De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Gran Premio Bruno Beghelli - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Gran Premio Bruno Beghelli - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Italië

Uitslagen 2015

Gran Premio Bruno Beghelli 2015

ItaliëItalië - 11 Oktober 2015


Gran Premio Bruno Beghelli - 11 Oktober 2015


1ITASonny Colbrelli (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox4:36:11 
2ITAManuel Belletti (ITA)Southeastzt
3ITARoberto Ferrari (ITA)Lampre - Meridazt
4ITASimone Ponzi (ITA)Southeastzt
5COLLeonardo Fabio Duque (COL)Team Colombiazt
6ESPEduard Prades Reverte (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
7ITAMatteo Montaguti (ITA)AG2R - La Mondialezt
8ITAOscar Gatto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
9ITAPierpaolo De Negri (ITA)Nippo - Vini Fantinizt
10NEDMaurits Lammertink (NED)Roompotzt
11NEDSjoerd Van Ginneken (NED)Roompotzt
12BELThomas Sprengers (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
13ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
14NEDHuub Duyn (NED)Roompotzt
15NEDMike Terpstra (NED)Roompotzt
16FRAPierre Latour (FRA)AG2R - La Mondialezt
17ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)MTN - Qhubekazt
18ITAGianmarco Di Francesco (ITA)Mg.kvis - Vegazt
19ITAKristian Sbaragli (ITA)MTN - Qhubekazt
20ITAMarco Tecchio (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigianizt
21URUFabricio Ferrari Barcelo (URU)Caja Rural - Seguros Rgazt
22FRARomain Campistrous (FRA)zt
23POLAdrian Honkisz (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
24FRAMatthieu Boulo (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
25ITAMauro Finetto (ITA)Southeastzt
26ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Southeastzt
27ERIMerhawi Kudus (ERI)MTN - Qhubekazt
28COLMiguel Angel Rubiano Chavez (COL)Team Colombiazt
29POLLukasz Owsian (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
30ITAEnrico Barbin (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
31ITADavide Rebellin (ITA)CCC - Sprandi - Polkowicezt
32ITAFranco Pellizotti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
33FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondialezt
34BELJan Bakelants (BEL)AG2R - La Mondialezt
35ITAAlessandro Malaguti (ITA)Nippo - Vini Fantinizt
36ITAAndrea Fedi (ITA)Southeast0:04 
37ITAMatteo Bono (ITA)Lampre - Merida0:16 
38ITALorenzo Rota (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigiani0:29 
39ITAMatteo Busato (ITA)Southeast0:35 
40COLHeiner Rodrigo Parra Bustamente (COL)Caja Rural - Seguros Rgazt
41ITAPaolo Simion (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
42ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
43ITALuca Cappelli (ITA)Idea 2010 ASDzt
44ITAGiovanni Carboni (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigianizt
45ITAValerio Conti (ITA)Lampre - Meridazt
46COLRodolfo Andrés Torres Agudelo (COL)Team Colombiazt
47FRAFlorian Guillou (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
48FRAMaxime Cam (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
49BELArthur Vanoverberghe (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
50BELSerge Pauwels (BEL)MTN - Qhubekazt
51ITAAntonio Casimiro Parrinello (ITA)zt
52RUSRoman Maikin (RUS)Rusvelozt
53RSALouis Meintjes (RSA)MTN - Qhubekazt
54RUSKirill Pozdnyakov (RUS)Rusvelo0:40 
55RUSSergey Firsanov (RUS)Rusvelo0:55 
56ITAMatteo Spreafico (ITA)Idea 2010 ASD1:07 
57FRAFrédéric Brun (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
58POLEryk Laton (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
59ESPFrancisco Javier Aramendia Llorente (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
60ITAAntonio Santoro (ITA)zt
61ITASimone Petilli (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigianizt
62COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Team Colombiazt
63POLJaroslaw Marycz (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
64COLBrayan Stiven Ramirez Chacon (COL)Team Colombiazt
65NEDReinier Honig (NED)Roompotzt
66ITAAlessandro Pettiti (ITA)Idea 2010 ASDzt
67FRAChristophe Laborie (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
68ITAFilippo Fortin (ITA)GMzt
69ITAIuri Filosi (ITA)Nippo - Vini Fantinizt
70ITAAndrea Cacciotti (ITA)GMzt
71POLLeszek Plucinski (POL)CCC - Sprandi - Polkowice1:45 
72ITAEdoardo Zardini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
73RSAJacques Janse Van Rensburg (RSA)MTN - Qhubekazt
74COLJuan Pablo Valencia Gonzalez (COL)Team Colombiazt
75ITAGiovanni Pedretti (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigianizt
76BELFloris De Tier (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
77ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
78ITAMatteo Malucelli (ITA)Idea 2010 ASDzt
79POLGrzegorz Stepniak (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
80GBRHugh Carthy (GBR)Caja Rural - Seguros Rgazt
81FRAGuillaume Bonnafond (FRA)AG2R - La Mondialezt
82RUSAndrey Solomennikov (RUS)Rusvelo4:22 
83RUSIgor Boev (RUS)Rusvelozt
84FRAAxel Domont (FRA)AG2R - La Mondialezt
85ITAAndrea Ruscetta (ITA)GMzt
86SLOJan Polanc (SLO)Lampre - Meridazt
87BLRIlia Koshevoy (BLR)Lampre - Meridazt
88PORRicardo Augusto Vilela Afonso (POR)Caja Rural - Seguros Rgazt
89ITAGianfranco Zilioli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
90ITAGiorgio Bocchiola (ITA)d'Amico - Bottecchiazt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden