De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - GP de Fourmies / La Voix du Nord - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - GP de Fourmies / La Voix du Nord - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2011

GP de Fourmies / La Voix du Nord 2011

FrankrijkFrankrijk - 11 September 2011


GP de Fourmies / La Voix du Nord - 11 September 2011


1FRAGuillaume Blot (FRA)Bretagne - Schuller4:49:48
2NORAlexander Kristoff (NOR)BMC Racing Teamzt
3NEDStefan Van Dijk (NED)Verandas Willems - Accentzt
4FRAAdrien Petit (FRA)Cofidiszt
5FRAMathieu Drujon (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
6BLRYauheni Hutarovich (BLR)La Française des Jeuxzt
7FRARomain Feillu (FRA)Vacansoleil - DCMzt
8AUSRobbie McEwen (AUS)Radio Shackzt
9FRACyril Lemoine (FRA)Saur - Sojasunzt
10BELKenny Dehaes (BEL)Omega Pharma - Lottozt
11SLOJure Kocjan (SLO)Team Type 1zt
12ITADaniele Colli (ITA)Geox - TMCzt
13FRAJean-Luc Delpech (FRA)Bretagne - Schullerzt
14FRADenis Flahaut (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkiazt
15FRAMaxime Bouet (FRA)AG2R - La Mondialezt
16FRADavid Boucher (FRA)Omega Pharma - Lottozt
17FRABoris Zimine (FRA)CC Etupes Le Doubszt
18SLOBorut Bozic (SLO)Vacansoleil - DCMzt
19FRAArnaud Démare (FRA)CC Nogent-Sur-Oisezt
20SLOAldo Ino Ilesic (SLO)Team Type 1zt
21AUSBaden Cooke (AUS)Saxo Bank - Sungardzt
22FRAAnthony Ravard (FRA)AG2R - La Mondialezt
23BELKevyn Ista (BEL)Cofidiszt
24BELGeert Steurs (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
25RUSAlexander Porsev (RUS)Team Katushazt
26AUSDavid Tanner (AUS)Saxo Bank - Sungardzt
27RUSEvgeny Shalunov (RUS)Radio Shackzt
28FRAGrégory Barteau (FRA)CC Villeneuve Saint Germain - Soissons - AISnezt
29ITAPierpaolo De Negri (ITA)Farnese Vini - Nerizt
30FRALászló Bodrogi (FRA)Team Type 1zt
31SUIMichael Schär (SUI)BMC Racing Teamzt
32BELStaf Scheirlinckx (BEL)Verandas Willems - Accentzt
33FRAStéphane Poulhies (FRA)Saur - Sojasunzt
34AUSLuke Roberts (AUS)Saxo Bank - Sungardzt
35BELPieter Jacobs (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
36FRAJérémie Galland (FRA)Saur - Sojasunzt
37FRANicolas Bazin (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
38ITAAlessandro Bazzana (ITA)Team Type 1zt
39RUSVladimir Gusev (RUS)Team Katushazt
40BELMaxime Vantomme (BEL)Team Katushazt
41FRAGiovanni Bernaudeau (FRA)Europcarzt
42BELSébastien Delfosse (BEL)Landbouwkredietzt
43FRASébastien Chavanel (FRA)Europcarzt
44BELSander Armée (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
45ITAElia Favilli (ITA)Farnese Vini - Nerizt
46FRARomain Bacon (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
47BELBert Scheirlinckx (BEL)Landbouwkredietzt
48FRALaurent Pichon (FRA)Bretagne - Schullerzt
49RUSArtem Ovechkin (RUS)Team Katushazt
50FRAJean-Lou Païni (FRA)Saur - Sojasunzt
51BELSven Van Den Houte (BEL)Verandas Willems - Accentzt
52SUIRubens Bertogliati (SUI)Team Type 1zt
53FRARémi Pauriol (FRA)La Française des Jeuxzt
54LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondialezt
55ESPXavier Florencio Cabre (ESP)Geox - TMCzt
56POLMichal Kwiatkowski (POL)Radio Shackzt
57FRASteve Chainel (FRA)La Française des Jeuxzt
58UKRValery Kobzarenko (UKR)Team Type 1zt
59ESPDavid Gutierrez Gutierrez (ESP)Geox - TMCzt
60GERMarcus Burghardt (GER)BMC Racing Teamzt
61RUSMikhail Ignatiev (RUS)Team Katushazt
62GERAndré Greipel (GER)Omega Pharma - Lottozt
63SUINoe Gianetti (SUI)Geox - TMCzt
64FRARony Martias (FRA)Saur - Sojasunzt
65NZLGeorge Bennett (NZL)Radio Shackzt
66RUSIvan Rovny (RUS)Radio Shackzt
67FRAGuillaume Le Floch (FRA)Europcarzt
68RUSArkimedes Arguelyes Rodriges (RUS)Team Katushazt
69FRAMorgan Lamoisson (FRA)Europcarzt
70ITAFabio Felline (ITA)Geox - TMCzt
71FRAKévin Lalouette (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkiazt
72FRALoïc Desriac (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkiazt
73BELGeert Verheyen (BEL)Landbouwkredietzt
74BELSven Nys (BEL)Landbouwkredietzt
75DENKasper Klostergård Larsen (DEN)Saxo Bank - Sungardzt
76BELArthur Vanoverberghe (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
77ITAFrancesco Ginanni (ITA)Androni Giocattolizt
78FRAMaxime Renault (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillonzt
79ESPJavier Mejías Leal (ESP)Team Type 1zt
80NEDBram Schmitz (NED)Verandas Willems - Accentzt
81BELJohan Coenen (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
82BELEvert Verbist (BEL)Verandas Willems - Accentzt
83FRANicolas Rousseau (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
84ITAAlberto Ongarato (ITA)Vacansoleil - DCM0:00:15
85POLMichal Golas (POL)Vacansoleil - DCM0:00:18
86BELWim De Vocht (BEL)Verandas Willems - Accent0:00:21
87FRAJohan Mombaerts (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
88FRAJulien Simon (FRA)Saur - Sojasunzt
89ITAGiovanni Visconti (ITA)Farnese Vini - Nerizt
90FRAJulien Guay (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkiazt
91FRAJonathan Hivert (FRA)Saur - Sojasunzt
92FRAFrancis Mourey (FRA)La Française des Jeux0:00:32
93GERMarcel Sieberg (GER)Omega Pharma - Lotto0:01:18
94NZLSam Bewley (NZL)Radio Shackzt
95NEDJens Mouris (NED)Vacansoleil - DCMzt
96USAChad Beyer (USA)BMC Racing Teamzt
97BELJonathan Breyne (BEL)Landbouwkrediet0:02:03
98BELJens Debusschere (BEL)Omega Pharma - Lottozt
99FRAJérémy Roy (FRA)La Française des Jeuxzt
100FRAArnaud Courteille (FRA)La Française des Jeuxzt
101ARGLucas Sebastian Haedo (ARG)Saxo Bank - Sungard0:03:43
102ITAManuele Boaro (ITA)Saxo Bank - Sungardzt
103BELSven Jodts (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator0:04:44
104FRASteven Tronet (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkia0:06:58
105ESPRamón Domené Reyes (ESP)Androni Giocattolizt
106FRAAnthony Colin (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkiazt
107FRAYannick Martinez (FRA)Nationaal Team Van Frankrijkzt
108NEDArnoud Van Groen (NED)Verandas Willems - Accentzt
109ISRRan Margaliot (ISR)Saxo Bank - Sungard0:09:59
110RUSAlexander Mironov (RUS)Team Katushazt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden