De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Grand Prix Criquielion - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Grand Prix Criquielion - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

België

Uitslagen 2018

Grand Prix Criquielion 2018

BelgiëBelgië - 13 Mei 2018


Grand Prix Criquielion - 13 Mei 2018


1BELLionel Taminiaux (BEL)AGO - Aquaservice4:26:08
2BELAlfdan De Decker (BEL)Lotto - Soudal Espoirszt
3BELAlexander Maes (BEL)Tarteletto - Isorexzt
4FRAJustin Jules (FRA)WB Aqua Protect - Veranclassiczt
5FRAYolan Sylvestre (FRA)zt
6BELSasha Weemaes (BEL)Efc - L&r - Vulstekezt
7BELBram Vanrentherghem (BEL)Baguet - Miba - Indulek - Deritozt
8BELBoris Vallée (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
9BELRobbe Ghys (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
10BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
11BELShayne Pruvoost (BEL)Home Solutions - Anmapazt
12BELCédric Beullens (BEL)Efc - L&r - Vulstekezt
13FRAAxel Flet (FRA)zt
14BELJelle Mannaerts (BEL)Tarteletto - Isorexzt
15BELChristophe Noppe (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
16BELThimo Willems (BEL)Efc - L&r - Vulstekezt
17BELKenneth Van Rooy (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
18BELBrecht Stas (BEL)Home Solutions - Anmapazt
19BELJulien Van Den Brande (BEL)Efc - L&r - Vulstekezt
20BELAaron Van Poucke (BEL)Lotto - Soudal Espoirszt
21BELArthur Baude (BEL)AGO - Aquaservicezt
22HUNBalázs Rózsa (HUN)Differdange - Löschzt
23ITALeonardo Bonifazio (ITA)zt
24BELAbram Stockman (BEL)Tarteletto - Isorexzt
25BELJordi Van Dingenen (BEL)Home Solutions - Anmapazt
26BELStephen Orbie (BEL)zt
27FRAKévin Avoine (FRA)zt
28BELMichiel Stockman (BEL)Tarteletto - Isorexzt
29BELAlexander Geuens (BEL)Sovac - Natura4everzt
30BELFelix Dopchie (BEL)AGO - Aquaservicezt
31BELPierre Goebeert (BEL)AGO - Aquaservicezt
32USAEric Voigt (USA)Baguet - Miba - Indulek - Deritozt
33GBRDan Gardner (GBR)Baguet - Miba - Indulek - Deritozt
34BELBrent van Moer (BEL)Lotto - Soudal Espoirszt
35BELRicky Rosseel (BEL)zt
36FRAMathieu Caramel (FRA)zt
37GBRRoss Lamb (GBR)T.palm - Pole Continental Wallonzt
38BELJulien Mortier (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassiczt
39BELJérôme Baugnies (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
40BELBrent Van Duren (BEL)zt
41BELNiels De Rooze (BEL)Tarteletto - Isorexzt
42BELKenny Molly (BEL)AGO - Aquaservicezt
43CHNXiaolong Sun (CHN)zt
44BELTomas Petit (BEL)T.palm - Pole Continental Wallonzt
45BELLoran Cassaert (BEL)Lotto - Soudal Espoirszt
46LUXIvan Centrone (LUX)Differdange - Löschzt
47BELDries Van Gestel (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
48BELFranklin Six (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassiczt
49BELKenny De Ketele (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
50BELGlenn De Kee (BEL)Baguet - Miba - Indulek - Deritozt
51AUSSimon Rhys Gillett (AUS)zt
52BELLouis Deguide (BEL)Sovac - Natura4everzt
53BELMaxime De Poorter (BEL)Efc - L&r - Vulstekezt
54BELMerlijn Decoster (BEL)T.palm - Pole Continental Wallonzt
55BELLaurent Evrard (BEL)Sovac - Natura4everzt
56BELRobin Steenuit (BEL)Sovac - Natura4everzt
57FRAMaxime Le Lavandier (FRA)zt
58FRAFlorian Deriaux (FRA)Sovac - Natura4everzt
59SUILukas Spengler (SUI)WB Aqua Protect - Veranclassiczt
60BELStan Dewulf (BEL)Lotto - Soudal Espoirszt
61BELBrent Van De Kerkhove (BEL)Home Solutions - Anmapazt
62ALBYlber Sefa (ALB)Tarteletto - Isorexzt
63BELYves Coolen (BEL)Home Solutions - Anmapazt
64BELSébastien Delfosse (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassiczt
65BELTimmy Diependaele (BEL)zt
66LUXTom Thill (LUX)Differdange - Löschzt
67BELJelle Schuermans (BEL)Pauwels Sauzen - Vastgoedservicezt
68BELBrecht Dhaene (BEL)zt
69BELDimitri Peyskens (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassiczt
70FRAFlorent Castellarnau (FRA)zt
71ESPAdriá Moreno Sala (ESP)zt
72BELGaëtan Bille (BEL)Sovac - Natura4everzt
73BELThomas Sprengers (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
74BELYorick Slagmulders (BEL)T.palm - Pole Continental Wallonzt
75BELRuben Apers (BEL)Lotto - Soudal Espoirszt
76BELMathijs Paasschens (BEL)Home Solutions - Anmapazt
77BELKevin Van Melsen (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
78BELKjell Van Driessche (BEL)Efc - L&r - Vulstekezt
79AUSCallum Scotson (AUS)Mitchelton - Bikeexchange0:15
80GBRMark McNally (GBR)Wanty - Groupe Gobert0:27
81BELKenny Goossens (BEL)0:38
82BELMathias Van Gompel (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise2:05
83BELYoni Lagneaux (BEL)Baguet - Miba - Indulek - Derito2:21
84BELGillian Van Rymenant (BEL)2:21
85NZLFrank Sutton (NZL)2:21
86FRAFlorent Fache (FRA)2:21
87GBRAdam Lewis (GBR)T.palm - Pole Continental Wallon2:21
88CHNZhi Hui Jiang (CHN)Mitchelton - Bikeexchange2:21
89BELGuillaume Seye (BEL)Efc - L&r - Vulsteke2:21
90BELJari Heyse (BEL)2:21
91NEDNils Eekhoff (NED)Sunweb Development2:35
92GERFlorian Stork (GER)Sunweb Development2:35
93GERMax Kanter (GER)Sunweb Development5:51

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden