De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Brixia Tour - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Brixia Tour - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Italië

Uitslagen 2011

Brixia Tour 2011

ItaliëItalië - Brescia - 20 Juli 2011 - 24 Juli 2011


Algemeen klassement - 24 Juli 2011


1ITAFortunato Baliani (ITA)d'Angelo Antenucci - Nippo20:04:52
2ITADomenico Pozzovivo (ITA)Colnago - CSF Inox02:00
3ITADiego Ulissi (ITA)Lampre - ISD02:19
4DENMichael Rasmussen (DEN)Christina Watches - Onfone02:27
5ITADavide Rebellin (ITA)Miche - Guerciotti02:33
6ITAMorris Possoni (ITA)Team Ineos02:35
7ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)Movistar02:37
8VENCarlos Jose Ochoa (VEN)Androni Giocattoli03:22
9ITADavide Torosantucci (ITA)d'Angelo Antenucci - Nippo03:58
10ITAEmanuele Sella (ITA)Androni Giocattoli04:25
11ITAAlessandro Bisolti (ITA)Farnese Vini - Neri04:26
12ITAFabio Felline (ITA)Geox - TMC04:29
13ITAMatteo Fedi (ITA)De Rosa - Ceramica Flaminia04:42
14ITAGiampaolo Cheula (ITA)Geox - TMC04:56
15CANChristian Meier (CAN)United Health Care Presented by Maxxis05:30
16COLCayetano José Sarmiento Tunarrosa (COL)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo06:19
17ITAPaolo Bailetti (ITA)De Rosa - Ceramica Flaminia06:59
18ITADaniele Pietropolli (ITA)Lampre - ISD07:05
19ITARiccardo Chiarini (ITA)Androni Giocattoli07:09
20COLMiguel Angel Rubiano Chavez (COL)d'Angelo Antenucci - Nippo07:29
21USAChristopher Jones (USA)United Health Care Presented by Maxxis07:36
22ITASimone Stortoni (ITA)Colnago - CSF Inox07:39
23ITAFederico Canuti (ITA)Colnago - CSF Inox07:45
24ESPMikel Landa Meana (ESP)Euskaltel - Euskadi08:28
25CHICarlos Ivan Oyarzun Guiñez (CHI)Movistar09:38
26ITAGianluca Brambilla (ITA)Colnago - CSF Inox10:26
27ITALuca Mazzanti (ITA)Farnese Vini - Neri11:51
28USAThomas Peterson (USA)Garmin - Cervelo12:36
29ITADiego Caccia (ITA)Farnese Vini - Neri13:34
30IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Cervelo14:37
31UKRValery Kobzarenko (UKR)Team Type 115:34
32SLOSimon Spilak (SLO)Lampre - ISD17:14
33GBRPeter Kennaugh (GBR)Team Ineos18:03
34ESPFrancisco Javier 'Patxi' Vila Errandonea (ESP)De Rosa - Ceramica Flaminia19:32
35ESPDaniel Sesma Sorbet (ESP)Euskaltel - Euskadi19:35
36ITAAntonio Santoro (ITA)Androni Giocattoli20:02
37ITAMarco Frapporti (ITA)Colnago - CSF Inox20:31
38FRAChristophe Le Mével (FRA)Garmin - Cervelo21:04
39ARGRoberto Antonio Richeze Araquistaín (ARG)Ora Hotels21:14
40ITAMatteo Rabottini (ITA)Farnese Vini - Neri21:39
41ITAFabio Taborre (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo22:13
42ESPJorge Azanza Soto (ESP)Euskaltel - Euskadi22:14
43ITAEnrico Magazzini (ITA)Lampre - ISD22:53
44ITAGiuseppe Muraglia (ITA)d'Angelo Antenucci - Nippo24:05
45GBRChris Froome (GBR)Team Ineos24:06
46GERStefan Schumacher (GER)Miche - Guerciotti24:35
47VENYonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis (VEN)Androni Giocattoli24:36
48ITALeonardo Giordani (ITA)Farnese Vini - Neri24:37
49ITAAlfredo Balloni (ITA)Lampre - ISD25:30
50UKRVolodymyr Bileka (UKR)Amore & Vita25:47
51RUSVladimir Efimkin (RUS)Team Type 125:48
52ITADavide Frattini (ITA)United Health Care Presented by Maxxis26:03
53SUIRubens Bertogliati (SUI)Team Type 126:24
54ITAFrancesco Ginanni (ITA)Androni Giocattoli26:25
55COLJosé Rodolfo Serpa Pérez (COL)Androni Giocattoli27:13
56ITAMarco Corti (ITA)Geox - TMC27:19
57ITAMarzio Bruseghin (ITA)Movistar27:30
58ITAFrancesco Di Paolo (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo28:24
59ISRNiv Libner (ISR)Amore & Vita28:54
60UKROleksandr Kvachuk (UKR)Lampre - ISD28:57
61ESPFrancisco Perez Sanchez (ESP)Movistar29:07
62ITADaniele Colli (ITA)Geox - TMC29:25
63NEDStef Clement (NED)Rabobank29:45
64ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Lampre - ISD29:49
65BLRBranislau Samoilau (BLR)Movistar29:58
66SLOJure Kocjan (SLO)Team Type 130:24
67ITADario David Cioni (ITA)Team Ineos30:25
68ESPRubén Plaza Molina (ESP)Movistar31:03
69ITAStefano Pirazzi (ITA)Colnago - CSF Inox31:34
70ESPMiguel Minguez Ayala (ESP)Euskaltel - Euskadi31:46
71ITAFabio Piscopiello (ITA)De Rosa - Ceramica Flaminia32:03
72LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Movistar32:19
73RUSVladislav Borisov (RUS)Amore & Vita32:22
74ITAManuel Belletti (ITA)Colnago - CSF Inox32:29
75UKRAnton Kaniuk (UKR)Amore & Vita32:53
76ITASacha Modolo (ITA)Colnago - CSF Inox33:11
77ITASergio Lagana (ITA)De Rosa - Ceramica Flaminia34:21
78UKRVitaliy Buts (UKR)Lampre - ISD34:29
79BELMaarten Wynants (BEL)Rabobankzt
80ESPKoldo Fernandez De Larrea (ESP)Euskaltel - Euskadi34:34
81NEDDennis Van Winden (NED)Rabobank36:10
82ITAMichele Gaia (ITA)Miche - Guerciotti36:30
83ITASimone Boifava (ITA)Ora Hotels37:24
84ESPPedro Merino Criado (ESP)Miche - Guerciotti38:09
85NORLars Petter Nordhaug (NOR)Team Ineos38:11
86ITADaniele Callegarin (ITA)Team Type 138:30
87DENRené Jørgensen (DEN)Christina Watches - Onfonezt
88AUSChristopher Sutton (AUS)Team Ineos38:50
89NEDMichel Kreder (NED)Garmin - Cervelo38:54
90ITAAndrea Masciarelli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo39:47
91ITARuggero Marzoli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo40:05
92HUNBalint Szeghalmi (HUN)Lampre - ISD40:15
93ITALeopoldo Rocchetti (ITA)Miche - Guerciotti40:20
94SWEPatrik Morén (SWE)Amore & Vita40:33
95FINKjell Carlström (FIN)Team Ineos40:57
96ITAWalter Proch (ITA)Ora Hotels41:06
97NORKurt-Asle Arvesen (NOR)Team Ineos41:26
98JAPTakashi Miyazawa (JAP)Farnese Vini - Nerizt
99POLSlawomir Kohut (POL)Miche - Guerciotti41:29
100ESPJavier Mejías Leal (ESP)Team Type 141:52
101FRAPierre Cazaux (FRA)Euskaltel - Euskadi44:09
102ITAFederico Rocchetti (ITA)De Rosa - Ceramica Flaminia44:12
103ITAGiorgio Brambilla (ITA)De Rosa - Ceramica Flaminia44:24
104BRAMurilo Antonio Fischer (BRA)Garmin - Cervelo44:29
105ITAAlessandro Malaguti (ITA)Ora Hotels45:12
106DENMichael Reihs (DEN)Christina Watches - Onfone45:51
107ITAMichele Merlo (ITA)De Rosa - Ceramica Flaminia47:00
108ITAAlessandro De Marchi (ITA)Androni Giocattoli47:16
109ITAHenry Frusto (ITA)d'Angelo Antenucci - Nippo47:32
110ITAAlessandro Bazzana (ITA)Team Type 147:45
111GBRCharles Wegelius (GBR)United Health Care Presented by Maxxiszt
112AUSCameron Meyer (AUS)Garmin - Cervelo48:13
113NEDJos Van Emden (NED)Rabobank48:16
114ITAOscar Gatto (ITA)Farnese Vini - Neri48:35
115ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Euskaltel - Euskadi48:47
116ITAAngelo Furlan (ITA)Christina Watches - Onfone49:20
117USAMorgan Schmitt (USA)United Health Care Presented by Maxxis49:33
118NEDBoy Van Poppel (NED)United Health Care Presented by Maxxis49:54
119COLCarlos Alberto Betancur Gómez (COL)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
120POLKrzysztof Szczawinski (POL)Miche - Guerciotti50:40
121ITAAlberto Contoli (ITA)Colnago - CSF Inox51:02
122AUSJack Bobridge (AUS)Garmin - Cervelo51:33
123DENKristian Sobota (DEN)Christina Watches - Onfone52:22
124AUSMichael Matthews (AUS)Rabobank52:33
125ITASimone Campagnaro (ITA)d'Angelo Antenucci - Nippo53:09
126ESPEnrique Sanz Unzue (ESP)Movistar53:44
127ITADavide Appollonio (ITA)Team Ineos54:36
128SLOMarko Kump (SLO)Geox - TMC54:57
129ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)d'Angelo Antenucci - Nippo55:48
130ITAElia Favilli (ITA)Farnese Vini - Neri56:18
131CANAndrew Pinfold (CAN)United Health Care Presented by Maxxis57:13
132AUSMatthew Wilson (AUS)Garmin - Cervelo57:25
133MEXBernardo Colex Tepoz (MEX)Amore & Vita58:23
134ITAGianluca Maggiore (ITA)De Rosa - Ceramica Flaminia59:11
135ITAOmar Bertazzo (ITA)Androni Giocattoli1:00:40
136SUINoe Gianetti (SUI)Geox - TMC1:01:54
137ITASimone Masciarelli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo1:02:28
138ITALeonardo Pinizzotto (ITA)Miche - Guerciotti1:02:36
139NEDSebastian Langeveld (NED)Rabobankzt
140ITATomas Alberio (ITA)Geox - TMC1:02:53
141ITAAndrea Guardini (ITA)Farnese Vini - Neri1:03:28
142ARGMauro Abel Richeze Araquistaín (ARG)Ora Hotels1:04:33
143ITABernardo Riccio (ITA)d'Angelo Antenucci - Nippo1:06:19
144DENGuytan Lilholt (DEN)Christina Watches - Onfone1:06:33
145NEDMartijn Maaskant (NED)Garmin - Cervelo1:07:05
146NEDMartijn Verschoor (NED)Team Type 11:07:28
147UKRSergej Gretchyn (UKR)Amore & Vita1:08:14
148DENPhilip Nicholas Nielsen (DEN)Christina Watches - Onfone1:08:56
149ITAMatteo Pelucchi (ITA)Geox - TMC1:10:15
150SLOAldo Ino Ilesic (SLO)Team Type 11:13:17
151DENMarc Hester Hansen (DEN)Christina Watches - Onfone1:15:39

Etappe 1 - Ponte di Legno - Edolo - 158 km - 20 Juli 2011Ontsnapping


1ITAMarco Frapporti (ITA)Colnago - CSF Inox3:36:46
2ITAFortunato Baliani (ITA)d'Angelo Antenucci - Nippo0:00:01
3ITAFabio Felline (ITA)Geox - TMC0:01:46
4ITAPaolo Bailetti (ITA)De Rosa - Ceramica Flaminiazt
5ITAEmanuele Sella (ITA)Androni Giocattolizt
6COLCayetano José Sarmiento Tunarrosa (COL)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo0:01:48
7DENMatti Breschel (DEN)Rabobank0:02:03
8ITAMatteo Fedi (ITA)De Rosa - Ceramica Flaminiazt
9USAChristopher Jones (USA)United Health Care Presented by Maxxiszt
10GBRPeter Kennaugh (GBR)Team Ineoszt
11ITADavide Rebellin (ITA)Miche - Guerciottizt
12VENYonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis (VEN)Androni Giocattolizt
13ITADiego Ulissi (ITA)Lampre - ISDzt
14ITAAlessandro Bisolti (ITA)Farnese Vini - Nerizt
15UKRVolodymyr Bileka (UKR)Amore & Vitazt
16CANChristian Meier (CAN)United Health Care Presented by Maxxiszt
17ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)Movistarzt
18ESPFrancisco Javier 'Patxi' Vila Errandonea (ESP)De Rosa - Ceramica Flaminiazt
19DENMichael Rasmussen (DEN)Christina Watches - Onfonezt
20NORLars Petter Nordhaug (NOR)Team Ineoszt
21GBRChris Froome (GBR)Team Ineoszt
22ITAGiampaolo Cheula (ITA)Geox - TMCzt
23ITAMorris Possoni (ITA)Team Ineoszt
24GERStefan Schumacher (GER)Miche - Guerciottizt
25ITADomenico Pozzovivo (ITA)Colnago - CSF Inoxzt

Etappe 2a - Pisogne - Brescia - 135.5 km - 21 Juli 2011Sprint


1ITAFabio Felline (ITA)Geox - TMC3:27:30
2ITADaniele Colli (ITA)Geox - TMCzt
3COLMiguel Angel Rubiano Chavez (COL)d'Angelo Antenucci - Nippozt
4ITADiego Ulissi (ITA)Lampre - ISDzt
5ITALuca Mazzanti (ITA)Farnese Vini - Nerizt
6ITADavide Rebellin (ITA)Miche - Guerciottizt
7ITADaniele Pietropolli (ITA)Lampre - ISDzt
8CANChristian Meier (CAN)United Health Care Presented by Maxxiszt
9ITARiccardo Chiarini (ITA)Androni Giocattolizt
10IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Cervelozt
11ITAGianluca Brambilla (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
12ITASimone Stortoni (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
13USAChristopher Jones (USA)United Health Care Presented by Maxxiszt
14ITAEmanuele Sella (ITA)Androni Giocattolizt
15ITAMatteo Fedi (ITA)De Rosa - Ceramica Flaminiazt
16ESPMikel Landa Meana (ESP)Euskaltel - Euskadizt
17ITADavide Torosantucci (ITA)d'Angelo Antenucci - Nippozt
18DENMichael Rasmussen (DEN)Christina Watches - Onfonezt
19ITADomenico Pozzovivo (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
20ITAMorris Possoni (ITA)Team Ineoszt
21ITAFortunato Baliani (ITA)d'Angelo Antenucci - Nippozt
22CHICarlos Ivan Oyarzun Guiñez (CHI)Movistarzt
23ITAFederico Canuti (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
24ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)Movistarzt
25ITAAlessandro Bisolti (ITA)Farnese Vini - Nerizt

Etappe 2b - Brescia - 10.4 km - 21 Juli 2011Individuele Tijdrit

Deze etappe werd geannuleerd.


Etappe 3 - Brescia Buffalora - Prevalle - 211.5 km - 22 Juli 2011Sprint


1ITAManuel Belletti (ITA)Colnago - CSF Inox4:58:49
2ITADaniele Colli (ITA)Geox - TMCzt
3ITAAndrea Guardini (ITA)Farnese Vini - Nerizt
4ITAMichele Merlo (ITA)De Rosa - Ceramica Flaminiazt
5NEDBoy Van Poppel (NED)United Health Care Presented by Maxxiszt
6SLOJure Kocjan (SLO)Team Type 1zt
7ITADaniele Callegarin (ITA)Team Type 1zt
8ESPKoldo Fernandez De Larrea (ESP)Euskaltel - Euskadizt
9ITAAlessandro Malaguti (ITA)Ora Hotelszt
10ITADaniele Pietropolli (ITA)Lampre - ISDzt
11NEDDennis Van Winden (NED)Rabobankzt
12UKRVolodymyr Bileka (UKR)Amore & Vitazt
13ITAFabio Felline (ITA)Geox - TMCzt
14AUSChristopher Sutton (AUS)Team Ineoszt
15ITAFabio Taborre (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
16GERStefan Schumacher (GER)Miche - Guerciottizt
17CANAndrew Pinfold (CAN)United Health Care Presented by Maxxiszt
18ITAFrancesco Di Paolo (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
19POLKrzysztof Szczawinski (POL)Miche - Guerciottizt
20ITADiego Ulissi (ITA)Lampre - ISDzt
21NEDMichel Kreder (NED)Garmin - Cervelozt
22CHICarlos Ivan Oyarzun Guiñez (CHI)Movistarzt
23ITAAndrea Masciarelli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
24ITAAngelo Furlan (ITA)Christina Watches - Onfonezt
25CANChristian Meier (CAN)United Health Care Presented by Maxxiszt

Etappe 4 - Concesio - Passo Maniva - 158.5 km - 23 Juli 2011Berg


1ITADomenico Pozzovivo (ITA)Colnago - CSF Inox4:09:58
2ITAFortunato Baliani (ITA)d'Angelo Antenucci - Nippo0:00:07
3ITADiego Ulissi (ITA)Lampre - ISD0:00:13
4DENMichael Rasmussen (DEN)Christina Watches - Onfone0:00:17
5ITAAntonio Santoro (ITA)Androni Giocattoli0:00:23
6ITADavide Rebellin (ITA)Miche - Guerciottizt
7ITAMorris Possoni (ITA)Team Ineos0:00:25
8ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)Movistar0:00:27
9GBRPeter Kennaugh (GBR)Team Ineos0:00:30
10VENCarlos Jose Ochoa (VEN)Androni Giocattoli0:01:12
11ITADavide Torosantucci (ITA)d'Angelo Antenucci - Nippo0:01:48
12COLCayetano José Sarmiento Tunarrosa (COL)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo0:01:56
13ITAAlessandro Bisolti (ITA)Farnese Vini - Neri0:02:16
14ITADaniele Pietropolli (ITA)Lampre - ISD0:02:18
15USAThomas Peterson (USA)Garmin - Cervelo0:02:20
16ITARiccardo Chiarini (ITA)Androni Giocattoli0:02:22
17ESPMikel Landa Meana (ESP)Euskaltel - Euskadi0:02:24
18SLOSimon Spilak (SLO)Lampre - ISD0:02:27
19FRAChristophe Le Mével (FRA)Garmin - Cervelo0:02:32
20ITAEmanuele Sella (ITA)Androni Giocattolizt
21ITAMatteo Fedi (ITA)De Rosa - Ceramica Flaminiazt
22ITAPaolo Bailetti (ITA)De Rosa - Ceramica Flaminia0:02:38
23COLMiguel Angel Rubiano Chavez (COL)d'Angelo Antenucci - Nippo0:02:44
24ITAFabio Felline (ITA)Geox - TMC0:02:46
25ITAGiampaolo Cheula (ITA)Geox - TMCzt

Etappe 5 - Calcinato - Verona - 164.6 - 24 Juli 2011Sprint


1ITASacha Modolo (ITA)Colnago - CSF Inox03:51:56
2ITABernardo Riccio (ITA)d'Angelo Antenucci - Nippozt
3ESPKoldo Fernandez De Larrea (ESP)Euskaltel - Euskadizt
4ITAManuel Belletti (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
5ITADaniele Colli (ITA)Geox - TMCzt
6ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)d'Angelo Antenucci - Nippozt
7AUSMichael Matthews (AUS)Rabobankzt
8ARGMauro Abel Richeze Araquistaín (ARG)Ora Hotelszt
9ITAAngelo Furlan (ITA)Christina Watches - Onfonezt
10ITAElia Favilli (ITA)Farnese Vini - Nerizt
11ITAMatteo Pelucchi (ITA)Geox - TMCzt
12NEDBoy Van Poppel (NED)United Health Care Presented by Maxxiszt
13AUSChristopher Sutton (AUS)Team Ineoszt
14SLOJure Kocjan (SLO)Team Type 1zt
15ITAOmar Bertazzo (ITA)Androni Giocattolizt
16ESPEnrique Sanz Unzue (ESP)Movistarzt
17BRAMurilo Antonio Fischer (BRA)Garmin - Cervelozt
18ITAGiorgio Brambilla (ITA)De Rosa - Ceramica Flaminiazt
19POLKrzysztof Szczawinski (POL)Miche - Guerciottizt
20COLMiguel Angel Rubiano Chavez (COL)d'Angelo Antenucci - Nippozt
21SLOAldo Ino Ilesic (SLO)Team Type 1zt
22ITAFabio Taborre (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
23UKRVolodymyr Bileka (UKR)Amore & Vitazt
24CANAndrew Pinfold (CAN)United Health Care Presented by Maxxiszt
25ITAAlessandro Bazzana (ITA)Team Type 1zt
26POLSlawomir Kohut (POL)Miche - Guerciottizt
27GERStefan Schumacher (GER)Miche - Guerciottizt
28USAThomas Peterson (USA)Garmin - Cervelozt
29UKRVitaliy Buts (UKR)Lampre - ISDzt
30CANChristian Meier (CAN)United Health Care Presented by Maxxiszt
31ISRNiv Libner (ISR)Amore & Vitazt
32ITAAndrea Guardini (ITA)Farnese Vini - Nerizt
33JAPTakashi Miyazawa (JAP)Farnese Vini - Nerizt
34ITATomas Alberio (ITA)Geox - TMCzt
35ITAFabio Felline (ITA)Geox - TMCzt

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden