De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Koers Van de Olympische Solidariteit - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Koers Van de Olympische Solidariteit - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Polen

Uitslagen 2011

Koers Van de Olympische Solidariteit 2011

PolenPolen - 29 Juni 2011 - 2 Juli 2011


Algemeen klassement - 2 Juli 2011


1POLMarcin Sapa (POL)15:59:52
2UKROleksandr Sheydyk (UKR)ISD - Lampre+14
3SVKRoman Bronis (SVK)AC Sparta Praha+20
4GERSteffen Radochla (GER)Nutrixxion - Sparkasse+3:23
5BELTom Meeusen (BEL)Telenet - Fidea+3:26
6GERTino Meier (GER)LKT Team Brandenburg+3:28
7CZETomás Buchácek (CZE)PSK Whirlpool - Author+3:29
8CZEMartin Hunal (CZE)AC Sparta Praha+3:33
9POLDariusz Rudnicki (POL)+3:34
10ITAAngelo Furlan (ITA)Christina Watches - Onfone+3:34
11GERJacob Fiedler (GER)Nsp+3:34
12POLRobert Radosz (POL)+3:34
13SUIArnaud Grand (SUI)Telenet - Fidea+3:35
14POLLukasz Bodnar (POL)CCC - Polsat - Polkowice+3:35
15POLPawel Bernas (POL)Nationaal Team Van Polen+3:39
16GERBjörn Schröder (GER)Nutrixxion - Sparkasse+3:40
17POLKonrad Czajkowski (POL)Bank Bgz+3:40
18POLMichal Podlaski (POL)Nationaal Team Van Polen+3:40
19GERHenning Bommel (GER)LKT Team Brandenburg+3:41
20POLAdrian Kurek (POL)Nationaal Team Van Polen+3:42
21UKRAnatoliy Pakhtusov (UKR)ISD - Lampre+3:42
22UKRVitaliy Popkov (UKR)ISD - Lampre+3:42
23NEDBart Van Haaren (NED)Ubbink - Koga+3:43
24BELJoeri Adams (BEL)Telenet - Fidea+3:43
25POLPiotr Kirpsza (POL)+3:43
26POLPawel Cieslik (POL)Bank Bgz+3:43
27UKRYuriy Agarkov (UKR)ISD - Lampre+3:43
28CZERostislav Krotky (CZE)AC Sparta Praha+3:43
29CZEStanislav Kozubek (CZE)PSK Whirlpool - Author+3:43
30POLMieszko Bulik (POL)+3:43
31GERSergej Fuchs (GER)Nutrixxion - Sparkasse+3:43
32BELRob Peeters (BEL)Telenet - Fidea+3:43
33DENMichael Rasmussen (DEN)Christina Watches - Onfone+3:43
34POLJaroslaw Kowalczyk (POL)Nationaal Team Van Polen+3:43
35POLJaroslaw Dabrowski (POL)Nationaal Team Van Polen+3:43
36UKRDenys Karnulin (UKR)ISD - Lampre+3:43
37POLWojciech Ziolkowski (POL)+3:43
38POLDariusz Baranowski (POL)+3:43
39POLRadoslaw Romianik (POL)+3:43
40GERAndre Schulze (GER)CCC - Polsat - Polkowice+3:44
41UKRVitaliy Shchedov (UKR)+4:00
42CZEPetr Bencik (CZE)PSK Whirlpool - Author+4:02
43GERStefan Schäfer (GER)LKT Team Brandenburg+4:22
44UKRMaksym Vasilyev (UKR)ISD - Lampre+4:24
45POLPawel Brylowski (POL)+4:26
46POLWojciech Skarzynski (POL)+4:29
47GERNiklas Arndt (GER)LKT Team Brandenburg+4:48
48POLKonrad Tomasiak (POL)Nationaal Team Van Polen+4:55
49POLMarek Cichosz (POL)+4:57
50DENJesper Odgaard Nielsen (DEN)Christina Watches - Onfone+4:57
51POLKamil Gradek (POL)Nationaal Team Van Polen+4:57
52SVKMatej Vysna (SVK)Dukla Trencín - Merida+4:57
53POLWojciech Wrega (POL)+5:02
54POLJaroslaw Rebiewski (POL)Bank Bgz+5:17
55POLMateusz Komar (POL)+5:17
56GERBenjamin Sydlik (GER)Nutrixxion - Sparkasse+5:34
57NEDJenning Huizenga (NED)Ubbink - Koga+5:53
58GERGrischa Janorschke (GER)Nutrixxion - Sparkasse+6:09
59UKRAndriy Kulyk (UKR)+6:57
60POLTomasz Kiendys (POL)CCC - Polsat - Polkowice+7:07
61AUSJoshua Lucas Prete (AUS)+8:04
62POLDariusz Wozniak (POL)+8:21
63DENMartin Lind (DEN)Christina Watches - Onfone+8:21
64POLLukasz Modzelewski (POL)+8:41
65GERYannick Mayer (GER)Nsp+9:21
66NEDRené Hooghiemster (NED)Ubbink - Koga+9:31
67POLTomasz Smolen (POL)CCC - Polsat - Polkowice+9:31
68POLBartlomiej Matysiak (POL)CCC - Polsat - Polkowice+9:31
69POLAdam Wadecki (POL)+10:09
70POLBartosz Warchol (POL)+10:17
71POLKrzysztof Jezowski (POL)Bank Bgz+10:36
72NEDMicki Van Empel (NED)Telenet - Fidea+10:45
73NEDCorne Van Kessel (NED)Telenet - Fidea+11:04
74DENKristian Sobota (DEN)Christina Watches - Onfone+11:05
75NEDWim Stroetinga (NED)Ubbink - Koga+11:48
76CZEFrantisek Padour (CZE)PSK Whirlpool - Author+11:53
77CZEJiri Hudecek (CZE)PSK Whirlpool - Author+11:53
78GERRené Obst (GER)Nsp+12:26
79POLPiotr Krajewski (POL)+12:45
80NEDNiek Hooghiemster (NED)Ubbink - Koga+12:45
81POLMariusz Woznicki (POL)+12:45
82SVKMatej Jurco (SVK)Dukla Trencín - Merida+13:11
83UKROleksandr Lobov (UKR)+13:34
84POLTomasz Lisowicz (POL)Bank Bgz+13:35
85NEDDidier Caspers (NED)Ubbink - Koga+13:52
86GERSebastian Forke (GER)Nutrixxion - Sparkasse+13:52
87GERFabian Bruno (GER)Nsp+13:53
88POLFranciszek Dabrowski (POL)+14:25
89DENDaniel Vestergård Andersen (DEN)Christina Watches - Onfone+15:51
90UKRRoman Morozov (UKR)+17:13
91SVKStanislav Beres (SVK)Dukla Trencín - Merida+22:05
92GERRobert Bartko (GER)LKT Team Brandenburg+23:03

Etappe 1 - Nowy Sacz - Krosno - 188,2 km - 29 Juni 2011Ontsnapping


1CZETomás Buchácek (CZE)PSK Whirlpool - Author4:21:24
2POLMarcin Sapa (POL)+0
3POLLukasz Bodnar (POL)CCC - Polsat - Polkowice+0
4GERAndre Schulze (GER)CCC - Polsat - Polkowice+4
5ITAAngelo Furlan (ITA)Christina Watches - Onfone+4
6SVKMaros Kovác (SVK)Dukla Trencín - Merida+4
7BELTom Meeusen (BEL)Telenet - Fidea+4
8CZEPetr Bencik (CZE)PSK Whirlpool - Author+4
9GERSteffen Radochla (GER)Nutrixxion - Sparkasse+4
10POLDariusz Rudnicki (POL)+4
11BELJoeri Adams (BEL)Telenet - Fidea+4
12NEDBart Van Haaren (NED)Ubbink - Koga+4
13GERJacob Fiedler (GER)Nsp+4
14POLRobert Radosz (POL)+4
15CZETomás Okrouhlický (CZE)AC Sparta Praha+4
16POLPiotr Kirpsza (POL)+4
17POLPawel Cieslik (POL)Bank Bgz+4
18POLKonrad Czajkowski (POL)Bank Bgz+4
19BELRob Peeters (BEL)Telenet - Fidea+4
20GERTino Meier (GER)LKT Team Brandenburg+4
21SVKRoman Bronis (SVK)AC Sparta Praha+4
22SUIArnaud Grand (SUI)Telenet - Fidea+4
23GERBjörn Schröder (GER)Nutrixxion - Sparkasse+4
24POLTomasz Marczynski (POL)CCC - Polsat - Polkowice+4
25POLTomasz Smolen (POL)CCC - Polsat - Polkowice+4

Etappe 2 - Jaslo - Kraków - 164,1 km - 30 Juni 2011Ontsnapping


1GERAndre Schulze (GER)CCC - Polsat - Polkowice3:41:21
2GERTino Meier (GER)LKT Team Brandenburg+0
3BELTom Meeusen (BEL)Telenet - Fidea+0
4GERSteffen Radochla (GER)Nutrixxion - Sparkasse+0
5POLRobert Radosz (POL)+0
6GERJacob Fiedler (GER)Nsp+0
7POLDariusz Rudnicki (POL)+0
8POLKrzysztof Jezowski (POL)Bank Bgz+0
9ITAAngelo Furlan (ITA)Christina Watches - Onfone+0
10GERNiklas Arndt (GER)LKT Team Brandenburg+0
11GERHenning Bommel (GER)LKT Team Brandenburg+7
12POLPiotr Kirpsza (POL)+9
13POLPiotr Krajewski (POL)+9
14POLKonrad Tomasiak (POL)Nationaal Team Van Polen+9
15CZERostislav Krotky (CZE)AC Sparta Praha+9
16POLPawel Bernas (POL)Nationaal Team Van Polen+9
17SVKRoman Bronis (SVK)AC Sparta Praha+9
18POLTomasz Kiendys (POL)CCC - Polsat - Polkowice+9
19GERSergej Fuchs (GER)Nutrixxion - Sparkasse+9
20SUIArnaud Grand (SUI)Telenet - Fidea+9
21CZEStanislav Kozubek (CZE)PSK Whirlpool - Author+9
22POLMarek Cichosz (POL)+9
23NEDBart Van Haaren (NED)Ubbink - Koga+9
24POLWojciech Skarzynski (POL)+9
25NEDCorne Van Kessel (NED)Telenet - Fidea+9

Etappe 3 - Jedrzejow - Kielce - 165,5 km - 1 Juli 2011Ontsnapping


1POLMarcin Sapa (POL)3:58:53
2UKROleksandr Sheydyk (UKR)ISD - Lampre+0
3SVKRoman Bronis (SVK)AC Sparta Praha+2
4POLDariusz Rudnicki (POL)+3:16
5GERNiklas Arndt (GER)LKT Team Brandenburg+3:16
6POLRobert Radosz (POL)+3:16
7GERSteffen Radochla (GER)Nutrixxion - Sparkasse+3:16
8GERAndre Schulze (GER)CCC - Polsat - Polkowice+3:16
9GERGrischa Janorschke (GER)Nutrixxion - Sparkasse+3:16
10POLAdam Wadecki (POL)+3:16
11NEDJenning Huizenga (NED)Ubbink - Koga+3:16
12POLPawel Cieslik (POL)Bank Bgz+3:16
13GERBenjamin Sydlik (GER)Nutrixxion - Sparkasse+3:16
14BELRob Peeters (BEL)Telenet - Fidea+3:16
15ITAAngelo Furlan (ITA)Christina Watches - Onfone+3:16
16GERTino Meier (GER)LKT Team Brandenburg+3:16
17NEDBart Van Haaren (NED)Ubbink - Koga+3:16
18DENMichael Rasmussen (DEN)Christina Watches - Onfone+3:16
19UKRAndriy Kulyk (UKR)+3:16
20BELTom Meeusen (BEL)Telenet - Fidea+3:16
21GERJacob Fiedler (GER)Nsp+3:16
22BELJoeri Adams (BEL)Telenet - Fidea+3:16
23UKRYuriy Agarkov (UKR)ISD - Lampre+3:16
24POLKonrad Czajkowski (POL)Bank Bgz+3:16
25POLWojciech Skarzynski (POL)+3:16
26POLWojciech Wrega (POL)+3:16
27UKRMaksym Vasilyev (UKR)ISD - Lampre+3:16
28GERBjörn Schröder (GER)Nutrixxion - Sparkasse+3:16
29POLJaroslaw Dabrowski (POL)Nationaal Team Van Polen+3:16
30CZETomás Okrouhlický (CZE)AC Sparta Praha+3:16

Etappe 4 - Radomsko - Lodz - 169,6 km - 2 Juli 2011Sprint


1GERSteffen Radochla (GER)Nutrixxion - Sparkasse3:58:28
2SUIArnaud Grand (SUI)Telenet - Fidea+0
3BELTom Meeusen (BEL)Telenet - Fidea+0
4GERNiklas Arndt (GER)LKT Team Brandenburg+0
5POLMarek Cichosz (POL)+0
6GERTino Meier (GER)LKT Team Brandenburg+0
7POLPiotr Krajewski (POL)+0
8GERGrischa Janorschke (GER)Nutrixxion - Sparkasse+0
9POLKrzysztof Jezowski (POL)Bank Bgz+0
10POLDariusz Wozniak (POL)+0
11UKRAndriy Kulyk (UKR)+0
12NEDRené Hooghiemster (NED)Ubbink - Koga+0
13ITAAngelo Furlan (ITA)Christina Watches - Onfone+0
14GERAndre Schulze (GER)CCC - Polsat - Polkowice+0
15GERJacob Fiedler (GER)Nsp+0
16BELJoeri Adams (BEL)Telenet - Fidea+0
17NEDBart Van Haaren (NED)Ubbink - Koga+0
18POLLukasz Modzelewski (POL)+0
19POLDariusz Rudnicki (POL)+0
20POLWojciech Skarzynski (POL)+0
21UKROleksandr Lobov (UKR)+0
22DENJesper Odgaard Nielsen (DEN)Christina Watches - Onfone+0
23POLKamil Gradek (POL)Nationaal Team Van Polen+0
24UKRYuriy Agarkov (UKR)ISD - Lampre+0
25POLJaroslaw Kowalczyk (POL)Nationaal Team Van Polen+0

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden