De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Trophée Deià - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Trophée Deià - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Uitslagen 2011

Trophée Deià 2011

SpanjeSpanje - 9 Februari 2011


Trophée Deia - 9 Februari 2011


1ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistar3:18:59
2ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Euskaltel - Euskadizt
3ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Geox - TMCzt
4NEDSebastian Langeveld (NED)Rabobankzt
5GERTony Martin (GER)HTC - High Roadzt
6ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)Movistarzt
7CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Cervelozt
8ITADanilo Di Luca (ITA)Team Katushazt
9ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katushazt
10BELDries Devenyns (BEL)Quick Stepzt
11BELMaxime Monfort (BEL)Leopard - Trekzt
12GERJohannes Fröhlinger (GER)Skil - Shimanozt
13BELBen Hermans (BEL)Radio Shackzt
14ESPPablo Urtasun Perez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
15BELMaxime Vantomme (BEL)Team Katushazt
16COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Geox - TMCzt
17ESPArkaitz Duran Aroca (ESP)Geox - TMCzt
18ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Geox - TMCzt
19PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Radio Shackzt
20ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Euskaltel - Euskadizt
21LUXFränk Schleck (LUX)Leopard - Trekzt
22ESPRafael Valls Ferri (ESP)Geox - TMCzt
23SUIMarcel Wyss (SUI)Geox - TMCzt
24NEDTom Jelte Slagter (NED)Rabobankzt
25ESPInaki Isasi Flores (ESP)Euskaltel - Euskadizt
26GERLinus Gerdemann (GER)Leopard - Trekzt
27USACraig Lewis (USA)HTC - High Roadzt
28SVKPeter Velits (SVK)HTC - High Roadzt
29ESPIban Velasco Murillo (ESP)Euskaltel - Euskadizt
30ESPVicente David Bernabéu Armengol (ESP)Andalucia - Caja Granadazt
31ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Radio Shackzt
32USATejay Van Garderen (USA)HTC - High Roadzt
33ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Caja Ruralzt
34DENJakob Fuglsang (DEN)Leopard - Trekzt
35ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Rabobank0:00:09
36USAThomas Danielson (USA)Garmin - Cervelozt
37ITADario Cataldo (ITA)Quick Stepzt
38SUIOliver Zaugg (SUI)Leopard - Trekzt
39ESPJavier Ramirez Abeja (ESP)Andalucia - Caja Granadazt
40FRAJérôme Pineau (FRA)Quick Stepzt
41ESPDavid Belda Garcia (ESP)Burgos 2016 - Castilla y Leonzt
42NEDLaurens Ten Dam (NED)Rabobankzt
43ESPRicardo Garcia Ambroa (ESP)Orbeazt
44CZELeopold König (CZE)Team Netappzt
45JAPFumiyuki Beppu (JAP)Radio Shackzt
46BELFrancis De Greef (BEL)Omega Pharma - Lottozt
47ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)Movistarzt
48RUSAlexandr Kolobnev (RUS)Team Katushazt
49ESPAntonio Piedra Perez (ESP)Andalucia - Caja Granadazt
50ESPSergio Mantecon Gutierrez (ESP)Nationaal Team Van Spanjezt
51NEDBauke Mollema (NED)Rabobankzt
52ESPXavier Tondo Volpini (ESP)Movistar0:00:43
53ESPJoan Horrach Rippoll (ESP)Team Katusha0:01:00
54BELBart De Clercq (BEL)Omega Pharma - Lottozt
55ESPAdrian Palomares Villaplana (ESP)Andalucia - Caja Granada0:01:04
56ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Orbeazt
57FRATristan Valentin (FRA)Cofidiszt
58PORBruno Manuel Silva Pires (POR)Leopard - Trek0:01:29
59ESPJose Luis Roldan Carmona (ESP)Andalucia - Caja Granada0:02:49
60ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Rabobank0:03:24
61ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Movistarzt
62SUINicolas Schnyder (SUI)Price Your Bikezt
63NEDPieter Weening (NED)Rabobankzt
64SVKMartin Velits (SVK)HTC - High Roadzt
65ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Euskaltel - Euskadizt
66BELGert Dockx (BEL)Omega Pharma - Lottozt
67ESPVicente Reynès Mimo (ESP)Omega Pharma - Lottozt
68ESPArturo Mora Ortiz (ESP)Caja Ruralzt
69ESPPascual Orengo Lopez (ESP)Burgos 2016 - Castilla y Leonzt
70BLRVasil Kiryienka (BLR)Movistarzt
71ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Burgos 2016 - Castilla y Leonzt
72ESPAlberto Losada Alguacil (ESP)Team Katushazt
73ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Movistarzt
74RUSVladimir Karpets (RUS)Team Katushazt
75ITAGiampaolo Cheula (ITA)Geox - TMCzt
76ITADavide Malacarne (ITA)Quick Stepzt
77GERTimon Seubert (GER)Team Netappzt
78BELMaarten Neyens (BEL)Omega Pharma - Lottozt
79NEDAddy Engels (NED)Quick Stepzt
80RSAChristopher Jennings (RSA)Burgos 2016 - Castilla y Leon0:04:02
81SUIElias Schmäh (SUI)Price Your Bike0:04:32
82SUIBernhard Oberholzer (SUI)Price Your Bikezt
83GERAlexander Gottfried (GER)Team Netappzt
84CZEJan Bárta (CZE)Team Netappzt
85ESPAntonio Cabello Baena (ESP)Andalucia - Caja Granadazt
86BELPhilippe Gilbert (BEL)Omega Pharma - Lottozt
87AUSMichael Matthews (AUS)Rabobankzt
88ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
89AHOMarc De Maar (AHO)Quick Stepzt
90ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katushazt
91RUSPetr Ignatenko (RUS)Team Katushazt
92ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
93GERSebastian Lang (GER)Omega Pharma - Lottozt
94GERGrischa Niermann (GER)Rabobankzt
95ESPXabier Zabalo Imaz (ESP)Orbeazt
96ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Euskaltel - Euskadizt
97ESPHiginio Fernandez Suarez (ESP)Caja Ruralzt
98ESPJosé Alberto Benitez Roman (ESP)Andalucia - Caja Granadazt
99ESPJosé Vicente Toribio Alcolea (ESP)Andalucia - Caja Granadazt
100BELJulien Vermote (BEL)Quick Stepzt
101CZEFrantisek Rabon (CZE)HTC - High Roadzt
102USACaleb Fairly (USA)HTC - High Roadzt
103USADanny Pate (USA)HTC - High Roadzt
104ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Euskaltel - Euskadizt
105ESPMikel Landa Meana (ESP)Euskaltel - Euskadizt
106ESPAritz Etxebarria Etxebarria (ESP)Orbeazt
107ESPDavid Blanco Rodriguez (ESP)Geox - TMCzt
108RUSDenis Menchov (RUS)Geox - TMCzt
109AUSMitchell Docker (AUS)Skil - Shimanozt
110NEDMartijn Maaskant (NED)Garmin - Cervelozt
111BELKevin Seeldraeyers (BEL)Quick Stepzt
112FRAThomas Bonnin (FRA)Skil - Shimanozt
113POLBartosz Huzarski (POL)Team Netapp0:05:28
114BELDimitri Claeys (BEL)Team Netappzt
115NEDSteven Kruijswijk (NED)Rabobank0:06:51
116ESPPablo Lechuga Rodriguez (ESP)Andalucia - Caja Granada0:07:35
117FRABrice Feillu (FRA)Leopard - Trekzt
118ESPDiego Milán Jiménez (ESP)Caja Ruralzt
119ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)Caja Ruralzt
120RSAJacques Janse Van Rensburg (RSA)Burgos 2016 - Castilla y Leon0:07:42
121GERBert Grabsch (GER)HTC - High Roadzt
122ESPMiguel Minguez Ayala (ESP)Euskaltel - Euskadizt
123ESPDiego Gallego Arnaiz (ESP)Burgos 2016 - Castilla y Leonzt
124ESPOscar Pujol Muñoz (ESP)Omega Pharma - Lottozt
125BELFrederik Willems (BEL)Omega Pharma - Lottozt
126ESPVíctor Cabedo Carda (ESP)Orbeazt
127BELNico Sijmens (BEL)Cofidiszt
128BELJelle Vanendert (BEL)Omega Pharma - Lotto0:08:01
129ESPJesus Del Nero Montes (ESP)Team Netapp0:09:36
130FRAGeoffroy Lequatre (FRA)Radio Shack0:10:52
131PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Radio Shackzt
132NZLJesse Sergent (NZL)Radio Shackzt
133ESPManuel Ortega Ocana (ESP)Andalucia - Caja Granada0:12:13
134ESPSebastián Mora Vedri (ESP)Nationaal Team Van Spanje0:13:13
135GERRobert Retschke (GER)Team Netappzt
136USABenjamin King (USA)Radio Shackzt
137LUXAndy Schleck (LUX)Leopard - Trekzt
138BELSébastien Rosseler (BEL)Radio Shackzt
139BELAndy Cappelle (BEL)Quick Stepzt
140BELKevyn Ista (BEL)Cofidiszt
141GERJens Voigt (GER)Leopard - Trekzt
142ITAMarzio Bruseghin (ITA)Movistarzt
143ESPDavid Gutierrez Gutierrez (ESP)Geox - TMCzt
144GERJakob Steigmiller (GER)Thüringer Energie Teamzt
145PORSergio Miguel Paulinho Moreira (POR)Radio Shackzt
146ESPAirán Fernández Casasola (ESP)Nationaal Team Van Spanjezt
147ESPAntonio Miguel Parra (ESP)Nationaal Team Van Spanjezt
148ESPDaniel Sesma Sorbet (ESP)Euskaltel - Euskadizt
149LTURamunas Navardauskas (LTU)Garmin - Cervelozt
150ESPJosé Vicente Garcia Acosta (ESP)Movistar0:14:16
151SUIMarcel Aregger (SUI)Price Your Bikezt
152BELJens Keukeleire (BEL)Cofidiszt
153ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Orbeazt
154SUIDaniel Henggeler (SUI)Price Your Bikezt
155FRATony Gallopin (FRA)Cofidiszt
156GERHenning Bommel (GER)LKT Team Brandenburgzt
157ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Orbeazt
158ESPRaul Alarcon Garcia (ESP)Barbot - Efapel0:18:25
159ESPJulian Sanchez Pimienta (ESP)Caja Ruralzt
160NEDRobin Chaigneau (NED)Skil - Shimanozt
161ESPNoel Martín Infante (ESP)Orbeazt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden