De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Kreiz Breizh Elites - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Kreiz Breizh Elites - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2015

Kreiz Breizh Elites 2015

FrankrijkFrankrijk - 1 Augustus 2015 - 3 Augustus 2015


Algemeen klassement - 3 Augustus 2015


1NORAugust Jensen (NOR)Coop - øster Hus13:10:35 
2FRAElie Gesbert (FRA)0:09 
3FRAStéphane Poulhies (FRA)0:12 
4FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)Chambéry Cyclisme Formation0:17 
5NORFredrik Strand Galta (NOR)Coop - øster Hus0:44 
6FRARemy Rochas (FRA)Chambéry Cyclisme Formation1:02 
7GBRLiam Holohan (GBR)Madison - Genesis1:12 
8FRANicolas David (FRA)1:17 
9FRAEtienne Fabre (FRA)Chambéry Cyclisme Formation1:22 
10FRACédric Delaplace (FRA)zt
11FRAPaul Ourselin (FRA)Vendée Uzt
12FRAPaul-Mickaël Menthéour (FRA)zt
13NEDJoey Van Rhee (NED)Cycling Team Jo Piels1:26 
14FRAFabien Schmidt (FRA)zt
15NZLHamish Schreurs (NZL)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillonzt
16FRACamille Thominet (FRA)zt
17NEDJeroen Meijers (NED)Rabobank Developmentzt
18FRAJeremy Cornu (FRA)Vendée Uzt
19RUSSergey Nikolaev (RUS)Itera - Katushazt
20FRAErwan Brenterch (FRA)zt
21SUINicolas Winter (SUI)Vorarlbergzt
22ESTRisto Raid (EST)zt
23FRAFrédéric Guillemot (FRA)1:31 
24FRAYannis Yssaad (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillonzt
25FRACamille Guerin (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillonzt
26FRAHugo Pigeon (FRA)Chambéry Cyclisme Formationzt
27FRASimon Sellier (FRA)Vendée Uzt
28FRARomain Guyot (FRA)zt
29FRAMathias Le Turnier (FRA)Océane Top 16zt
30FRAKevin Guillot (FRA)1:38 
31RUSIlar Arslanov (RUS)Rusvelozt
32NEDJan Maas (NED)Rabobank Developmentzt
33NEDHartthijs de Vries (NED)Rabobank Development1:41 
34FRALuc Tellier (FRA)zt
35FRAFlavien Maurelet (FRA)1:48 
36NEDJochem Hoekstra (NED)Cycling Team Jo Piels1:58 
37NEDJarno Gmelich Meijling (NED)Metec - TKH2:06 
38IRLMark Dowling (IRL)2:10 
39NEDMaikel Bos (NED)2:20 
40FRALéo Danès (FRA)2:22 
41FRAFlorian Cam (FRA)3:24 
42IRLMark Downey (IRL)3:34 
43NEDStan Godrie (NED)Rabobank Development3:46 
44FRABaptiste Constantin (FRA)Océane Top 163:59 
45FRAAurélien Daniel (FRA)4:04 
46AUTMichael Kucher (AUT)Vorarlberg4:23 
47NORMarkus Hoelgård (NOR)Coop - øster Hus5:08 
48ESTMihkel Räim (EST)7:57 
49NEDCees Bol (NED)Rabobank Development8:21 
50ESTJosten Vaidem (EST)8:37 
51FRAVictor Tournieroux (FRA)Chambéry Cyclisme Formation10:50 
52NORKrister Hagen (NOR)Coop - øster Hus12:01 
53IRLConnor McConvey (IRL)3M12:27 
54FRAFabrice Seigneur (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon12:55 
55GERMike Egger (GER)Mlp - Bergstrasse13:22 
56IRLMarc Potts (IRL)14:13 
57FRAYann Botrel (FRA)zt
58FRAJulien Roux (FRA)Chambéry Cyclisme Formation14:37 
59IRLMatthew Teggart (IRL)zt
60ESPJulen Mitxulena (ESP)zt
61FRARonan Tassel (FRA)14:47 
62NEDStef Krul (NED)Metec - TKH15:05 
63FRAMickaël Guichard (FRA)Océane Top 1615:08 
64NEDMerijn Korevaar (NED)Rabobank Development15:38 
65RUSDenis Zkuykov (RUS)Itera - Katusha15:46 
66NEDTim Ariesen (NED)Cycling Team Jo Piels16:00 
67NEDJohim Ariesen (NED)Metec - TKH18:04 
68NEDElmar Reinders (NED)Cycling Team Jo Piels21:45 
69FRARodolphe Marié (FRA)23:49 
70GEREric Süßemilch (GER)24:31 
71RUSMamyr Stash (RUS)Rusvelo25:37 
72FRAAntoine Leplingard (FRA)Vendée U25:42 
73NEDMartin Kelderman (NED)26:24 
74NEDPatrick Van Leeuwen (NED)Cycling Team Jo Piels26:40 
75NEDStephan Bakker (NED)Cycling Team Jo Piels26:59 
76GBRTaylor Johnstone (GBR)27:21 
77IRLSean McKenna (IRL)27:34 
78RUSRoman Kustadinchev (RUS)Rusvelo29:14 
79GERLukas Meiler (GER)Vorarlbergzt
80ESTMartin Laas (EST)29:33 
81GBRJoe Evans (GBR)Madison - Genesis29:35 
82RUSEvgeny Zverkov (RUS)37:23 
83FRAMatthieu Gaultier (FRA)37:30 
84FRAGaëtan Lemoine (FRA)38:08 
85NEDBram De Kort (NED)38:18 
86GBRTobyn Horton (GBR)Madison - Genesis38:29 
87NEDMichael Vingerling (NED)3M39:34 
88FRABaptiste Flegeo (FRA)40:39 
89GBRElliott Porter (GBR)3M43:22 
90NORTormod Hausken Jacobsen (NOR)Coop - øster Hus44:15 
91GBRTristan Robbins (GBR)Madison - Genesis46:06 
92NEDJurriën Bosters (NED)53:25 
93GERMoritz Fußnegger (GER)Mlp - Bergstrasse56:24 
94FRABaptiste Renault (FRA)1:04:22 

Etappe 1 - Calanhel - Vallée des Saints - Plouray - 184,5 km - 1 Augustus 2015Ontsnapping


1FRAStéphane Poulhies (FRA)4:24:08 
2NORAugust Jensen (NOR)Coop - øster Huszt
3FRAElie Gesbert (FRA)zt
4FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)Chambéry Cyclisme Formationzt
5FRARemy Rochas (FRA)Chambéry Cyclisme Formation0:50 
6FRAYannis Yssaad (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon1:14 
7FRAFrédéric Guillemot (FRA)zt
8NEDElmar Reinders (NED)Cycling Team Jo Pielszt
9FRACamille Thominet (FRA)zt
10FRAJeremy Cornu (FRA)Vendée Uzt
11FRAJulien Roux (FRA)Chambéry Cyclisme Formationzt
12NEDJarno Gmelich Meijling (NED)Metec - TKHzt
13NEDMerijn Korevaar (NED)Rabobank Developmentzt
14NEDStan Godrie (NED)Rabobank Developmentzt
15FRAFabien Schmidt (FRA)zt
16FRAEtienne Fabre (FRA)Chambéry Cyclisme Formationzt
17FRACyrille Patoux (FRA)zt
18IRLMark Dowling (IRL)zt
19FRARomain Guyot (FRA)zt
20IRLMark Downey (IRL)zt
21RUSSergey Nikolaev (RUS)Itera - Katushazt
22FRAFranck Lemonnier (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillonzt
23NEDJoey Van Rhee (NED)Cycling Team Jo Pielszt
24FRAMickaël Guichard (FRA)Océane Top 16zt
25NORFredrik Strand Galta (NOR)Coop - øster Huszt
26NEDStephan Bakker (NED)Cycling Team Jo Pielszt
27FRABaptiste Constantin (FRA)Océane Top 16zt
28NEDHartthijs de Vries (NED)Rabobank Developmentzt
29ESPJulen Mitxulena (ESP)zt
30FRAFlavien Maurelet (FRA)zt

Etappe 2 - Ploërdut - Gorges du Corong - Callac - 82,2 km - 2 Augustus 2015Ontsnapping


1NORFredrik Strand Galta (NOR)Coop - øster Hus1:51:50 
2FRAAxel Journiaux (FRA)0:23 
3GBRLiam Holohan (GBR)Madison - Genesiszt
4FRAEtienne Fabre (FRA)Chambéry Cyclisme Formation0:33 
5FRANicolas David (FRA)zt
6FRAPaul-Mickaël Menthéour (FRA)zt
7FRAPaul Ourselin (FRA)Vendée Uzt
8FRACédric Delaplace (FRA)zt
9NORAugust Jensen (NOR)Coop - øster Huszt
10NEDTim Ariesen (NED)Cycling Team Jo Piels0:42 
11NEDStan Godrie (NED)Rabobank Developmentzt
12FRACyrille Patoux (FRA)zt
13NZLHamish Schreurs (NZL)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillonzt
14GBRTobyn Horton (GBR)Madison - Genesiszt
15FRAStéphane Poulhies (FRA)zt
16NEDJoey Van Rhee (NED)Cycling Team Jo Pielszt
17FRAFrédéric Guillemot (FRA)zt
18FRAFabien Schmidt (FRA)zt
19ESTAksel Nõmmela (EST)zt
20FRAYannis Yssaad (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillonzt
21IRLMark Downey (IRL)zt
22GEREric Süßemilch (GER)zt
23FRACamille Guerin (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillonzt
24IRLMatthew Teggart (IRL)zt
25FRALucas Destang (FRA)Vendée Uzt

Etappe 3 - Carhaix - Carhaix (Tro Bro Poher) - 110,2 km - 2 Augustus 2015Sprint


1NORFredrik Strand Galta (NOR)Coop - øster Hus2:43:03 
2FRAYannis Yssaad (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillonzt
3NEDJohim Ariesen (NED)Metec - TKHzt
4FRAStéphane Poulhies (FRA)zt
5FRAFrédéric Guillemot (FRA)zt
6FRAErwan Brenterch (FRA)zt
7FRANicolas David (FRA)zt
8FRACédric Delaplace (FRA)zt
9FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)Chambéry Cyclisme Formationzt
10FRACyrille Patoux (FRA)zt
11ESTRisto Raid (EST)zt
12NEDTim Ariesen (NED)Cycling Team Jo Pielszt
13NEDJeroen Meijers (NED)Rabobank Developmentzt
14FRAKevin Guillot (FRA)zt
15NEDJoey Van Rhee (NED)Cycling Team Jo Pielszt
16FRAEtienne Fabre (FRA)Chambéry Cyclisme Formationzt
17RUSSergey Nikolaev (RUS)Itera - Katushazt
18FRACamille Thominet (FRA)zt
19ESTMihkel Räim (EST)zt
20FRAHugo Pigeon (FRA)Chambéry Cyclisme Formationzt
21FRASébastien Coquil (FRA)zt
22FRAFlavien Maurelet (FRA)zt
23GERMike Egger (GER)Mlp - Bergstrassezt
24FRALuc Tellier (FRA)zt
25FRAElie Gesbert (FRA)zt

Etappe 4 - Plouguernevel - Les Ardoisières - Rostrenen - 163,2 km - 3 Augustus 2015Ontsnapping


1NORAugust Jensen (NOR)Coop - øster Hus4:11:01 
2FRAElie Gesbert (FRA)zt
3RUSSergey Nikolaev (RUS)Itera - Katusha0:03 
4NZLHamish Schreurs (NZL)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillonzt
5FRANicolas David (FRA)zt
6FRAJeremy Cornu (FRA)Vendée Uzt
7FRAFabien Schmidt (FRA)zt
8FRAErwan Brenterch (FRA)zt
9NEDTim Ariesen (NED)Cycling Team Jo Pielszt
10NEDJeroen Meijers (NED)Rabobank Developmentzt
11FRAStéphane Poulhies (FRA)zt
12NORFredrik Strand Galta (NOR)Coop - øster Huszt
13ESTRisto Raid (EST)zt
14FRACamille Thominet (FRA)zt
15FRARemy Rochas (FRA)Chambéry Cyclisme Formationzt
16NEDJoey Van Rhee (NED)Cycling Team Jo Pielszt
17IRLMark Dowling (IRL)zt
18SUINicolas Winter (SUI)Vorarlbergzt
19FRAEtienne Fabre (FRA)Chambéry Cyclisme Formation0:08 
20FRACédric Delaplace (FRA)zt
21GBRLiam Holohan (GBR)Madison - Genesiszt
22FRASimon Sellier (FRA)Vendée Uzt
23FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)Chambéry Cyclisme Formationzt
24FRAFrédéric Guillemot (FRA)zt
25FRAHugo Pigeon (FRA)Chambéry Cyclisme Formationzt
26FRACamille Guerin (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillonzt
27FRARomain Guyot (FRA)zt
28FRAPaul Ourselin (FRA)Vendée Uzt
29FRAMathias Le Turnier (FRA)Océane Top 16zt
30FRAPaul-Mickaël Menthéour (FRA)zt
31FRAYannis Yssaad (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillonzt
32NEDMaikel Bos (NED)0:13 
33FRAKevin Guillot (FRA)0:15 
34FRAJulien Roux (FRA)Chambéry Cyclisme Formationzt
35RUSIlar Arslanov (RUS)Rusvelozt
36ESTJosten Vaidem (EST)zt
37ESPJulen Mitxulena (ESP)zt
38NEDJan Maas (NED)Rabobank Developmentzt
39IRLMatthew Teggart (IRL)zt
40FRALuc Tellier (FRA)0:18 

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden