De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde van de Apennijnen - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde van de Apennijnen - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Italië

Uitslagen 2011

Ronde van de Apennijnen 2011

ItaliëItalië - 10 April 2011


Giro dell'Appennino - 10 April 2011


1ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - ISD04:27:47
2ITAEmanuele Sella (ITA)Androni Giocattolizt
3COLLuis Felipe Laverde Jimenez (COL)Colombia Es Passion - Cafe de Colombiazt
4VENJackson Jesus Rodriguez Ortiz (VEN)Androni Giocattolizt
5ITAPasquale Muto (ITA)Miche - Guerciottizt
6VENJosé Humberto Rujano Guillen (VEN)Androni Giocattolizt
7ITAAlessandro De Marchi (ITA)Androni Giocattolizt
8ITAGiovanni Visconti (ITA)Farnese Vini - Neri01:55
9GERStefan Schumacher (GER)Miche - Guerciottizt
10ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)Androni Giocattolizt
11ITARuggero Marzoli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
12ITAFederico Canuti (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
13ITAPaolo Bailetti (ITA)De Rosa - Ceramica Flaminiazt
14ITADiego Ulissi (ITA)Lampre - ISDzt
15COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Colombia Es Passion - Cafe de Colombiazt
16ITAManuele Mori (ITA)Lampre - ISDzt
17USAChristopher Jones (USA)United Health Care Presented by Maxxiszt
18ITAGiuseppe Muraglia (ITA)d'Angelo Antenucci - Nippozt
19SLOTomaz Nose (SLO)Adria Mobilzt
20GERPhilipp Mamos (GER)Amore & Vitazt
21UKRValery Kobzarenko (UKR)Team Type 1zt
22COLJosé Rodolfo Serpa Pérez (COL)Androni Giocattolizt
23COLJarlinson Pantano Gomez (COL)Colombia Es Passion - Cafe de Colombiazt
24ITAAlessandro Proni (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
25ITASimone Stortoni (ITA)Colnago - CSF Inox02:00
26GBRCharles Wegelius (GBR)United Health Care Presented by Maxxiszt
27JAPJunya Sano (JAP)d'Angelo Antenucci - Nippozt
28ITAStefano Pirazzi (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
29ITAFrancesco Failli (ITA)Farnese Vini - Nerizt
30ITAFilippo Savini (ITA)Colnago - CSF Inox02:11
31ITAAlessandro Bertolini (ITA)Androni Giocattoli02:20
32ITALuca Mazzanti (ITA)Farnese Vini - Neri02:26
33ITAAndrea Noe (ITA)Farnese Vini - Nerizt
34ITAErmanno Capelli (ITA)Vorarlberg - Corratec07:00
35AUTDominik Hrinkow (AUT)Vorarlberg - Corratec10:26
36ESPConstantino Zaballa Gutierrez (ESP)Miche - Guerciottizt
37ITAFausto Fognini (ITA)Team DSLzt
38CANChristian Meier (CAN)United Health Care Presented by Maxxiszt
39COLWilmar Jair Perez Muñoz (COL)Colombia Es Passion - Cafe de Colombiazt
40AUTStefan Rucker (AUT)WSA - Viperbikezt
41SLOKristjan Fajt (SLO)Adria Mobilzt
42RUSVladislav Borisov (RUS)Amore & Vitazt
43ITADaniele Callegarin (ITA)Team Type 1zt
44SLOMitja Mahoric (SLO)Adria Mobilzt
45ITAAlberto Di Lorenzo (ITA)Meridiana - Kamenzt
46ITADavide Ricci Bitti (ITA)Farnese Vini - Nerizt
47ESPJavier Mejías Leal (ESP)Team Type 1zt
48ITAAlessandro Spezialetti (ITA)Lampre - ISDzt
49RUSVladimir Efimkin (RUS)Team Type 1zt
50SUIDavid Loosli (SUI)Lampre - ISDzt
51VENCarlos Jose Ochoa (VEN)Androni Giocattolizt
52ITAFrancesco Di Paolo (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
53ITAAlessandro Donati (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
54ITAAristide Ratti (ITA)Team DSLzt
55ITAAlessandro Bisolti (ITA)Farnese Vini - Nerizt
56ITAFederico Rocchetti (ITA)De Rosa - Ceramica Flaminiazt
57SLOBlaz Furdi (SLO)Adria Mobilzt
58SUIPatrick Schelling (SUI)Price Your Bike11:09
59SUIJoel Eglin (SUI)Price Your Bikezt
60COLJuan Sebastian Tamayo Martinez (COL)Team DSLzt
61COLCarlos Andres Martinez Montero (COL)Colombia Es Passion - Cafe de Colombiazt
62COLNorberto Wilches Rodriguez (COL)Meridiana - Kamenzt
63SLOPrimoz Segina (SLO)Adria Mobilzt
64ITASimone Boifava (ITA)Ora Hotelszt
65ITAMarco Stefani (ITA)Team DSLzt
66UKRVolodymyr Bileka (UKR)Amore & Vitazt
67AUTMichael Schwaiger (AUT)WSA - Viperbikezt
68SWEPatrik Morén (SWE)Amore & Vitazt
69ITASergio Lagana (ITA)De Rosa - Ceramica Flaminiazt
70RUSSergey Kolesnikov (RUS)Amore & Vitazt
71USABradley White (USA)United Health Care Presented by Maxxiszt
72ITADamiano Margutti (ITA)De Rosa - Ceramica Flaminiazt
73ITAManuele Caddeo (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
74ITAAlessandro Malaguti (ITA)Ora Hotelszt
75ARGRoberto Antonio Richeze Araquistaín (ARG)Ora Hotelszt
76ITAAdriano Angeloni (ITA)Ora Hotelszt
77UKROleksandr Kvachuk (UKR)Lampre - ISDzt
78ITAWalter Proch (ITA)Ora Hotelszt
79ITAAngelo Pagani (ITA)Colnago - CSF Inoxzt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden