De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Gran Premio Bruno Beghelli - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Gran Premio Bruno Beghelli - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Italië

Uitslagen 2017

Gran Premio Bruno Beghelli 2017

ItaliëItalië - 1 Oktober 2017


Gran Premio Bruno Beghelli - 1 Oktober 2017


1ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana4:27:30
2ITASonny Colbrelli (ITA)Bahrain - Merida0:06
3ITAElia Viviani (ITA)Team Ineos0:06
4SUIMichael Albasini (SUI)Orica - Scott0:06
5ITAAlberto Bettiol (ITA)Cannondale - Drapac0:06
6ITAAndrea Pasqualon (ITA)Wanty - Groupe Gobert0:06
7ITAMarco Canola (ITA)Nippo - Vini Fantini0:06
8FRAJulien Simon (FRA)Cofidis0:06
9ITASimone Consonni (ITA)Uae Team Emirates0:06
10DENMagnus Cort Nielsen (DEN)Orica - Scott0:06
11ITAFederico Zurlo (ITA)Uae Team Emirates0:06
12ITAAndrea Vendrame (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:06
13SLOLuka Mezgec (SLO)Orica - Scott0:06
14FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondiale0:06
15ESTMihkel Räim (EST)Israel Cycling Academy0:06
16ITAPierpaolo De Negri (ITA)Nippo - Vini Fantini0:06
17BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredo0:06
18ITAAndrea Palini (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:06
19FRAClément Venturini (FRA)Cofidis0:06
20DENMichael Valgren Andersen (DEN)Astana0:06
21ITAManuel Belletti (ITA)Wilier - Selle Italia0:06
22ITAKristian Sbaragli (ITA)Dimension Data0:06
23ITAPaolo Simion (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:06
24RUSNikolay Trusov (RUS)Gazprom - Rusvelo0:06
25ESPEduard Prades Reverte (ESP)Caja Rural - Seguros Rga0:06
26ITANiccolo Bonifazio (ITA)Bahrain - Merida0:06
27NEDSebastian Langeveld (NED)Cannondale - Drapac0:06
28ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:06
29FRAMatthieu Ladagnous (FRA)La Française des Jeux0:06
30GBRJonathan Dibben (GBR)Team Ineos0:06
31CANGuillaume Boivin (CAN)Israel Cycling Academy0:06
32ITADavide Ballerini (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:10
33ITAPaolo Totò (ITA)Sangemini - Mg.kvis0:10
34ITARiccardo Stacchiotti (ITA)0:10
35ITAMatteo Malucelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:10
36ERIMetkel Eyob (ERI)Dimension Data - Qhubeka0:10
37FRAGuillaume Bonnafond (FRA)Cofidis0:10
38FRAAnthony Roux (FRA)La Française des Jeux0:10
39ITASimone Velasco (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:10
40ESPDiego Rubio Hernandez (ESP)Caja Rural - Seguros Rga0:10
41BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredo0:10
42ITARiccardo Minali (ITA)Astana0:10
43ALBRedi Halilaj (ALB)Amore & Vita - Selle SMP0:10
44ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Cofidis0:10
45ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Astana0:10
46FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R - La Mondiale0:10
47RUSIgor Boev (RUS)Gazprom - Rusvelo0:10
48ITAMirco Maestri (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:10
49COLRodolfo Andrés Torres Agudelo (COL)Androni Giocattoli - Sidermec0:10
50RUSSergey Chernetskiy (RUS)Astana0:10
51USABenjamin King (USA)Dimension Data0:10
52SLOLuka Pibernik (SLO)Bahrain - Merida0:10
53POLLukasz Wisniowski (POL)Team Ineos0:10
54VENYonder Eduardo Godoy (VEN)Wilier - Selle Italia0:10
55FRAPierre Latour (FRA)AG2R - La Mondiale0:10
56FRAGuillaume Martin (FRA)Wanty - Groupe Gobert0:10
57ITAMarco Zamparella (ITA)Amore & Vita - Selle SMP0:10
58USAGregory Daniel (USA)Trek - Segafredo0:10
59POLLeszek Plucinski (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:10
60ITALiam Bertazzo (ITA)Wilier - Selle Italia0:10
61CZEDaniel Turek (CZE)Israel Cycling Academy0:10
62ITAMatteo Rotondi (ITA)GM Europa Ovini0:10
63ITAMarco Bernardinetti (ITA)Amore & Vita - Selle SMP0:10
64ITAMarco Tizza (ITA)GM Europa Ovini0:10
65ITAValerio Conti (ITA)Uae Team Emirates0:10
66FRAFrançois Bidard (FRA)AG2R - La Mondiale0:10
67BELJens Keukeleire (BEL)Orica - Scott0:10
68ITANicola Bagioli (ITA)Nippo - Vini Fantini0:10
69FRARudy Molard (FRA)La Française des Jeux0:10
70ITAAlan Marangoni (ITA)Nippo - Vini Fantini0:10
71ARGGerman Nicolas Tivani Perez (ARG)Unieuro Trevigiani - Hemus 18960:10
72SUISébastien Reichenbach (SUI)La Française des Jeux0:10
73ITAFausto Masnada (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:10
74SUIMathias Frank (SUI)AG2R - La Mondiale0:10
75AUSHeinrich Haussler (AUS)Bahrain - Merida0:10
76FRAFabien Doubey (FRA)Wanty - Groupe Gobert0:10
77ITASimone Ravanelli (ITA)Unieuro Trevigiani - Hemus 18960:10
78DENJesper Hansen (DEN)Astana0:10
79ITAFrancesco Romano (ITA)0:10
80POLPrzemyslaw Niemec (POL)Uae Team Emirates0:10
81FRAThibaut Pinot (FRA)La Française des Jeux0:10
82FRAJérémy Maison (FRA)La Française des Jeux0:10
83FRAJérémy Roy (FRA)La Française des Jeux0:10
84FRAAlexandre Geniez (FRA)AG2R - La Mondiale0:10
85ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)Caja Rural - Seguros Rga0:10
86ITAPierpaolo Ficara (ITA)Amore & Vita - Selle SMP0:10
87BRANícolas Sessler (BRA)0:10
88ITAManuele Mori (ITA)Uae Team Emirates0:10
89BELThomas Degand (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:10
90BELSerge Pauwels (BEL)Dimension Data0:10
91NEDTom Jelte Slagter (NED)Cannondale - Drapac0:10
92RUSPavel Brutt (RUS)Gazprom - Rusvelo0:10
93GBRHugh Carthy (GBR)Cannondale - Drapac0:10
94CZEJan Hirt (CZE)CCC - Sprandi - Polkowice0:10
95FRAClément Chevrier (FRA)AG2R - La Mondiale0:10
96AUSRobert Power (AUS)Orica - Scott0:10
97ITAAdriano Brogi (ITA)GM Europa Ovini0:10
98ITAVincenzo Albanese (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:10
99SUISteve Morabito (SUI)La Française des Jeux0:10
100FRANicolas Edet (FRA)Cofidis0:10
101FRAStéphane Rossetto (FRA)Cofidis0:10
102DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Orica - Scott0:10
103ITADavide Formolo (ITA)Cannondale - Drapac0:24
104SLOGrega Bole (SLO)Bahrain - Merida0:24
105ITAMatteo Busato (ITA)Wilier - Selle Italia0:33
106ITADanilo Napolitano (ITA)Wanty - Groupe Gobert0:55
107COLJarlinson Pantano Gomez (COL)Trek - Segafredo1:14
108ITAJacopo Mosca (ITA)Wilier - Selle Italia1:19
109RSAJacques Janse Van Rensburg (RSA)Dimension Data1:45
110AUSCyrus Monk (AUS)Drapac - Pat's Veg2:09
111LATKrists Neilands (LAT)Israel Cycling Academy2:33
112ITAMattia Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec2:33
113ALBEugert Zhupa (ALB)2:33
114ITAMarco Molteni (ITA)Unieuro Trevigiani - Hemus 18962:33
115ITAAntonio Casimiro Parrinello (ITA)GM Europa Ovini2:33
116ITAAntonio Di Sante (ITA)GM Europa Ovini2:33
117ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox2:33
118ITAEnrico Barbin (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox2:33
119POLJakub Kaczmarek (POL)CCC - Sprandi - Polkowice2:33
120LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondiale2:33
121RUSDmitry Kozontchuk (RUS)Gazprom - Rusvelo2:33
122RUSAlexander Porsev (RUS)Gazprom - Rusvelo2:33
123GERRoger Kluge (GER)Orica - Scott2:45
124ITAMatteo Bono (ITA)Uae Team Emirates2:45
125ITAMichele Scartezzini (ITA)Sangemini - Mg.kvis2:45
126ITAManuele Boaro (ITA)Bahrain - Merida2:45
127ITAAndrea Toniatti (ITA)2:45
128BELXandro Meurisse (BEL)Wanty - Groupe Gobert2:45
129FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredo2:45
130ITASalvatore Puccio (ITA)Team Ineos2:45
131RUSAnton Vorobev (RUS)Gazprom - Rusvelo2:45
132RSAJacobus Venter (RSA)Dimension Data2:45
133NAMDan Craven (NAM)Israel Cycling Academy2:45
134ESPGonzalo Serrano Rodriguez (ESP)2:45
135SUIDylan Page (SUI)Caja Rural - Seguros Rga2:45
136FRAAnthony Perez (FRA)Cofidis2:45
137ERIDaniel Teklehaimanot (ERI)Dimension Data3:26
138NEDMarco Minnaard (NED)Wanty - Groupe Gobert3:26
139USAChris Butler (USA)Caja Rural - Seguros Rga3:26
140ITAAndrea Ruscetta (ITA)GM Europa Ovini3:26
141RUSArtem Nych (RUS)Gazprom - Rusvelo3:26
142ITAAndrea Guardini (ITA)Uae Team Emirates3:26
143ITANicola Gaffurini (ITA)Sangemini - Mg.kvis3:26
144NEDDanny Van Poppel (NED)Team Ineos3:30
145ITASimone Andreetta (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox3:30
146SLODomen Novak (SLO)Bahrain - Merida3:30
147AUTFelix Großschartner (AUT)CCC - Sprandi - Polkowice3:30
148RSANick Dougall (RSA)Dimension Data3:30
149AUSDamien Howson (AUS)Orica - Scott4:08
150ISRGuy Niv (ISR)4:08
151CZEMichal Schlegel (CZE)CCC - Sprandi - Polkowice4:08
152POLMarcin Mrozek (POL)CCC - Sprandi - Polkowice4:08
153NEDBoy Van Poppel (NED)Trek - Segafredo4:08
154KAZRuslan Tleubayev (KAZ)Astana4:08
155ITAFrancesco Mancini (ITA)4:08
156ITAMarco Maronese (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox4:59

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden