De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Memorial Rik Van Steenbergen - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Memorial Rik Van Steenbergen - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

België

Uitslagen 2011

Memorial Rik Van Steenbergen 2011

BelgiëBelgië - 7 September 2011


Memorial Rik Van Steenbergen - 7 September 2011


1NEDKenny Van Hummel (NED)Skil - Shimano4:30:08
2GERAndré Greipel (GER)Omega Pharma - Lottozt
3RUSDenis Galimzyanov (RUS)Team Katushazt
4NEDStefan Van Dijk (NED)Verandas Willems - Accentzt
5LTUAidis Kruopis (LTU)Landbouwkredietzt
6BLRYauheni Hutarovich (BLR)La Française des Jeuxzt
7BELKevin Peeters (BEL)Landbouwkredietzt
8BELMichaël Van Staeyen (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
9SLOBorut Bozic (SLO)Vacansoleil - DCMzt
10AUTDaniel Schorn (AUT)Team Netappzt
11BELKenneth Vanbilsen (BEL)Donckers Koffie - Jelly Bellyzt
12NEDTheo Bos (NED)Rabobankzt
13JAPTakashi Miyazawa (JAP)Farnese Vini - Nerizt
14BELSteven Caethoven (BEL)Verandas Willems - Accentzt
15BELSteve Schets (BEL)Donckers Koffie - Jelly Bellyzt
16BELSjef De Wilde (BEL)Verandas Willems - Accentzt
17ITAPierpaolo De Negri (ITA)Farnese Vini - Nerizt
18BELEdwig Cammaerts (BEL)Landbouwkredietzt
19ITAElia Favilli (ITA)Farnese Vini - Nerizt
20LUXJean-Pierre 'Jempy' Drucker (LUX)Verandas Willems - Accentzt
21FRAAnthony Ravard (FRA)AG2R - La Mondialezt
22BELBoris Dron (BEL)Lotto - Bodysol - Pôle Continental Wallonzt
23NEDBarry Markus (NED)Vacansoleil - DCMzt
24GBRAndrew Fenn (GBR)An Post - Sean Kelly Teamzt
25BELGorik Gardeyn (BEL)Vacansoleil - DCMzt
26BELJoeri Stallaert (BEL)Landbouwkredietzt
27GERAndreas Stauff (GER)Quick Stepzt
28LTUGediminas Bagdonas (LTU)An Post - Sean Kelly Teamzt
29BELKevin Verwaest (BEL)Jong Vlaanderen - Bauknechtzt
30FRARomain Feillu (FRA)Vacansoleil - DCMzt
31BELFrederique Robert (BEL)Quick Stepzt
32FRADavid Boucher (FRA)Omega Pharma - Lottozt
33RUSVladimir Isaychev (RUS)Team Katushazt
34BELLaurens De Vreese (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
35FRANacer Bouhanni (FRA)La Française des Jeuxzt
36IRLPhilip Lavery (IRL)An Post - Sean Kelly Teamzt
37BELPieter Jacobs (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
38UKRYuriy Krivtsov (UKR)AG2R - La Mondialezt
39BELBenjamin Verraes (BEL)Jong Vlaanderen - Bauknechtzt
40BELTom Dernies (BEL)Lotto - Bodysol - Pôle Continental Wallonzt
41GERRoger Kluge (GER)Skil - Shimanozt
42FRAJulien Bérard (FRA)AG2R - La Mondialezt
43ITAFrancesco Chicchi (ITA)Quick Stepzt
44BELMaxime Vantomme (BEL)Team Katushazt
45FRARomain Lemarchand (FRA)AG2R - La Mondialezt
46BELFrancesco Van Coppernolle (BEL)Jong Vlaanderen - Bauknechtzt
47BELKevin Hulsmans (BEL)Donckers Koffie - Jelly Bellyzt
48BELStijn Vandenbergh (BEL)Team Katushazt
49BELSven Nys (BEL)Landbouwkredietzt
50FRAMatthieu Ladagnous (FRA)La Française des Jeuxzt
51BELChristophe Prémont (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricolezt
52BELNiels Wytinck (BEL)Colba - Mercuryzt
53BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)Quick Stepzt
54BELGarrit Broeders (BEL)Jong Vlaanderen - Bauknechtzt
55GERMarcel Sieberg (GER)Omega Pharma - Lottozt
56BELJames Vanlandshoot (BEL)Verandas Willems - Accentzt
57BELAntoine Demoitie (BEL)Lotto - Bodysol - Pôle Continental Wallonzt
58SUIAndreas Dietziker (SUI)Team Netappzt
59RUSAlexander Porsev (RUS)Team Katushazt
60RUSAlexander Mironov (RUS)Team Katushazt
61GERAndreas Schillinger (GER)Team Netappzt
62LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondialezt
63RSADaryl Impey (RSA)Team Netappzt
64BELWilfried Cretskens (BEL)Donckers Koffie - Jelly Bellyzt
65BELJurgen Van Goolen (BEL)Verandas Willems - Accentzt
66AUSMichael Matthews (AUS)Rabobankzt
67ITARoberto De Patre (ITA)Farnese Vini - Nerizt
68NEDBert-Jan Lindeman (NED)Vacansoleil - DCMzt
69BELStaf Scheirlinckx (BEL)Verandas Willems - Accentzt
70FRAGeoffrey Soupe (FRA)La Française des Jeuxzt
71AUSGraeme Allen Brown (AUS)Rabobankzt
72FRAMathieu Teychenne-Coutet (FRA)Chambéry Cyclisme Formationzt
73BELJens Debusschere (BEL)Omega Pharma - Lottozt
74FRAMickael Delage (FRA)La Française des Jeuxzt
75LTUEgidijus Juodvalkis (LTU)Landbouwkredietzt
76FRAMaxime Bouet (FRA)AG2R - La Mondialezt
77NEDRick Flens (NED)Rabobankzt
78BELRob Goris (BEL)Verandas Willems - Accentzt
79BELKenny Dehaes (BEL)Omega Pharma - Lottozt
80FRAYoann Offredo (FRA)La Française des Jeuxzt
81FRAFrédéric Guesdon (FRA)La Française des Jeuxzt
82NEDHuub Duyn (NED)Donckers Koffie - Jelly Bellyzt
83BELJurgen Francois (BEL)Colba - Mercuryzt
84NEDSander Oostlander (NED)Skil - Shimanozt
85NEDBram Tankink (NED)Rabobank0:00:18
86NEDMaarten Tjallingii (NED)Rabobankzt
87BELVincent Baestaens (BEL)Landbouwkredietzt
88GBRAdam Blythe (GBR)Omega Pharma - Lottozt
89BELJonathan De Witte (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricolezt
90FRASteve Chainel (FRA)La Française des Jeuxzt
91IRLMark Cassidy (IRL)An Post - Sean Kelly Teamzt
92BELPreben Van Hecke (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
93ITAEmanuele Vona (ITA)Farnese Vini - Nerizt
94BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
95BELKevin Van Impe (BEL)Quick Stepzt
96BELSteven De Neef (BEL)Jong Vlaanderen - Bauknechtzt
97GERTimon Seubert (GER)Team Netappzt
98ITACesare Benedetti (ITA)Team Netappzt
99NEDLars Boom (NED)Rabobankzt
100BELFrederik Willems (BEL)Omega Pharma - Lottozt
101ITAThomas Bertolini (ITA)Farnese Vini - Nerizt
102BELStijn Neirynck (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
103NEDJens Mouris (NED)Vacansoleil - DCM0:00:29
104NEDCoen Vermeltfoort (NED)Rabobank0:00:42
105BELStijn Joseph (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator0:01:00
106BELTimothy Van Gheel (BEL)Abm0:01:11
107NEDTom Vermeersch (NED)Abmzt
108BELFlorent Serry (BEL)Lotto - Bodysol - Pôle Continental Wallonzt
109GERMichael Schwarzmann (GER)Team Netapp0:01:34
110BELKevin Van Dyck (BEL)Jong Vlaanderen - Bauknecht0:01:30
111BELOlivier Pardini (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole0:01:38
112ITADiego Caccia (ITA)Farnese Vini - Neri0:01:41
113BELPieter Ghyllebert (BEL)An Post - Sean Kelly Teamzt
114BELNico Eeckhout (BEL)An Post - Sean Kelly Teamzt
115BELFabio Polazzi (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricolezt
116NEDLieuwe Westra (NED)Vacansoleil - DCMzt
117BELKoen Barbe (BEL)Landbouwkrediet0:02:00
118NEDRonan Van Zandbeek (NED)Skil - Shimano0:02:03
119BELOlivier Chevalier (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole0:02:04
120BELGil Suray (BEL)Lotto - Bodysol - Pôle Continental Wallon0:02:12
121GERMartin Reimer (GER)Skil - Shimano0:02:32
122ITAMarco Bandiera (ITA)Quick Step0:02:44
123BELKevin Claeys (BEL)An Post - Sean Kelly Team0:02:49
124BELKurt Hovelynck (BEL)Donckers Koffie - Jelly Bellyzt
125CZEJan Bárta (CZE)Team Netappzt
126RUSMikhail Ignatiev (RUS)Team Katushazt
127BELThomas De Gendt (BEL)Vacansoleil - DCMzt
128SLOJan Tratnik (SLO)Quick Stepzt
129RUSArkimedes Arguelyes Rodriges (RUS)Team Katushazt
130BELMaxime Anciaux (BEL)Lotto - Bodysol - Pôle Continental Wallonzt
131BELSteven Van Vooren (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden