De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - GP Izola - Butan plin - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - GP Izola - Butan plin - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Slovenië

Uitslagen 2015

GP Izola - Butan plin 2015

SloveniëSlovenië - 1 Maart 2015


GP Izola - Butan plin - 1 Maart 2015


1AUTGregor Mühlberger (AUT)Felbermayr - Simplon Wels3:54:51 
2SLOPrimoz Roglic (SLO)Adria Mobilzt
3ITAPaolo Ciavatta (ITA)d'Amico - Bottecchia1:10 
4SLOMarko Kump (SLO)Adria Mobil1:14 
5AZEMaksym Averin (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
6ITAFabio Chinello (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigianizt
7AUTDaniel Biedermann (AUT)Felbermayr - Simplon Welszt
8SLOGasper Katrasnik (SLO)zt
9RUSSergey Nikolaev (RUS)Itera - Katushazt
10AUTFelix Großschartner (AUT)Felbermayr - Simplon Welszt
11ITAFilippo Fortin (ITA)GMzt
12SLOAldo Ino Ilesic (SLO)Vorarlbergzt
13ITAMattia De Marchi (ITA)zt
14ITAMatteo Spreafico (ITA)Idea 2010 ASDzt
15SLOMatej Mohoric (SLO)Cannondale - Garminzt
16RUSAleksandr Komin (RUS)Rusvelozt
17RUSMamyr Stash (RUS)Rusvelozt
18HUNPéter Kusztor (HUN)Amplatz - BMCzt
19AUTMartin Weiss (AUT)Tirolzt
20CZEJirí Polnický (CZE)Whirlpool - Authorzt
21AUTMatthias Krizek (AUT)Felbermayr - Simplon Welszt
22ITASilvio Giorni (ITA)d'Amico - Bottecchiazt
23AUTMario Schoibl (AUT)Tirolzt
24SLORok Korosec (SLO)Radenska Ljubljanazt
25AUTPatrick Jäger (AUT)Vorarlbergzt
26ITANicola Gaffurini (ITA)Mg.kvis - Vegazt
27AUTClemens Fankhauser (AUT)Hrinkow Advarics Cycleangzt
28SUINicolas Winter (SUI)Vorarlbergzt
29ITADavide Ballerini (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigianizt
30GREIoannis Tamouridis (GRE)Synergy Baku Cycling Projectzt
31AUTDominik Hrinkow (AUT)Hrinkow Advarics Cycleangzt
32SLORobert Jenko (SLO)Radenska Ljubljanazt
33AUTSebastian Schönberger (AUT)Tirolzt
34SVKMarek Canecky (SVK)Amplatz - BMCzt
35SLOIzidor Penko (SLO)Radenska Ljubljanazt
36SLOJan Tratnik (SLO)Amplatz - BMCzt
37SLOMatej Razingar (SLO)zt
38CROEmanuel Kiserlovski (CRO)Meridiana - Kamenzt
39SLOMartin Otonicar (SLO)Radenska Ljubljanazt
40SLOTadej Logar (SLO)zt
41RUSDmitry Samokhvalov (RUS)Itera - Katushazt
42ITAMarco Tizza (ITA)Idea 2010 ASDzt
43ITAAntonio Santoro (ITA)zt
44SLOAndi Bajc (SLO)Amplatz - BMCzt
45AUTMichael Gogl (AUT)Felbermayr - Simplon Welszt
46GERAlexander Meier (GER)Hrinkow Advarics Cycleangzt
47RUSAnton Samokhvalov (RUS)Itera - Katushazt
48ITAAntonio Casimiro Parrinello (ITA)zt
49AUTStephan Rabitsch (AUT)Felbermayr - Simplon Welszt
50ITASimone Viero (ITA)zt
51SLODejan Bajt (SLO)Amplatz - BMCzt
52AUTMichael Taferner (AUT)WSA - Greenlifezt
53RUSSergey Firsanov (RUS)Rusvelozt
54ITAAdriano Brogi (ITA)d'Amico - Bottecchiazt
55CZETomás Buchácek (CZE)Whirlpool - Authorzt
56ITAAlessandro Pettiti (ITA)Idea 2010 ASDzt
57RUSEvgeniy Krivosheev (RUS)Itera - Katushazt
58CZETomás Koudela (CZE)Skc Tufo - Prostejovzt
59SLOKristjan Fajt (SLO)Adria Mobilzt
60GERFlorian Bissinger (GER)WSA - Greenlifezt
61AUTMarkus Götz (AUT)WSA - Greenlifezt
62CZEMartin Hunal (CZE)Whirlpool - Authorzt
63GERChristoph Springer (GER)Vorarlbergzt
64RUSAlexander Foliforov (RUS)Rusvelozt
65ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)Vorarlbergzt
66AUTFlorian Gaugl (AUT)WSA - Greenlifezt
67FRAClément Koretzky (FRA)zt
68AUTDaniel Paulus (AUT)Vorarlbergzt
69ITAMarco Tecchio (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigianizt
70AUTDavid Wöhrer (AUT)Tirolzt
71ITAGianmarco Di Francesco (ITA)Mg.kvis - Vegazt
72RUSAlexander Rybakov (RUS)Rusvelozt
73RUSMatvei Mamykin (RUS)Itera - Katushazt
74SLOZiga Groselj (SLO)zt
75ITARoberto Giacobazzi (ITA)1:30 
76SLOMatej Marin (SLO)Felbermayr - Simplon Welszt
77ITAAndrea Carolo (ITA)zt
78ITAMichele Gazzarra (ITA)Mg.kvis - Vega1:37 
79SLOMarko Pavlic (SLO)Radenska Ljubljanazt
80SLOKlemen Stimulak (SLO)Adria Mobil1:43 
81CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobil1:45 
82AUTMarkus Eibegger (AUT)Synergy Baku Cycling Projectzt
83CROMatija Kvasina (CRO)Felbermayr - Simplon Welszt
84ITASimone Campagnaro (ITA)Meridiana - Kamenzt
85SLOUros Repse (SLO)1:58 
86SLOMatic Safaric Kolar (SLO)Radenska Ljubljanazt
87ITARino Gasparrini (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigianizt
88COLJordan Arley Parra Arias (COL)GMzt
89NEDDennis Van Winden (NED)Synergy Baku Cycling Project2:27 
90CROBruno Maltar (CRO)Meridiana - Kamenzt
91ITALorenzo Rota (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigiani2:40 
92AUTPatrick Bosman (AUT)Tirolzt
93AUTAlexander Wachter (AUT)Tirolzt
94SLOLuka Pajek (SLO)3:47 
95ITAMattia Frapporti (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigianizt
96SLOMatic Veber (SLO)zt
97ITAMatteo Malucelli (ITA)Idea 2010 ASDzt
98SLOMiha Poljanec (SLO)zt
99AUTAndreas Hofer (AUT)Hrinkow Advarics Cycleangzt
100AUTJan Sokol (AUT)WSA - Greenlifezt
101CZETomas Kalojiros (CZE)Whirlpool - Authorzt
102AUTHans-Jörg Leopold (AUT)WSA - Greenlifezt
103SUIEnea Cambianica (SUI)Meridiana - Kamenzt
104AUTAndreas Umhaller (AUT)Amplatz - BMCzt
105AUTBenjamin Brkic (AUT)Tirolzt
106RUSIgor Frolov (RUS)Itera - Katushazt
107SLOMatic Groselj (SLO)zt
108RUSMaxim Pokidov (RUS)Itera - Katushazt
109AUTDennis Paulus (AUT)Amplatz - BMCzt
110AUTMaximilian Kuen (AUT)Amplatz - BMCzt
111CZEMarek Sipos (CZE)Skc Tufo - Prostejovzt
112CZEAdam Kozusník (CZE)Skc Tufo - Prostejovzt
113SLODomen Novak (SLO)Adria Mobilzt
114FRANicolas Baldo (FRA)Vorarlbergzt
115ITAGiorgio Bocchiola (ITA)d'Amico - Bottecchiazt
116AZEEnver Asanov (AZE)Synergy Baku Cycling Project4:21 
117SLOLuka Cotar (SLO)5:08 

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden