nrw - Sks Germany0:13
89BELJulien Van Den Brande (BEL)Tarteletto - Isorex0:22
90AUSHarry Sweeny (AUS)0:22
91GBREthan Vernon (GBR)0:22
92GERRichard Weinzheimer (GER)Lotto - Kern Haus0:22
93BELStijn De Bock (BEL)Canyon Dhb - Bloor Homes0:25
94GBRAlex Paton (GBR)Canyon Dhb - Bloor Homes0:25
95GERMarc Dörrie (GER)Lotto - Kern Haus0:29
96DENChristoffer Lisson (DEN)Bhs - Almeborg Bornholm0:48
97NEDDerek Heek (NED)Grc Jan Van Arckel1:24
98NEDSander Lodder (NED)1:25
99DENEigil Nikolajsen (DEN)1:28
100GERJulian Braun (GER)Dauner D&dq - Akkon1:38
101NEDLennart Van Houwelingen (NED)Grc Jan Van Arckel1:38
102NEDJentje Huntink (NED)Sensa - Kanjers Voor Kanjers1:38
103BELBryan Boussaer (BEL)Tarteletto - Isorex1:38
104NEDLars Loohuis (NED)Monkey Town - à Bloc1:38
105NEDDaan Hoole (NED)Seg Racing Academy1:38
106NEDNoah De Groot (NED)Grc Jan Van Arckel1:38
107NEDSven De Haan (NED)Fila - Nijwa Trucks (nwv Groningen)1:42
108IRLCormac McGeough (IRL)Evopro Racing1:42
109AUSRobert-Jon McCarthy (AUS)Canyon Dhb - Bloor Homes1:47
110GBRWilliam Tidball (GBR)1:57
111NEDJasper Bovenhuis (NED)Vlasman2:14
112NEDRobert Bovenhuis (NED)Vlasman2:37
113NEDRick Van Breda (NED)Monkey Town - à Bloc3:25
114USABen Wolfe (USA)Arapahoe - Hincapie - BMC3:38
115GBRRhys Britton (GBR)3:44
116DENEmil Toudal (DEN)Bhs - Almeborg Bornholm3:44
117NEDJasper Hamelink (NED)Sensa - Kanjers Voor Kanjers3:44
118USAJustin Oien (USA)Arapahoe - Hincapie - BMC3:44
119NEDNiek Boom (NED)3:44
120NEDBart Buijk (NED)3:57
121NEDBas Ottevanger (NED)Vlasman13:57
122GERMiká Heming (GER)Dauner D&dq - Akkon14:12
123NEDAdne Koster (NED)Alecto14:15
124LUXColin Heiderscheid (LUX)Leopard Pro Cycling14:40
125GERDorian Lübbers (GER)Lotto - Kern Haus24:40
126LATAndzs Flaksis (LAT)Arapahoe - Hincapie - BMC24:42
127USATaylor 'Timo' Eisenhart (USA)Arapahoe - Hincapie - BMC25:25
128NORAndreas Hatlestad (NOR)35:25
129NORAlexander Moe Lundgreen (NOR)35:25
130AUSAlexander Evans (AUS)Seg Racing Academy35:32
131USATanner Putt (USA)Arapahoe - Hincapie - BMC45:32

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden