De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Sibiu Cycling Tour - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Sibiu Cycling Tour - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Roemenië

Uitslagen 2011

Sibiu Cycling Tour 2011

RoemeniëRoemenië - 6 Juli 2011 - 10 Juli 2011


Algemeen klassement - 10 Juli 2011


1ITAAlessio Marchetti (ITA)11:33:40
2UKROleksandr Sheydyk (UKR)ISD - Lampre+35
3GERSascha Weber (GER)Differdange - Magic Sportfoot.de+59
4ITARicardo Pichetta (ITA)+1:21
5UKRArtem Topchanyuk (UKR)ISD - Lampre+1:32
6LUXChristian Poos (LUX)Differdange - Magic Sportfoot.de+2:42
7HUNPéter Simon (HUN)Ora Hotels+3:26
8HUNRida Cador (HUN)Ora Hotels+4:09
9GERChristoph Springer (GER)SP Tableware+5:13
10FRACedric Gaoua (FRA)Differdange - Magic Sportfoot.de+5:35
11UKRAnatoliy Pakhtusov (UKR)ISD - Lampre+5:49
12UKRVitaliy Popkov (UKR)ISD - Lampre+5:51
13UKROleksandr Grygorenko (UKR)Kolss+6:08
14ARGRoberto Antonio Richeze Araquistaín (ARG)Ora Hotels+6:16
15GERJulian Rammler (GER)+6:53
16AUTStephan Rabitsch (AUT)Arbö Gourmetfein Wels+7:22
17BELBoris Dron (BEL)Lotto - Bodysol - Pôle Continental Wallon+7:32
18GERLukas Altenkamp (GER)+7:50
19AUTRiccardo Zoidl (AUT)Arbö Gourmetfein Wels+8:22
20UKRAndriy Vasylyuk (UKR)Kolss+8:59
22MDAAlexandr Braico (MDA)+9:50
23ESPJaume Rovira Pous (ESP)KTM - Murcia+10:01
24ROUMarian Frunzeanu (ROU)+10:13
25GREVasileios Simantirakis (GRE)SP Tableware+10:31
26MDASergiu Cioban (MDA)Tusnad+10:55
27BELKévin Thome (BEL)Lotto - Bodysol - Pôle Continental Wallon+10:56
28ITAStefano Zanichelli (ITA)+11:39
29UKRVolodymyr Gomenyuk (UKR)Kolss+13:22
30BELTom Dernies (BEL)Lotto - Bodysol - Pôle Continental Wallon+13:30
31ITAGaetano Califano (ITA)+13:33
32BULBorislav Ivanov (BUL)+14:38
33ROUStefan Morcov (ROU)+15:04
34BELFlorent Serry (BEL)Lotto - Bodysol - Pôle Continental Wallon+15:46
35HUNFerenc Stubán (HUN)+16:14
36HUNBalazs Szoradi (HUN)+16:44
37ROULucian Logigan (ROU)+16:49
38BELJulien Dechesne (BEL)Lotto - Bodysol - Pôle Continental Wallon+16:50
39GREGeorgios Bouglas (GRE)KTM - Murcia+16:55
40BELMaxime Anciaux (BEL)Lotto - Bodysol - Pôle Continental Wallon+16:59
41UKRAndriy Khripta (UKR)+17:02
42SRBGoran Smelcerovic (SRB)+17:13
43ROUTamas Csicsaky (ROU)+17:15
44SRBEsad Hasanovic (SRB)Partizan Srbija - Powermove+17:52
45BELAntoine Demoitie (BEL)Lotto - Bodysol - Pôle Continental Wallon+18:04
46AUTJan Sokol (AUT)Arbö Gourmetfein Wels+18:42
47ROUBogdan Coman (ROU)+19:02
48AUSMark O'Brien (AUS)SP Tableware+19:28
49AUTHans-Jörg Thalhammer (AUT)Arbö Gourmetfein Wels+19:45
50SLOMarcel Ternovsek (SLO)+19:50
51SRBZsolt Dér (SRB)Centri Della Calzatura - Cavaliere+20:17
52POLKonrad Tomasiak (POL)Nationaal Team Van Polen+21:01
53UKRAnatoliy Kashtan (UKR)+22:17
54HUNZoltán Vígh (HUN)+22:23
55ROUOprea Ovidiu-Tudor (ROU)+22:54
56GREIoannis Tamouridis (GRE)SP Tableware+23:16
57GREGeorgios Karatzios (GRE)SP Tableware+23:47
58HUNGábor Fejes (HUN)+23:53
59ROUMihai Varabiev (ROU)+24:14
60AUTAndreas Graf (AUT)Arbö Gourmetfein Wels+24:55
61HUNGergely Kiss (HUN)+25:11
62GERDavid Machnitzky (GER)+26:42
63DENMorten Knudsen (DEN)Differdange - Magic Sportfoot.de+26:52
64SRBJovan Zekavica (SRB)Partizan Srbija - Powermove+27:39
65LTUVytautas Kaupas (LTU)Differdange - Magic Sportfoot.de+28:35
66UKRDenys Karnulin (UKR)ISD - Lampre+29:16
67GREPanagiotis Chatzakis (GRE)SP Tableware+29:24
68BULEvgeni Gerganov Balev (BUL)Torquay Sheker Konya - Vivelo+29:28
69HUNIstvan Cziraki (HUN)Ora Hotels+29:28
70BULDaniel Andonov Petrov (BUL)Torquay Sheker Konya - Vivelo+29:36
71BULStanislav Zaraliev (BUL)Torquay Sheker Konya - Vivelo+29:42
72BULPlamen Dimov (BUL)+30:06
73ROUAlexandru-George Stancu (ROU)+30:24
74HUNGergely Ivanics (HUN)+30:25
75HUNIstván Gábor Molnar (HUN)+31:27
76POLSzymon Strzedula (POL)+31:28
77UKRMaksym Vasilyev (UKR)ISD - Lampre+32:11
78ROUAlexandru Niculae Ciocan (ROU)+32:43
79UKRMykhaylo Kononenko (UKR)Kolss+33:34
80POLKonrad Zatorski (POL)+33:45
81GREAlexandros Papaderos (GRE)KTM - Murcia+34:13
82ROUMihail Rusu (ROU)+34:17
83HUNAttila Tóth (HUN)+34:53
84ROUCarol Eduard Novak (ROU)Tusnad+35:15
85GERFlorian Tenbruck (GER)+35:29
86GERHeinrich Berger (GER)+35:51
87ROUConstantin Munteanu (ROU)Union - Raiffeisen - Tirol+37:40
88ROUNicolae Juganaru Razvan (ROU)+37:50
89GREPolychronis Tzortzakis (GRE)+38:02
90ROULucian Voinea (ROU)+38:06
91GERHenner Rödel (GER)+38:29
92GREApostolos Bouglas (GRE)KTM - Murcia+38:40
93ROUMarius-Cristian Petrache (ROU)+41:03
94BULPavlin Balinsky (BUL)Torquay Sheker Konya - Vivelo+42:00
95LTUGediminas Kaupas (LTU)Differdange - Magic Sportfoot.de+43:52
96SRBAleksandar Milivojevic (SRB)+45:24
97LUXCyrille Heymans (LUX)Differdange - Magic Sportfoot.de+47:15
98BULNikolay Boyadziev (BUL)+47:32
99HUNKrisztian Lovassy (HUN)Ora Hotels+49:28
100ROURobert Cristian Kovacs (ROU)+50:01
101UKROleksand Martynenko (UKR)ISD - Lampre+53:25
102ITAMirko Paroli (ITA)+55:38
103HUNPeter Jordan (HUN)+57:21
104BULSvetoslav Nedev (BUL)+58:07
105GREKonstaninos Efstathiou (GRE)KTM - Murcia+58:12
106ROUGeorge Wolters (ROU)+58:14
107HUNCsaba Pályi (HUN)+59:29
108POLMateusz Biderman (POL)+1:00:01
109ROUFabian Gandila (ROU)+1:00:30
110HUNBalazs Simon (HUN)+1:01:00
111POLGrzegorz Grabarek (POL)+1:01:36
112ITALorenzo Piotti (ITA)+1:03:14
113ROUSzabolcs Sebestyen (ROU)Tusnad+1:04:23
114HUNViktor Specziar (HUN)+1:10:46

Etappe 1 - Poplaca - Sibiu - 10,6 km - 6 Juli 2011Ploegentijdrit


1AUT Arbö Gourmetfein Wels10:17
2UKR ISD - LampreMt
3UKR Kolss+8
4LUX Differdange - Magic Sportfoot.de+15
5HUN Ora Hotels+16
6BEL Lotto - Bodysol - Pôle Continental Wallon+17
7GRE SP Tableware+25
8ROU Mazicon+30
9ITA Centro Revisioni Cerone+31
10ROU Tusnad+32
11POL Tc Chrobry+32
12HUN Cube Balaton+34
13GER Roadsign+35
14SRB Nationaal team van Servië+40
15GRE KTM - Murcia+40
16ROU Dinamo Bucuresti+41
17ROU Geiger Team+45
18HUN Aegon+52
19BUL Pkd Tzar SIMEon+1:04
20TUR Torquay Sheker Konya - Vivelo+1:34

Etappe 2 - Sibiu - Avrig - 197 km - 7 Juli 2011Ontsnapping


1UKRMaksym Vasilyev (UKR)ISD - Lampre4:41:23
2UKROleksand Martynenko (UKR)ISD - Lampre+0
3UKRMykhaylo Kononenko (UKR)Kolss+0
4BELAntoine Demoitie (BEL)Lotto - Bodysol - Pôle Continental Wallon+0
5LUXChristian Poos (LUX)Differdange - Magic Sportfoot.de+0
6GREGeorgios Karatzios (GRE)SP Tableware+0
7ARGRoberto Antonio Richeze Araquistaín (ARG)Ora Hotels+0
8GREIoannis Tamouridis (GRE)SP Tableware+0
9LUXCyrille Heymans (LUX)Differdange - Magic Sportfoot.de+0
10GERSascha Weber (GER)Differdange - Magic Sportfoot.de+0
11ITARicardo Pichetta (ITA)+0
12SRBZsolt Dér (SRB)Centri Della Calzatura - Cavaliere+0
13ROUAlexandru Niculae Ciocan (ROU)+0
14LTUVytautas Kaupas (LTU)Differdange - Magic Sportfoot.de+0
15UKROleksandr Grygorenko (UKR)Kolss+0
16UKRAnatoliy Pakhtusov (UKR)ISD - Lampre+0
17UKROleksandr Sheydyk (UKR)ISD - Lampre+0
18UKRVolodymyr Gomenyuk (UKR)Kolss+0
19UKRVitaliy Popkov (UKR)ISD - Lampre+0
21UKRArtem Topchanyuk (UKR)ISD - Lampre+5
22GREGeorgios Bouglas (GRE)KTM - Murcia+5
23SRBMarko Stankovic (SRB)+8
24POLKonrad Tomasiak (POL)Nationaal Team Van Polen+8
25AUTJan Sokol (AUT)Arbö Gourmetfein Wels+8
26MDASergiu Cioban (MDA)Tusnad+10
27GERChristoph Springer (GER)SP Tableware+10
28UKRAnatoliy Kashtan (UKR)+10
29ITAAlessio Marchetti (ITA)+10
30BELJulien Dechesne (BEL)Lotto - Bodysol - Pôle Continental Wallon+10
31GERJulian Rammler (GER)+10

Etappe 3 - Medias - Paltinis - 145 km - 8 Juli 2011Medium berg


1ITAAlessio Marchetti (ITA)3:54:32
3UKROleksandr Sheydyk (UKR)ISD - Lampre+1:25
4ITARicardo Pichetta (ITA)+1:34
5GERSascha Weber (GER)Differdange - Magic Sportfoot.de+1:40
6HUNPéter Simon (HUN)Ora Hotels+1:45
7UKRArtem Topchanyuk (UKR)ISD - Lampre+1:45
8FRACedric Gaoua (FRA)Differdange - Magic Sportfoot.de+1:58
9LUXChristian Poos (LUX)Differdange - Magic Sportfoot.de+2:09
10ARGRoberto Antonio Richeze Araquistaín (ARG)Ora Hotels+2:30
11GERJulian Rammler (GER)+2:46
12BELMaxime Anciaux (BEL)Lotto - Bodysol - Pôle Continental Wallon+2:48
13GERChristoph Springer (GER)SP Tableware+2:51
14HUNRida Cador (HUN)Ora Hotels+3:08
15ESPJaume Rovira Pous (ESP)KTM - Murcia+3:26
16AUTStephan Rabitsch (AUT)Arbö Gourmetfein Wels+3:27
17GERLukas Altenkamp (GER)+3:34
18ITAStefano Zanichelli (ITA)+4:27
19MDASergiu Cioban (MDA)Tusnad+5:13
20ROUMarian Frunzeanu (ROU)+5:16
21BELKévin Thome (BEL)Lotto - Bodysol - Pôle Continental Wallon+5:25
22GREGeorgios Bouglas (GRE)KTM - Murcia+6:05
23GREVasileios Simantirakis (GRE)SP Tableware+6:05
24UKROleksandr Grygorenko (UKR)Kolss+6:08
25ROUStefan Morcov (ROU)+6:12
26UKRVitaliy Popkov (UKR)ISD - Lampre+6:17
27UKRAndriy Vasylyuk (UKR)Kolss+6:33
28SRBGoran Smelcerovic (SRB)+6:37
29MDAAlexandr Braico (MDA)+6:37
30HUNGergely Kiss (HUN)+6:48
31BELFlorent Serry (BEL)Lotto - Bodysol - Pôle Continental Wallon+6:52
32ROUOprea Ovidiu-Tudor (ROU)+6:56
33UKRAnatoliy Pakhtusov (UKR)ISD - Lampre+7:03
34BELBoris Dron (BEL)Lotto - Bodysol - Pôle Continental Wallon+7:10
35ROULucian Logigan (ROU)+7:15
36DENMorten Knudsen (DEN)Differdange - Magic Sportfoot.de+7:17
37SRBZsolt Dér (SRB)Centri Della Calzatura - Cavaliere+7:22
38HUNGábor Fejes (HUN)+7:26
39HUNBalazs Szoradi (HUN)+7:32
40UKRVolodymyr Gomenyuk (UKR)Kolss+7:32
41AUTHans-Jörg Thalhammer (AUT)Arbö Gourmetfein Wels+8:00

Etappe 4 - Sibiu - Sibiu - 4 km - 9 Juli 2011Individuele Tijdrit


1LUXChristian Poos (LUX)Differdange - Magic Sportfoot.de6:01
2GREIoannis Tamouridis (GRE)SP Tableware+1
3POLKonrad Tomasiak (POL)Nationaal Team Van Polen+12
4UKRAndriy Vasylyuk (UKR)Kolss+13
5UKRArtem Topchanyuk (UKR)ISD - Lampre+13
6ARGRoberto Antonio Richeze Araquistaín (ARG)Ora Hotels+15
7GERSascha Weber (GER)Differdange - Magic Sportfoot.de+15
8GERJulian Rammler (GER)+15
9UKRAnatoliy Pakhtusov (UKR)ISD - Lampre+15
10UKRAndriy Khripta (UKR)+16
11AUTAndreas Graf (AUT)Arbö Gourmetfein Wels+17
12AUTRiccardo Zoidl (AUT)Arbö Gourmetfein Wels+18
13MDASergiu Cioban (MDA)Tusnad+18
14SRBZsolt Dér (SRB)Centri Della Calzatura - Cavaliere+18
15BELKévin Thome (BEL)Lotto - Bodysol - Pôle Continental Wallon+18
16HUNKrisztian Lovassy (HUN)Ora Hotels+19
17UKRVitaliy Popkov (UKR)ISD - Lampre+19
18BELBoris Dron (BEL)Lotto - Bodysol - Pôle Continental Wallon+19
19HUNRida Cador (HUN)Ora Hotels+20
20LTUGediminas Kaupas (LTU)Differdange - Magic Sportfoot.de+20
21BELAntoine Demoitie (BEL)Lotto - Bodysol - Pôle Continental Wallon+21
22GREGeorgios Bouglas (GRE)KTM - Murcia+22
23LTUVytautas Kaupas (LTU)Differdange - Magic Sportfoot.de+22
24HUNGábor Fejes (HUN)+23
25UKRVolodymyr Gomenyuk (UKR)Kolss+23
26GERLukas Altenkamp (GER)+24
27BULBorislav Ivanov (BUL)+24
28UKRMykhaylo Kononenko (UKR)Kolss+24
29AUTStephan Rabitsch (AUT)Arbö Gourmetfein Wels+25
30GERChristoph Springer (GER)SP Tableware+25
31GERHeinrich Berger (GER)+25
32MDAAlexandr Braico (MDA)+25
33SRBEsad Hasanovic (SRB)Partizan Srbija - Powermove+26
34AUTJan Sokol (AUT)Arbö Gourmetfein Wels+26
35HUNZoltán Vígh (HUN)+26
36UKROleksandr Sheydyk (UKR)ISD - Lampre+27
37BELTom Dernies (BEL)Lotto - Bodysol - Pôle Continental Wallon+27
38UKRMaksym Vasilyev (UKR)ISD - Lampre+28
39GREVasileios Simantirakis (GRE)SP Tableware+28
40UKROleksandr Grygorenko (UKR)Kolss+28

Etappe 5 - Sibiu - Bâlea Lac - 94 km - 10 Juli 2011Medium berg


1AUTRiccardo Zoidl (AUT)Arbö Gourmetfein Wels2:39:55
2UKRAnatoliy Pakhtusov (UKR)ISD - Lampre+9
4ITARicardo Pichetta (ITA)+19
5UKROleksandr Sheydyk (UKR)ISD - Lampre+19
6GERSascha Weber (GER)Differdange - Magic Sportfoot.de+21
7ITAAlessio Marchetti (ITA)+21
8UKRVitaliy Popkov (UKR)ISD - Lampre+47
9UKROleksandr Grygorenko (UKR)Kolss+56
10UKRAndriy Khripta (UKR)+56
11UKRArtem Topchanyuk (UKR)ISD - Lampre+1:01
12BELBoris Dron (BEL)Lotto - Bodysol - Pôle Continental Wallon+1:08
13HUNRida Cador (HUN)Ora Hotels+1:47
14LUXChristian Poos (LUX)Differdange - Magic Sportfoot.de+1:50
15HUNPéter Simon (HUN)Ora Hotels+2:09
16DENMorten Knudsen (DEN)Differdange - Magic Sportfoot.de+2:33
17SRBEsad Hasanovic (SRB)Partizan Srbija - Powermove+2:54
18FRACedric Gaoua (FRA)Differdange - Magic Sportfoot.de+2:54
19GERChristoph Springer (GER)SP Tableware+2:54
20UKRAndriy Vasylyuk (UKR)Kolss+3:27
21MDAAlexandr Braico (MDA)+3:38
22ITAStefano Zanichelli (ITA)+3:46
23AUTStephan Rabitsch (AUT)Arbö Gourmetfein Wels+4:33
24BELTom Dernies (BEL)Lotto - Bodysol - Pôle Continental Wallon+4:33
25GREVasileios Simantirakis (GRE)SP Tableware+4:36
26GERJulian Rammler (GER)+4:39
27GERLukas Altenkamp (GER)+4:39
28ITAGaetano Califano (ITA)+4:45
29ARGRoberto Antonio Richeze Araquistaín (ARG)Ora Hotels+4:47
30ROUMarian Frunzeanu (ROU)+4:55
31ROUTamas Csicsaky (ROU)+5:23
32AUTJan Sokol (AUT)Arbö Gourmetfein Wels+6:12
33MDASergiu Cioban (MDA)Tusnad+6:14
34BELKévin Thome (BEL)Lotto - Bodysol - Pôle Continental Wallon+6:18
35UKRDenys Karnulin (UKR)ISD - Lampre+6:19
36BULBorislav Ivanov (BUL)+6:28
37ESPJaume Rovira Pous (ESP)KTM - Murcia+6:40
38UKRAnatoliy Kashtan (UKR)+6:44
39UKRVolodymyr Gomenyuk (UKR)Kolss+6:54
40BELAntoine Demoitie (BEL)Lotto - Bodysol - Pôle Continental Wallon+7:13
41HUNFerenc Stubán (HUN)+7:16

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden