De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Classic Loire Atlantique - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Classic Loire Atlantique - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2015

Classic Loire Atlantique 2015

FrankrijkFrankrijk - 21 Maart 2015


Classic Loire Atlantique - 21 Maart 2015


1FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R - La Mondiale4:27:24 
2ITAMarco Marcato (ITA)Wanty - Groupe Gobert0:03 
3FRAAnthony Delaplace (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
4ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Caja Rural - Seguros Rga0:08 
5FRAJulien El Farès (FRA)Marseille 13 - KTM0:24 
6FRAMaxime Renault (FRA)Auber 93zt
7BELTimothy Dupont (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
8BELSébastien Delfosse (BEL)Wallonie - Bruxelleszt
9FRARomain Combaud (FRA)Armée de Terrezt
10FRAKévin Réza (FRA)La Française des Jeuxzt
11CANHugo Houle (CAN)AG2R - La Mondialezt
12FRABryan Nauleau (FRA)Europcarzt
13FRAAlexandre Pichot (FRA)Europcar1:07 
14FRAAngelo Tulik (FRA)Europcarzt
15FRAJulien Loubet (FRA)Marseille 13 - KTM1:25 
16FRARudy Barbier (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
17BELBaptiste Planckaert (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
18LTUGediminas Bagdonas (LTU)AG2R - La Mondialezt
19FRAMarc Sarreau (FRA)La Française des Jeuxzt
20FRAJean-Marc Bideau (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
21BELOliver Naesen (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
22BELMichaël Van Staeyen (BEL)Cofidiszt
23FRAJulien Duval (FRA)Armée de Terrezt
24DENRasmus Poulsen Guldhammer (DEN)Cult Energyzt
25ITASimone Antonini (ITA)Wanty - Groupe Gobertzt
26FRAAlexandre Blain (FRA)Marseille 13 - KTMzt
27FRASteven Tronet (FRA)Auber 93zt
28ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
29BELBoris Dron (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
30FRAJulien Simon (FRA)Cofidiszt
31FRAJulien Guay (FRA)Auber 93zt
32FRAJérôme Mainard (FRA)Armée de Terrezt
33ESPEgoitz Garcia Echeguibel (ESP)Murias Taldeazt
34FRAYoann Barbas (FRA)Armée de Terrezt
35BELGregory Habeaux (BEL)Wallonie - Bruxelleszt
36FRAPierrick Fedrigo (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
37FRAArmindo Fonseca (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
38FRAMelvin Rulliere (FRA)Veranclassic - Ekoizt
39FRARémy Di Grégorio (FRA)Marseille 13 - KTMzt
40FRAJimmy Turgis (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille1:31 
41LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Marseille 13 - KTMzt
42ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
43BELFrederik Backaert (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
44BELAntoine Warnier (BEL)Wallonie - Bruxelleszt
45BELGijs Van Hoecke (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
46FRAThéo Vimpere (FRA)Auber 93zt
47FRAAnthony Geslin (FRA)La Française des Jeux1:37 
48BELKevyn Ista (BEL)Wallonie - Bruxelleszt
49ESPAntonio Molina Canet (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
50FRAMaxime Daniel (FRA)AG2R - La Mondialezt
51FRAArnaud Gérard (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
52ESPMiguel Ángel Benito Diez (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
53BELFrederik Veuchelen (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
54BELMaxime Vantomme (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
55URUFabricio Ferrari Barcelo (URU)Caja Rural - Seguros Rga1:42 
56ESPBeñat Txoperena Matxikote (ESP)Murias Taldea1:46 
57FRAFrancis Mourey (FRA)La Française des Jeux1:48 
58FRAYohann Gène (FRA)Europcarzt
59FRAThomas Boudat (FRA)Europcarzt
60FRAThomas Voeckler (FRA)Europcar2:00 
61BELPreben Van Hecke (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
62ESTAlo Jakin (EST)Auber 932:09 
63FRAStéphane Rossetto (FRA)Cofidis3:08 
64FRAThomas Damuseau (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille3:13 
65FRAJimmy Engoulvent (FRA)Europcarzt
66FRARomain Guillemois (FRA)Europcarzt
67BELJulien Stassen (BEL)Wallonie - Bruxelleszt
68FRAClément Venturini (FRA)Cofidis3:23 
69BELKevin Van Melsen (BEL)Wanty - Groupe Gobert3:47 
70FRADavid Boucher (FRA)La Française des Jeuxzt
71ESPGarikoitz Bravo Oiarbide (ESP)Murias Taldeazt
72FRAArnaud Courteille (FRA)La Française des Jeuxzt
73FRAYann Guyot (FRA)Armée de Terrezt
74FRAPierre Luc Périchon (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
75FRARomain Feillu (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
76FRAGregoire Tarride (FRA)Marseille 13 - KTM4:14 
77ITAGianfranco Zilioli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec6:52 
78DENMichael Carbel Svengaard (DEN)Cult Energyzt
79ESPImanol Estévez Salas (ESP)Murias Taldeazt
80ESPEneko Lizarralde Delgado (ESP)Murias Taldeazt
81GERFabian Wegmann (GER)Cult Energyzt
82ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Murias Taldeazt
83LTUEvaldas Siskevicius (LTU)Marseille 13 - KTM14:22 

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden