De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Grand Prix Criquielion - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Grand Prix Criquielion - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

België

Uitslagen 2017

Grand Prix Criquielion 2017

BelgiëBelgië - 14 Mei 2017


Grand Prix Criquielion - 14 Mei 2017


1NEDBram Welten (NED)BMC Development3:58:58
2BELArjen Livyns (BEL)Pauwels Sauzen - Vastgoedservice0:00
3BELLionel Taminiaux (BEL)AGO - Aquaservice0:00
4BELJelle Donders (BEL)Differdange - Lösch0:00
5BELStan Dewulf (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:00
6NEDNils Eekhoff (NED)Sunweb Development0:00
7GERJan Brockhoff (GER)Leopard Pro Cycling0:00
8NEDJasper De Laat (NED)Metec - TKH0:00
9GBRMark Stewart (GBR)AN Post - Chainreaction0:02
10BELEmiel Planckaert (BEL)Lotto - Soudal Espoirs1:06
11BELNathan Van Hooydonck (BEL)BMC Development1:08
12BELMathias Van Gompel (BEL)Lotto - Soudal Espoirs1:22
13NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Sunweb Development1:22
14BELMilan Menten (BEL)Lotto - Soudal Espoirs1:34
15ESTAksel Nõmmela (EST)Leopard Pro Cycling1:34
16BELRob Leemans (BEL)Pauwels Sauzen - Vastgoedservice1:34
17NEDDylan Bouwmans (NED)Metec - TKH1:34
18GERRuben Zepuntke (GER)Sunweb Development1:34
19BELRobbe Ghys (BEL)Lotto - Soudal Espoirs1:34
20BELSenne Leysen (BEL)Lotto - Soudal Espoirs1:34
21BELKenn Simon (BEL)Home Solutions - Anmapa - Soenens1:34
22GERJohn Mandrysch (GER)Leopard Pro Cycling1:34
23NEDStef Krul (NED)Metec - TKH1:34
24BELJasper Philipsen (BEL)BMC Development1:34
25BELJordi Warlop (BEL)Efc - L&r - Vulsteke1:34
26MDACristian Raileanu (MDA)Wilier - Selle Italia1:34
27BELMichiel Stockman (BEL)Tarteletto - Isorex1:34
28BELMartin Palm (BEL)AGO - Aquaservice1:34
29NEDLars Van de Berg (NED)Metec - TKH1:34
30GERLeo Appelt (GER)BMC Development1:34
31CANSean Mackinnon (CAN)AN Post - Chainreaction1:34
32GERLeon Rohde (GER)Sunweb Development1:34
33NZLRegan Gough (NZL)AN Post - Chainreaction1:39
34CANWilliam Elliott (CAN)Raceclean4:38
35BELBoris Vanrenterghem (BEL)4:38
36FRAPierre Barbier (FRA)BMC Development4:41
37BELJens De Meyere (BEL)4:41
38BELPierre Goebeert (BEL)AGO - Aquaservice4:41
39BELRuben Van Der Haeghen (BEL)VL Technics - Experza - Abutriek4:41
40BELGuillaume Delvaux (BEL)T.palm - Pole Continental Wallon4:41
41BELThimo Willems (BEL)Efc - L&r - Vulsteke4:41
42BELYves Coolen (BEL)Home Solutions - Anmapa - Soenens4:41
43BELJohn-Ross Clauw (BEL)VL Technics - Experza - Abutriek4:41
44BELCedric Defreyne (BEL)Efc - L&r - Vulsteke4:41
45BELBrent Masure (BEL)Prorace4:41
46BELMathias Ballet (BEL)VL Technics - Experza - Abutriek4:41
47BELMathijs Paasschens (BEL)Home Solutions - Anmapa - Soenens4:41
48BELCédric Beullens (BEL)Efc - L&r - Vulsteke4:41
49BELJasper Temmerman (BEL)4:41
50BELBrent Van De Kerkhove (BEL)Pauwels Sauzen - Vastgoedservice4:41
51BELAbram Stockman (BEL)Tarteletto - Isorex4:41
52BELMaximilien Picoux (BEL)T.palm - Pole Continental Wallon4:41
53BELBrecht Stas (BEL)Home Solutions - Anmapa - Soenens4:41
54BELSasha Weemaes (BEL)Efc - L&r - Vulsteke4:41
55BELVincent De Sy (BEL)Prorace4:41
56BELMatthias Vandewalle (BEL)Tarteletto - Isorex4:41
57BELAnthony Debuy (BEL)AGO - Aquaservice4:41
58FRAAnthony Vandrepotte (FRA)T.palm - Pole Continental Wallon4:41
59BELThibau Verhofstadt (BEL)VL Technics - Experza - Abutriek4:41
60GBRJosh Teasdale (GBR)Differdange - Lösch4:41
61BELMathias Van Lysebeth (BEL)Home Solutions - Anmapa - Soenens4:41
62NEDDennis Van Der Horst (NED)Metec - TKH4:41
63ESPGabriel Reguero Corral (ESP)Differdange - Lösch4:41
64LUXIvan Centrone (LUX)Differdange - Lösch4:41
65BELAuxence Buntinx (BEL)T.palm - Pole Continental Wallon4:41
66BELLouis Deguide (BEL)Prorace4:41
67BELJens Reynders (BEL)Leopard Pro Cycling4:41
68BELThomas Vanbesien (BEL)Profel - United4:41
69BELAntoine Loy (BEL)AGO - Aquaservice4:41
70GBRTaylor Johnstone (GBR)Baguet - Miba - Indulek - Derito4:41
71BELDries Verstrepen (BEL)Profel - United4:41
72POLSzymon Rekita (POL)Leopard Pro Cycling4:41
73FRAMaxime Gressier (FRA)Sunweb Development4:41
74SUIReto Müller (SUI)BMC Development4:41
75BELTorsten Demeyere (BEL)VL Technics - Experza - Abutriek4:41
76BRAVitor Zucco Schizzi (BRA)Baguet - Miba - Indulek - Derito4:41
77BELCiske Aneca (BEL)Tarteletto - Isorex4:41
78CANWillem Boersma (CAN)Raceclean4:41
79NEDJim Lindenburg (NED)Metec - TKH4:41
80CANEdward Walsh (CAN)Raceclean4:41
81BELLennert Teugels (BEL)Profel - United4:41
82GERJonas Bokeloh (GER)AN Post - Chainreaction4:41
83BELGerben Thijssen (BEL)Lotto - Soudal Espoirs4:41
84BELAlexander Geuens (BEL)Pauwels Sauzen - Vastgoedservice4:41
85NEDJarno Mobach (NED)Sunweb Development4:41
86AUTFelix Gall (AUT)Sunweb Development4:41
87BELBart Pieters (BEL)4:41
88BELMichiel Broes (BEL)Profel - United4:41
89IRLConor Hennebry (IRL)AN Post - Chainreaction4:41
90GBRAdam Lewis (GBR)Profel - United4:41
91BELMassimo Vanderaerden (BEL)AN Post - Chainreaction4:41
92BELMerlijn Decoster (BEL)T.palm - Pole Continental Wallon4:41
93IRLSean McKenna (IRL)AN Post - Chainreaction4:41
94BELJeroen Pattyn (BEL)VL Technics - Experza - Abutriek4:41
95BELGlenn Debruyne (BEL)Home Solutions - Anmapa - Soenens4:41
96BELJordy Bouts (BEL)Prorace4:50
97BELFab Sinoy (BEL)Profel - United4:50
98BELJordi Van Dingenen (BEL)Pauwels Sauzen - Vastgoedservice4:50
99BELFranklin Six (BEL)AGO - Aquaservice4:50
100SUIMario Spengler (SUI)BMC Development4:50
101BELJellen Schiettecatte (BEL)6:02

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden