De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Drie Valleien van Varese - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Drie Valleien van Varese - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Italië

Uitslagen 2011

Drie Valleien van Varese 2011

ItaliëItalië - 16 Augustus 2011


Tre Valli Varesine - 16 Augustus 2011


1ITADavide Rebellin (ITA)Miche - Guerciotti4:41:30
2ITADomenico Pozzovivo (ITA)Colnago - CSF Inox0:00:04
3FRAThibaut Pinot (FRA)La Française des Jeux0:00:07
4ITAEnrico Gasparotto (ITA)Astanazt
5AUSSimon Clarke (AUS)Astanazt
6RUSEgor Silin (RUS)Team Katushazt
7ITAFederico Canuti (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
8ITASimone Stortoni (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
9COLMiguel Angel Rubiano Chavez (COL)d'Angelo Antenucci - Nippozt
10ITADanilo Di Luca (ITA)Team Katusha0:00:17
11ITALeonardo Bertagnolli (ITA)Lampre - ISD0:00:22
12ITAPaolo Bailetti (ITA)De Rosa - Ceramica Flaminiazt
13ITAFabio Taborre (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
14ITAGiuseppe Muraglia (ITA)d'Angelo Antenucci - Nippozt
15ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigas - Cannondalezt
16ESPFrancisco Javier 'Patxi' Vila Errandonea (ESP)De Rosa - Ceramica Flaminiazt
17COLJosé Rodolfo Serpa Pérez (COL)Androni Giocattolizt
18FRAKenny Elissonde (FRA)CC Etupes Le Doubszt
19BELJérôme Baugnies (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator0:00:36
20ITALuca Mazzanti (ITA)Farnese Vini - Nerizt
21GERStefan Schumacher (GER)Miche - Guerciotti0:00:48
22FRAChristophe Le Mével (FRA)Garmin - Cervelozt
23ITAAlessandro Proni (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
24ITAMarco Marzano (ITA)Lampre - ISDzt
25ITADavide Torosantucci (ITA)d'Angelo Antenucci - Nippozt
26ITADaniele Ratto (ITA)Geox - TMC0:00:57
27ITAGiovanni Visconti (ITA)Farnese Vini - Neri0:01:04
28PORJosé João Pimenta Costa Mendes (POR)CCC - Polsat - Polkowicezt
29ITAGiampaolo Caruso (ITA)Team Katushazt
30ITAFrancesco Masciarelli (ITA)Astanazt
31ITAIvan Basso (ITA)Liquigas - Cannondale0:01:11
32BELGeert Verheyen (BEL)Landbouwkrediet0:01:28
33SLOGorazd Stangelj (SLO)Astanazt
34VENYonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis (VEN)Androni Giocattolizt
35COLJuan Sebastian Tamayo Martinez (COL)Team DSLzt
36MDAAlexandr Pliuschin (MDA)Team Katushazt
37ITAEmanuele Sella (ITA)Androni Giocattolizt
38ITAAlessandro Donati (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
39BELSander Armée (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
40JAPJunya Sano (JAP)d'Angelo Antenucci - Nippozt
41SVKPeter Sagan (SVK)Liquigas - Cannondale0:01:38
42ITAGianluca Brambilla (ITA)Colnago - CSF Inox0:01:42
43ITAAlberto Contoli (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
44ITAStefano Pirazzi (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
45BELGianni Meersman (BEL)La Française des Jeuxzt
46RUSArkimedes Arguelyes Rodriges (RUS)Team Katushazt
47ESPConstantino Zaballa Gutierrez (ESP)Miche - Guerciottizt
48ITAMauro Finetto (ITA)Liquigas - Cannondale0:02:03
49VENJackson Jesus Rodriguez Ortiz (VEN)Androni Giocattolizt
50ITAAntonio Santoro (ITA)Androni Giocattolizt
51FRARémi Pauriol (FRA)La Française des Jeuxzt
52ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - ISDzt
53ITAEdoardo Girardi (ITA)De Rosa - Ceramica Flaminiazt
54BELBert Scheirlinckx (BEL)Landbouwkrediet0:02:24
55ITAFortunato Baliani (ITA)d'Angelo Antenucci - Nippo0:02:35
56ITAAndrea Masciarelli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo0:02:41
57ITADaniele Pietropolli (ITA)Lampre - ISD0:02:49
58BELGeert Steurs (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
59BELKenny De Ketele (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
60BELJohan Coenen (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
61ITAValerio Agnoli (ITA)Liquigas - Cannondalezt
62MDAOleg Berdos (MDA)De Rosa - Ceramica Flaminiazt
63ITASimone Ponzi (ITA)Liquigas - Cannondalezt
64RUSPavel Brutt (RUS)Team Katushazt
65FRARémy Di Grégorio (FRA)Astanazt
66CROVladimir Miholjevic (CRO)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
67COLCarlos Alberto Betancur Gómez (COL)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
68SLOSimon Spilak (SLO)Lampre - ISDzt
69GBRCharles Wegelius (GBR)United Health Care Presented by Maxxiszt
70ITAGianmarco Di Francesco (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
71BELSteven Van Vooren (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
72ITAHenry Frusto (ITA)d'Angelo Antenucci - Nippozt
73ITAAristide Ratti (ITA)Team DSLzt
74POLMaciej Paterski (POL)Liquigas - Cannondalezt
75ITAMirko Tedeschi (ITA)Lampre - ISD0:03:08
76RUSAlexander Zdanov (RUS)d'Angelo Antenucci - Nippo0:03:32
77ITAGiuseppe De Maria (ITA)De Rosa - Ceramica Flaminia0:03:38
78ITADamiano Margutti (ITA)De Rosa - Ceramica Flaminia0:03:43
79RUSPetr Ignatenko (RUS)Team Katusha0:03:48
80POLDariusz Batek (POL)CCC - Polsat - Polkowice0:04:23
81ITAFabio Felline (ITA)Geox - TMC0:04:32
82ITAPierpaolo De Negri (ITA)Farnese Vini - Neri0:04:40
83ITAFilippo Pozzato (ITA)Team Katushazt
84ITAMarco Corti (ITA)Geox - TMCzt
85SUINoe Gianetti (SUI)Geox - TMCzt
86COLDiego Alejandro Tamayo Martinez (COL)Team DSLzt
87AUSJack Bobridge (AUS)Garmin - Cervelozt
88ITALuca Solari (ITA)Androni Giocattolizt
89ITAAlessandro De Marchi (ITA)Androni Giocattolizt
90ITALeonardo Giordani (ITA)Farnese Vini - Neri0:05:15
91FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeuxzt
92NEDMichel Kreder (NED)Garmin - Cervelo0:05:28
93BELPreben Van Hecke (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
94ITAMichele Gaia (ITA)Miche - Guerciotti0:05:34
95ITALuca Zanasca (ITA)Centri Della Calzatura - Cavaliere0:05:51
96CANChristian Meier (CAN)United Health Care Presented by Maxxis0:06:21
97ITAThomas Bertolini (ITA)Farnese Vini - Nerizt
98ITAElia Favilli (ITA)Farnese Vini - Nerizt
99ITAGianluca Randazzo (ITA)Miche - Guerciottizt
100BELZico Waeytens (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
101ITAAdriano Malori (ITA)Lampre - ISD0:07:03

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden