De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Paris - Mantes-en-Yvelines - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Paris - Mantes-en-Yvelines - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2011

Paris - Mantes-en-Yvelines 2011

FrankrijkFrankrijk - 24 April 2011


Paris - Mantes-en-Yvelines - 24 April 2011


1FRAPierre Drancourt (FRA)Eseg Douai3:58:21
2FRAJohan Le Bon (FRA)Bretagne - Schullerzt
3FRAJean-Marc Bideau (FRA)Bretagne - Schuller0:00:08
4ARGDaniel Ricardo Diaz (ARG)VC La Pomme Marseillezt
5FRANicolas Bazin (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
6FRAClément Lhotellerie (FRA)Royale Pedale Saint Martin Tournai0:00:13
7FRAQuentin Havé (FRA)Ussa Pavilly Barentin0:00:17
8POLTomasz Olejnick (POL)0:00:43
9FRAStéphane Rossetto (FRA)Nationaal Team Van Frankrijkzt
10LTUVytautas Kaupas (LTU)Differdange - Magic Sportfoot.dezt
11FRALaurent Pichon (FRA)Bretagne - Schuller0:01:44
12FRAJustin Jules (FRA)VC La Pomme Marseille0:00:25
13FRAMathieu Drujon (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
14SWEJonas Ljungblad (SWE)Differdange - Magic Sportfoot.dezt
15FRASylvain Blanquefort (FRA)Océane Top 16zt
16FRAJulian Alaphilippe (FRA)zt
17FRAJulien Duval (FRA)zt
18FRARonan Racault (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
19BELSander Cordeel (BEL)Colba - Mercuryzt
20FRAJean-Luc Delpech (FRA)Bretagne - Schullerzt
21FRARomain Bacon (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
22BELGil Suray (BEL)Lotto - Bodysol - Pôle Continental Wallonzt
23NZLWade Mangham (NZL)Dunkerque Littoral Cyclismezt
24FRALoic Herbreteau (FRA)Gsc Blagnaczt
25LUXChristian Poos (LUX)Differdange - Magic Sportfoot.dezt
26FRAFlorian Guillou (FRA)Bretagne - Schullerzt
27BELQuentin Bertholet (BEL)Royale Pedale Saint Martin Tournaizt
28FRAJulien Foisnet (FRA)zt
29MEXLuis Enrique Lemus Davila (MEX)zt
30FRAJérémy Ortiz (FRA)Blois CAC 41zt
31FRAMickaël Damiens (FRA)zt
32FRAJohan Mombaerts (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
33RUSMikhail Antonov (RUS)Itera - Katushazt
34DENMorten Knudsen (DEN)Differdange - Magic Sportfoot.dezt
35FRAEdouard Lauber (FRA)zt
36FRASylvain Georges (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
37POLMickael Olejnik (POL)zt
38FRAFrederic Bichot (FRA)Véranda Rideau 720:02:30
39FRAClément Saint-Martin (FRA)Ussa Pavilly Barentin0:04:19
40FRAAlban Piquet (FRA)zt
41FRAGuillaume De Gasquet (FRA)zt
42BELMartynas Maniusis (BEL)0:04:25
43FRAGeoffrey Venel (FRA)zt
44FRANicolas Garbet (FRA)zt
45BELChristopher Deguelle (BEL)zt
46FRALoïc Barre (FRA)zt
47BELJulien Dechesne (BEL)Lotto - Bodysol - Pôle Continental Wallonzt
48MEXRene Guillermo Corella Braun (MEX)zt
49FRAClément Mas (FRA)zt
50FRAYoann Paillot (FRA)Océane Top 16zt
51BELJérémy Burton (BEL)Dunkerque Littoral Cyclismezt
52BELBoris Dron (BEL)Lotto - Bodysol - Pôle Continental Wallonzt
53BELCedric Collaers (BEL)Lotto - Bodysol - Pôle Continental Wallonzt
54NZLAlex Meenhorst (NZL)Differdange - Magic Sportfoot.dezt
55FRARomain Smet (FRA)Océane Top 16zt
56MEXIvan de Jesus Carbajal Balbuena (MEX)zt
57RUSDmitry Mokrov (RUS)Itera - Katushazt
58FRALudwig Laffillé (FRA)CC Nogent-Sur-Oisezt
59FRAAdrien Vandermeersch (FRA)Dunkerque Littoral Cyclismezt
60ESTRisto Raid (EST)CC Villeneuve Saint Germain - Soissons - AISnezt
61CZEDaniel Vejmelka (CZE)Luca Team Belgiumzt
62FRAMaxime Roger (FRA)zt
63NEDTom Vermeer (NED)Colba - Mercuryzt
64FRAAnthony Soucaze (FRA)zt
65MEXUlises Alfredo Castillo Soto (MEX)zt
66FRAGrégory Barteau (FRA)CC Villeneuve Saint Germain - Soissons - AISnezt
67LATToms Flaksis (LAT)VC La Pomme Marseillezt
68MEXLeonardo Juarez (MEX)zt
69GERFrank Dressler Lehnhof (GER)Differdange - Magic Sportfoot.dezt
70GERPhillip Schulz (GER)Colba - Mercuryzt
71FRAFlorent Gougeard (FRA)zt
72FRAJérôme Grevin (FRA)zt
73FRARomain Combaud (FRA)zt
74FRAMathieu Simon (FRA)CC Nogent-Sur-Oisezt
75FRALeo Fortin (FRA)Eseg Douaizt
76FRARomain Devos (FRA)zt
77FRAMaxime Le Montagnier (FRA)zt
78MTQWilly Roseau (MTQ)zt
79FRAFranck Vermeulen (FRA)Véranda Rideau 72zt
80FRAStéphane Bonsergent (FRA)Bretagne - Schullerzt
81FRARudy Lesschaeve (FRA)Differdange - Magic Sportfoot.dezt
82FRAGaylord Cumont (FRA)zt
83ESTGert Jõeäär (EST)Nationaal Team Van Estlandzt
84GERNico Schneider (GER)Differdange - Magic Sportfoot.dezt
85FRAMaxime Robert (FRA)Alsacezt
86FRANicolas Lubat (FRA)zt
87FRABastien Damiens (FRA)zt
88FRACédric Barré (FRA)zt
89BELNazario Nanni (BEL)Lotto - Bodysol - Pôle Continental Wallon0:05:38
90FRAAnthony Perez (FRA)Gsc Blagnaczt
91FRAAlexandre Defretin (FRA)CC Nogent-Sur-Oise0:07:34
92FRAValentin Garcia (FRA)Océane Top 16zt
93FRADamien Le Fustec (FRA)Océane Top 16zt
94BELMaxime Anciaux (BEL)Lotto - Bodysol - Pôle Continental Wallonzt
95BELNicolas Baïolet (BEL)Royale Pedale Saint Martin Tournai0:08:37
96FRAGeoffrey Deresmes (FRA)Eseg Douaizt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden