De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde van Portugal - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde van Portugal - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Portugal

Uitslagen 2011

Ronde van Portugal 2011

PortugalPortugal - 4 Augustus 2011 - 15 Augustus 2011


Algemeen klassement - 14 Augustus 2011


1PORRicardo Jorge Correia Mestre (POR)CC Tavira42:34:44
2PORAndré Fernando Martins Cardoso (POR)CC Tavira01:31
3PORRui Miguel Sousa Barbosa (POR)Barbot - Efapel02:24
4PORNelson Nuno Sequeria Vitorino (POR)CC Tavira02:48
5PORHernâni Brôco (POR)LA Aluminios - Antarte02:58
6PORSergio Miguel Vieira Ribeiro (POR)Barbot - Efapel05:12
7PORVirgilio Martins Dos Santos (POR)LA Aluminios - Antarte06:44
8PORSérgio Ferreira Sousa (POR)Barbot - Efapel07:13
9PORJoão Cabreira (POR)Onda08:15
10PORDaniel Eduardo Moreira Silva (POR)Onda08:16
11ESPDelio Fernandez Cruz (ESP)Onda08:43
12PORRicardo Augusto Vilela Afonso (POR)Onda09:47
13ITAAlessandro Bisolti (ITA)Farnese Vini - Neri09:57
14RUSSergey Firsanov (RUS)Itera - Katusha13:03
15ESPGarikoitz Bravo Oiarbide (ESP)Caja Rural13:17
16PORBruno Silva (POR)LA Aluminios - Antarte14:24
17ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Lampre - ISD14:28
18PORDavid Da Silva Livramento (POR)CC Tavira16:14
19USARobbie Squire (USA)Chipotle Development Team16:39
20ESPEduardo Gonzalo Ramirez (ESP)VC La Pomme Marseille17:16
21UKROleg Chuzhda (UKR)Caja Rural20:23
22PORMárcio Fernando Santos Barbosa (POR)LA Aluminios - Antarte23:49
23AUSLachlan David Morton (AUS)Chipotle Development Team24:13
24ITAAlfredo Balloni (ITA)Lampre - ISD24:53
25PORCésar Fonte (POR)Barbot - Efapel27:02
26PORMicael Isidoro (POR)Nationaal Team Van Portugal27:33
27ESPHiginio Fernandez Suarez (ESP)Caja Rural30:24
28PORDomingos André Maciel Gonçalves (POR)Nationaal Team Van Portugal32:58
29ESPSergio Carrasco Garcia (ESP)Andalucia - Caja Granada34:25
30PORGuilherme Lourenço (POR)Nationaal Team Van Portugal34:57
31ITAGianluca Mirenda (ITA)Farnese Vini - Neri35:31
32PORFilipe Duarte Sousa Cardoso (POR)Barbot - Efapel35:36
33ESPJavier Chacón Quesada (ESP)Andalucia - Caja Granada36:45
34PORCelio Cristiano Sousa Alves (POR)Onda38:22
35FRAJulien Antomarchi (FRA)VC La Pomme Marseille38:50
36RUSPavel Kochetkov (RUS)Itera - Katusha39:40
37PORHenrique Madeira Casimiro (POR)CC Tavira39:45
38PORJóni Silva Brandão (POR)Nationaal Team Van Portugal40:07
39BULDaniel Andonov Petrov (BUL)Torquay Sheker Konya - Vivelo42:05
40ESPRuben Martinez Hernandez (ESP)Caja Rural46:22
41ESPRaul Alarcon Garcia (ESP)Barbot - Efapel46:59
42BLRAndrei Krasilnikau (BLR)Chipotle Development Team47:00
43URUFabricio Ferrari Barcelo (URU)Caja Rural47:51
44USAAlex Howes (USA)Chipotle Development Team49:37
45NEDPaul Kneppers (NED)Caja Rural50:22
46ESPDiego Milán Jiménez (ESP)Caja Rural59:46
47ESPAitor Perez Arrieta (ESP)Lampre - ISD1:02:36
48RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS)Itera - Katusha1:05:31
49ESPJuan Javier Estrada Ruiz (ESP)Andalucia - Caja Granada1:06:32
50PORHugo Matos Sancho (POR)LA Aluminios - Antarte1:07:10
51RUSSergey Rudaskov (RUS)Itera - Katusha1:08:16
52FRAYohan Cauquil (FRA)VC La Pomme Marseille1:08:23
53PORRui Vinhas (POR)LA Aluminios - Antarte1:11:18
54FRAThomas Vaubourzeix (FRA)VC La Pomme Marseille1:13:42
55UKRVitaliy Buts (UKR)Lampre - ISD1:14:50
56ITADiego Caccia (ITA)Farnese Vini - Neri1:15:09
57ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Caja Rural1:16:20
58PORAntonio Felipe Amorim Oliveira (POR)Barbot - Efapel1:19:38
59RUSTimofey Kritskiy (RUS)Itera - Katusha1:22:44
60PORLuis Filipe Albino Silva (POR)CC Tavira1:23:41
61FRABenjamin Giraud (FRA)VC La Pomme Marseille1:24:05
62GBRThomas Metcalfe (GBR)CC Tavira1:24:44
63USAJacob Rathe (USA)Chipotle Development Team1:27:34
64ARGDaniel Ricardo Diaz (ARG)VC La Pomme Marseille1:28:32
65ESPManuel Ortega Ocana (ESP)Andalucia - Caja Granada1:28:37
66PORBruno Antonio Ferreira Pinto (POR)Barbot - Efapel1:29:45
67PORHelder Leal (POR)Nationaal Team Van Portugal1:29:58
68ITADavide Ricci Bitti (ITA)Farnese Vini - Neri1:30:42
69ESPJose Luis Cano Losa (ESP)Andalucia - Caja Granada1:31:33
70ITAThomas Tiozzo (ITA)Lampre - ISD1:31:51
71RUSMikhail Antonov (RUS)Itera - Katusha1:32:59
72ITAMassimo Graziato (ITA)Lampre - ISD1:33:19
73PORSamuel José Rodrigues Caldeira (POR)CC Tavira1:33:39
74PORLuis Felipe Correia Afonso (POR)Nationaal Team Van Portugal1:36:43
75PORDaniel José Mestre Pereira (POR)CC Tavira1:37:02
76ESPPablo Lechuga Rodriguez (ESP)Andalucia - Caja Granada1:37:05
77PORBruno Sandinha Saraiva (POR)Nationaal Team Van Portugal1:37:41
78RUSDmitry Kosyakov (RUS)Itera - Katusha1:38:58
79PORVálter Coutinho (POR)Nationaal Team Van Portugal1:40:09
80RUSAndrey Solomennikov (RUS)Itera - Katusha1:40:48
81LTUEvaldas Siskevicius (LTU)VC La Pomme Marseille1:41:50
82ESPJulian Sanchez Pimienta (ESP)Caja Rural1:46:47
83PORBruno Matos Sancho (POR)LA Aluminios - Antarte1:54:51
84PORAntónio Carvalho (POR)Nationaal Team Van Portugal1:57:46
85ESPAlberto Morras Fernandez (ESP)Onda1:58:59
86NEDRaymond Kreder (NED)Chipotle Development Team2:03:42
87PORCarlos Baltazar (POR)Barbot - Efapel2:03:57
88LATToms Skujins (LAT)VC La Pomme Marseille2:04:39
89ESPJon Pardo Abarzuza (ESP)Onda2:10:53
90HUNBalint Szeghalmi (HUN)Lampre - ISD2:30:18
91BRAOttavio Didier Bulgarelli (BRA)Farnese Vini - Neri2:40:27

Proloog - Fafe - 2,2 km - 4 Augustus 2011Individuele Tijdrit


1PORHugo Manuel Madeira Sabido (POR)LA Aluminios - Antarte0:03:04
2PORFilipe Duarte Sousa Cardoso (POR)Barbot - Efapel0:00:06
3PORBruno Silva (POR)LA Aluminios - Antartezt
4PORSérgio Ferreira Sousa (POR)Barbot - Efapel0:00:07
5PORRicardo Augusto Vilela Afonso (POR)Ondazt
6PORHernâni Brôco (POR)LA Aluminios - Antarte0:00:08
7ITADavide Ricci Bitti (ITA)Farnese Vini - Neri0:00:09
8PORVirgilio Martins Dos Santos (POR)LA Aluminios - Antartezt
9PORSamuel José Rodrigues Caldeira (POR)CC Tavirazt
10ESPManuel Ortega Ocana (ESP)Andalucia - Caja Granadazt
11POREdgar Miguel Lemos Pinto (POR)LA Aluminios - Antartezt
12ESPAitor Perez Arrieta (ESP)Lampre - ISD0:00:10
13ESPAlejandro Manuel Marque Porto (ESP)Ondazt
14ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Lampre - ISDzt
15PORSergio Miguel Vieira Ribeiro (POR)Barbot - Efapelzt
16NEDThomas Dekker (NED)Chipotle Development Teamzt
17RUSTimofey Kritskiy (RUS)Itera - Katushazt
18PORCarlos Baltazar (POR)Barbot - Efapel0:00:11
19UKROleg Chuzhda (UKR)Caja Ruralzt
20ESPDelio Fernandez Cruz (ESP)Ondazt
21PORDaniel José Mestre Pereira (POR)CC Tavirazt
22USAJacob Rathe (USA)Chipotle Development Teamzt
23FRAJulien Antomarchi (FRA)VC La Pomme Marseillezt
24UKRVitaliy Buts (UKR)Lampre - ISDzt
25PORMárcio Fernando Santos Barbosa (POR)LA Aluminios - Antartezt

Etappe 1 - Trofa - Oliveira do Bairro, 187,7 Km - 5 Augustus 2011Sprint


1PORSergio Miguel Vieira Ribeiro (POR)Barbot - Efapel4:35:06
2ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Lampre - ISDzt
3PORAntónio Carvalho (POR)Nationaal Team Van Portugalzt
4ITAEmanuele Vona (ITA)Farnese Vini - Nerizt
5ESPDiego Milán Jiménez (ESP)Caja Ruralzt
6ESPJose Luis Cano Losa (ESP)Andalucia - Caja Granadazt
7USARobert Bush (USA)Chipotle Development Teamzt
8FRAJustin Jules (FRA)VC La Pomme Marseillezt
9ESPDelio Fernandez Cruz (ESP)Ondazt
10ESPAlejandro Manuel Marque Porto (ESP)Ondazt
11PORBruno Matos Sancho (POR)LA Aluminios - Antartezt
12FRAJulien Antomarchi (FRA)VC La Pomme Marseillezt
13FRABenjamin Giraud (FRA)VC La Pomme Marseillezt
14ESPManuel Ortega Ocana (ESP)Andalucia - Caja Granadazt
15NEDRaymond Kreder (NED)Chipotle Development Teamzt
16PORDavid Da Silva Livramento (POR)CC Tavirazt
17RUSAndrey Solomennikov (RUS)Itera - Katushazt
18PORFilipe Duarte Sousa Cardoso (POR)Barbot - Efapelzt
19ITAAndrea Guardini (ITA)Farnese Vini - Nerizt
20ITAAlfredo Balloni (ITA)Lampre - ISDzt
21PORRicardo Jorge Correia Mestre (POR)CC Tavirazt
22PORVirgilio Martins Dos Santos (POR)LA Aluminios - Antartezt
23PORHernâni Brôco (POR)LA Aluminios - Antartezt
24ESPGarikoitz Bravo Oiarbide (ESP)Caja Ruralzt
25PORHugo Manuel Madeira Sabido (POR)LA Aluminios - Antartezt

Etappe 2 - Oliveira de Azeméis - Santo Tirso, 182,2 Km - 6 Augustus 2011Ontsnapping


1PORSergio Miguel Vieira Ribeiro (POR)Barbot - Efapel05:08:18
2ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Lampre - ISD00:02
3ITAAlessandro Bisolti (ITA)Farnese Vini - Neri00:04
4PORHernâni Brôco (POR)LA Aluminios - Antartezt
5PORAndré Fernando Martins Cardoso (POR)CC Tavirazt
6FRAJulien Antomarchi (FRA)VC La Pomme Marseillezt
7PORRicardo Jorge Correia Mestre (POR)CC Tavira00:09
8PORRui Miguel Sousa Barbosa (POR)Barbot - Efapel00:11
9PORNelson Nuno Sequeria Vitorino (POR)CC Tavira00:14
10PORVirgilio Martins Dos Santos (POR)LA Aluminios - Antartezt
11ESPGarikoitz Bravo Oiarbide (ESP)Caja Ruralzt
12PORRicardo Augusto Vilela Afonso (POR)Ondazt
13ESPEduardo Gonzalo Ramirez (ESP)VC La Pomme Marseille00:18
14ESPAlejandro Manuel Marque Porto (ESP)Ondazt
15PORDaniel Eduardo Moreira Silva (POR)Onda00:24
16PORJoão Cabreira (POR)Ondazt
17PORSérgio Ferreira Sousa (POR)Barbot - Efapel00:30
18ESPJosé Vicente Toribio Alcolea (ESP)Andalucia - Caja Granada00:33
19ESPVicente David Bernabéu Armengol (ESP)Andalucia - Caja Granada00:35
20PORBruno Silva (POR)LA Aluminios - Antarte00:38
21PORHugo Manuel Madeira Sabido (POR)LA Aluminios - Antarte00:44
22RUSSergey Firsanov (RUS)Itera - Katusha01:05
23ESPDelio Fernandez Cruz (ESP)Onda01:10
24PORDavid Da Silva Livramento (POR)CC Tavira01:36
25ITAAlfredo Balloni (ITA)Lampre - ISD01:46

Etappe 3 - Viana do Castelo - Mondim de Basto, 151 Km - 7 Augustus 2011Berg


1PORHernâni Brôco (POR)LA Aluminios - Antarte04:04:47
2PORRicardo Jorge Correia Mestre (POR)CC Tavirazt
3PORAndré Fernando Martins Cardoso (POR)CC Tavira00:06
4PORVirgilio Martins Dos Santos (POR)LA Aluminios - Antartezt
5PORNelson Nuno Sequeria Vitorino (POR)CC Tavirazt
6RUSSergey Firsanov (RUS)Itera - Katusha00:11
7PORDavid Da Silva Livramento (POR)CC Tavira00:14
8PORSérgio Ferreira Sousa (POR)Barbot - Efapel00:16
9PORSergio Miguel Vieira Ribeiro (POR)Barbot - Efapel00:18
10ITAAlessandro Bisolti (ITA)Farnese Vini - Neri00:26
11PORDaniel Eduardo Moreira Silva (POR)Onda00:28
12PORRui Miguel Sousa Barbosa (POR)Barbot - Efapelzt
13PORRicardo Augusto Vilela Afonso (POR)Onda00:33
14ESPJosé Vicente Toribio Alcolea (ESP)Andalucia - Caja Granada00:41
15ESPGarikoitz Bravo Oiarbide (ESP)Caja Rural00:43
16PORBruno Silva (POR)LA Aluminios - Antarte00:48
17ESPDelio Fernandez Cruz (ESP)Onda00:50
18BULDaniel Andonov Petrov (BUL)Torquay Sheker Konya - Vivelo01:02
19ESPVicente David Bernabéu Armengol (ESP)Andalucia - Caja Granada01:06
20PORMárcio Fernando Santos Barbosa (POR)LA Aluminios - Antartezt
21FRAJulien Antomarchi (FRA)VC La Pomme Marseille01:14
22PORJoão Cabreira (POR)Onda01:22
23PORCésar Fonte (POR)Barbot - Efapelzt
24ESPAlejandro Manuel Marque Porto (ESP)Ondazt
25ITAAlfredo Balloni (ITA)Lampre - ISD01:40
26AUSLachlan David Morton (AUS)Chipotle Development Team02:01
27USARobbie Squire (USA)Chipotle Development Team02:10
28ESPEduardo Gonzalo Ramirez (ESP)VC La Pomme Marseillezt
29PORJóni Silva Brandão (POR)Nationaal Team Van Portugal02:28
30PORMicael Isidoro (POR)Nationaal Team Van Portugal02:41
31UKROleg Chuzhda (UKR)Caja Rural03:01
32PORGuilherme Lourenço (POR)Nationaal Team Van Portugalzt
33ITAMatteo Rabottini (ITA)Farnese Vini - Nerizt
34NEDPaul Kneppers (NED)Caja Rural03:05
35BLRAndrei Krasilnikau (BLR)Chipotle Development Team03:21

Etappe 4 - Lamego - Gouveia, 182,3 Km - 8 Augustus 2011Medium berg


1ESPJosé Vicente Toribio Alcolea (ESP)Andalucia - Caja Granada4:28:41
2PORNelson Nuno Sequeria Vitorino (POR)CC Tavirazt
3ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Lampre - ISDzt
4PORSergio Miguel Vieira Ribeiro (POR)Barbot - Efapelzt
5BULDaniel Andonov Petrov (BUL)Torquay Sheker Konya - Vivelozt
6ITAAlessandro Bisolti (ITA)Farnese Vini - Nerizt
7RUSSergey Firsanov (RUS)Itera - Katushazt
8PORHernâni Brôco (POR)LA Aluminios - Antartezt
9PORAndré Fernando Martins Cardoso (POR)CC Tavirazt
10USAAlex Howes (USA)Chipotle Development Teamzt
11PORRicardo Augusto Vilela Afonso (POR)Ondazt
12PORSérgio Ferreira Sousa (POR)Barbot - Efapelzt
13PORRui Miguel Sousa Barbosa (POR)Barbot - Efapelzt
14PORVirgilio Martins Dos Santos (POR)LA Aluminios - Antartezt
15ESPGarikoitz Bravo Oiarbide (ESP)Caja Ruralzt
16ESPAlejandro Manuel Marque Porto (ESP)Ondazt
17FRAJulien Antomarchi (FRA)VC La Pomme Marseillezt
18PORRicardo Jorge Correia Mestre (POR)CC Tavirazt
19PORBruno Silva (POR)LA Aluminios - Antartezt
20ESPVicente David Bernabéu Armengol (ESP)Andalucia - Caja Granadazt
21PORJoão Cabreira (POR)Ondazt
22ESPEduardo Gonzalo Ramirez (ESP)VC La Pomme Marseillezt
23PORDaniel Eduardo Moreira Silva (POR)Ondazt
24RUSPavel Kochetkov (RUS)Itera - Katushazt
25ESPDelio Fernandez Cruz (ESP)Ondazt

Etappe 5 - Oliveira do Hospital - Viseu, 150,3 Km - 9 Augustus 2011Sprint


1ITAAndrea Guardini (ITA)Farnese Vini - Neri03:44:02
2PORSergio Miguel Vieira Ribeiro (POR)Barbot - Efapelzt
3FRABenjamin Giraud (FRA)VC La Pomme Marseillezt
4USARobert Bush (USA)Chipotle Development Teamzt
5NEDRaymond Kreder (NED)Chipotle Development Teamzt
6ESPDiego Milán Jiménez (ESP)Caja Ruralzt
7USAJacob Rathe (USA)Chipotle Development Teamzt
8PORSamuel José Rodrigues Caldeira (POR)CC Tavirazt
9ESPAlejandro Manuel Marque Porto (ESP)Ondazt
10PORFilipe Duarte Sousa Cardoso (POR)Barbot - Efapelzt
11BULDaniel Andonov Petrov (BUL)Torquay Sheker Konya - Vivelozt
12PORBruno Matos Sancho (POR)LA Aluminios - Antartezt
13ESPJon Pardo Abarzuza (ESP)Ondazt
14RUSTimofey Kritskiy (RUS)Itera - Katushazt
15ITAMassimo Graziato (ITA)Lampre - ISDzt
16RUSAndrey Solomennikov (RUS)Itera - Katushazt
17PORCésar Fonte (POR)Barbot - Efapelzt
18PORBruno Sandinha Saraiva (POR)Nationaal Team Van Portugalzt
19ESPJose Luis Cano Losa (ESP)Andalucia - Caja Granadazt
20ESPRuben Martinez Hernandez (ESP)Caja Ruralzt
21UKRVitaliy Buts (UKR)Lampre - ISDzt
22RUSSergey Firsanov (RUS)Itera - Katushazt
23RUSPavel Kochetkov (RUS)Itera - Katushazt
24FRAJustin Jules (FRA)VC La Pomme Marseillezt
25PORAndré Fernando Martins Cardoso (POR)CC Tavirazt

Etappe 6 - Aveiro - Castelo Branco, 215,9 Km - 11 Augustus 2011Sprint


Etappe 7 - Sabugal - Guarda, 35,3 Km - 12 Augustus 2011Individuele Tijdrit


1PORRicardo Jorge Correia Mestre (POR)CC Tavira00:46:52
2PORHernâni Brôco (POR)LA Aluminios - Antarte01:00
3PORRicardo Augusto Vilela Afonso (POR)Onda01:42
4PORAndré Fernando Martins Cardoso (POR)CC Tavirazt
5PORRui Miguel Sousa Barbosa (POR)Barbot - Efapel01:55
6PORNelson Nuno Sequeria Vitorino (POR)CC Tavira02:21
7PORSergio Miguel Vieira Ribeiro (POR)Barbot - Efapel02:28
8PORJoão Cabreira (POR)Onda02:39
9RUSTimofey Kritskiy (RUS)Itera - Katusha02:50
10PORVirgilio Martins Dos Santos (POR)LA Aluminios - Antarte03:00
11PORSérgio Ferreira Sousa (POR)Barbot - Efapel03:08
12RUSSergey Firsanov (RUS)Itera - Katusha03:12
13BLRAndrei Krasilnikau (BLR)Chipotle Development Team03:33
14ITAAlessandro Bisolti (ITA)Farnese Vini - Neri03:37
15ITADavide Ricci Bitti (ITA)Farnese Vini - Neri03:43
16PORDaniel Eduardo Moreira Silva (POR)Onda03:54
17FRAJulien Antomarchi (FRA)VC La Pomme Marseille03:55
18PORDaniel José Mestre Pereira (POR)CC Tavirazt
19ITADiego Caccia (ITA)Farnese Vini - Neri04:01
20ITAMatteo Rabottini (ITA)Farnese Vini - Neri04:06
21ESPGarikoitz Bravo Oiarbide (ESP)Caja Rural04:07
22PORDavid Da Silva Livramento (POR)CC Tavira04:08
23ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Caja Rural04:11
24RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS)Itera - Katusha04:32
25UKROleg Chuzhda (UKR)Caja Ruralzt
26ESPDelio Fernandez Cruz (ESP)Onda04:35
27RUSDmitry Kosyakov (RUS)Itera - Katusha04:36
28FRAThomas Vaubourzeix (FRA)VC La Pomme Marseille04:44
29AUSLachlan David Morton (AUS)Chipotle Development Team04:58
30ESPJavier Chacón Quesada (ESP)Andalucia - Caja Granada05:04
31PORBruno Silva (POR)LA Aluminios - Antarte05:05
32LATToms Skujins (LAT)VC La Pomme Marseille05:12
33PORCelio Cristiano Sousa Alves (POR)Onda05:15
34RUSPavel Kochetkov (RUS)Itera - Katusha05:28
35ESPEduardo Gonzalo Ramirez (ESP)VC La Pomme Marseille05:29

Etappe 8 - Seia - Torre, 182,8 Km - 13 Augustus 2011Sprint


Etappe 9 - Covilhã - Sertã, 182,3 Km - 14 Augustus 2011Ontsnapping


1USAJacob Rathe (USA)Chipotle Development Team04:24:16
2ESPDiego Milán Jiménez (ESP)Caja Ruralzt
3ITADavide Ricci Bitti (ITA)Farnese Vini - Nerizt
4ESPRaul Alarcon Garcia (ESP)Barbot - Efapelzt
5ITAMatteo Rabottini (ITA)Farnese Vini - Nerizt
6ESPAitor Perez Arrieta (ESP)Lampre - ISDzt
7ITADiego Caccia (ITA)Farnese Vini - Nerizt
8FRAJulien Antomarchi (FRA)VC La Pomme Marseillezt
9PORCésar Fonte (POR)Barbot - Efapelzt
10ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Lampre - ISD00:31
11PORSergio Miguel Vieira Ribeiro (POR)Barbot - Efapelzt
12RUSMikhail Antonov (RUS)Itera - Katushazt
13PORRicardo Jorge Correia Mestre (POR)CC Tavirazt
14ESPJose Luis Cano Losa (ESP)Andalucia - Caja Granadazt
15PORRui Miguel Sousa Barbosa (POR)Barbot - Efapelzt
16ESPEduardo Gonzalo Ramirez (ESP)VC La Pomme Marseillezt
17PORNelson Nuno Sequeria Vitorino (POR)CC Tavirazt
18PORDaniel Eduardo Moreira Silva (POR)Ondazt
19PORSérgio Ferreira Sousa (POR)Barbot - Efapelzt
20PORAndré Fernando Martins Cardoso (POR)CC Tavirazt
21RUSSergey Firsanov (RUS)Itera - Katushazt
22ESPDelio Fernandez Cruz (ESP)Ondazt
23PORVirgilio Martins Dos Santos (POR)LA Aluminios - Antartezt
24ITAAlessandro Bisolti (ITA)Farnese Vini - Nerizt
25PORRicardo Augusto Vilela Afonso (POR)Ondazt

Etappe 10 - Sintra - Lisboa, 152,6 Km - 15 Augustus 2011Ontsnapping


1ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Lampre - ISD03:57:12
2PORSergio Miguel Vieira Ribeiro (POR)Barbot - Efapelzt
3PORSamuel José Rodrigues Caldeira (POR)CC Tavirazt
4ESPDelio Fernandez Cruz (ESP)Onda00:03
5PORFilipe Duarte Sousa Cardoso (POR)Barbot - Efapel00:06
6PORRui Miguel Sousa Barbosa (POR)Barbot - Efapelzt
7ESPManuel Ortega Ocana (ESP)Andalucia - Caja Granadazt
8ITAAlessandro Bisolti (ITA)Farnese Vini - Nerizt
9PORBruno Sandinha Saraiva (POR)Nationaal Team Van Portugalzt
10RUSPavel Kochetkov (RUS)Itera - Katushazt
11PORRicardo Jorge Correia Mestre (POR)CC Tavirazt
12PORAndré Fernando Martins Cardoso (POR)CC Tavirazt
13BULDaniel Andonov Petrov (BUL)Torquay Sheker Konya - Vivelozt
14PORVirgilio Martins Dos Santos (POR)LA Aluminios - Antartezt
15PORNelson Nuno Sequeria Vitorino (POR)CC Tavirazt
16PORAntónio Carvalho (POR)Nationaal Team Van Portugalzt
17RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS)Itera - Katusha00:13
18AUSLachlan David Morton (AUS)Chipotle Development Teamzt
19PORSérgio Ferreira Sousa (POR)Barbot - Efapelzt
20ESPEduardo Gonzalo Ramirez (ESP)VC La Pomme Marseillezt
21PORDaniel Eduardo Moreira Silva (POR)Ondazt
22ESPGarikoitz Bravo Oiarbide (ESP)Caja Ruralzt
23PORHernâni Brôco (POR)LA Aluminios - Antartezt
24PORDavid Da Silva Livramento (POR)CC Tavira00:19
25FRABenjamin Giraud (FRA)VC La Pomme Marseillezt

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden