De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - GP de Fourmies / La Voix du Nord - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - GP de Fourmies / La Voix du Nord - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2015

GP de Fourmies / La Voix du Nord 2015

FrankrijkFrankrijk - 6 September 2015


GP de Fourmies / La Voix du Nord - 6 September 2015


1ITAFabio Felline (ITA)Trek Factory Racing4:43:59 
2BELTom Boonen (BEL)Etixx - Quick Stepzt
3FRANacer Bouhanni (FRA)Cofidiszt
4BELBaptiste Planckaert (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
5FRAArmindo Fonseca (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
6ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Nippo - Vini Fantinizt
7FRASamuel Dumoulin (FRA)AG2R - La Mondialezt
8BELEdward Theuns (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
9ITASacha Modolo (ITA)Lampre - Meridazt
10FRAMarc Sarreau (FRA)La Française des Jeuxzt
11ITAJakub Mareczko (ITA)Southeastzt
12BELRobin Steenuit (BEL)Veranclassic - Ekoizt
13FRAAnthony Maldonado (FRA)Auber 93zt
14FRABenoît Sinner (FRA)Armée de Terrezt
15BELTimothy Dupont (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
16KAZArman Kamyshev (KAZ)Astanazt
17ITAManuel Belletti (ITA)Southeastzt
18RUSRoman Maikin (RUS)Rusvelozt
19GERMichael Schwarzmann (GER)Bora - Argon 18zt
20FRARomain Feillu (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
21NEDAndré Looij (NED)Roompotzt
22ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Trek Factory Racingzt
23KAZRuslan Tleubayev (KAZ)Astanazt
24SUILukas Jaun (SUI)Roth - Skodazt
25BELBert Van Lerberghe (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
26KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astanazt
27LTUEvaldas Siskevicius (LTU)Marseille 13 - KTMzt
28SWEJonas Ahlstrand (SWE)Cofidiszt
29FRASteven Tronet (FRA)Auber 93zt
30PORFábio Andre Tomas Silvestre (POR)Trek Factory Racingzt
31FRAChristophe Laborie (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
32BELPieter Jacobs (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
33BELMaxime Vantomme (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
34JAPFumiyuki Beppu (JAP)Trek Factory Racingzt
35FRADavid Menut (FRA)Auber 93zt
36ITARoberto Ferrari (ITA)Lampre - Meridazt
37ITAAndrea Pasqualon (ITA)zt
38KAZBakhtiyar Kozhatayev (KAZ)Astanazt
39ITAMauro Finetto (ITA)Southeastzt
40ITASimone Ponzi (ITA)Southeastzt
41FRAAnthony Turgis (FRA)Cofidiszt
42BELGijs Van Hoecke (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
43ITAFabio Sabatini (ITA)Etixx - Quick Stepzt
44FRAAngelo Tulik (FRA)Europcarzt
45POLMichal Kwiatkowski (POL)Etixx - Quick Stepzt
46BELGianni Meersman (BEL)Etixx - Quick Stepzt
47ESTAlo Jakin (EST)Auber 93zt
48RUSSergey Nikolaev (RUS)Itera - Katushazt
49FRAChristophe Laporte (FRA)Cofidiszt
50FRABenjamin Giraud (FRA)Marseille 13 - KTMzt
51BELJérôme Baugnies (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
52PORMario Jorge Faria da Costa (POR)Lampre - Meridazt
53KAZDaniil Fominykh (KAZ)Astanazt
54ITAPierpaolo De Negri (ITA)Nippo - Vini Fantinizt
55FRAJimmy Raibaud (FRA)Armée de Terrezt
56NEDSjoerd Van Ginneken (NED)Roompotzt
57FRAAlexis Bodiot (FRA)Armée de Terrezt
58FRAJulien El Farès (FRA)Marseille 13 - KTMzt
59ITAAlessandro Bisolti (ITA)Nippo - Vini Fantinizt
60SUIColin Stüssi (SUI)Roth - Skodazt
61FRARémy Di Grégorio (FRA)Marseille 13 - KTMzt
62FRAJimmy Turgis (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
63NEDMaurits Lammertink (NED)Roompot0:10 
64FRAPierrick Fedrigo (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
65ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
66FRAJean-Marc Bideau (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
67FRAJulien Duval (FRA)Armée de Terre0:13 
68ITAMatteo Busato (ITA)Southeastzt
69FRAArnaud Gérard (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
70ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Southeastzt
71ITAGiacomo Tomio (ITA)Roth - Skodazt
72ITAFranco Pellizotti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
73RUSIgor Boev (RUS)Rusvelozt
74FRABenjamin Thomas (FRA)Armée de Terrezt
75RUSKirill Pozdnyakov (RUS)Rusvelozt
76ITATiziano Dall'Antonia (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
77ITAAndrea Zordan (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
78BELYves Lampaert (BEL)Etixx - Quick Stepzt
79ITAMarco Marcato (ITA)Wanty - Groupe Gobertzt
80FRAMaxime Daniel (FRA)AG2R - La Mondialezt
81ITAEugenio Alafaci (ITA)Trek Factory Racingzt
82NEDEtienne Van Empel (NED)Roompotzt
83FRAEtienne Tortelier (FRA)Armée de Terrezt
84ITAAlessandro Malaguti (ITA)Nippo - Vini Fantinizt
85BELOtto Vergaerde (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
86AUSZakkari Dempster (AUS)Bora - Argon 18zt
87BELFrancis De Greef (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
88FRAFlorian Vachon (FRA)Bretagne - Séché Environnement0:18 
89NEDLars Boom (NED)Astanazt
90NEDHuub Duyn (NED)Roompotzt
91FRAJulien Bérard (FRA)AG2R - La Mondialezt
92GERRalf Matzka (GER)Bora - Argon 18zt
93BELSander Helven (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
94KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astanazt
95BELFloris De Tier (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
96NEDMarco Minnaard (NED)Wanty - Groupe Gobertzt
97NEDReinier Honig (NED)Roompotzt
98NEDJohnny Hoogerland (NED)Roompotzt
99BELStijn Devolder (BEL)Trek Factory Racingzt
100ITADanilo Napolitano (ITA)Wanty - Groupe Gobertzt
101ITALeonardo Basso (ITA)zt
102FRAMaxime Renault (FRA)Auber 93zt
103FRAJonathan Hivert (FRA)Bretagne - Séché Environnement0:24 
104BELThomas Sprengers (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:25 
105FRAAlexandre Blain (FRA)Marseille 13 - KTMzt
106RUSRoman Kustadinchev (RUS)Rusvelo0:29 
107SUISteve Morabito (SUI)La Française des Jeuxzt
108NAMDan Craven (NAM)Europcarzt
109FRAJulien Loubet (FRA)Marseille 13 - KTMzt
110FRAGiovanni Bernaudeau (FRA)Europcarzt
111FRAFlavien Dassonville (FRA)Auber 93zt
112GERAndreas Schillinger (GER)Bora - Argon 18zt
113POLLukasz Wisniowski (POL)Etixx - Quick Stepzt
114ITALuca Wackermann (ITA)Southeastzt
115ITAGianfranco Zilioli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
116POLBartosz Huzarski (POL)Bora - Argon 18zt
117FRABryan Coquard (FRA)Europcarzt
118FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondialezt
119ITAAndrea Vaccher (ITA)Roth - Skodazt
120NEDBrian Van Goethem (NED)Roompotzt
121FRARomain Combaud (FRA)Armée de Terrezt
122FRAChristophe Riblon (FRA)AG2R - La Mondialezt
123FRAYohann Gène (FRA)Europcar0:35 
124FRAPerrig Quemeneur (FRA)Europcarzt
125AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Argon 18zt
126BELTim De Troyer (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
127FRAArnold Jeannesson (FRA)La Française des Jeuxzt
128FRAThéo Vimpere (FRA)Auber 93zt
129FRAJulian Alaphilippe (FRA)Etixx - Quick Step0:37 
130FRARudy Molard (FRA)Cofidiszt
131FRADamien Gaudin (FRA)AG2R - La Mondialezt
132FRAYoann Barbas (FRA)Armée de Terrezt
133AUSCalvin Watson (AUS)Trek Factory Racingzt
134ITAMattia Pozzo (ITA)Nippo - Vini Fantinizt
135ITAOscar Gatto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
136CHNGang Xu (CHN)Lampre - Meridazt
137TPEChun Kai Feng (TPE)Lampre - Meridazt
138FRASébastien Chavanel (FRA)La Française des Jeuxzt
139FRAClément Penven (FRA)Marseille 13 - KTM0:45 
140ITADavide Malacarne (ITA)Astana0:53 
141FRARomain Bardet (FRA)AG2R - La Mondiale0:57 
142FRAThomas Voeckler (FRA)Europcar1:47 
143FRAJohan Le Bon (FRA)La Française des Jeux1:55 
144FRARudy Kowalski (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
145FRANicolas Edet (FRA)Cofidis2:54 
146FRAAdrien Petit (FRA)Cofidiszt
147SUIRoland Thalmann (SUI)Roth - Skodazt
148RUSIvan Savitsky (RUS)zt
149FRAGuillaume Levarlet (FRA)4:09 
150FRAFrancis Mourey (FRA)La Française des Jeuxzt
151ITAAntonio Nibali (ITA)Nippo - Vini Fantinizt
152ITANicolas Marini (ITA)Nippo - Vini Fantinizt
153ITANiccolo Bonifazio (ITA)Lampre - Merida4:17 
154FRAMaxime Mederel (FRA)Europcar4:37 
155FRARayane Bouhanni (FRA)Awt - Greenway5:17 
156RUSMamyr Stash (RUS)Rusvelozt
157AUTDaniel Schorn (AUT)Bora - Argon 186:09 
158FRAElie Gesbert (FRA)6:11 
159FRARomain Pillon (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
160ERITemesgen Teklehaimanot (ERI)Roth - Skodazt
161ESTMartin Laas (EST)zt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden