De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Belgrade Banjaluka - 2022 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Belgrade Banjaluka - 2022 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Bosnië en Herzegovina

Uitslagen 2022

Belgrade Banjaluka 2022

Bosnië en HerzegovinaBosnië en Herzegovina - 13 April 2022 - 17 April 2022


Algemeen klassement - 17 April 2022


1POLJakub Kaczmarek (POL)Hre Mazowsze Serce Polski12:07:25
2BELGianni Marchand (BEL)Tarteletto - Isorex0:18
3BELLennert Teugels (BEL)Tarteletto - Isorex1:26
4GERJonas Rapp (GER)Hrinkow Advarics Cycleang1:54
5AUTRainer Kepplinger (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang2:00
6BELAndreas Goeman (BEL)Tarteletto - Isorex2:01
7SLOTilen Finkst (SLO)Adria Mobil2:11
8SLOZiga Horvat (SLO)Adria Mobilzt
9ITAFrancesco Di Felice (ITA)Gallina Ecotek Lucchini Colosio2:14
10POLMarceli Boguslawski (POL)Hre Mazowsze Serce Polski2:15
11POLPiotr Pekala (POL)Santic - Wibatech2:17
12BELJacob Relaes (BEL)Tarteletto - Isorex2:22
13POLPatryk Stosz (POL)Voster - Ats2:28
14CROViktor Potocki (CRO)Ljubljana Gusto Santic2:40
15SLODavid Per (SLO)Adria Mobil2:44
16AUTDaniel Auer (AUT)WSA KTM Graz P/b Leomo3:13
17GERPatrick Reißig (GER)Maloja - Pushbikers3:27
18POLMarcin Budzinski (POL)Hre Mazowsze Serce Polski3:31
19ITAWalter Calzoni (ITA)Gallina Ecotek Lucchini Colosio3:43
20SVKLukás Kubis (SVK)Dukla Banská Bystrica3:47
21KAZAlexandr Semenov (KAZ)Vino Sko Team3:49
22GERTimon Loderer (GER)Hrinkow Advarics Cycleang3:50
23SUIManuel Bösch (SUI)Hrinkow Advarics Cycleangzt
24SLOMatic Zumer (SLO)3:51
25ITAThomas Pesenti (ITA)Beltrami Tsa - Tre Colli3:52
26BIHVedad Karic (BIH)3:53
27CROAntonio Barac (CRO)Meridiana - Kamenzt
28ITADavide Bauce (ITA)Gallina Ecotek Lucchini Colosio4:01
29SLOMatej Drinovec (SLO)Cycling Team Kranj4:02
30BELJeroen Eyskens (BEL)Tarteletto - Isorex4:03
31KAZBauyrzhan Zhaparuly (KAZ)Vino Sko Team4:06
32SLOVid Jeromel (SLO)Cycling Team Kranj4:10
33KAZIlkhan Dostiyev (KAZ)Vino Sko Team4:19
34SLOKristijan Hocevar (SLO)Adria Mobil4:26
35SLOAljaz Jarc (SLO)Adria Mobil4:33
36AUTMichael Konczer (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang4:47
37BIHSergej Maksimovic (BIH)4:51
38SRBOgnjen Ilic (SRB)4:52
39POLAlan Banaszek (POL)Hre Mazowsze Serce Polski4:57
40NZLMatias Fitzwater (NZL)Eurocyclingtrips Pro Cycling5:15
41ITAMatteo Freddi (ITA)Beltrami Tsa - Tre Colli5:35
42POLPawel Szostka (POL)Santic - Wibatech5:40
43SVKPavol Rovder (SVK)Dukla Banská Bystrica5:44
44ITALuca Cibrario (ITA)Beltrami Tsa - Tre Colli6:22
45SLOMihael Stajnar (SLO)6:29
46AUTPhilipp Hofbauer (AUT)WSA KTM Graz P/b Leomo6:45
47POLBartlomiej Proc (POL)Santic - Wibatech7:08
48SLOGregor Matija Cerne (SLO)Meridiana - Kamen7:45
49ITAAndrea Biancalani (ITA)Beltrami Tsa - Tre Colli8:37
50AUTJakob Reiter (AUT)Union - Raiffeisen - Tirol8:45
51POLBartosz Rudyk (POL)Santic - Wibatech8:58
52USAJustin McQuerry (USA)Novo Nordisk Development8:59
53SVKAdam Foltan (SVK)Dukla Banská Bystricazt
54SVKPatrik Tybor (SVK)Dukla Banská Bystrica9:26
55SLOJaka Primozic (SLO)Hrinkow Advarics Cycleang9:56
56SLOMarko Pavlic (SLO)9:57
57AUTLeo Kerschbaumer (AUT)WSA KTM Graz P/b Leomo9:58
58FRADoriand Percrule (FRA)Novo Nordisk Development10:07
59SRBStevan Klisuric (SRB)Meridiana - Kamenzt
60SRBDusan Kalaba (SRB)10:10
61POLMateusz Kostanski (POL)Voster - Ats10:13
62SRBLuka Turkulov (SRB)Cycling Team Kranj10:16
63SLOJernej Hribar (SLO)Ljubljana Gusto Santic10:19
64SVKMartin Haring (SVK)Dukla Banská Bystrica10:20
65NZLFelix James Meo (NZL)10:51
66AUTJonas Hosp (AUT)Union - Raiffeisen - Tirol10:52
67HUNViktor Filutás (HUN)Adria Mobilzt
68POLNorbert Banaszek (POL)Hre Mazowsze Serce Polski10:53
69SLOFabijan Kralj (SLO)Ljubljana Gusto Santiczt
70ITARiccardo Perani (ITA)Gallina Ecotek Lucchini Colosio11:04
71ITAPietro Aimonetto (ITA)Beltrami Tsa - Tre Colli11:10
72POLSzymon Rekita (POL)Voster - Ats11:26
73SLOJaka Spoljar (SLO)Adria Mobil11:34
74SLOTeo Pecnik (SLO)Ljubljana Gusto Santic11:44
75SLORobert Jenko (SLO)11:50
76AUSDeclan Irvine (AUS)Novo Nordisk11:52
77SRBMarko Stankovic (SRB)12:00
78SLOJaka Vovk (SLO)Cycling Team Kranj12:06
79KAZIgor Romanov (KAZ)Vino Sko Team12:10
80POLTobiasz Pawlak (POL)Hre Mazowsze Serce Polski12:14
81SLOEnej Mertelj (SLO)Cycling Team Kranj12:23
82SRBJovan Divnic (SRB)Meridiana - Kamen12:50
83ITAFilippo Fortin (ITA)Maloja - Pushbikers12:53
84POLJakub Murias (POL)Voster - Ats12:56
85SLOAndrej Cerne (SLO)Cycling Team Kranj12:57
86SLOMatic Macek (SLO)Ljubljana Gusto Santic12:59
87AUTBernhard Lube (AUT)Union - Raiffeisen - Tirol13:01
88SVKFilip Lohinský (SVK)Dukla Banská Bystrica13:11
89GERMichael Peter (GER)Santic - Wibatech13:24
90AUTStefan Marbler (AUT)WSA KTM Graz P/b Leomozt
91BIHHusein Selimovic (BIH)13:28
92POLAdrian Banaszek (POL)Hre Mazowsze Serce Polski14:03
93AUSAdam Hansen (AUS)WSA KTM Graz P/b Leomo14:36
94BELThibau Verhofstadt (BEL)Tarteletto - Isorex14:45
95KAZVladimir Mulagaleyev (KAZ)Vino Sko Team15:02
96GERJonas Sonnleitner (GER)Santic - Wibatechzt
97SRBDorde Duric (SRB)15:12
98AUTAlexander Gratzer (AUT)WSA KTM Graz P/b Leomo15:17
99POLMateusz Grabis (POL)Voster - Ats15:57
100SLOBlaz Avbelj (SLO)Ljubljana Gusto Santic16:24
101NORMarius Wold (NOR)Tarteletto - Isorex16:35
102POLKrzysztof Parma (POL)Voster - Ats16:58
103FRACélestin Wattelle (FRA)Novo Nordisk Development17:06
104GERDaniel Bichlmann (GER)Maloja - Pushbikers17:34
105ITAMattia Gardi (ITA)Beltrami Tsa - Tre Colli18:09
106GERPaul Rudys (GER)Maloja - Pushbikers19:10
107USANigel De Sota (USA)Novo Nordisk Development20:00
108BIHMarko Kondic (BIH)21:01
109FRAThomas Peyroton Dartet (FRA)Eurocyclingtrips Pro Cycling22:06
110FRALucas Daugé (FRA)Novo Nordisk22:22
111NEDRick Nobel (NED)Eurocyclingtrips Pro Cycling23:53
112SLOLeon Sarc (SLO)Cycling Team Kranj24:40
113ITAAndrea Gatti (ITA)Gallina Ecotek Lucchini Colosio25:57
114SRBAleksandar Bukvic (SRB)26:28
115CROLorenzo Marenzi (CRO)Meridiana - Kamen27:48
116SRBIgor Nadoveza (SRB)28:24
117SRBMihajlo Bolic (SRB)29:20
118GERPhilip Weber (GER)Maloja - Pushbikers30:19
119KAZDaniil Kirnos (KAZ)Vino Sko Team31:55

Etappe 1 - Belgrade - Belgrade - 4 km - 13 April 2022Ploegentijdrit

Image © Association For Sport. Source : Site officiel du Belgrade Banjaluka.


1POL HRE Mazowsze Serce Polski (Adrian Banaszek, Norbert Banaszek, Jakub Kaczmarek, Marcin Budzinski, Alan Banaszek, Marceli Boguslawski, Tobiasz Pawlak)04:50
2POL Voster - ATS (Mateusz Kostanski, Mateusz Grabis, Jakub Murias, Patryk Stosz, Krzysztof Parma, Pawel Cieslik, Szymon Rekita)04:52
3BEL Tarteletto - Isorex (Gianni Marchand, Andreas Goeman, Jacob Relaes, Thibau Verhofstadt, Jeroen Eyskens, Lennert Teugels, Marius Wold)04:55
4SLO Adria Mobil (Kristijan Hocevar, Tilen Finkst, Jaka Spoljar, David Per, Aljaz Jarc, Ziga Horvat, Viktor Filutás)04:56
5GER Maloja - Pushbikers (Daniel Bichlmann, Felix James Meo, Tim Wollenberg, Paul Rudys, Filippo Fortin, Philip Weber, Patrick Reißig)04:58
6ITA Gallina Ecotek Lucchini Colosio (Davide Bauce, Walter Calzoni, Kirilo Tsarenko, Francesco Di Felice, Riccardo Perani, Matteo Pongiluppi, Andrea Gatti)04:58
7GER Santic - Wibatech (Michael Peter, Bartosz Rudyk, Jonas Sonnleitner, Pawel Szostka, Bartlomiej Proc, Patrick Haller, Piotr Pekala)05:01
8SVK Dukla Banská Bystrica (Adam Foltan, Lukás Kubis, Martin Haring, Pavol Rovder, Filip Lohinský, Patrik Tybor, Erik Baska)05:02
9AUT WSA KTM Graz p/b Leomo (Daniel Auer, Adam Hansen, Leo Kerschbaumer, Philipp Hofbauer, Alexander Gratzer, Felix Ritzinger, Stefan Marbler)05:03
10SLO Ljubljana - Gusto Xuarum (Jernej Hribar, Fabijan Kralj, Matic Macek, Viktor Potocki, Teo Pecnik, Blaz Avbelj, Ziga Jerman)05:06
11AUT Hrinkow Advarics Cycleang (Jonas Rapp, Rainer Kepplinger, Jaka Primozic, Timon Loderer, Manuel Bösch, Michael Konczer)05:06
12SLO Nationaal team van Slovenië (Marko Pavlic, Luka Vrhovnik, Mihael Stajnar, Matic Zumer, Robert Jenko)05:06
13ITA Beltrami TSA - Tre Colli (Andrea Biancalani, Matteo Freddi, Thomas Pesenti, Pietro Aimonetto, Luca Cibrario, Mattia Gardi)05:08
14USA Novo Nordisk Development (Nigel De Sota, Doriand Percrule, Lucas Daugé, Sacha Bietry, Justin McQuerry, Célestin Wattelle, Declan Irvine)05:08
15CRO Meridiana - Kamen (Antonio Barac, Lorenzo Marenzi, Stevan Klisuric, Matteo Bertrand, Gregor Matija Cerne, Vedad Karic, Jovan Divnic)05:09
16SRB Nationaal team van Servië (Dorde Duric, Igor Nadoveza, Mihajlo Bolic, Ognjen Ilic, Dusan Kalaba, Aleksandar Bukvic, Marko Stankovic)05:12
17AUT Union - Raiffeisen - Tirol (Armin Holzknecht, Sebastian Putz, Jakob Reiter, Jonas Hosp, Daniel Reiter, Bernhard Lube)05:15
18KAZ Vino Sko Team (Alexandr Semenov, Bauyrzhan Zhaparuly, Vladimir Koltunov, Igor Romanov, Ilkhan Dostiyev, Daniil Kirnos, Vladimir Mulagaleyev)05:16
19SLO Cycling Team Kranj (Enej Mertelj, Leon Sarc, Vid Jeromel, Andrej Cerne, Jaka Vovk, Matej Drinovec, Luka Turkulov)05:17
20GUM EuroCyclingTrips Pro Cycling (Simeon Green, Guillaume Soula, Matias Fitzwater, Rick Nobel, Thomas Peyroton Dartet, Robert Orr)05:19
21SRB Ferei - CCN Metalac (Marko Tomic, Pablo Alejandro Wilches, Aleksa Radmilac, Max Bien, Dorde Kupusovic, Marko Danilovic)05:30
22BIH Nationaal team van Bosnië en Herzegovina (Sergej Maksimovic, Hamza Fazlic, Aldin Joldic, Marko Kondic, Husein Selimovic)06:06

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Obrenovac - Bijeljina - 122 km - 14 April 2022Sprint

Image © Association For Sport. Source : Site officiel du Belgrade Banjaluka.


1ITAFilippo Fortin (ITA)Maloja - Pushbikers2:21:22
2POLMarceli Boguslawski (POL)Hre Mazowsze Serce Polskizt
3POLBartosz Rudyk (POL)Santic - Wibatechzt
4ITAMatteo Pongiluppi (ITA)Gallina Ecotek Lucchini Colosiozt
5AUTDaniel Auer (AUT)WSA KTM Graz P/b Leomozt
6SLOTilen Finkst (SLO)Adria Mobilzt
7ITAFrancesco Di Felice (ITA)Gallina Ecotek Lucchini Colosiozt
8POLAlan Banaszek (POL)Hre Mazowsze Serce Polskizt
9ITAAndrea Biancalani (ITA)Beltrami Tsa - Tre Collizt
10SLOJaka Primozic (SLO)Hrinkow Advarics Cycleangzt
11SRBDusan Kalaba (SRB)zt
12SLODavid Per (SLO)Adria Mobilzt
13SVKPavol Rovder (SVK)Dukla Banská Bystricazt
14BELThibau Verhofstadt (BEL)Tarteletto - Isorexzt
15AUTLeo Kerschbaumer (AUT)WSA KTM Graz P/b Leomozt
16AUSDeclan Irvine (AUS)Novo Nordiskzt
17GERTim Wollenberg (GER)Maloja - Pushbikerszt
18KAZVladimir Mulagaleyev (KAZ)Vino Sko Teamzt
19BIHVedad Karic (BIH)zt
20POLJakub Kaczmarek (POL)Hre Mazowsze Serce Polskizt
21ITAThomas Pesenti (ITA)Beltrami Tsa - Tre Collizt
22GERJonas Rapp (GER)Hrinkow Advarics Cycleangzt
23GERTimon Loderer (GER)Hrinkow Advarics Cycleangzt
24CROAntonio Barac (CRO)Meridiana - Kamenzt
25SLORobert Jenko (SLO)zt
26SLOMatej Drinovec (SLO)Cycling Team Kranjzt
27NORMarius Wold (NOR)Tarteletto - Isorexzt
28SVKLukás Kubis (SVK)Dukla Banská Bystricazt
29KAZBauyrzhan Zhaparuly (KAZ)Vino Sko Teamzt
30BELAndreas Goeman (BEL)Tarteletto - Isorexzt
31AUTFelix Ritzinger (AUT)WSA KTM Graz P/b Leomozt
32BELLennert Teugels (BEL)Tarteletto - Isorexzt
33FRADoriand Percrule (FRA)Novo Nordisk Developmentzt
34FRACélestin Wattelle (FRA)Novo Nordisk Developmentzt
35POLPawel Cieslik (POL)Voster - Atszt
36GERPatrick Reißig (GER)Maloja - Pushbikerszt
37NZLFelix James Meo (NZL)zt
38SRBLuka Turkulov (SRB)Cycling Team Kranjzt
39POLMateusz Kostanski (POL)Voster - Atszt
40SRBStevan Klisuric (SRB)Meridiana - Kamenzt
41BIHSergej Maksimovic (BIH)zt
42HUNViktor Filutás (HUN)Adria Mobilzt
43POLPiotr Pekala (POL)Santic - Wibatechzt
44GERPatrick Haller (GER)Santic - Wibatechzt
45SLOZiga Horvat (SLO)Adria Mobilzt
46BELJacob Relaes (BEL)Tarteletto - Isorexzt
47ITAMatteo Freddi (ITA)Beltrami Tsa - Tre Collizt
48BELGianni Marchand (BEL)Tarteletto - Isorexzt
49AUTSebastian Putz (AUT)Union - Raiffeisen - Tirolzt
50NZLMatias Fitzwater (NZL)Eurocyclingtrips Pro Cyclingzt
51SRBOgnjen Ilic (SRB)zt
52KAZAlexandr Semenov (KAZ)Vino Sko Teamzt
53SLOJaka Spoljar (SLO)Adria Mobilzt
54CROViktor Potocki (CRO)Ljubljana Gusto Santiczt
55SUIManuel Bösch (SUI)Hrinkow Advarics Cycleangzt
56SVKMartin Haring (SVK)Dukla Banská Bystricazt
57SLOFabijan Kralj (SLO)Ljubljana Gusto Santiczt
58COLPablo Alejandro Wilches (COL)Ferei - Ccn Metalaczt
59BELJeroen Eyskens (BEL)Tarteletto - Isorexzt
60SLOGregor Matija Cerne (SLO)Meridiana - Kamenzt
61POLJakub Murias (POL)Voster - Atszt
62AUTMichael Konczer (AUT)Hrinkow Advarics Cycleangzt
63POLBartlomiej Proc (POL)Santic - Wibatechzt
64SLOMarko Pavlic (SLO)zt
65SLOKristijan Hocevar (SLO)Adria Mobilzt
66POLSzymon Rekita (POL)Voster - Atszt
67SLOAljaz Jarc (SLO)Adria Mobilzt
68SLOMatic Zumer (SLO)zt
69POLTobiasz Pawlak (POL)Hre Mazowsze Serce Polskizt
70FRALucas Daugé (FRA)Novo Nordiskzt
71POLNorbert Banaszek (POL)Hre Mazowsze Serce Polskizt
72SLOVid Jeromel (SLO)Cycling Team Kranjzt
73ITAWalter Calzoni (ITA)Gallina Ecotek Lucchini Colosiozt
74SLOMatic Macek (SLO)Ljubljana Gusto Santic0:10
75ITADavide Bauce (ITA)Gallina Ecotek Lucchini Colosiozt
76SRBJovan Divnic (SRB)Meridiana - Kamenzt
77SRBMarko Danilovic (SRB)Ferei - Ccn Metalaczt
78SLOJernej Hribar (SLO)Ljubljana Gusto Santiczt
79AUTArmin Holzknecht (AUT)Union - Raiffeisen - Tirolzt
80AUTDaniel Reiter (AUT)Union - Raiffeisen - Tirolzt
81AUTRainer Kepplinger (AUT)Hrinkow Advarics Cycleangzt
82AUTJonas Hosp (AUT)Union - Raiffeisen - Tirolzt
83AUTPhilipp Hofbauer (AUT)WSA KTM Graz P/b Leomozt
84USAJustin McQuerry (USA)Novo Nordisk Developmentzt
85AUTStefan Marbler (AUT)WSA KTM Graz P/b Leomozt
86SVKPatrik Tybor (SVK)Dukla Banská Bystricazt
87POLMarcin Budzinski (POL)Hre Mazowsze Serce Polskizt
88SLOLuka Vrhovnik (SLO)zt
89NEDRick Nobel (NED)Eurocyclingtrips Pro Cyclingzt
90SLOJaka Vovk (SLO)Cycling Team Kranjzt
91KAZIlkhan Dostiyev (KAZ)Vino Sko Teamzt
92SRBMarko Stankovic (SRB)zt
93ITAPietro Aimonetto (ITA)Beltrami Tsa - Tre Collizt
94ITALuca Cibrario (ITA)Beltrami Tsa - Tre Collizt
95USAMax Bien (USA)Ferei - Ccn Metalaczt
96ITAAndrea Gatti (ITA)Gallina Ecotek Lucchini Colosiozt
97KAZIgor Romanov (KAZ)Vino Sko Teamzt
98GERPhilip Weber (GER)Maloja - Pushbikerszt
99BIHHusein Selimovic (BIH)0:27
100POLPatryk Stosz (POL)Voster - Atszt
101BIHMarko Kondic (BIH)zt
102CROLorenzo Marenzi (CRO)Meridiana - Kamenzt
103SRBDorde Duric (SRB)zt
104ITARiccardo Perani (ITA)Gallina Ecotek Lucchini Colosiozt
105SVKAdam Foltan (SVK)Dukla Banská Bystricazt
106POLAdrian Banaszek (POL)Hre Mazowsze Serce Polskizt
107SVKErik Baska (SVK)Dukla Banská Bystricazt
108POLPawel Szostka (POL)Santic - Wibatechzt
109SRBAleksandar Bukvic (SRB)0:53
110SRBMarko Tomic (SRB)Ferei - Ccn Metalaczt
111SRBIgor Nadoveza (SRB)zt
112SLOAndrej Cerne (SLO)Cycling Team Kranjzt
113SLOLeon Sarc (SLO)Cycling Team Kranjzt
114FRAGuillaume Soula (FRA)Eurocyclingtrips Pro Cyclingzt
115GERMichael Peter (GER)Santic - Wibatechzt
116USANigel De Sota (USA)Novo Nordisk Developmentzt
117KAZVladimir Koltunov (KAZ)Vino Sko Teamzt
118AUTBernhard Lube (AUT)Union - Raiffeisen - Tirolzt
119POLKrzysztof Parma (POL)Voster - Ats1:06
120SRBMihajlo Bolic (SRB)zt
121GERJonas Sonnleitner (GER)Santic - Wibatechzt
122SVKFilip Lohinský (SVK)Dukla Banská Bystricazt
123GERDaniel Bichlmann (GER)Maloja - Pushbikers1:17
124SLOEnej Mertelj (SLO)Cycling Team Kranj1:37
125SLOTeo Pecnik (SLO)Ljubljana Gusto Santic1:40
126SLOZiga Jerman (SLO)Ljubljana Gusto Santiczt
127ITAMattia Gardi (ITA)Beltrami Tsa - Tre Collizt
128SLOBlaz Avbelj (SLO)Ljubljana Gusto Santiczt
129AUSAdam Hansen (AUS)WSA KTM Graz P/b Leomozt
130GERPaul Rudys (GER)Maloja - Pushbikerszt
131ITAMatteo Bertrand (ITA)Meridiana - Kamen1:54
132FRASacha Bietry (FRA)Novo Nordisk Developmentzt
133AUTJakob Reiter (AUT)Union - Raiffeisen - Tirolzt
134KAZDaniil Kirnos (KAZ)Vino Sko Team2:28
135SLOMihael Stajnar (SLO)2:30
136AUTAlexander Gratzer (AUT)WSA KTM Graz P/b Leomo3:30
137POLMateusz Grabis (POL)Voster - Atszt
138FRAThomas Peyroton Dartet (FRA)Eurocyclingtrips Pro Cyclingzt
139GBRSimeon Green (GBR)Eurocyclingtrips Pro Cyclingzt
140SRBAleksa Radmilac (SRB)Ferei - Ccn Metalac4:58
141SRBDorde Kupusovic (SRB)Ferei - Ccn Metalaczt
142UKRKirilo Tsarenko (UKR)Gallina Ecotek Lucchini Colosio
143GBRRobert Orr (GBR)Eurocyclingtrips Pro Cycling
144BIHAldin Joldic (BIH)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Bijeljina - Vlasenica - 123 km - 15 April 2022Medium berg

Image © Association For Sport. Source : Site officiel du Belgrade Banjaluka.


1POLJakub Kaczmarek (POL)Hre Mazowsze Serce Polski2:49:20
2BELLennert Teugels (BEL)Tarteletto - Isorexzt
3AUTRainer Kepplinger (AUT)Hrinkow Advarics Cycleangzt
4GERJonas Rapp (GER)Hrinkow Advarics Cycleangzt
5BELGianni Marchand (BEL)Tarteletto - Isorex0:03
6POLPatryk Stosz (POL)Voster - Ats1:56
7POLMarceli Boguslawski (POL)Hre Mazowsze Serce Polskizt
8SLOGregor Matija Cerne (SLO)Meridiana - Kamenzt
9SLOZiga Horvat (SLO)Adria Mobilzt
10GERTimon Loderer (GER)Hrinkow Advarics Cycleangzt
11SLOTilen Finkst (SLO)Adria Mobilzt
12POLPawel Szostka (POL)Santic - Wibatechzt
13BELAndreas Goeman (BEL)Tarteletto - Isorexzt
14ITAThomas Pesenti (ITA)Beltrami Tsa - Tre Collizt
15ITAFrancesco Di Felice (ITA)Gallina Ecotek Lucchini Colosiozt
16ITAWalter Calzoni (ITA)Gallina Ecotek Lucchini Colosiozt
17GERPatrick Reißig (GER)Maloja - Pushbikerszt
18SLOJaka Primozic (SLO)Hrinkow Advarics Cycleangzt
19SLOMatej Drinovec (SLO)Cycling Team Kranjzt
20POLPiotr Pekala (POL)Santic - Wibatechzt
21SLOMatic Zumer (SLO)zt
22BIHVedad Karic (BIH)zt
23AUTFelix Ritzinger (AUT)WSA KTM Graz P/b Leomozt
24BELJacob Relaes (BEL)Tarteletto - Isorexzt
25BELJeroen Eyskens (BEL)Tarteletto - Isorexzt
26AUTMichael Konczer (AUT)Hrinkow Advarics Cycleangzt
27KAZBauyrzhan Zhaparuly (KAZ)Vino Sko Teamzt
28SLOMarko Pavlic (SLO)zt
29BIHSergej Maksimovic (BIH)zt
30KAZAlexandr Semenov (KAZ)Vino Sko Teamzt
31SVKLukás Kubis (SVK)Dukla Banská Bystricazt
32POLMarcin Budzinski (POL)Hre Mazowsze Serce Polskizt
33SUIManuel Bösch (SUI)Hrinkow Advarics Cycleangzt
34SLOVid Jeromel (SLO)Cycling Team Kranj2:04
35SLOMihael Stajnar (SLO)zt
36KAZIlkhan Dostiyev (KAZ)Vino Sko Teamzt
37ITADavide Bauce (ITA)Gallina Ecotek Lucchini Colosiozt
38CROViktor Potocki (CRO)Ljubljana Gusto Santic2:27
39SLODavid Per (SLO)Adria Mobil2:47
40SRBOgnjen Ilic (SRB)2:52
41AUTDaniel Auer (AUT)WSA KTM Graz P/b Leomo2:54
42NZLMatias Fitzwater (NZL)Eurocyclingtrips Pro Cycling3:07
43AUTJakob Reiter (AUT)Union - Raiffeisen - Tirolzt
44ITAMatteo Bertrand (ITA)Meridiana - Kamen3:12
45SVKPavol Rovder (SVK)Dukla Banská Bystrica3:23
46ITAMatteo Freddi (ITA)Beltrami Tsa - Tre Colli3:39
47CROAntonio Barac (CRO)Meridiana - Kamen1:56
48SLOAljaz Jarc (SLO)Adria Mobil4:11
49SLOKristijan Hocevar (SLO)Adria Mobilzt
50ITALuca Cibrario (ITA)Beltrami Tsa - Tre Collizt
51AUTPhilipp Hofbauer (AUT)WSA KTM Graz P/b Leomo4:28
52POLAlan Banaszek (POL)Hre Mazowsze Serce Polski5:09
53SVKPatrik Tybor (SVK)Dukla Banská Bystrica6:35
54POLBartlomiej Proc (POL)Santic - Wibatech6:47
55USAJustin McQuerry (USA)Novo Nordisk Developmentzt
56SLOEnej Mertelj (SLO)Cycling Team Kranj8:10
57SLOAndrej Cerne (SLO)Cycling Team Kranjzt
58SLOFabijan Kralj (SLO)Ljubljana Gusto Santiczt
59SRBLuka Turkulov (SRB)Cycling Team Kranjzt
60BIHMarko Kondic (BIH)zt
61AUTJonas Hosp (AUT)Union - Raiffeisen - Tirolzt
62SRBDusan Kalaba (SRB)zt
63FRADoriand Percrule (FRA)Novo Nordisk Developmentzt
64FRALucas Daugé (FRA)Novo Nordiskzt
65SLOJernej Hribar (SLO)Ljubljana Gusto Santiczt
66AUTLeo Kerschbaumer (AUT)WSA KTM Graz P/b Leomozt
67AUTDaniel Reiter (AUT)Union - Raiffeisen - Tirolzt
68SVKAdam Foltan (SVK)Dukla Banská Bystricazt
69SLOTeo Pecnik (SLO)Ljubljana Gusto Santiczt
70ITAPietro Aimonetto (ITA)Beltrami Tsa - Tre Collizt
71SRBStevan Klisuric (SRB)Meridiana - Kamenzt
72SRBMarko Tomic (SRB)Ferei - Ccn Metalaczt
73USAMax Bien (USA)Ferei - Ccn Metalaczt
74SVKMartin Haring (SVK)Dukla Banská Bystricazt
75POLTobiasz Pawlak (POL)Hre Mazowsze Serce Polskizt
76ITARiccardo Perani (ITA)Gallina Ecotek Lucchini Colosiozt
77POLAdrian Banaszek (POL)Hre Mazowsze Serce Polskizt
78POLNorbert Banaszek (POL)Hre Mazowsze Serce Polskizt
79ITAAndrea Gatti (ITA)Gallina Ecotek Lucchini Colosiozt
80NORMarius Wold (NOR)Tarteletto - Isorexzt
81ITAAndrea Biancalani (ITA)Beltrami Tsa - Tre Collizt
82SLOLeon Sarc (SLO)Cycling Team Kranjzt
83GERPatrick Haller (GER)Santic - Wibatechzt
84GERMichael Peter (GER)Santic - Wibatechzt
85NEDRick Nobel (NED)Eurocyclingtrips Pro Cycling8:45
86HUNViktor Filutás (HUN)Adria Mobilzt
87POLBartosz Rudyk (POL)Santic - Wibatechzt
88SRBMarko Stankovic (SRB)9:50
89GERTim Wollenberg (GER)Maloja - Pushbikerszt
90FRACélestin Wattelle (FRA)Novo Nordisk Developmentzt
91BIHHusein Selimovic (BIH)zt
92SRBJovan Divnic (SRB)Meridiana - Kamenzt
93SVKFilip Lohinský (SVK)Dukla Banská Bystricazt
94COLPablo Alejandro Wilches (COL)Ferei - Ccn Metalaczt
95SLOLuka Vrhovnik (SLO)zt
96SLORobert Jenko (SLO)zt
97KAZIgor Romanov (KAZ)Vino Sko Teamzt
98GERJonas Sonnleitner (GER)Santic - Wibatechzt
99SLOJaka Spoljar (SLO)Adria Mobilzt
100SLOJaka Vovk (SLO)Cycling Team Kranjzt
101AUTAlexander Gratzer (AUT)WSA KTM Graz P/b Leomozt
102AUSDeclan Irvine (AUS)Novo Nordiskzt
103POLMateusz Kostanski (POL)Voster - Atszt
104NZLFelix James Meo (NZL)zt
105KAZVladimir Koltunov (KAZ)Vino Sko Teamzt
106AUTStefan Marbler (AUT)WSA KTM Graz P/b Leomozt
107AUTBernhard Lube (AUT)Union - Raiffeisen - Tirolzt
108AUSAdam Hansen (AUS)WSA KTM Graz P/b Leomozt
109FRAThomas Peyroton Dartet (FRA)Eurocyclingtrips Pro Cyclingzt
110POLMateusz Grabis (POL)Voster - Atszt
111SRBMarko Danilovic (SRB)Ferei - Ccn Metalaczt
112ITAMattia Gardi (ITA)Beltrami Tsa - Tre Collizt
113SLOMatic Macek (SLO)Ljubljana Gusto Santic10:55
114SRBAleksandar Bukvic (SRB)zt
115POLSzymon Rekita (POL)Voster - Ats11:15
116FRAGuillaume Soula (FRA)Eurocyclingtrips Pro Cycling12:45
117SRBIgor Nadoveza (SRB)zt
118KAZDaniil Kirnos (KAZ)Vino Sko Teamzt
119KAZVladimir Mulagaleyev (KAZ)Vino Sko Teamzt
120GERDaniel Bichlmann (GER)Maloja - Pushbikerszt
121AUTArmin Holzknecht (AUT)Union - Raiffeisen - Tirolzt
122GERPaul Rudys (GER)Maloja - Pushbikerszt
123SRBAleksa Radmilac (SRB)Ferei - Ccn Metalaczt
124SRBDorde Duric (SRB)zt
125CROLorenzo Marenzi (CRO)Meridiana - Kamenzt
126ITAFilippo Fortin (ITA)Maloja - Pushbikerszt
127BELThibau Verhofstadt (BEL)Tarteletto - Isorexzt
128POLKrzysztof Parma (POL)Voster - Atszt
129ITAMatteo Pongiluppi (ITA)Gallina Ecotek Lucchini Colosiozt
130SRBMihajlo Bolic (SRB)zt
131USANigel De Sota (USA)Novo Nordisk Developmentzt
132GBRSimeon Green (GBR)Eurocyclingtrips Pro Cyclingzt
133SLOBlaz Avbelj (SLO)Ljubljana Gusto Santiczt
134POLJakub Murias (POL)Voster - Atszt
135SVKErik Baska (SVK)Dukla Banská Bystricazt
136POLPawel Cieslik (POL)Voster - Atszt
137GERPhilip Weber (GER)Maloja - Pushbikers13:25
138FRASacha Bietry (FRA)Novo Nordisk Developmentzt
139SRBDorde Kupusovic (SRB)Ferei - Ccn Metalac14:25
140SLOZiga Jerman (SLO)Ljubljana Gusto Santic
141AUTSebastian Putz (AUT)Union - Raiffeisen - Tirol

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Doboj - Prijedor - 165,5 km - 16 April 2022Ontsnapping

Image © Association For Sport. Source : Site officiel du Belgrade Banjaluka.


1POLAlan Banaszek (POL)Hre Mazowsze Serce Polski3:40:21
2SLODavid Per (SLO)Adria Mobilzt
3GERPatrick Reißig (GER)Maloja - Pushbikerszt
4CROViktor Potocki (CRO)Ljubljana Gusto Santiczt
5SLOAljaz Jarc (SLO)Adria Mobilzt
6AUTFelix Ritzinger (AUT)WSA KTM Graz P/b Leomozt
7KAZAlexandr Semenov (KAZ)Vino Sko Teamzt
8BELLennert Teugels (BEL)Tarteletto - Isorexzt
9ITAFilippo Fortin (ITA)Maloja - Pushbikers0:12
10ITAFrancesco Di Felice (ITA)Gallina Ecotek Lucchini Colosiozt
11POLMarceli Boguslawski (POL)Hre Mazowsze Serce Polskizt
12BELThibau Verhofstadt (BEL)Tarteletto - Isorexzt
13ITAAndrea Biancalani (ITA)Beltrami Tsa - Tre Collizt
14SRBDusan Kalaba (SRB)zt
15POLPatryk Stosz (POL)Voster - Atszt
16SLOTilen Finkst (SLO)Adria Mobilzt
17AUTDaniel Auer (AUT)WSA KTM Graz P/b Leomozt
18BELJacob Relaes (BEL)Tarteletto - Isorexzt
19ITAThomas Pesenti (ITA)Beltrami Tsa - Tre Collizt
20POLBartosz Rudyk (POL)Santic - Wibatechzt
21BELAndreas Goeman (BEL)Tarteletto - Isorexzt
22SLOJaka Spoljar (SLO)Adria Mobilzt
23SLOMatic Macek (SLO)Ljubljana Gusto Santiczt
24POLPawel Szostka (POL)Santic - Wibatechzt
25FRACélestin Wattelle (FRA)Novo Nordisk Developmentzt
26KAZVladimir Mulagaleyev (KAZ)Vino Sko Teamzt
27SLOMihael Stajnar (SLO)zt
28SRBJovan Divnic (SRB)Meridiana - Kamenzt
29SLORobert Jenko (SLO)zt
30SLOMatej Drinovec (SLO)Cycling Team Kranjzt
31AUTLeo Kerschbaumer (AUT)WSA KTM Graz P/b Leomozt
32BIHVedad Karic (BIH)zt
33AUSDeclan Irvine (AUS)Novo Nordiskzt
34FRADoriand Percrule (FRA)Novo Nordisk Developmentzt
35POLJakub Kaczmarek (POL)Hre Mazowsze Serce Polskizt
36CROAntonio Barac (CRO)Meridiana - Kamenzt
37ITAMatteo Freddi (ITA)Beltrami Tsa - Tre Collizt
38ITAWalter Calzoni (ITA)Gallina Ecotek Lucchini Colosiozt
39SLOJaka Vovk (SLO)Cycling Team Kranjzt
40SVKLukás Kubis (SVK)Dukla Banská Bystricazt
41SRBLuka Turkulov (SRB)Cycling Team Kranjzt
42BELJeroen Eyskens (BEL)Tarteletto - Isorexzt
43SLOVid Jeromel (SLO)Cycling Team Kranjzt
44NZLFelix James Meo (NZL)zt
45BELGianni Marchand (BEL)Tarteletto - Isorexzt
46GERJonas Rapp (GER)Hrinkow Advarics Cycleangzt
47POLBartlomiej Proc (POL)Santic - Wibatechzt
48SLOJernej Hribar (SLO)Ljubljana Gusto Santiczt
49SVKAdam Foltan (SVK)Dukla Banská Bystricazt
50NORMarius Wold (NOR)Tarteletto - Isorexzt
51NZLMatias Fitzwater (NZL)Eurocyclingtrips Pro Cyclingzt
52BIHSergej Maksimovic (BIH)zt
53POLPiotr Pekala (POL)Santic - Wibatechzt
54CROLorenzo Marenzi (CRO)Meridiana - Kamenzt
55SVKFilip Lohinský (SVK)Dukla Banská Bystricazt
56SRBAleksandar Bukvic (SRB)zt
57SLOMarko Pavlic (SLO)zt
58SRBOgnjen Ilic (SRB)zt
59SLOBlaz Avbelj (SLO)Ljubljana Gusto Santiczt
60POLMateusz Kostanski (POL)Voster - Atszt
61AUTRainer Kepplinger (AUT)Hrinkow Advarics Cycleangzt
62KAZIgor Romanov (KAZ)Vino Sko Teamzt
63AUTJonas Hosp (AUT)Union - Raiffeisen - Tirolzt
64ITALuca Cibrario (ITA)Beltrami Tsa - Tre Collizt
65AUTArmin Holzknecht (AUT)Union - Raiffeisen - Tirolzt
66SLOTeo Pecnik (SLO)Ljubljana Gusto Santiczt
67AUTMichael Konczer (AUT)Hrinkow Advarics Cycleangzt
68KAZBauyrzhan Zhaparuly (KAZ)Vino Sko Teamzt
69SUIManuel Bösch (SUI)Hrinkow Advarics Cycleangzt
70SLOMatic Zumer (SLO)zt
71SRBMarko Stankovic (SRB)zt
72POLSzymon Rekita (POL)Voster - Atszt
73AUTJakob Reiter (AUT)Union - Raiffeisen - Tirolzt
74SRBDorde Duric (SRB)zt
75BIHMarko Kondic (BIH)zt
76USAJustin McQuerry (USA)Novo Nordisk Developmentzt
77SLOJaka Primozic (SLO)Hrinkow Advarics Cycleangzt
78SRBStevan Klisuric (SRB)Meridiana - Kamenzt
79POLJakub Murias (POL)Voster - Atszt
80KAZIlkhan Dostiyev (KAZ)Vino Sko Teamzt
81HUNViktor Filutás (HUN)Adria Mobilzt
82SLOKristijan Hocevar (SLO)Adria Mobilzt
83GERTimon Loderer (GER)Hrinkow Advarics Cycleangzt
84ITAAndrea Gatti (ITA)Gallina Ecotek Lucchini Colosiozt
85SLOZiga Horvat (SLO)Adria Mobilzt
86BIHHusein Selimovic (BIH)zt
87AUTAlexander Gratzer (AUT)WSA KTM Graz P/b Leomozt
88ITADavide Bauce (ITA)Gallina Ecotek Lucchini Colosiozt
89AUTPhilipp Hofbauer (AUT)WSA KTM Graz P/b Leomo0:26
90AUTBernhard Lube (AUT)Union - Raiffeisen - Tirolzt
91AUTDaniel Reiter (AUT)Union - Raiffeisen - Tirolzt
92SVKMartin Haring (SVK)Dukla Banská Bystricazt
93SVKPavol Rovder (SVK)Dukla Banská Bystricazt
94SVKErik Baska (SVK)Dukla Banská Bystricazt
95GERDaniel Bichlmann (GER)Maloja - Pushbikerszt
96ITARiccardo Perani (ITA)Gallina Ecotek Lucchini Colosio0:29
97SLOAndrej Cerne (SLO)Cycling Team Kranj0:42
98SLOLeon Sarc (SLO)Cycling Team Kranjzt
99SLOEnej Mertelj (SLO)Cycling Team Kranjzt
100POLMarcin Budzinski (POL)Hre Mazowsze Serce Polski0:44
101KAZVladimir Koltunov (KAZ)Vino Sko Teamzt
102FRAThomas Peyroton Dartet (FRA)Eurocyclingtrips Pro Cyclingzt
103FRALucas Daugé (FRA)Novo Nordiskzt
104COLPablo Alejandro Wilches (COL)Ferei - Ccn Metalaczt
105KAZDaniil Kirnos (KAZ)Vino Sko Teamzt
106GERJonas Sonnleitner (GER)Santic - Wibatechzt
107GERPhilip Weber (GER)Maloja - Pushbikers0:53
108POLNorbert Banaszek (POL)Hre Mazowsze Serce Polskizt
109ITAMatteo Pongiluppi (ITA)Gallina Ecotek Lucchini Colosiozt
110SVKPatrik Tybor (SVK)Dukla Banská Bystrica0:57
111SRBIgor Nadoveza (SRB)zt
112POLMateusz Grabis (POL)Voster - Atszt
113USAMax Bien (USA)Ferei - Ccn Metalaczt
114SRBMarko Tomic (SRB)Ferei - Ccn Metalaczt
115AUTStefan Marbler (AUT)WSA KTM Graz P/b Leomo1:01
116SLOFabijan Kralj (SLO)Ljubljana Gusto Santiczt
117ITAPietro Aimonetto (ITA)Beltrami Tsa - Tre Collizt
118POLKrzysztof Parma (POL)Voster - Atszt
119AUSAdam Hansen (AUS)WSA KTM Graz P/b Leomozt
120NEDRick Nobel (NED)Eurocyclingtrips Pro Cyclingzt
121SLOLuka Vrhovnik (SLO)zt
122SRBMihajlo Bolic (SRB)zt
123GBRSimeon Green (GBR)Eurocyclingtrips Pro Cyclingzt
124GERMichael Peter (GER)Santic - Wibatech1:10
125POLTobiasz Pawlak (POL)Hre Mazowsze Serce Polski2:14
126POLAdrian Banaszek (POL)Hre Mazowsze Serce Polskizt
127FRAGuillaume Soula (FRA)Eurocyclingtrips Pro Cycling2:47
128ITAMatteo Bertrand (ITA)Meridiana - Kamenzt
129GERPaul Rudys (GER)Maloja - Pushbikerszt
130ITAMattia Gardi (ITA)Beltrami Tsa - Tre Collizt
131SRBMarko Danilovic (SRB)Ferei - Ccn Metalaczt
132USANigel De Sota (USA)Novo Nordisk Development3:31
133SLOGregor Matija Cerne (SLO)Meridiana - Kamen4:04
134SRBAleksa Radmilac (SRB)Ferei - Ccn Metalaczt
135FRASacha Bietry (FRA)Novo Nordisk Development4:33
136GERPatrick Haller (GER)Santic - Wibatech
137SRBDorde Kupusovic (SRB)Ferei - Ccn Metalac
138GERTim Wollenberg (GER)Maloja - Pushbikers
139POLPawel Cieslik (POL)Voster - Ats

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 5 - Derventa - Banja Luka - 154,5 km - 17 April 2022Sprint

Image © Association For Sport. Source : Site officiel du Belgrade Banjaluka.


1BELAndreas Goeman (BEL)Tarteletto - Isorex3:11:30
2POLPatryk Stosz (POL)Voster - Atszt
3POLBartosz Rudyk (POL)Santic - Wibatechzt
4ITAFrancesco Di Felice (ITA)Gallina Ecotek Lucchini Colosiozt
5BELJacob Relaes (BEL)Tarteletto - Isorexzt
6AUTDaniel Auer (AUT)WSA KTM Graz P/b Leomozt
7ITAFilippo Fortin (ITA)Maloja - Pushbikerszt
8SVKAdam Foltan (SVK)Dukla Banská Bystricazt
9SLODavid Per (SLO)Adria Mobilzt
10SLOZiga Horvat (SLO)Adria Mobilzt
11CROViktor Potocki (CRO)Ljubljana Gusto Santiczt
12POLMateusz Kostanski (POL)Voster - Atszt
13POLAlan Banaszek (POL)Hre Mazowsze Serce Polskizt
14ITAAndrea Biancalani (ITA)Beltrami Tsa - Tre Collizt
15BELGianni Marchand (BEL)Tarteletto - Isorexzt
16SLOKristijan Hocevar (SLO)Adria Mobilzt
17POLPiotr Pekala (POL)Santic - Wibatechzt
18SLOAljaz Jarc (SLO)Adria Mobilzt
19POLJakub Kaczmarek (POL)Hre Mazowsze Serce Polskizt
20POLSzymon Rekita (POL)Voster - Atszt
21POLMarceli Boguslawski (POL)Hre Mazowsze Serce Polskizt
22NZLFelix James Meo (NZL)zt
23POLJakub Murias (POL)Voster - Atszt
24POLBartlomiej Proc (POL)Santic - Wibatechzt
25POLMarcin Budzinski (POL)Hre Mazowsze Serce Polskizt
26ITAThomas Pesenti (ITA)Beltrami Tsa - Tre Colli1:29
27AUTLeo Kerschbaumer (AUT)WSA KTM Graz P/b Leomozt
28BIHVedad Karic (BIH)zt
29SRBLuka Turkulov (SRB)Cycling Team Kranjzt
30SLOMatic Macek (SLO)Ljubljana Gusto Santiczt
31BIHSergej Maksimovic (BIH)zt
32ITADavide Bauce (ITA)Gallina Ecotek Lucchini Colosiozt
33SLOFabijan Kralj (SLO)Ljubljana Gusto Santiczt
34SLOJaka Spoljar (SLO)Adria Mobilzt
35ITAMatteo Freddi (ITA)Beltrami Tsa - Tre Collizt
36ITAWalter Calzoni (ITA)Gallina Ecotek Lucchini Colosiozt
37SLOVid Jeromel (SLO)Cycling Team Kranjzt
38SRBMarko Stankovic (SRB)zt
39KAZVladimir Mulagaleyev (KAZ)Vino Sko Teamzt
40NZLMatias Fitzwater (NZL)Eurocyclingtrips Pro Cyclingzt
41AUTBernhard Lube (AUT)Union - Raiffeisen - Tirolzt
42SRBStevan Klisuric (SRB)Meridiana - Kamenzt
43SRBDusan Kalaba (SRB)zt
44SLOTeo Pecnik (SLO)Ljubljana Gusto Santiczt
45AUTJonas Hosp (AUT)Union - Raiffeisen - Tirolzt
46SRBDorde Duric (SRB)zt
47FRADoriand Percrule (FRA)Novo Nordisk Developmentzt
48CROAntonio Barac (CRO)Meridiana - Kamenzt
49SLOMihael Stajnar (SLO)zt
50KAZIlkhan Dostiyev (KAZ)Vino Sko Teamzt
51SLOJaka Vovk (SLO)Cycling Team Kranjzt
52GERJonas Rapp (GER)Hrinkow Advarics Cycleangzt
53SLOGregor Matija Cerne (SLO)Meridiana - Kamenzt
54GERTimon Loderer (GER)Hrinkow Advarics Cycleangzt
55SLOMatej Drinovec (SLO)Cycling Team Kranjzt
56BELLennert Teugels (BEL)Tarteletto - Isorexzt
57SUIManuel Bösch (SUI)Hrinkow Advarics Cycleangzt
58KAZAlexandr Semenov (KAZ)Vino Sko Teamzt
59SVKLukás Kubis (SVK)Dukla Banská Bystricazt
60AUTRainer Kepplinger (AUT)Hrinkow Advarics Cycleangzt
61SLOEnej Mertelj (SLO)Cycling Team Kranjzt
62SLOMatic Zumer (SLO)zt
63GERPatrick Reißig (GER)Maloja - Pushbikerszt
64POLMateusz Grabis (POL)Voster - Atszt
65SLORobert Jenko (SLO)1:34
66ITALuca Cibrario (ITA)Beltrami Tsa - Tre Collizt
67POLPawel Szostka (POL)Santic - Wibatechzt
68AUTAlexander Gratzer (AUT)WSA KTM Graz P/b Leomozt
69SLOJernej Hribar (SLO)Ljubljana Gusto Santiczt
70SLOBlaz Avbelj (SLO)Ljubljana Gusto Santiczt
71AUSDeclan Irvine (AUS)Novo Nordiskzt
72ITAPietro Aimonetto (ITA)Beltrami Tsa - Tre Collizt
73SVKFilip Lohinský (SVK)Dukla Banská Bystricazt
74USAJustin McQuerry (USA)Novo Nordisk Developmentzt
75AUTPhilipp Hofbauer (AUT)WSA KTM Graz P/b Leomozt
76AUTJakob Reiter (AUT)Union - Raiffeisen - Tirolzt
77KAZIgor Romanov (KAZ)Vino Sko Teamzt
78SVKMartin Haring (SVK)Dukla Banská Bystricazt
79KAZBauyrzhan Zhaparuly (KAZ)Vino Sko Teamzt
80SRBOgnjen Ilic (SRB)1:29
81SVKPatrik Tybor (SVK)Dukla Banská Bystrica1:34
82POLKrzysztof Parma (POL)Voster - Ats1:45
83BELThibau Verhofstadt (BEL)Tarteletto - Isorexzt
84GERDaniel Bichlmann (GER)Maloja - Pushbikerszt
85BIHHusein Selimovic (BIH)zt
86SVKPavol Rovder (SVK)Dukla Banská Bystricazt
87AUTMichael Konczer (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang1:52
88AUTStefan Marbler (AUT)WSA KTM Graz P/b Leomozt
89AUSAdam Hansen (AUS)WSA KTM Graz P/b Leomozt
90GERMichael Peter (GER)Santic - Wibatechzt
91ITARiccardo Perani (ITA)Gallina Ecotek Lucchini Colosiozt
92BELJeroen Eyskens (BEL)Tarteletto - Isorexzt
93GERJonas Sonnleitner (GER)Santic - Wibatechzt
94POLNorbert Banaszek (POL)Hre Mazowsze Serce Polskizt
95POLTobiasz Pawlak (POL)Hre Mazowsze Serce Polskizt
96GERPaul Rudys (GER)Maloja - Pushbikerszt
97POLAdrian Banaszek (POL)Hre Mazowsze Serce Polski2:22
98SRBJovan Divnic (SRB)Meridiana - Kamenzt
99USANigel De Sota (USA)Novo Nordisk Developmentzt
100HUNViktor Filutás (HUN)Adria Mobil1:29
101SLOAndrej Cerne (SLO)Cycling Team Kranj2:47
102ITAMattia Gardi (ITA)Beltrami Tsa - Tre Colli3:11
103FRACélestin Wattelle (FRA)Novo Nordisk Development6:47
104FRAThomas Peyroton Dartet (FRA)Eurocyclingtrips Pro Cycling7:35
105SLOJaka Primozic (SLO)Hrinkow Advarics Cycleangzt
106SLOMarko Pavlic (SLO)zt
107NORMarius Wold (NOR)Tarteletto - Isorex8:10
108BIHMarko Kondic (BIH)10:58
109FRALucas Daugé (FRA)Novo Nordisk13:12
110CROLorenzo Marenzi (CRO)Meridiana - Kamen13:30
111SRBIgor Nadoveza (SRB)zt
112SRBAleksandar Bukvic (SRB)zt
113SRBMihajlo Bolic (SRB)zt
114NEDRick Nobel (NED)Eurocyclingtrips Pro Cyclingzt
115SLOTilen Finkst (SLO)Adria Mobilzt
116KAZDaniil Kirnos (KAZ)Vino Sko Team14:30
117SLOLeon Sarc (SLO)Cycling Team Kranjzt
118GERPhilip Weber (GER)Maloja - Pushbikerszt
119ITAAndrea Gatti (ITA)Gallina Ecotek Lucchini Colosio17:00
120SVKErik Baska (SVK)Dukla Banská Bystrica
121ITAMatteo Bertrand (ITA)Meridiana - Kamen
122SLOLuka Vrhovnik (SLO)
123KAZVladimir Koltunov (KAZ)Vino Sko Team
124USAMax Bien (USA)Ferei - Ccn Metalac
125COLPablo Alejandro Wilches (COL)Ferei - Ccn Metalac
126AUTArmin Holzknecht (AUT)Union - Raiffeisen - Tirol
127AUTDaniel Reiter (AUT)Union - Raiffeisen - Tirol
128ITAMatteo Pongiluppi (ITA)Gallina Ecotek Lucchini Colosio
129AUTFelix Ritzinger (AUT)WSA KTM Graz P/b Leomo
130GBRSimeon Green (GBR)Eurocyclingtrips Pro Cycling
131FRAGuillaume Soula (FRA)Eurocyclingtrips Pro Cycling
132FRASacha Bietry (FRA)Novo Nordisk Development
133SRBMarko Tomic (SRB)Ferei - Ccn Metalac
134SRBMarko Danilovic (SRB)Ferei - Ccn Metalac
135SRBAleksa Radmilac (SRB)Ferei - Ccn Metalac

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2023 - Alle rechten voorbehouden