De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ster ZLM Toer - GP Jan van Heeswijk - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ster ZLM Toer - GP Jan van Heeswijk - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Nederland

Uitslagen 2011

Ster ZLM Toer - GP Jan van Heeswijk 2011

NederlandNederland - 15 Juni 2011 - 19 Juni 2011


Algemeen klassement - 19 Juni 2011


1BELPhilippe Gilbert (BEL)Omega Pharma - Lotto19:02:16
2NEDNiki Terpstra (NED)Quick Step0:00:03
3LTURamunas Navardauskas (LTU)Garmin - Cervelo0:00:15
4NEDJoost Van Leijen (NED)Vacansoleil - DCM0:00:36
5AUSDavid Tanner (AUS)Saxo Bank - Sungard0:00:44
6GBRAlex Dowsett (GBR)Team Ineos0:01:21
7ITADavide Appollonio (ITA)Team Ineos0:01:26
8DENLars Ytting Bak (DEN)HTC - High Road0:01:31
9NEDDennis Van Winden (NED)Rabobank0:01:34
10BELGianni Meersman (BEL)La Française des Jeux0:01:36
11NEDDirk Bellemakers (NED)Landbouwkrediet0:01:37
12BELJelle Wallays (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator0:01:43
13BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator0:01:45
14NEDKoen De Kort (NED)Skil - Shimano0:01:46
15NEDMichel Kreder (NED)Garmin - Cervelo0:01:50
16BELJohan Van Summeren (BEL)Garmin - Cervelo0:01:52
17BELKlaas Lodewyck (BEL)Omega Pharma - Lottozt
18BELNikolas Maes (BEL)Quick Step0:01:53
19BELBjörn Leukemans (BEL)Vacansoleil - DCM0:02:03
20BELLaurens De Vreese (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator0:02:08
21NEDSebastian Langeveld (NED)Rabobank0:02:14
22BELKurt Hovelynck (BEL)Donckers Koffie - Jelly Belly0:02:15
23NEDJohnny Hoogerland (NED)Vacansoleil - DCM0:02:24
24GERPatrick Gretsch (GER)HTC - High Road0:02:31
25NEDBert-Jan Lindeman (NED)Cycling Team Jo Piels0:02:34
26BELDimitri Claeys (BEL)Team Netapp0:02:54
27BELJohan Coenen (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator0:02:56
28FRAYoann Offredo (FRA)La Française des Jeux0:03:09
29FRAArnaud Gérard (FRA)La Française des Jeuxzt
30DENAnders Lund (DEN)Leopard - Trek0:03:14
31NEDRoy Curvers (NED)Skil - Shimano0:03:16
32DENJonas Aaen Jørgensen (DEN)Saxo Bank - Sungardzt
33FRARomain Feillu (FRA)Vacansoleil - DCMzt
34NZLHayden Roulston (NZL)HTC - High Road0:03:53
35FINMatti Helminen (FIN)Landbouwkrediet0:04:06
36BELBart De Clercq (BEL)Omega Pharma - Lotto0:04:27
37GERSebastian Lang (GER)Omega Pharma - Lotto0:06:22
38NEDTom Stamsnijder (NED)Leopard - Trek0:07:02
39FRACédric Pineau (FRA)La Française des Jeux0:07:08
40NEDHuub Duyn (NED)Donckers Koffie - Jelly Belly0:07:58
41USACaleb Fairly (USA)HTC - High Road0:08:19
42NEDSander Oostlander (NED)Skil - Shimano0:09:12
43GERRobert Retschke (GER)Team Netapp0:09:13
44FRAOlivier Bonnaire (FRA)La Française des Jeux0:11:12
45NEDPim De Beer (NED)Cycling Team Jo Piels0:12:35
46USATyler Farrar (USA)Garmin - Cervelo0:13:50
47DENMichael Mørkøv (DEN)Saxo Bank - Sungard0:14:08
48GERTimon Seubert (GER)Team Netapp0:14:16
49GERRoger Kluge (GER)Skil - Shimanozt
50FRAMatthieu Sprick (FRA)Skil - Shimano0:14:24
51BELGorik Gardeyn (BEL)Vacansoleil - DCM0:14:35
52DENKasper Klostergård Larsen (DEN)Saxo Bank - Sungard0:14:44
53AUSLeigh Howard (AUS)HTC - High Road0:14:47
54BELMichaël Van Staeyen (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator0:14:56
55BELDominique Cornu (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator0:15:05
56ARGLucas Sebastian Haedo (ARG)Saxo Bank - Sungard0:15:17
57FRAFrédéric Guesdon (FRA)La Française des Jeux0:15:28
58FRAJérôme Pineau (FRA)Quick Step0:15:34
59NEDRikke Dijkxhoorn (NED)De Rijke0:15:43
60BELBert De Waele (BEL)Landbouwkrediet0:15:49
61BELKevin Hulsmans (BEL)Donckers Koffie - Jelly Belly0:16:27
62NEDSjoerd Kouwenhoven (NED)De Rijke0:17:55
63BELKenny Dehaes (BEL)Omega Pharma - Lotto0:19:11
64AUSMichael Matthews (AUS)Rabobank0:19:15
65SUIMichael Baer (SUI)Team Netapp0:19:22
66GERAndreas Schillinger (GER)Team Netapp0:21:40
67BELBert Scheirlinckx (BEL)Landbouwkrediet0:21:50
68BELBart Dockx (BEL)Landbouwkrediet0:22:04
69ITAMarcello Pavarin (ITA)Vacansoleil - DCM0:22:05
70BELGeert Verheyen (BEL)Landbouwkrediet0:22:17
71NEDReinier Honig (NED)Landbouwkrediet0:22:31
72NEDJasper Ockeloen (NED)Donckers Koffie - Jelly Belly0:22:49
73AUSMark Renshaw (AUS)HTC - High Road0:22:52
74NEDJens Mouris (NED)Vacansoleil - DCM0:22:57
75AUSWilliam Clarke (AUS)Leopard - Trek0:23:30
76GBRAdam Blythe (GBR)Omega Pharma - Lotto0:24:08
77BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)Quick Step0:25:31
78NEDJohim Ariesen (NED)Cycling Team Jo Piels0:25:57
79DENAlex Rasmussen (DEN)HTC - High Road0:28:05
80IRLMatthew Brammeier (IRL)HTC - High Road0:30:46
81NEDSierk-Jan De Haan (NED)Cycling Team Jo Piels0:32:55
82GEREric Baumann (GER)Team Netapp0:33:07
83GERMichael Schwarzmann (GER)Team Netapp0:33:08
84NEDTheo Bos (NED)Rabobank0:34:15
85GERRobert Wagner (GER)Leopard - Trek0:34:43
86BELJens Debusschere (BEL)Omega Pharma - Lotto0:35:41
87BELSteven Van Vooren (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator0:36:01
88GBRRussell Downing (GBR)Team Ineos0:36:05
89NEDYoeri Havik (NED)De Rijke0:38:23
90BELKris Boeckmans (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator0:41:41
91GERAndreas Stauff (GER)Quick Step0:42:10
92FRADavid Boucher (FRA)Omega Pharma - Lotto0:44:03
93BELFrederique Robert (BEL)Quick Step0:45:02
94BELSander Helven (BEL)Donckers Koffie - Jelly Belly0:46:15

Proloog - Alblasserdam - 7 km - 15 Juni 2011Individuele Tijdrit


1GERPatrick Gretsch (GER)HTC - High Road0:08:30
2DENAlex Rasmussen (DEN)HTC - High Road0:00:03
3GBRAlex Dowsett (GBR)Team Ineos0:00:06
4NEDSebastian Langeveld (NED)Rabobank0:00:10
5NEDNiki Terpstra (NED)Quick Step0:00:13
6NEDSander Oostlander (NED)Skil - Shimanozt
7USATyler Farrar (USA)Garmin - Cervelo0:00:14
8AUSMichael Matthews (AUS)Rabobank0:00:15
9FRAAnthony Roux (FRA)La Française des Jeuxzt
10NEDJens Mouris (NED)Vacansoleil - DCM0:00:16
11DENLars Ytting Bak (DEN)HTC - High Roadzt
12ITADavide Appollonio (ITA)Team Ineoszt
13BELDominique Cornu (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator0:00:17
14NEDStef Clement (NED)Rabobankzt
15NEDBram Tankink (NED)Rabobankzt
16DENMichael Mørkøv (DEN)Saxo Bank - Sungard0:00:18
17BELPhilippe Gilbert (BEL)Omega Pharma - Lottozt
18GERRoger Kluge (GER)Skil - Shimanozt
19AUSBrett Lancaster (AUS)Garmin - Cervelo0:00:19
20NEDJos Van Emden (NED)Rabobank0:00:20
21LTURamunas Navardauskas (LTU)Garmin - Cervelozt
22NEDDennis Van Winden (NED)Rabobankzt
23BELGianni Meersman (BEL)La Française des Jeux0:00:21
24NEDDirk Bellemakers (NED)Landbouwkrediet0:00:22
25AUSGraeme Allen Brown (AUS)Rabobankzt

Etappe 1 - Eindhoven - Sittard/Geleen - 177 km - 16 Juni 2011Sprint


1USATyler Farrar (USA)Garmin - Cervelo4:11:52
2FRARomain Feillu (FRA)Vacansoleil - DCMzt
3GBRAdam Blythe (GBR)Omega Pharma - Lottozt
4AUSMark Renshaw (AUS)HTC - High Roadzt
5NEDKenny Van Hummel (NED)Skil - Shimanozt
6ITADavide Appollonio (ITA)Team Ineoszt
7ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Leopard - Trekzt
8NEDTheo Bos (NED)Rabobankzt
9BELMichaël Van Staeyen (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
10BLRYauheni Hutarovich (BLR)La Française des Jeuxzt
11AUSMichael Matthews (AUS)Rabobankzt
12BELFrederique Robert (BEL)Quick Stepzt
13NEDYoeri Havik (NED)De Rijkezt
14BELKlaas Lodewyck (BEL)Omega Pharma - Lottozt
15BELKris Boeckmans (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
16NEDRemco Te Brake (NED)De Rijkezt
17GEREric Baumann (GER)Team Netappzt
18NEDJoost Van Leijen (NED)Vacansoleil - DCMzt
19GERChristoph Pfingsten (GER)De Rijkezt
20BELKurt Hovelynck (BEL)Donckers Koffie - Jelly Bellyzt
21FRAYoann Offredo (FRA)La Française des Jeuxzt
22NEDJohim Ariesen (NED)Cycling Team Jo Pielszt
23FRAOlivier Bonnaire (FRA)La Française des Jeuxzt
24ARGJuan José Haedo (ARG)Saxo Bank - Sungardzt
25BELKevin Hulsmans (BEL)Donckers Koffie - Jelly Bellyzt

Etappe 2 - Nuth (Schimmert) - Nuth (Schimmert) - 188 km - 17 Juni 2011Sprint


1ARGJuan José Haedo (ARG)Saxo Bank - Sungard5:12:01
2ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Leopard - Trekzt
3FRAAnthony Roux (FRA)La Française des Jeuxzt
4AUSMichael Matthews (AUS)Rabobankzt
5ITADavide Appollonio (ITA)Team Ineoszt
6AUSLeigh Howard (AUS)HTC - High Roadzt
7BELKurt Hovelynck (BEL)Donckers Koffie - Jelly Bellyzt
8BELKenny Dehaes (BEL)Omega Pharma - Lottozt
9NZLJulian Dean (NZL)Garmin - Cervelozt
10FRARomain Feillu (FRA)Vacansoleil - DCMzt
11NEDRoy Curvers (NED)Skil - Shimanozt
12BELGianni Meersman (BEL)La Française des Jeuxzt
13FRAYoann Offredo (FRA)La Française des Jeuxzt
14GERAndreas Schillinger (GER)Team Netappzt
15BELPhilippe Gilbert (BEL)Omega Pharma - Lottozt
16NEDBram Tankink (NED)Rabobankzt
17NEDNiki Terpstra (NED)Quick Stepzt
18NEDDennis Van Winden (NED)Rabobankzt
19GERRoger Kluge (GER)Skil - Shimanozt
20NEDDirk Bellemakers (NED)Landbouwkredietzt
21GERPatrick Gretsch (GER)HTC - High Roadzt
22BELLaurens De Vreese (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
23NEDHuub Duyn (NED)Donckers Koffie - Jelly Bellyzt
24GERRobert Retschke (GER)Team Netappzt
25FRAArnaud Gérard (FRA)La Française des Jeuxzt

Etappe 3 - Verviers - La Gileppe (Jalhay), België - 184 km - 18 Juni 2011Sprint


1BELPhilippe Gilbert (BEL)Omega Pharma - Lotto4:47:48
2NEDNiki Terpstra (NED)Quick Step0:00:01
3LTURamunas Navardauskas (LTU)Garmin - Cervelozt
4NEDJoost Van Leijen (NED)Vacansoleil - DCMzt
5AUSDavid Tanner (AUS)Saxo Bank - Sungard0:00:19
6FINMatti Helminen (FIN)Landbouwkrediet0:00:21
7NEDJohnny Hoogerland (NED)Vacansoleil - DCM0:00:45
8ITADavide Appollonio (ITA)Team Ineos0:01:12
9NEDDennis Van Winden (NED)Rabobank0:01:16
10GBRAlex Dowsett (GBR)Team Ineos0:01:17
11BELJohan Coenen (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
12DENLars Ytting Bak (DEN)HTC - High Roadzt
13NEDRoy Curvers (NED)Skil - Shimanozt
14BELDimitri Claeys (BEL)Team Netappzt
15BELLaurens De Vreese (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
16NEDKoen De Kort (NED)Skil - Shimanozt
17BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
18NEDDirk Bellemakers (NED)Landbouwkredietzt
19BELGianni Meersman (BEL)La Française des Jeuxzt
20BELJelle Wallays (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
21NEDMichel Kreder (NED)Garmin - Cervelozt
22BELNikolas Maes (BEL)Quick Stepzt
23GERRobert Retschke (GER)Team Netappzt
24BELBjörn Leukemans (BEL)Vacansoleil - DCM0:01:25
25DENAnders Lund (DEN)Leopard - Trekzt
26GERPatrick Gretsch (GER)HTC - High Road0:01:27
27BELKlaas Lodewyck (BEL)Omega Pharma - Lottozt
28BELJohan Van Summeren (BEL)Garmin - Cervelozt
29DENJonas Aaen Jørgensen (DEN)Saxo Bank - Sungardzt
30NEDSander Oostlander (NED)Skil - Shimano0:01:36
31USACaleb Fairly (USA)HTC - High Roadzt
32BELKurt Hovelynck (BEL)Donckers Koffie - Jelly Bellyzt
33FRAArnaud Gérard (FRA)La Française des Jeux0:01:39
34NEDTom Stamsnijder (NED)Leopard - Trekzt
35NEDBert-Jan Lindeman (NED)Cycling Team Jo Piels0:01:41

Etappe 4 - Etten-Leur - Etten-Leur - 191 km - 19 Juni 2011Sprint


1AUSLeigh Howard (AUS)HTC - High Road4:42:03
2ARGLucas Sebastian Haedo (ARG)Saxo Bank - Sungardzt
3USATyler Farrar (USA)Garmin - Cervelozt
4ITADavide Appollonio (ITA)Team Ineoszt
5GBRAdam Blythe (GBR)Omega Pharma - Lottozt
6BELGianni Meersman (BEL)La Française des Jeuxzt
7FRARomain Feillu (FRA)Vacansoleil - DCMzt
8BELMichaël Van Staeyen (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
9BELKurt Hovelynck (BEL)Donckers Koffie - Jelly Bellyzt
10GERTimon Seubert (GER)Team Netappzt
11BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)Quick Stepzt
12NEDJohim Ariesen (NED)Cycling Team Jo Pielszt
13FRAYoann Offredo (FRA)La Française des Jeuxzt
14NEDPim De Beer (NED)Cycling Team Jo Pielszt
15BELKevin Hulsmans (BEL)Donckers Koffie - Jelly Bellyzt
16GERRoger Kluge (GER)Skil - Shimanozt
17BELGorik Gardeyn (BEL)Vacansoleil - DCMzt
18BELLaurens De Vreese (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
19NEDDirk Bellemakers (NED)Landbouwkredietzt
20FRACédric Pineau (FRA)La Française des Jeuxzt
21AUSDavid Tanner (AUS)Saxo Bank - Sungardzt
22NEDTheo Bos (NED)Rabobankzt
23BELKlaas Lodewyck (BEL)Omega Pharma - Lottozt
24GBRAlex Dowsett (GBR)Team Ineoszt
25AUSMark Renshaw (AUS)HTC - High Roadzt

Persbericht

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden