De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tour du Gévaudan Languedoc-Roussillon - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tour du Gévaudan Languedoc-Roussillon - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2011

Tour du Gévaudan Languedoc-Roussillon 2011

FrankrijkFrankrijk - 24 September 2011 - 25 September 2011


Algemeen klassement - 25 September 2011


1FRAGuillaume Levarlet (FRA)Saur - Sojasun7:40:03
2FRAJonathan Hivert (FRA)Saur - Sojasun+1:04
3GERPaul Voss (GER)Endura Racing+1:20
4FRAPerrig Quemeneur (FRA)Europcar+1:37
5SUIReto Hollenstein (SUI)Vorarlberg - Corratec+1:59
6FRAJohan Le Bon (FRA)Bretagne - Schuller+2:00
7FRARomain Hardy (FRA)Bretagne - Schuller+2:03
8NEDDaan Olivier (NED)Rabobank Continental Team+2:03
9FRANicolas Baldo (FRA)Atlas Personal - BMC+2:03
10SUISébastien Reichenbach (SUI)Atlas Personal - BMC+2:03
11FRAMaxime Mederel (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93+2:07
12FRAJulien Simon (FRA)Saur - Sojasun+2:58
13SUIJonathan Fumeaux (SUI)Atlas Personal - BMC+2:58
14GBRDavid Clarke (GBR)Endura Racing+2:58
15GBRRobert Partridge (GBR)Endura Racing+2:58
16FRASébastien Fournet Fayard (FRA)Véranda Rideau 72+2:58
17FRAAnthony Colin (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkia+3:04
18ITAErmanno Capelli (ITA)Vorarlberg - Corratec+3:43
19FRAAymeric Brunet (FRA)Nationaal Team Van Frankrijk+3:46
20NEDMaarten De Jonge (NED)Endura Racing+6:29
21FRAJérôme Cousin (FRA)Europcar+6:47
22AUTJosef Benetseder (AUT)Vorarlberg - Corratec+7:14
23FRAJulien Antomarchi (FRA)VC La Pomme Marseille+7:37
24ESPAdrian Saez De Arregi Egurrola (ESP)Orbea+8:13
25FRAThomas Vaubourzeix (FRA)VC La Pomme Marseille+9:01
26ESPRicardo Garcia Ambroa (ESP)Orbea+9:32
27FRAJérôme Mainard (FRA)Cr4 Chemins/roanne+13:43
28NEDMoreno Hofland (NED)Rabobank Continental Team+14:38
29ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Burgos 2016 - Castilla y Leon+18:23
30SWELucas Persson (SWE)Geox Fuji Test Team+23:23
31FRAGuillaume Malle (FRA)Véranda Rideau 72+23:23
32ESPNoel Martín Infante (ESP)Orbea+24:18
33FRABenoït Luminet (FRA)Cr4 Chemins/roanne+24:18
34FRAGregoire Tarride (FRA)Martigues Sport Cyclisme+24:18
35ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Orbea+24:18
36FRAFlorian Le Corre (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkia+24:26
37FRAYohan Cauquil (FRA)VC La Pomme Marseille+24:28
38ESPDavid Belda Garcia (ESP)Burgos 2016 - Castilla y Leon+24:30
39GERDavid Rösch (GER)Atlas Personal - BMC+25:06
40FRAJean-Marc Bideau (FRA)Bretagne - Schuller+28:05
41AUSJohn Jack Anderson (AUS)Endura Racing+28:05
42NEDNick Van Der Lijke (NED)Rabobank Continental Team+28:15
43LUXTom Thill (LUX)Differdange - Magic Sportfoot.de+28:25
44ESPPascual Orengo Lopez (ESP)Burgos 2016 - Castilla y Leon+30:52
45FRARomain Cardis (FRA)+34:28
46ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Orbea+35:39
47DENMorten Knudsen (DEN)Differdange - Magic Sportfoot.de+37:07
48NZLAlex Meenhorst (NZL)Differdange - Magic Sportfoot.de+37:16
49SUISimon Pellaud (SUI)BMC Hottinger Cycling Team+37:38
50FRARudy Lesschaeve (FRA)Differdange - Magic Sportfoot.de+37:38
51FRARenaud Dion (FRA)Bretagne - Schuller+41:09
52SUIGabriel Chavanne (SUI)RSC Aaretal-Münsingen / Thömus+41:09
53NEDWesley Kreder (NED)Rabobank Continental Team+41:31
54SWEPatrik Morén (SWE)Amore & Vita+41:47
55GERAndre Benoit (GER)Differdange - Magic Sportfoot.de+42:26
56AUTDominik Brändle (AUT)Vorarlberg - Corratec+44:36
57SWEMats Andersson (SWE)Nationaal Team Van Zweden+51:00
58NEDOscar Riesebeek (NED)Rabobank Continental Team+54:53
59ESPAritz Etxebarria Etxebarria (ESP)Orbea+54:53
60FRARemi Sarreboubee (FRA)+54:53
61NEDJasper Bovenhuis (NED)Rabobank Continental Team+54:53

Etappe 1 - La Grand-Combe - Langogne - 149 km - 24 September 2011Berg


1FRAGuillaume Levarlet (FRA)Saur - Sojasun3:39:22
2FRAJonathan Hivert (FRA)Saur - Sojasun+1
3GERPaul Voss (GER)Endura Racing+4
4FRAPerrig Quemeneur (FRA)Europcar+17
5FRAJohan Le Bon (FRA)Bretagne - Schuller+40
6ITAErmanno Capelli (ITA)Vorarlberg - Corratec+40
7FRAJérôme Cousin (FRA)Europcar+43
8FRAJulien Simon (FRA)Saur - Sojasun+43
9FRAAnthony Colin (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkia+43
10SUIJonathan Fumeaux (SUI)Atlas Personal - BMC+43
11ESPRicardo Garcia Ambroa (ESP)Orbea+43
12FRARomain Hardy (FRA)Bretagne - Schuller+43
13FRAKévin Réza (FRA)Europcar+43
14NEDDaan Olivier (NED)Rabobank Continental Team+43
15GBRRobert Partridge (GBR)Endura Racing+43
16GBRDavid Clarke (GBR)Endura Racing+43
17FRANicolas Baldo (FRA)Atlas Personal - BMC+43
18SUISébastien Reichenbach (SUI)Atlas Personal - BMC+43
19FRAAymeric Brunet (FRA)Nationaal Team Van Frankrijk+43
20SUIReto Hollenstein (SUI)Vorarlberg - Corratec+43
21FRAFranck Bouyer (FRA)Europcar+43
22SWELars Andersson (SWE)Nationaal Team Van Zweden+43
23FRAMaxime Mederel (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93+43
24FRASébastien Fournet Fayard (FRA)Véranda Rideau 72+43
25AUTJosef Benetseder (AUT)Vorarlberg - Corratec+1:24
26FRAGael Malacarne (FRA)Bretagne - Schuller+3:26
27NEDMaarten De Jonge (NED)Endura Racing+3:26
28FRAJulien Antomarchi (FRA)VC La Pomme Marseille+5:58
29FRAThomas Vaubourzeix (FRA)VC La Pomme Marseille+5:58
30ESPAdrian Saez De Arregi Egurrola (ESP)Orbea+5:58
31FRALudovic Turpin (FRA)Saur - Sojasun+10:27
32FRAGuillaume Faucon (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93+12:23
33NEDMoreno Hofland (NED)Rabobank Continental Team+12:23
34ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Burgos 2016 - Castilla y Leon+12:23
35FRAKévin Lalouette (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkia+12:23
36FRAJérôme Mainard (FRA)Cr4 Chemins/roanne+12:23
37FRALaurent Mangel (FRA)Saur - Sojasun+12:23
38FRADimitri Le Boulch (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93+18:40
39LTUEvaldas Siskevicius (LTU)VC La Pomme Marseille+22:03
40ESPPascual Orengo Lopez (ESP)Burgos 2016 - Castilla y Leon+22:03

Etappe 2 - Mende - Mende - 162,4 km - 25 September 2011Medium berg


1FRAGuillaume Levarlet (FRA)Saur - Sojasun4:01:01
2FRAJonathan Hivert (FRA)Saur - Sojasun+55
3SUIReto Hollenstein (SUI)Vorarlberg - Corratec+1:00
4FRARomain Hardy (FRA)Bretagne - Schuller+1:00
5GERPaul Voss (GER)Endura Racing+1:00
6FRANicolas Baldo (FRA)Atlas Personal - BMC+1:00
7SUISébastien Reichenbach (SUI)Atlas Personal - BMC+1:00
8NEDDaan Olivier (NED)Rabobank Continental Team+1:00
9SWELucas Persson (SWE)Geox Fuji Test Team+1:00
10FRAJérôme Mainard (FRA)Cr4 Chemins/roanne+1:00
11FRAJohan Le Bon (FRA)Bretagne - Schuller+1:00
12FRAGuillaume Malle (FRA)Véranda Rideau 72+1:00
13DENMorten Knudsen (DEN)Differdange - Magic Sportfoot.de+1:00
14FRAPerrig Quemeneur (FRA)Europcar+1:00
15FRAMaxime Mederel (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93+1:04
16FRAJulien Antomarchi (FRA)VC La Pomme Marseille+1:19
17NEDMoreno Hofland (NED)Rabobank Continental Team+1:55
18ESPAdrian Saez De Arregi Egurrola (ESP)Orbea+1:55
19GBRDavid Clarke (GBR)Endura Racing+1:55
20GBRRobert Partridge (GBR)Endura Racing+1:55
21FRAGregoire Tarride (FRA)Martigues Sport Cyclisme+1:55
22ESPNoel Martín Infante (ESP)Orbea+1:55
23SUIJonathan Fumeaux (SUI)Atlas Personal - BMC+1:55
24FRAJulien Simon (FRA)Saur - Sojasun+1:55
25FRASébastien Fournet Fayard (FRA)Véranda Rideau 72+1:55
26ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Orbea+1:55
27FRABenoït Luminet (FRA)Cr4 Chemins/roanne+1:55
28FRAAnthony Colin (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkia+2:01
29FRAFlorian Le Corre (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkia+2:03
30FRAYohan Cauquil (FRA)VC La Pomme Marseille+2:05
31ESPDavid Belda Garcia (ESP)Burgos 2016 - Castilla y Leon+2:07
32ITAErmanno Capelli (ITA)Vorarlberg - Corratec+2:43
33NEDMaarten De Jonge (NED)Endura Racing+2:43
34GERDavid Rösch (GER)Atlas Personal - BMC+2:43
35FRAAymeric Brunet (FRA)Nationaal Team Van Frankrijk+2:43
36FRAThomas Vaubourzeix (FRA)VC La Pomme Marseille+2:43
37NEDNick Van Der Lijke (NED)Rabobank Continental Team+5:30
38AUTJosef Benetseder (AUT)Vorarlberg - Corratec+5:30
39ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Burgos 2016 - Castilla y Leon+5:40
40SWEPatrik Morén (SWE)Amore & Vita+5:40

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden