De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Belgrade Banjaluka - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Belgrade Banjaluka - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Bosnië en Herzegovina

Uitslagen 2018

Belgrade Banjaluka 2018

Bosnië en HerzegovinaBosnië en Herzegovina - 28 April 2018 - 29 April 2018


Algemeen klassement - 29 April 2018


1SLOGasper Katrasnik (SLO)Adria Mobil7:30:02
2RUSRoman Maikin (RUS)Gazprom - Rusvelo0:14
3ARGGerman Nicolas Tivani Perez (ARG)Trevigiani Phonix - Hemus 18960:14
4POLEryk Laton (POL)Hurom0:16
5SLORok Korosec (SLO)Mybike Stevens0:16
6RUSIvan Balykin (RUS)Torku Seker Spor0:20
7GERLucas Carstensen (GER)Bike Aid0:20
8ITAAngelo Raffaele (ITA)d'Amico - Utensilnord0:20
9ITAAlessandro Marinozzi (ITA)Sangemini - Mg.kvis - Vega0:20
10ITAMatteo Draperi (ITA)0:20
11TURBatuhan Özgür (TUR)Torku Seker Spor0:20
12SLOGorazd Per (SLO)Adria Mobil0:20
13ITAAttilio Viviani (ITA)Sangemini - Mg.kvis - Vega0:20
14AUTDominik Hrinkow (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang0:20
15AZESamir Jabrayilov (AZE)Synergy Baku Cycling Project0:20
16CZETomás Bárta (CZE)Pardus - Tufo Prostejov0:20
17ITANicolas Samparisi (ITA)d'Amico - Utensilnord0:20
18AUTAndreas Hofer (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang0:20
19ITALuca Colnaghi (ITA)Sangemini - Mg.kvis - Vega0:20
20ITAPaolo Totò (ITA)Sangemini - Mg.kvis - Vega0:20
21MDACristian Raileanu (MDA)Torku Seker Spor0:20
22SLOTilen Finkst (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum0:20
23CROJosip Rumac (CRO)Synergy Baku Cycling Project0:20
24SLOMatej Drinovec (SLO)0:20
25SVKMarek Canecky (SVK)Dukla Banska Bystrica0:20
26GERTimon Loderer (GER)Hrinkow Advarics Cycleang0:20
27UKRVitaliy Buts (UKR)0:20
28RUSIgor Boev (RUS)Gazprom - Rusvelo0:20
29ITAAlberto Marengo (ITA)Kobanya0:20
30GERTino Thömel (GER)Bike Aid0:20
31AUSTimothy Guy (AUS)0:20
32HUNPéter Simon (HUN)Pannon0:20
33ITAAntonio Di Sante (ITA)0:20
34HUNPéter Kusztor (HUN)Mybike Stevens0:20
35SVKMartin Mahdar (SVK)Dukla Banska Bystrica0:20
36CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobil0:20
37CROMateo Frankovic (CRO)Meridiana - Kamen0:20
38UKRAndriy Vasylyuk (UKR)0:20
39CROEmanuel Kiserlovski (CRO)Meridiana - Kamen0:20
40SLOAndi Bajc (SLO)Mybike Stevens0:20
41CZEKarel Hník (CZE)Pardus - Tufo Prostejov0:20
42SLOJon Bozic (SLO)Adria Mobil0:20
43TURNazim Bakirci (TUR)Torku Seker Spor0:20
44SLOZiga Horvat (SLO)Adria Mobil0:20
45BLRYauheni Karaliok (BLR)0:20
46UKROleksandr Prevar (UKR)0:32
47UKRMykyta Zubenko (UKR)Pardus - Tufo Prostejov0:32
48BELOtto Vergaerde (BEL)0:32
49SLOMatic Groselj (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum0:32
50AZEKirill Pozdnyakov (AZE)Synergy Baku Cycling Project0:32
51BLRKanstantsin Klimiankou (BLR)Minsk Cycling Club0:32
52POLJakub Kaczmarek (POL)Hurom0:47
53SRBNebojsa Jovanovic (SRB)Java Partizan Pro Cycling0:53
54SRBAleksandar Roman (SRB)Java Partizan Pro Cycling0:55
55HUNBotond Hollo (HUN)Pannon0:55
56AUTMarkus Kopfauf (AUT)WSA - Pushbikers0:55
57SRBStevan Klisuric (SRB)Java Partizan Pro Cycling0:55
58HUNGergely Orosz (HUN)Pannon0:55
59SRBAndrej Galovic (SRB)Java Partizan Pro Cycling0:55
60GERNikodemus Holler (GER)Bike Aid0:55
61SLOLuka Pajek (SLO)0:55
62RUSAlexander Porsev (RUS)Gazprom - Rusvelo0:55
63SLOAljaz Prah (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum0:55
64SRBStefan Stefanovic (SRB)0:55
65CROBojan Gunjevic (CRO)0:55
66SLOMarko Pavlic (SLO)Meblo Jogi Kult Solkan0:55
67ITAEmanuele Onesti (ITA)d'Amico - Utensilnord0:55
68ITAFrancesco Bettini (ITA)d'Amico - Utensilnord0:59
69POLKamil Zielinski (POL)0:59
70POLEmanuel Piaskowy (POL)Hurom0:59
71ITANicola Gaffurini (ITA)Sangemini - Mg.kvis - Vega1:16
72AUTJodok Salzmann (AUT)WSA - Pushbikers1:16
73SRBMarko Danilovic (SRB)1:28
74GERDaniel Bichlmann (GER)Bike Aid1:39
75CROBruno Maltar (CRO)1:41
76ITAAndrea Garosio (ITA)1:51
77UKROleksandr Polivoda (UKR)Synergy Baku Cycling Project1:51
78SVKMartin Haring (SVK)Dukla Banska Bystrica1:51
79ITAEttore Carlini (ITA)d'Amico - Utensilnord1:51
80HUNFerenc Szöllösi (HUN)Pannon1:53
81AUTMaximilian Kuen (AUT)Mybike Stevens2:08
82BLRAnton Ivashkin (BLR)Minsk Cycling Club2:08
83MDANicolae Tanovitchii (MDA)Novak2:11
84SLOAljaz Jarc (SLO)Adria Mobil2:21
85SRBMarko Stankovic (SRB)2:31
86RUSSergey Lagutin (RUS)Gazprom - Rusvelo2:37
87RUSNikolay Trusov (RUS)Gazprom - Rusvelo2:46
88POLWojciech Pszczolarski (POL)Pardus - Tufo Prostejov2:49
89AUTAndreas Graf (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang2:49
90SLOZiga Groselj (SLO)Adria Mobil2:56
91POLAndrzej Bartkiewicz (POL)Hurom3:12
92AUTGerd Fidler (AUT)Mybike Stevens3:17
93SLOJan Ostervuh (SLO)Meblo Jogi Kult Solkan3:19
94SLOBlaz Debevec (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum3:21
95AUTStefan Mastaller (AUT)Mybike Stevens3:44
96JAPTorataro Nishi (JAP)Ljubljana - Gusto Xuarum3:44
97SLORobert Jenko (SLO)Meblo Jogi Kult Solkan3:52
98BULMihail Mihailov (BUL)4:15
99RUSEvgeny Shalunov (RUS)Gazprom - Rusvelo4:24
100BLRSiarhei Papok (BLR)Minsk Cycling Club4:24
101AUSBen Hill (AUS)Ljubljana - Gusto Xuarum4:27
102GERHelmut Trettwer (GER)WSA - Pushbikers4:31
103BULStanimir Cholakov (BUL)Trevigiani Phonix - Hemus 18964:47
104TURMuhammet Atalay (TUR)Torku Seker Spor4:47
105RUSArtem Nych (RUS)Gazprom - Rusvelo4:47
106SRBNemanja Stojanovic (SRB)4:56
107UKRMykhaylo Kononenko (UKR)5:05
108SLOPrimoz Obal (SLO)Meblo Jogi Kult Solkan5:09
109AZEElgun Alizada (AZE)Synergy Baku Cycling Project5:09
110CZELudek Lichnovský (CZE)Pardus - Tufo Prostejov5:10
111BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Club5:23
112SRBJovan Rajkovic (SRB)5:25
113ITAMatteo Pascazi (ITA)Kobanya5:26
114UKRAndriy Bratashchuk (UKR)5:27
115NEDAdne Van Engelen (NED)Bike Aid5:30
116HUNJános Pelikán (HUN)Mybike Stevens5:41
117AUTMarkus Freiberger (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang5:58
118AZEElchin Asadov (AZE)Synergy Baku Cycling Project5:58
119SRBOgnjen Ilic (SRB)6:11
120BULYoan Kolev (BUL)Trevigiani Phonix - Hemus 18966:14
121HUNBendegúz Bence Bernárd (HUN)Kobanya6:26
122SRBDusan Veselinovic (SRB)Java Partizan Pro Cycling6:28
123TURHalil Ibrahim Dilek (TUR)Torku Seker Spor6:33
124SVKJan Andrej Cully (SVK)Dukla Banska Bystrica6:44
125CROBruno Radotic (CRO)6:45
126TURFeritcan Samli (TUR)Torku Seker Spor7:01
127HUNBence Loki (HUN)Kobanya8:26
128AZEEnver Asanov (AZE)Synergy Baku Cycling Project9:37
129GRECharalampos Kastrantas (GRE)11:02
130CRODavid Jabuka (CRO)Meridiana - Kamen11:02

Etappe 1 - Belgrade - Bijeljina - 130 km - 28 April 2018Sprint


1SLOGasper Katrasnik (SLO)Adria Mobil3:34:16
2RUSRoman Maikin (RUS)Gazprom - Rusvelozt
3SLORok Korosec (SLO)Mybike Stevenszt
4GERLucas Carstensen (GER)Bike Aidzt
5POLEryk Laton (POL)Huromzt
6TURBatuhan Özgür (TUR)Torku Seker Sporzt
7ITAPaolo Totò (ITA)Sangemini - Mg.kvis - Vegazt
8RUSIvan Balykin (RUS)Torku Seker Sporzt
9SLOGorazd Per (SLO)Adria Mobilzt
10CROJosip Rumac (CRO)Synergy Baku Cycling Projectzt
11ITAAngelo Raffaele (ITA)d'Amico - Utensilnordzt
12ITAAlessandro Marinozzi (ITA)Sangemini - Mg.kvis - Vegazt
13AUTDominik Hrinkow (AUT)Hrinkow Advarics Cycleangzt
14ITAAlberto Marengo (ITA)Kobanyazt
15GERTimon Loderer (GER)Hrinkow Advarics Cycleangzt
16SLOMatej Drinovec (SLO)zt
17ITAMatteo Draperi (ITA)zt
18CZETomás Bárta (CZE)Pardus - Tufo Prostejovzt
19SVKPatrik Tybor (SVK)Dukla Banska Bystricazt
20UKRVitaliy Buts (UKR)zt
21CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobilzt
22MDACristian Raileanu (MDA)Torku Seker Sporzt
23AZESamir Jabrayilov (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
24ARGGerman Nicolas Tivani Perez (ARG)Trevigiani Phonix - Hemus 1896zt
25RUSIgor Boev (RUS)Gazprom - Rusvelozt
26ITANicolas Samparisi (ITA)d'Amico - Utensilnordzt
27ITAAttilio Viviani (ITA)Sangemini - Mg.kvis - Vegazt
28SVKMarek Canecky (SVK)Dukla Banska Bystricazt
29SLOTilen Finkst (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarumzt
30POLJakub Kaczmarek (POL)Huromzt
31HUNKrisztian Lovassy (HUN)Kobanyazt
32HUNPéter Simon (HUN)Pannonzt
33UKRAndriy Vasylyuk (UKR)zt
34CROMateo Frankovic (CRO)Meridiana - Kamenzt
35ITANicola Gaffurini (ITA)Sangemini - Mg.kvis - Vegazt
36AUTAndreas Hofer (AUT)Hrinkow Advarics Cycleangzt
37ITALuca Colnaghi (ITA)Sangemini - Mg.kvis - Vegazt
38HUNPéter Kusztor (HUN)Mybike Stevenszt
39SLOAndi Bajc (SLO)Mybike Stevenszt
40SRBNebojsa Jovanovic (SRB)Java Partizan Pro Cyclingzt
41AUSTimothy Guy (AUS)zt
42CZEKarel Hník (CZE)Pardus - Tufo Prostejovzt
43ITAAntonio Di Sante (ITA)zt
44GERNikodemus Holler (GER)Bike Aidzt
45AUTJodok Salzmann (AUT)WSA - Pushbikerszt
46CROEmanuel Kiserlovski (CRO)Meridiana - Kamenzt
47SVKMartin Mahdar (SVK)Dukla Banska Bystricazt
48TURNazim Bakirci (TUR)Torku Seker Sporzt
49GERTino Thömel (GER)Bike Aidzt
50SLOZiga Horvat (SLO)Adria Mobilzt
51SLOJon Bozic (SLO)Adria Mobilzt
52SRBMarko Stankovic (SRB)zt
53POLKamil Zielinski (POL)0:12
54SLOZiga Groselj (SLO)Adria Mobil0:12
55ITAFrancesco Bettini (ITA)d'Amico - Utensilnord0:12
56RUSEvgeny Shalunov (RUS)Gazprom - Rusvelo0:12
57UKRMykhaylo Kononenko (UKR)0:12
58AZEKirill Pozdnyakov (AZE)Synergy Baku Cycling Project0:12
59SLOMatic Groselj (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum0:12
60POLEmanuel Piaskowy (POL)Hurom0:12
61BLRKanstantsin Klimiankou (BLR)Minsk Cycling Club0:12
62UKROleksandr Prevar (UKR)0:12
63BELOtto Vergaerde (BEL)0:12
64BLRSiarhei Papok (BLR)Minsk Cycling Club0:12
65UKRMykyta Zubenko (UKR)Pardus - Tufo Prostejov0:12
66SRBMarko Danilovic (SRB)0:12
67SLORobert Jenko (SLO)Meblo Jogi Kult Solkan0:28
68SRBNemanja Stojanovic (SRB)0:32
69SRBAndrej Galovic (SRB)Java Partizan Pro Cycling0:35
70SRBAleksandar Roman (SRB)Java Partizan Pro Cycling0:35
71BULMihail Mihailov (BUL)0:35
72SLOPrimoz Obal (SLO)Meblo Jogi Kult Solkan0:35
73AZEElgun Alizada (AZE)Synergy Baku Cycling Project0:35
74BULYoan Kolev (BUL)Trevigiani Phonix - Hemus 18960:35
75SRBStevan Klisuric (SRB)Java Partizan Pro Cycling0:35
76AUTStefan Kolb (AUT)WSA - Pushbikers0:35
77ITAAndrea Garosio (ITA)0:35
78GERDaniel Bichlmann (GER)Bike Aid0:35
79NORBjørnar Vevatne Øverland (NOR)Kobanya0:35
80HUNAndras Szatmary (HUN)Pannon0:35
81HUNBotond Hollo (HUN)Pannon0:35
82BULStanimir Cholakov (BUL)Trevigiani Phonix - Hemus 18960:35
83AUTMarkus Freiberger (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang0:35
84CROBojan Gunjevic (CRO)0:35
85RUSNikolay Trusov (RUS)Gazprom - Rusvelo0:35
86SLOMarko Pavlic (SLO)Meblo Jogi Kult Solkan0:35
87SRBJovan Rajkovic (SRB)0:35
88SRBStefan Stefanovic (SRB)0:35
89UKROleksandr Polivoda (UKR)Synergy Baku Cycling Project0:35
90AZEElchin Asadov (AZE)Synergy Baku Cycling Project0:35
91SLOLuka Pajek (SLO)0:35
92TURMuhammet Atalay (TUR)Torku Seker Spor0:35
93SLOAljaz Prah (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum0:35
94HUNAndrás Kriván (HUN)Pannon0:35
95SVKMartin Haring (SVK)Dukla Banska Bystrica0:35
96RUSArtem Nych (RUS)Gazprom - Rusvelo0:35
97CRODeni Banicek (CRO)0:35
98AUTMarkus Kopfauf (AUT)WSA - Pushbikers0:35
99HUNGergely Orosz (HUN)Pannon0:35
100ITAEttore Carlini (ITA)d'Amico - Utensilnord0:35
101ITAEmanuele Onesti (ITA)d'Amico - Utensilnord0:35
102RUSAlexander Porsev (RUS)Gazprom - Rusvelo0:35
103SLOJan Ostervuh (SLO)Meblo Jogi Kult Solkan0:35
104UKRAndriy Bratashchuk (UKR)0:53
105MDANicolae Tanovitchii (MDA)Novak0:55
106CZEDaniel Babor (CZE)Pardus - Tufo Prostejov1:02
107SRBOgnjen Ilic (SRB)1:21
108SVKJan Andrej Cully (SVK)Dukla Banska Bystrica1:21
109RUSSergey Lagutin (RUS)Gazprom - Rusvelo1:21
110CROBruno Maltar (CRO)1:21
111AUTAndreas Graf (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang1:33
112GERSébastian Baldauf (GER)WSA - Pushbikers1:33
113GERHelmut Trettwer (GER)WSA - Pushbikers1:33
114AUTStefan Mastaller (AUT)Mybike Stevens1:33
115HUNBendegúz Bence Bernárd (HUN)Kobanya1:33
116POLWojciech Pszczolarski (POL)Pardus - Tufo Prostejov1:33
117CROBruno Radotic (CRO)1:33
118TURHalil Ibrahim Dilek (TUR)Torku Seker Spor1:33
119HUNFerenc Szöllösi (HUN)Pannon1:33
120POLAndrzej Bartkiewicz (POL)Hurom1:33
121JAPTorataro Nishi (JAP)Ljubljana - Gusto Xuarum1:33
122ROULorant Balazsi (ROU)Novak1:43
123AUTMaximilian Kuen (AUT)Mybike Stevens1:48
124BLRAnton Ivashkin (BLR)Minsk Cycling Club1:48
125TURFeritcan Samli (TUR)Torku Seker Spor2:01
126HUNJános Pelikán (HUN)Mybike Stevens2:01
127AUTGerd Fidler (AUT)Mybike Stevens2:01
128SLOAljaz Jarc (SLO)Adria Mobil2:01
129BLRAnton Muzychkin (BLR)Minsk Cycling Clubzt
130HUNBence Loki (HUN)Kobanya2:36
131AUTDaniel Auer (AUT)WSA - Pushbikerszt
132SLOBlaz Debevec (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum3:01
133CROJanko Benger (CRO)3:01
134ROUCarol Eduard Novak (ROU)Novak3:36
135AUSBen Hill (AUS)Ljubljana - Gusto Xuarum4:07
136NEDAdne Van Engelen (NED)Bike Aid4:14
137AZEEnver Asanov (AZE)Synergy Baku Cycling Project4:14
138BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Clubzt
139CROIvan Ruzman (CRO)4:35
140CZELudek Lichnovský (CZE)Pardus - Tufo Prostejov4:50
141SVKAdrián Foltan (SVK)Dukla Banska Bystrica4:53
142BLRYauheni Karaliok (BLR)zt
143ITAMatteo Pascazi (ITA)Kobanya5:06
144SRBDusan Veselinovic (SRB)Java Partizan Pro Cycling6:08
145GRECharalampos Kastrantas (GRE)10:42
146GERTimo Schäfer (GER)Bike Aid
147SVKJakub Varhanovsky (SVK)Dukla Banska Bystrica
148CROIvan Sotola (CRO)
149CRODavid Jabuka (CRO)Meridiana - Kamen
150HUNMárk Zathureczky (HUN)Pannon
151CZEMarek Dolnicek (CZE)Pardus - Tufo Prostejov
152ROUPeter Laszlo (ROU)Novak
153BULKonstantin Nikolov (BUL)Trevigiani Phonix - Hemus 1896
154BULAleks Bechkov (BUL)Trevigiani Phonix - Hemus 1896
155AUTDaniel Eichinger (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang
156AUTNils Friedl (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang
157CROMateo Bencic (CRO)
158SLOJernej Furlan (SLO)Meblo Jogi Kult Solkan
159SRBPavle Kalaba (SRB)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Teslic - Banjaluka - 190 km - 29 April 2018Sprint


1SLOGasper Katrasnik (SLO)Adria Mobil3:56:06
2ARGGerman Nicolas Tivani Perez (ARG)Trevigiani Phonix - Hemus 1896zt
3POLEryk Laton (POL)Huromzt
4RUSIvan Balykin (RUS)Torku Seker Sporzt
5SLORok Korosec (SLO)Mybike Stevenszt
6ITAAttilio Viviani (ITA)Sangemini - Mg.kvis - Vegazt
7GRECharalampos Kastrantas (GRE)zt
8AUTAndreas Hofer (AUT)Hrinkow Advarics Cycleangzt
9ITAAngelo Raffaele (ITA)d'Amico - Utensilnordzt
10ITALuca Colnaghi (ITA)Sangemini - Mg.kvis - Vegazt
11ITAMatteo Draperi (ITA)zt
12ITAAlessandro Marinozzi (ITA)Sangemini - Mg.kvis - Vegazt
13RUSRoman Maikin (RUS)Gazprom - Rusvelozt
14GERLucas Carstensen (GER)Bike Aidzt
15ITANicolas Samparisi (ITA)d'Amico - Utensilnordzt
16AUTMarkus Kopfauf (AUT)WSA - Pushbikerszt
17AZESamir Jabrayilov (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
18UKROleksandr Prevar (UKR)zt
19HUNGergely Orosz (HUN)Pannonzt
20AUTDominik Hrinkow (AUT)Hrinkow Advarics Cycleangzt
21ITAMatteo Pascazi (ITA)Kobanyazt
22CZETomás Bárta (CZE)Pardus - Tufo Prostejovzt
23SLOGorazd Per (SLO)Adria Mobilzt
24TURBatuhan Özgür (TUR)Torku Seker Sporzt
25RUSAlexander Porsev (RUS)Gazprom - Rusvelozt
26GERTino Thömel (GER)Bike Aidzt
27MDACristian Raileanu (MDA)Torku Seker Sporzt
28UKRMykyta Zubenko (UKR)Pardus - Tufo Prostejovzt
29SLOTilen Finkst (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarumzt
30HUNBotond Hollo (HUN)Pannonzt
31SRBAleksandar Roman (SRB)Java Partizan Pro Cyclingzt
32SLOBlaz Debevec (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarumzt
33CROBruno Maltar (CRO)zt
34AUSTimothy Guy (AUS)zt
35SRBDusan Veselinovic (SRB)Java Partizan Pro Cyclingzt
36SLOLuka Pajek (SLO)zt
37ITAAntonio Di Sante (ITA)zt
38SVKMarek Canecky (SVK)Dukla Banska Bystricazt
39SLOAljaz Prah (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarumzt
40ITAPaolo Totò (ITA)Sangemini - Mg.kvis - Vegazt
41SVKMartin Mahdar (SVK)Dukla Banska Bystricazt
42SRBStevan Klisuric (SRB)Java Partizan Pro Cyclingzt
43BLRYauheni Karaliok (BLR)zt
44RUSIgor Boev (RUS)Gazprom - Rusvelozt
45HUNPéter Simon (HUN)Pannonzt
46SLOMatej Drinovec (SLO)zt
47SRBStefan Stefanovic (SRB)zt
48UKRVitaliy Buts (UKR)zt
49AUSBen Hill (AUS)Ljubljana - Gusto Xuarumzt
50HUNPéter Kusztor (HUN)Mybike Stevenszt
51GERTimon Loderer (GER)Hrinkow Advarics Cycleangzt
52CROJosip Rumac (CRO)Synergy Baku Cycling Projectzt
53HUNFerenc Szöllösi (HUN)Pannonzt
54BELOtto Vergaerde (BEL)zt
55CZELudek Lichnovský (CZE)Pardus - Tufo Prostejovzt
56ITAAlberto Marengo (ITA)Kobanyazt
57SRBAndrej Galovic (SRB)Java Partizan Pro Cyclingzt
58CROEmanuel Kiserlovski (CRO)Meridiana - Kamenzt
59CROBojan Gunjevic (CRO)zt
60CRODavid Jabuka (CRO)Meridiana - Kamenzt
61AUTMaximilian Kuen (AUT)Mybike Stevenszt
62SLOMarko Pavlic (SLO)Meblo Jogi Kult Solkanzt
63CROMateo Frankovic (CRO)Meridiana - Kamenzt
64SLOJon Bozic (SLO)Adria Mobilzt
65SLOMatic Groselj (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarumzt
66BLRAnton Ivashkin (BLR)Minsk Cycling Clubzt
67AZEKirill Pozdnyakov (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
68UKRAndriy Vasylyuk (UKR)zt
69CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobilzt
70CZEKarel Hník (CZE)Pardus - Tufo Prostejovzt
71SLOAndi Bajc (SLO)Mybike Stevenszt
72BLRKanstantsin Klimiankou (BLR)Minsk Cycling Clubzt
73ITAEmanuele Onesti (ITA)d'Amico - Utensilnordzt
74SLOZiga Horvat (SLO)Adria Mobilzt
75TURNazim Bakirci (TUR)Torku Seker Sporzt
76SLOAljaz Jarc (SLO)Adria Mobilzt
77ITAFrancesco Bettini (ITA)d'Amico - Utensilnord0:27
78POLEmanuel Piaskowy (POL)Hurom0:27
79POLJakub Kaczmarek (POL)Hurom0:27
80POLKamil Zielinski (POL)0:27
81SRBNebojsa Jovanovic (SRB)Java Partizan Pro Cycling0:33
82GERNikodemus Holler (GER)Bike Aid0:35
83GERDaniel Bichlmann (GER)Bike Aid0:44
84POLWojciech Pszczolarski (POL)Pardus - Tufo Prostejov0:56
85ITAAndrea Garosio (ITA)0:56
86NEDAdne Van Engelen (NED)Bike Aid0:56
87AUTGerd Fidler (AUT)Mybike Stevens0:56
88AUTJodok Salzmann (AUT)WSA - Pushbikers0:56
89RUSSergey Lagutin (RUS)Gazprom - Rusvelo0:56
90ITANicola Gaffurini (ITA)Sangemini - Mg.kvis - Vega0:56
91SVKMartin Haring (SVK)Dukla Banska Bystrica0:56
92MDANicolae Tanovitchii (MDA)Novak0:56
93ITAEttore Carlini (ITA)d'Amico - Utensilnord0:56
94UKROleksandr Polivoda (UKR)Synergy Baku Cycling Project0:56
95SRBMarko Danilovic (SRB)0:56
96AUTAndreas Graf (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang0:56
97POLAndrzej Bartkiewicz (POL)Hurom1:19
98JAPTorataro Nishi (JAP)Ljubljana - Gusto Xuarum1:51
99RUSNikolay Trusov (RUS)Gazprom - Rusvelo1:51
100AUTStefan Mastaller (AUT)Mybike Stevens1:51
101SRBMarko Stankovic (SRB)2:11
102SLOZiga Groselj (SLO)Adria Mobil2:24
103SLOJan Ostervuh (SLO)Meblo Jogi Kult Solkan2:24
104GERHelmut Trettwer (GER)WSA - Pushbikers2:38
105BULMihail Mihailov (BUL)3:20
106HUNJános Pelikán (HUN)Mybike Stevens3:20
107SLORobert Jenko (SLO)Meblo Jogi Kult Solkan3:20
108RUSEvgeny Shalunov (RUS)Gazprom - Rusvelo3:52
109RUSArtem Nych (RUS)Gazprom - Rusvelo3:52
110BLRSiarhei Papok (BLR)Minsk Cycling Club3:52
111TURMuhammet Atalay (TUR)Torku Seker Spor3:52
112BULStanimir Cholakov (BUL)Trevigiani Phonix - Hemus 18963:52
113SRBNemanja Stojanovic (SRB)4:04
114UKRAndriy Bratashchuk (UKR)4:14
115AZEElgun Alizada (AZE)Synergy Baku Cycling Project4:14
116SLOPrimoz Obal (SLO)Meblo Jogi Kult Solkan4:14
117SRBJovan Rajkovic (SRB)4:30
118SRBOgnjen Ilic (SRB)4:30
119HUNBendegúz Bence Bernárd (HUN)Kobanya4:33
120UKRMykhaylo Kononenko (UKR)4:33
121TURFeritcan Samli (TUR)Torku Seker Spor4:40
122TURHalil Ibrahim Dilek (TUR)Torku Seker Spor4:40
123CROBruno Radotic (CRO)4:52
124AZEElchin Asadov (AZE)Synergy Baku Cycling Project5:03
125AUTMarkus Freiberger (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang5:03
126SVKJan Andrej Cully (SVK)Dukla Banska Bystrica5:03
127BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Club5:03
128AZEEnver Asanov (AZE)Synergy Baku Cycling Project5:03
129BULYoan Kolev (BUL)Trevigiani Phonix - Hemus 18965:19
130HUNBence Loki (HUN)Kobanya5:30
131SVKPatrik Tybor (SVK)Dukla Banska Bystrica
132SVKAdrián Foltan (SVK)Dukla Banska Bystrica
133HUNKrisztian Lovassy (HUN)Kobanya
134NORBjørnar Vevatne Øverland (NOR)Kobanya
135CRODeni Banicek (CRO)
136BLRAnton Muzychkin (BLR)Minsk Cycling Club
137HUNAndras Szatmary (HUN)Pannon
138HUNAndrás Kriván (HUN)Pannon
139CZEDaniel Babor (CZE)Pardus - Tufo Prostejov
140ROUCarol Eduard Novak (ROU)Novak
141ROULorant Balazsi (ROU)Novak
142GERSébastian Baldauf (GER)WSA - Pushbikers
143AUTStefan Kolb (AUT)WSA - Pushbikers
144CROIvan Ruzman (CRO)
145CROJanko Benger (CRO)
146AUTDaniel Auer (AUT)WSA - Pushbikers

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden