De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Circuito de Getxo 'Memorial Ricardo Otxoa' - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Circuito de Getxo 'Memorial Ricardo Otxoa' - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Uitslagen 2019

Circuito de Getxo 'Memorial Ricardo Otxoa' 2019

SpanjeSpanje - Getxo - 31 Juli 2019


Circuito de Getxo 'Memorial Ricardo Otxoa' - 31 Juli 2019


1ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Caja Rural - Seguros Rga4:32:00
2ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Caja Rural - Seguros Rga0:05
3FRALorenzo Manzin (FRA)Vital Concept - B&b Hotels0:08
4ESPEnrique Sanz Unzue (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:10
5ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistar0:10
6NEDJetse Bol (NED)Burgos - BH0:10
7ESPMikel Alonso Flores (ESP)Equipo Euskadi0:13
8COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Movistar0:13
9ESPDelio Fernandez Cruz (ESP)Delko - Marseille Provence KTM0:13
10FRACyril Barthe (FRA)Euskadi Basque Country - Murias0:13
11ESPFernando Barcelo Aragón (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:13
12ESPJosé Manuel Gutiérrez (ESP)0:18
13ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Burgos - BH0:18
14ESPJosé Antonio Garcia Martin (ESP)Kometa Cycling Team0:22
15FRAJimmy Turgis (FRA)Vital Concept - B&b Hotels0:24
16ESPGonzalo Serrano Rodriguez (ESP)Caja Rural - Seguros Rga0:24
17ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Burgos - BH0:24
18ESPIsaac Cantón Serrano (ESP)Kometa Cycling Team0:24
19GBRJames Mitri (GBR)Burgos - BH0:24
20PORPedro Joaquim Silva Andrade (POR)0:24
21MARAnasse Ait El Abdia (MAR)Vib Sports0:24
22PORAntonio Manuel Sousa Ferreira (POR)0:24
23FRAAlexis Guerin (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:24
24ITAStefano Oldani (ITA)Kometa Cycling Team0:24
25ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistar0:33
26ESPJulio Alberto Amores Palacios (ESP)0:39
27ESPJaime Castrillo Zapater (ESP)Movistar0:44
28ESPGabriel Reguero Corral (ESP)0:45
29ESPBernat Font Mas (ESP)303 Project0:49
30ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistar0:50
31PORDaniel Viegas (POR)Kometa Cycling Team0:50
32ESPJuan Camacho del Fresno (ESP)Kometa Cycling Team1:08
33ESPJavier Moreno Bazan (ESP)Delko - Marseille Provence KTM1:08
34ITAAlessandro Fedeli (ITA)Delko - Marseille Provence KTM1:13
35ESPGarikoitz Bravo Oiarbide (ESP)Euskadi Basque Country - Murias1:14
36ESPJulen Irizar Laskurain (ESP)Euskadi Basque Country - Murias1:14
37BELBert De Backer (BEL)Vital Concept - B&b Hotels1:24
38FRALucas De Rossi (FRA)Delko - Marseille Provence KTM1:31
39ESPDiego Pablo Sevilla Lopez (ESP)Kometa Cycling Team1:33
40LTURamunas Navardauskas (LTU)Delko - Marseille Provence KTM1:37
41BLRDzmitry Zhyhunou (BLR)Equipo Euskadi1:37
42RUSSergey Chernetskiy (RUS)Caja Rural - Seguros Rga1:37
43ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistar1:37
44ITAAntonio Puppio (ITA)Kometa Cycling Team1:40
45BRANícolas Sessler (BRA)Burgos - BH1:40
46ESPJaume Sureda Morey (ESP)Burgos - BH1:40
47ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Movistar1:40
48PORJosé Neves Fernandes (POR)1:44
49ESPJokin Aranburu Arruti (ESP)Equipo Euskadi1:49
50ESPIker Ballarin Manso (ESP)1:49
51FRAJulien Morice (FRA)Vital Concept - B&b Hotels1:53
52FRAArnaud Courteille (FRA)Vital Concept - B&b Hotels2:03
53ESPJorge Cubero Galvez (ESP)Burgos - BH3:34
54BELKris Boeckmans (BEL)Vital Concept - B&b Hotels7:39
55ESPJosé Carlos Nuñez Sánchez (ESP)Guerciotti - Kiwi Atlántico8:39
56ALGAzzedine Lagab (ALG)Vib Sports8:39
57ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Caja Rural - Seguros Rga8:39
58ESPEric Valiente Bonafé (ESP)8:41
59ESPAsier Etxeberria Zafra (ESP)8:41
60MEXAntonio Baca Soto (MEX)303 Project8:41
61ESPAnder Barrenetxea Uriarte (ESP)Euskadi Basque Country - Murias8:43
62ESPDavid Galarreta Ugarte (ESP)8:52
63ARGJuan Eduardo Salas Robledo (ARG)Massi - Vivo - Grupo Oresy8:54
64CANAlexander Amiri (CAN)9:14
DNFESPJosé Daniel Viejo Redondo (ESP)Euskadi Basque Country - Murias-
DNFSYRAhmad Badreddin Wais (SYR)-
DNFPARSamuel Coronel Gonzalez (PAR)Massi - Vivo - Grupo Oresy-
DNFESPMikel Ugarte Gamboa (ESP)-
DNFESPRubén Caseny Catala (ESP)Massi - Vivo - Grupo Oresy-
DNFESPLucas Casas Gutiérrez (ESP)Massi - Vivo - Grupo Oresy-
DNFESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Euskadi Basque Country - Murias-
DNFKUWAbdulhadi Alajmi (KUW)Vib Sports-
DNFESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros Rga-
DNFPORLuís Cabral (POR)-
DNFESPJon Irisarri Rincon (ESP)Caja Rural - Seguros Rga-
DNFPARDavid Alexander Maidana Ortiz (PAR)Massi - Vivo - Grupo Oresy-
DNFUSAAustin Stephens (USA)303 Project-
DNFESPOskar Malasetxeberria Ibaibarriaga (ESP)Kuwait-
DNFESPJoel Nicolau Beltrán (ESP)Caja Rural - Seguros Rga Amateurs-
DNFPORRui Emanuel Rodrigues (POR)Vito - Feirense - Pnb-
DNFFRAArthur Vichot (FRA)Vital Concept - B&b Hotels-
DNFTUNRafaâ Chtioui (TUN)Vib Sports-
DNFPARGustavo Adolfo Miño Baez (PAR)Massi - Vivo - Grupo Oresy-
DNFESPFernando Lópes González (ESP)Guerciotti - Kiwi Atlántico-
DNFPORLeonardo Soares (POR)Vito - Feirense - Pnb-

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden