De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Circuito de Getxo - Memorial Ricardo Otxoa - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Circuito de Getxo - Memorial Ricardo Otxoa - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Uitslagen 2011

Circuito de Getxo - Memorial Ricardo Otxoa 2011

SpanjeSpanje - Getxo - 31 Juli 2011


Circuito de Getxo - Memorial Ricardo Otxoa - 31 Juli 2011


1ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Andalucia - Caja Granada3:47:21
2FRAStéphane Poulhies (FRA)Saur - Sojasun0:00:01
3ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katushazt
4ITAAntonio Santoro (ITA)Androni Giocattoli0:00:03
5ESPDiego Milán Jiménez (ESP)Caja Ruralzt
6COLJuan Pablo Forero Carreno (COL)Colombia Es Passion - Cafe de Colombiazt
7ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)Movistarzt
8BELJérôme Baugnies (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
9ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Movistarzt
10ESPRicardo Garcia Ambroa (ESP)Orbeazt
11ITAFabio Felline (ITA)Geox - TMCzt
12ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Movistarzt
13ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Euskaltel - Euskadizt
14FRAChristophe Laborie (FRA)Saur - Sojasunzt
15ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katushazt
16ESPManuel Ortega Ocana (ESP)Andalucia - Caja Granadazt
17ESPPascual Orengo Lopez (ESP)Burgos 2016 - Castilla y Leonzt
18ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Euskaltel - Euskadizt
19ITALuca Solari (ITA)Androni Giocattolizt
20ESPNoel Martín Infante (ESP)Orbeazt
21RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katushazt
22COLLuis Felipe Laverde Jimenez (COL)Colombia Es Passion - Cafe de Colombiazt
23ESPJuan Jose Oroz Ugalde (ESP)Euskaltel - Euskadizt
24ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Geox - TMCzt
25BELJohan Coenen (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
26BELPieter Serry (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
27ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadi0:00:16
28ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Burgos 2016 - Castilla y Leonzt
29ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Burgos 2016 - Castilla y Leonzt
30COLRobinson Eduardo Chalapud Gomez (COL)Colombia Es Passion - Cafe de Colombiazt
31COLMauricio Alberto Ardila Cano (COL)Geox - TMCzt
32BELSander Armée (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
33RSAChristopher Jennings (RSA)Burgos 2016 - Castilla y Leon0:00:21
34ESPAntonio Cabello Baena (ESP)Andalucia - Caja Granadazt
35ESPRuben Reig Conejero (ESP)Caja Ruralzt
36COLDalivier Ospina Navarro (COL)Colombia Es Passion - Cafe de Colombiazt
37ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)Movistarzt
38ESPAlberto Losada Alguacil (ESP)Team Katusha0:00:26
39ITALuca Barla (ITA)Androni Giocattoli0:00:28
40ESPDavid Gutierrez Gutierrez (ESP)Geox - TMCzt
41ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Movistar0:00:30
42BELGeert Steurs (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator0:00:36
43ESPRuben Perez Moreno (ESP)Euskaltel - Euskadizt
44RUSAlexander Ryabkin (RUS)Caja Rural0:00:42
45ESPBenat Urain Epelde (ESP)Orbeazt
46ESPJesus Rosendo Prado (ESP)Andalucia - Caja Granadazt
47ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Geox - TMC0:00:51
48ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Movistarzt
49COLCarlos Andres Martinez Montero (COL)Colombia Es Passion - Cafe de Colombiazt
50ESPFrancisco Manuel Anton Marin (ESP)Burgos 2016 - Castilla y Leonzt
51ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Orbea0:00:54
52COLAlex Alberto Cano Ardila (COL)Colombia Es Passion - Cafe de Colombiazt
53ESPXabier Zabalo Imaz (ESP)Orbeazt
54ESPPablo Urtasun Perez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
55COLCamilo Andres Suarez Albarracin (COL)Colombia Es Passion - Cafe de Colombiazt
56FRAPaul Poux (FRA)Saur - Sojasunzt
57ESPAritz Etxebarria Etxebarria (ESP)Orbeazt
58ESPAdrian Saez De Arregi Egurrola (ESP)Orbeazt
59ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)Androni Giocattolizt
60ESPSergio Carrasco Garcia (ESP)Andalucia - Caja Granada0:01:00
61ESPEnrique Sanz Unzue (ESP)Movistar0:01:02
62FRARomain Mathéou (FRA)Saur - Sojasunzt
63FRARony Martias (FRA)Saur - Sojasunzt
64BELDominique Cornu (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator0:01:18
65ESPJuan Javier Estrada Ruiz (ESP)Andalucia - Caja Granada0:01:29
66ESPPablo Lechuga Rodriguez (ESP)Andalucia - Caja Granadazt
67ESPFrancisco Javier Iriarte Garro (ESP)Movistarzt
68ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Orbeazt
69ESPHiginio Fernandez Suarez (ESP)Caja Rural0:01:33
70ESPInaki Isasi Flores (ESP)Euskaltel - Euskadizt
71FRACyril Bessy (FRA)Saur - Sojasun0:01:37
72BELJarl Salomein (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator0:01:48
73ITAGiairo Ermeti (ITA)Androni Giocattolizt
74ESPJoan Horrach Rippoll (ESP)Team Katushazt
75ESPDavid Belda Garcia (ESP)Burgos 2016 - Castilla y Leonzt
76RUSVladimir Karpets (RUS)Team Katushazt
77ESPJose Luis Cano Losa (ESP)Andalucia - Caja Granada0:01:57
78ESPAitor Galdos Alonso (ESP)Caja Rural0:02:11
79BELKenny De Ketele (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator0:02:30
80ESPJoaquin Sobrino Martinez (ESP)Caja Rural0:02:43
81ESPRuben Martinez Hernandez (ESP)Caja Rural0:03:12
82COLJarlinson Pantano Gomez (COL)Colombia Es Passion - Cafe de Colombia0:03:59
83ESPOscar Grau Jorda (ESP)Burgos 2016 - Castilla y Leon0:06:54
84UKROleg Chuzhda (UKR)Caja Ruralzt
85FRAJean-Lou Païni (FRA)Saur - Sojasun0:07:02

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden