De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde van Szeklerland - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde van Szeklerland - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Roemenië

Uitslagen 2011

Ronde van Szeklerland 2011

RoemeniëRoemenië - 11 Augustus 2011 - 13 Augustus 2011


Algemeen klassement - 13 Augustus 2011


1GERFlorian Bissinger (GER)Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer12:16:46
2GREIoannis Tamouridis (GRE)SP Tableware+2
3BULMartin Grashev (BUL)+24
4UKROleksandr Prevar (UKR)Kolss+38
5UKRVitaliy Popkov (UKR)ISD - Lampre+40
6MDASergiu Cioban (MDA)Tusnad+52
7SVKMarek Canecky (SVK)Manisaspor+1:02
8UKRAnatoliy Pakhtusov (UKR)ISD - Lampre+1:53
9BULGeorgi Petrov Georgiev (BUL)+1:53
10UKRAnatoliy Sosnitskiy (UKR)Kolss+2:17
11MDAAlexandr Braico (MDA)+2:17
12BULStefan Koychev Hristov (BUL)+3:04
13UKROleksandr Grygorenko (UKR)Kolss+3:31
14SRBZsolt Dér (SRB)Centri Della Calzatura - Cavaliere+3:35
15SRBNebojsa Jovanovic (SRB)Partizan Srbija - Powermove+5:19
16UKRIgor Bykov (UKR)+5:20
17SRBGabor Kasa (SRB)Manisaspor+8:41
18GREVasileios Simantirakis (GRE)SP Tableware+9:54
19UKRSergii Shumilov (UKR)+10:41
20UKRDenys Karnulin (UKR)ISD - Lampre+12:33
21UKROleksandr Sheydyk (UKR)ISD - Lampre+12:42
22ESPDaniel Dominguez Barragan (ESP)+14:05
23BULSpas Gyurov (BUL)+14:25
24HUNTamas Pinter (HUN)+14:29
25BULBorislav Ivanov (BUL)+15:52
26AUSMark O'Brien (AUS)SP Tableware+16:19
27SRBEsad Hasanovic (SRB)Partizan Srbija - Powermove+16:33
28GERChristoph Springer (GER)SP Tableware+17:30
29HUNPéter Simon (HUN)Ora Hotels+18:09
30ROUBogdan Coman (ROU)+18:49
31BULNikolay Boyadziev (BUL)+19:55
32SLOMarcel Ternovsek (SLO)+20:44
33HUNGábor Fejes (HUN)+21:05
34GREMagkoyras Neofytos Sakellaridis (GRE)SP Tableware+24:43
35UKRDmytro Popov (UKR)+24:53
36GREPanagiotis Chatzakis (GRE)SP Tableware+25:51
37HUNPéter Palotai (HUN)Tyrol - Team Radland Tirol+26:01
38ROUCarol Eduard Novak (ROU)Tusnad+26:20
39SVKJohann Schwabik (SVK)Ask Inter Bratislava+28:10
40UKROleksand Martynenko (UKR)ISD - Lampre+28:22
41ROUStefan Morcov (ROU)+28:25
42ROUAlexandru Niculae Ciocan (ROU)+28:57
43BULAleksandar Aleksiev (BUL)+30:41
44HUNKrisztian Lovassy (HUN)Ora Hotels+31:02
45HUNZoltán Vígh (HUN)+31:08
46SVKMichal Kolár (SVK)+32:11
47SRBMarko Stankovic (SRB)+34:39
48AUTThomas Hasibeder (AUT)Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer+35:47
49BULPlamen Dimov (BUL)+36:20
50HUNAdam Werderits (HUN)+36:41
51HUNIstván Gábor Molnar (HUN)+38:31
52SVKMatús Macák (SVK)+40:29
53AUTPhilipp Groemer (AUT)Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer+44:45
54ROUNandor Lazar (ROU)Tusnad+50:20
55BULValentin Stoenchev (BUL)+52:11
56ROUSzabolcs Sebestyen (ROU)Tusnad+53:04
57ROUZoltan Sipos (ROU)+53:35
58HUNCsaba Pályi (HUN)+54:22

Etappe 1 - Miercurea Ciuc - Miercurea Ciuc - 183 km - 11 Augustus 2011Medium berg


1GREIoannis Tamouridis (GRE)SP Tableware4:18:46
2UKROleksandr Prevar (UKR)Kolss+0
3UKRVitaliy Popkov (UKR)ISD - Lampre+0
4BULGeorgi Petrov Georgiev (BUL)+0
5GERFlorian Bissinger (GER)Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer+0
6UKRAnatoliy Sosnitskiy (UKR)Kolss+0
7BULMartin Grashev (BUL)+0
8MDASergiu Cioban (MDA)Tusnad+0
9UKROleksandr Grygorenko (UKR)Kolss+0
10SRBZsolt Dér (SRB)Centri Della Calzatura - Cavaliere+31
11UKRAnatoliy Pakhtusov (UKR)ISD - Lampre+31
12UKRIgor Bykov (UKR)+31
13SVKMarek Canecky (SVK)Manisaspor+31
14MDAAlexandr Braico (MDA)+35
15BULStefan Koychev Hristov (BUL)+2:33
16SRBNebojsa Jovanovic (SRB)Partizan Srbija - Powermove+2:33
17UKRSergii Shumilov (UKR)+6:26
18UKRYuriy Agarkov (UKR)ISD - Lampre+7:07
19UKRDmytro Popov (UKR)+7:07
20BULAleksandar Aleksiev (BUL)+7:07
21UKROleksand Martynenko (UKR)ISD - Lampre+7:07
22UKROleksandr Sheydyk (UKR)ISD - Lampre+7:07
23GREVasileios Simantirakis (GRE)SP Tableware+7:07
24UKRArtem Topchanyuk (UKR)ISD - Lampre+7:07
25UKRDenys Karnulin (UKR)ISD - Lampre+7:07
26HUNTamas Pinter (HUN)+7:07
27SLOMarcel Ternovsek (SLO)+7:07
28SRBGabor Kasa (SRB)Manisaspor+7:07
29BULSpas Gyurov (BUL)+7:07
30ESPDaniel Dominguez Barragan (ESP)+7:07
31UKRMaksym Vasilyev (UKR)ISD - Lampre+7:07
32ROUCarol Eduard Novak (ROU)Tusnad+7:14
33AUTLukas Ranacher (AUT)Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer+14:54
34ROUBogdan Coman (ROU)+14:54
35ROUStefan Morcov (ROU)+14:57
36ROUNicolae Tintea (ROU)+14:57
37BULYordan Drumev (BUL)+14:57
38AUTPhilipp Groemer (AUT)Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer+14:57
39AUTThomas Hasibeder (AUT)Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer+14:57
40SVKMatús Macák (SVK)+14:57

Etappe 2 - Miercurea Ciuc - Baile Harghita - 182 km - 12 Augustus 2011Ontsnapping


1GERFlorian Bissinger (GER)Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer4:31:51
2SVKMarek Canecky (SVK)Manisaspor+22
3UKROleksandr Prevar (UKR)Kolss+27
4GREIoannis Tamouridis (GRE)SP Tableware+27
5BULMartin Grashev (BUL)+27
6UKRVitaliy Popkov (UKR)ISD - Lampre+27
7SRBGabor Kasa (SRB)Manisaspor+31
8AUSMark O'Brien (AUS)SP Tableware+37
9BULBorislav Ivanov (BUL)+45
10MDASergiu Cioban (MDA)Tusnad+45
11SRBEsad Hasanovic (SRB)Partizan Srbija - Powermove+45
12BULStefan Koychev Hristov (BUL)+51
13BULGeorgi Petrov Georgiev (BUL)+1:04
14MDAAlexandr Braico (MDA)+1:11
15HUNDavid Puskas (HUN)Ora Hotels+1:19
16GERChristoph Springer (GER)SP Tableware+1:26
17SRBNebojsa Jovanovic (SRB)Partizan Srbija - Powermove+1:28
18UKRAnatoliy Pakhtusov (UKR)ISD - Lampre+1:34
19GREVasileios Simantirakis (GRE)SP Tableware+1:34
20AUTThomas Hasibeder (AUT)Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer+1:38
21BULNikolay Boyadziev (BUL)+1:48
22SRBZsolt Dér (SRB)Centri Della Calzatura - Cavaliere+1:58
23ROUBogdan Coman (ROU)+2:04
24HUNPéter Simon (HUN)Ora Hotels+2:15
25UKROleksandr Grygorenko (UKR)Kolss+2:27
26UKRAnatoliy Sosnitskiy (UKR)Kolss+2:47
27UKRIgor Bykov (UKR)+3:18
28UKRSergii Shumilov (UKR)+3:18
29UKROleksandr Sheydyk (UKR)ISD - Lampre+4:07
30UKRDenys Karnulin (UKR)ISD - Lampre+4:21
31SRBJovan Zekavica (SRB)Partizan Srbija - Powermove+4:46
32BULAleksandar Aleksiev (BUL)+4:54
33SVKMatús Macák (SVK)+5:14
34ROUTamas Csicsaky (ROU)+5:21
35HUNGábor Fejes (HUN)+5:33
36HUNTamas Pinter (HUN)+5:50
37ESPDaniel Dominguez Barragan (ESP)+6:10
38BULSpas Gyurov (BUL)+6:11
39HUNIstván Gábor Molnar (HUN)+6:34
40ROUStefan Morcov (ROU)+6:45

Etappe 3a - Hármaskereszt - Baile Harghita - 7 km - 13 Augustus 2011Individuele Tijdrit


1BULMartin Grashev (BUL)12:42
2MDASergiu Cioban (MDA)Tusnad+10
3GERFlorian Bissinger (GER)Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer+13
4SVKMarek Canecky (SVK)Manisaspor+18
5UKRVitaliy Popkov (UKR)ISD - Lampre+20
6UKROleksandr Prevar (UKR)Kolss+24
7BULStefan Koychev Hristov (BUL)+30
8GREIoannis Tamouridis (GRE)SP Tableware+32
9MDAAlexandr Braico (MDA)+34
10HUNGábor Fejes (HUN)+38
11UKRAnatoliy Sosnitskiy (UKR)Kolss+40
12UKRAnatoliy Pakhtusov (UKR)ISD - Lampre+40
13GREMagkoyras Neofytos Sakellaridis (GRE)SP Tableware+41
14AUSMark O'Brien (AUS)SP Tableware+48
15BULAleksandar Aleksiev (BUL)+50
16HUNKrisztian Lovassy (HUN)Ora Hotels+50
17BULBorislav Ivanov (BUL)+50
18ROUTamas Csicsaky (ROU)+51
19ESPDaniel Dominguez Barragan (ESP)+51
20BULGeorgi Petrov Georgiev (BUL)+52
21SRBEsad Hasanovic (SRB)Partizan Srbija - Powermove+54
22SVKJohann Schwabik (SVK)Ask Inter Bratislava+54
23HUNPéter Simon (HUN)Ora Hotels+1:00
24UKRSergii Shumilov (UKR)+1:00
25SRBGabor Kasa (SRB)Manisaspor+1:06
26UKROleksandr Grygorenko (UKR)Kolss+1:07
27UKRDenys Karnulin (UKR)ISD - Lampre+1:08
28GERChristoph Springer (GER)SP Tableware+1:10
29BULSpas Gyurov (BUL)+1:10
30BULNikolay Boyadziev (BUL)+1:13
31GREVasileios Simantirakis (GRE)SP Tableware+1:16
32AUTThomas Hasibeder (AUT)Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer+1:22
33SRBNebojsa Jovanovic (SRB)Partizan Srbija - Powermove+1:23
34HUNZoltán Vígh (HUN)+1:28
35UKRYuriy Agarkov (UKR)ISD - Lampre+1:30
36UKROleksandr Sheydyk (UKR)ISD - Lampre+1:31
37ROUCarol Eduard Novak (ROU)Tusnad+1:31
38UKRIgor Bykov (UKR)+1:34
39HUNTamas Pinter (HUN)+1:35
40HUNPéter Palotai (HUN)Tyrol - Team Radland Tirol+1:35

Etappe 3b - Racu - Miercurea Ciuc - 123 km - 13 Augustus 2011Ontsnapping


1UKRAnatoliy Sosnitskiy (UKR)Kolss3:12:23
2SRBZsolt Dér (SRB)Centri Della Calzatura - Cavaliere+14
3UKRAnatoliy Pakhtusov (UKR)ISD - Lampre+14
4BULBorislav Ivanov (BUL)+14
5BULStefan Koychev Hristov (BUL)+14
6GREIoannis Tamouridis (GRE)SP Tableware+17
7SRBNebojsa Jovanovic (SRB)Partizan Srbija - Powermove+59
8HUNKrisztian Lovassy (HUN)Ora Hotels+1:01
9UKROleksand Martynenko (UKR)ISD - Lampre+1:01
10UKROleksandr Prevar (UKR)Kolss+1:01
11MDASergiu Cioban (MDA)Tusnad+1:01
12GERFlorian Bissinger (GER)Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer+1:01
13SRBGabor Kasa (SRB)Manisaspor+1:01
14HUNTamas Pinter (HUN)+1:01
15SVKMarek Canecky (SVK)Manisaspor+1:01
16UKRVitaliy Popkov (UKR)ISD - Lampre+1:01
17GREVasileios Simantirakis (GRE)SP Tableware+1:01
18SVKJohann Schwabik (SVK)Ask Inter Bratislava+1:01
19GERChristoph Springer (GER)SP Tableware+1:01
20UKROleksandr Grygorenko (UKR)Kolss+1:01
21BULPlamen Dimov (BUL)+1:01
22ESPDaniel Dominguez Barragan (ESP)+1:01
23ROUAlexandru Niculae Ciocan (ROU)+1:01
24MDAAlexandr Braico (MDA)+1:01
25GREMagkoyras Neofytos Sakellaridis (GRE)SP Tableware+1:01

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden