Info voor wedden
Jaarkalender
Laatste uitslagen
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Sportuitslagen.org
De site voor alle sporten
Menu
Home
Voetbal
België/Nederland
Belgische Eerste Klasse
Belgische Tweede Klasse
Nederlandse Eredivisie
Nederlandse Eredivisie
Belgische Beker
KNVB Beker
Europa
Engelse Premier League
Duitse Bundesliga
Franse Division 1
Spaanse Primera Division
Italiaanse Serie A
Portugese Superliga
Internationaal
Wereldbeker Heren
UEFA European Football Championship
UEFA Champions League
UEFA Europa League
Clasificación Mundial FIFA Hombres
Algemeen Links
Bijstand sportweddenschappen
Statistieken
Erelijst
Kalender 2023
Kalender 2023/2024
Veldrijden
WK / Wereldbeker
Wereldkampioenschappen
Wereldbeker Heren-Elite
Wereldbeker Dames
Wereldbeker - Heren U23
Wereldbeker - Heren Junioren
Andere kalenders
Superprestige Heren
Trofee BPost Bank Heren
Superprestige Dames
Trofee BPost Bank Dames
Algemeen Links
Bijstand sportweddenschappen
Statistieken
Erelijst
Kalender 2023/2024
UCI Road Rankings
Andere wielersport
Wielrennen
Baanwielrennen
VTT
BMX
Wielrennen
Grote Rondes
Tour
Giro d'Italia
La Vuelta Ciclista a España
Palmares Tour
WK / WT
Wereldkampioenschappen
WT Eéndagswedstrijden
WT Etappewedstrijden
Europa Tour Eéndagswedstrijden
Europa Tour Etappewedstrijden
Algemeen Links
Bijstand sportweddenschappen
Statistieken
Erelijst
Kalender 2023
UCI Road Rankings
Andere wielersport
Veldrijden
Baanwielrennen
VTT
BMX
Tennis
ATP / WTA
ATP-kalender
ATP Rankings
WTA-kalender
WTA Rankings
Grand Slam Heren
Australian Open
Roland Garros
Wimbledon
US Open
Andere
Davis Cup
Fed Cup
ATP World Tour Finals
Rotterdam
Algemeen Links
Bijstand sportweddenschappen
Statistieken
Erelijst
Kalender 2023
Basketbal
België/Nederland
België - EuroMillions Basketball League
Nederland - FEB Eredivisie
België Beker
Europese Bekers
Euroleague Heren
Euroleague Dames
Basketball Champions League
Eurocup
Eurocup Dames
Internationaal
Wereldkampioenschap Heren
Wereldkampioenschap Dames
EuroBasket Heren
EuroBasket Dames
Algemeen Links
Bijstand sportweddenschappen
Statistieken
Erelijst
Kalender 2023
Kalender 2023/2024
Volleybal
België/Nederland
België Volleybal Liga Heren
België Ere Divisie Dames
Nederland - A-League Heren
Europese Bekers
Champions League Heren
Champions League Dames
Cev Cup Heren
CEV Cup Dames
Internationaal
Wereldkampioenschap Heren
Wereldkampioenschap Dames
Nations League Heren
Nations League Dames
Algemeen Links
Bijstand sportweddenschappen
Statistieken
Erelijst
Kalender 2023
Kalender 2023/2024
Hockey
België/Nederland
Belgisch Kampioenschap Heren
Belgisch Kampioenschap Dames
Nederlands Kampioenschap Heren
Nederlands Kampioenschap Dames
Europese Bekers
Euro Hockey League Heren
EuroHockey Club Champions Cup Dames
Internationaal
Olympische Spelen Heren
Olympische Spelen Dames
Wereldbeker Hockey Heren
Wereldbeker Hockey Dames
Algemeen Links
Bijstand sportweddenschappen
Statistieken
Erelijst
Kalender 2023
Kalender 2023/2024
Handbal
België/Nederland
BENE-League
Belgie 1ste Nationale Heren
Belgie Ere Divisie Dames
Nederlandse Heren
Nederlandse Dames
Europese Bekers
Champions League Heren
Champions League Dames
EHF European League Heren
EHF European League Dames
EHF European Cup Heren
Internationaal
Wereldkampioenschap Heren
Wereldkampioenschap Dames
Europees Kampioenschap Heren
Europees Kampioenschap Dames
Algemeen Links
Bijstand sportweddenschappen
Statistieken
Erelijst
Kalender 2023
Kalender 2023/2024
Motorsport
Formule 1
Home F1
Kalender 2023
Klassement - Coureurs
Klassement - Constructeurs
Erelijst
Rally
Home Rally
Kalender 2023
Rijderskampioenschap
Constructeurskampioenschap
Erelijst
Motorsport
Home Motorrennen
Motorrennen Kalender 2023
Moto GP
Home Motorcross
Motorcross Kalender 2023
Andere
Rally Raid
Endurance
WTCC
Superbike
Winter
Snelschaatsen/Short Track
Snelschaatsen - Home
Kalender 2023/2024
Short Track - Home
Kalender 2023/2024
Ijshockey
Ijshockey - Home
Kalender 2023/2024
NHL
Champions League
BeNe-league
Winter
Alpijnse Ski
Alpijnse Ski 2023/2024
Skispringen
Langlaufen
Freestyle Skiën
Andere
Biathlon
Noordse Combinatie
Snowboarden
Kunstrijden
+50 Sporten
+50 Sporten - Home
+50 Sporten - Home
Multi-sport competitie
Home Olympische Spelen
Olympische zomerspelen
Olympische winterspelen
Europese Spelen
World Games
Watersport
Zwemmen
Schoonspringen
Surfen
Zeilen
Roeien
Waterpolo
Ploegsporten
Baseball
American Football
Futsal
Rugby
Korfbal
Zaalhockey
Andere individuele sporten
Atletiek
Golf
Badminton
Tafeltennis
Judo
Schermen
Darts
Gymnastiek
OS
Home
Wielrennen
Grand Prix Megasaray 2022 - Uitslagen
Wielrennen - Home
Algemeen Links
Bijstand wedden
Archief van de Website
Seizoenskalender
Klassement UCI Africa Tour
Klassement UCI America Tour
Klassement UCI Asia Tour
Klassement UCI Europe Tour
Klassement UCI Oceania Tour
UCI Rankings Dames
UCI Road Rankings
UCI Road Rankings - Eéndagswedstrijden
UCI Road Rankings - Etappewedstrijden
UCI Team Rankings
UCI Team Rankings Dames
WorldTour Ranking Dames
WorldTour Ranking Jugend Dames
Voorstelling ploegen
Erelijst
Statistieken
Populair
Actualiteit
WK / OS - 2022
World Tour - 2022
Europe Tour - 2022
23/01 - Clàssica Comunitat Valenciana 1969 - G...
26/01 - Trofeo Calvia
27/01 - Trofeo Cala Millor
28/01 - Trofeo Serra de Tramuntana
29/01 - Trofeo Andratx
30/01 - Grand Prix Megasaray
30/01 - GP La Marseillaise
30/01 - Trofeo Palma de Mallorca
02/02 - Etoile de Bessèges - Tour du Gard
02/02 - Volta a la Comunitat Valenciana
05/02 - Grand Prix Alanya
10/02 - Tour of Antalya
10/02 - Tour Cycliste La Provence
12/02 - Vuelta Ciclista a Murcia
13/02 - Clásica de Almería
14/02 - Jaén Paraiso Interior
16/02 - Vuelta a Andalucía
16/02 - Volta ao Algarve em Bicicleta
18/02 - Tour des Alpes Maritimes et du Var
19/02 - Grand Prix Velo Alanya
20/02 - Grand Prix Justiniano Race
24/02 - Gran Camiño
26/02 - Classic Sud Ardèche
27/02 - Kuurne-Brussel-Kuurne
27/02 - La Drôme Classic
01/03 - Le Samyn
02/03 - Umag Trophy
02/03 - Trofeo Laigueglia
05/03 - Ster van Zwolle
05/03 - Grand Prix Gazipasa
06/03 - Grote prijs Jean - Pierre Monseré
06/03 - Grand Prix Mediterrennean
06/03 - Bloeizone Elfsteden Fryslan
06/03 - Grand Prix de Lillers
06/03 - Porec Trophy
10/03 - Istrian Spring Trophy
12/03 - South Aegean Tour
13/03 - Classica da Arrabida - Cyclin'Portugal
13/03 - Ronde van Drenthe
13/03 - Dorpenomloop Rucphen
16/03 - Milaan - Turijn
16/03 - Ronde van Alentejo
16/03 - Nokere-Koerse
17/03 - GP Denain
17/03 - Olympia's Tour
18/03 - Handzame Classic
19/03 - Classic Loire Atlantique
19/03 - Grand Prix Manavgat Side
20/03 - Grand Prix Criquielion
20/03 - Popolarissima
20/03 - Grand Prix Gündogmus
20/03 - Per Sempre Alfredo
20/03 - GP Izola - Butan Plin
20/03 - Cholet - Pays de Loire
20/03 - International Rhodes Grand Prix
21/03 - Tour de Normandie
22/03 - Set. Int. Coppi e Bartali
24/03 - GP Vipava Valley & Crossborder Goriska
24/03 - International Tour of Rhodes
27/03 - GP Adria Mobil
27/03 - Gran Premio di Larciano
27/03 - La Roue Tourangelle
01/04 - Route Adélie de Vitré
02/04 - Gran Premio Miguel Indurain
02/04 - Hel van het Mergelland
05/04 - Tour of Mevlana
05/04 - Circuit de la Sarthe
06/04 - Circuit des Ardennes
06/04 - Grote Scheldeprijs
09/04 - Adriatic Montenegro Race
10/04 - Ronde Van Turkije
12/04 - Paris - Camembert
12/04 - Giro di Sicilia - Tour of Sicily
13/04 - Belgrade Banjaluka
13/04 - Tour du Loir et Cher
13/04 - Brabantse Pijl
15/04 - Classic Grand Besançon Doubs
16/04 - Tour du Jura
16/04 - Arno Wallaard Memorial
18/04 - Tour of the Alps
24/04 - Klasika de Amorebieta
24/04 - International Cicle Classic
25/04 - Tour de Bretagne
26/04 - EUREGIO Bodensee Rundfahrt
27/04 - International Tour of Hellas
29/04 - Grand Prix Nasielsk-Serock
29/04 - Ronde van Asturië
30/04 - Zuid Oost Drenthe Classic I
30/04 - Grand Prix Wyszków
01/05 - Belgische Nationaal Kampioenschap
01/05 - Circuito del Porto
03/05 - Vierdaagse van Duinkerken
04/05 - Cyprus Nationaal Kampioenschap
06/05 - CCC Tour - Grody Piastowskie
07/05 - Ronde van Overijssel
07/05 - Sundvolden GP
08/05 - Flèche Ardennaise
08/05 - Ringerike Grand Prix
11/05 - Tour de Hongrie
12/05 - Tour de Lviv Region
14/05 - GP de Plumelec-Morbihan
15/05 - Tro-Bro Léon
21/05 - Ronde van de Finistère
21/05 - Grand Prix Herning
21/05 - Veenendaal - Veenendaal
22/05 - Fyen Rundt - Tour of Fyen
22/05 - Boucles de l'Aulne
22/05 - GP Gorenjska
22/05 - Rund um Köln
22/05 - Antwerp Port Epic / Sels Trophy
24/05 - Tour of Norway
25/05 - Flèche du Sud
25/05 - Alpes Isère Tour
26/05 - Tour de la Mirabelle
26/05 - Circuit de Wallonie
26/05 - Boucles de la Mayenne
26/05 - Tour of Estonia
27/05 - Servisch Nationaal Kampioenschap
28/05 - Kyiv Cup
29/05 - Marcel Kint Classic
29/05 - Kyiv Green Race
30/05 - Kyiv Speed - Challenge
31/05 - Mercan'Tour Classic Alpes-Maritimes
31/05 - Ronde van Albanië
02/06 - Trofeo Alcide Degasperi
02/06 - Ronde van de Apennijnen
02/06 - Ronde de l'Oise
03/06 - Tour of Malopolska
04/06 - Adriatica Ionica Race / Sulle Rotte del...
04/06 - Heylen Vastgoed Heistse Pijl
05/06 - Mémorial Van Coningsloo
05/06 - Grand Prix Velo Erciyes
05/06 - Parijs-Brussel
06/06 - Ronde van Limburg
06/06 - Paris-Troyes
08/06 - Ster ZLM Toer
08/06 - Five Rings of Moscow
09/06 - Oberösterreich Rundfahrt
10/06 - Tour d'Eure-et-Loir
10/06 - GP du Canton d'Argovie
11/06 - Dwars door het Hageland
12/06 - Elfstedenronde Brugge
14/06 - Mont Ventoux Dénivelé Challenge
15/06 - Baloise Belgium Tour
15/06 - Tour of Slovenia
16/06 - Route du Sud
17/06 - Finland Nationaal Kampioenschap
18/06 - Deens Nationaal Kampieonschap
18/06 - Israëlisch Nationaal Kampioenschap
18/06 - Grand Prix Plock
19/06 - Ests Nationaal Kampioenschap
19/06 - Grand Prix Plonsk
19/06 - Lets Nationaal Kampioenschap
19/06 - Midden-Brabant Poort Omloop
19/06 - Noors Nationaal Kampioenschap
19/06 - Litouws Nationaal Kampioenschap
20/06 - Bosnië en Herzegovina Nationaal Kampio...
21/06 - Oekraïens Nationaal Kampioenschap
21/06 - Italiaans Nationaal Kampioenschap
22/06 - Pools Nationaal Kampioenschap
22/06 - Halle - Ingooigem
22/06 - Nederlands Nationaal Kampioenschap
22/06 - Kazachs Nationaal Kampioenschap
22/06 - Hongaars Nationaal Kampioenschap
22/06 - Azerbeidzjaans Nationaal Kampioenschap
23/06 - Frans Nationaal Kampioenschap
23/06 - Zweeds Nationaal Kampioenschap
23/06 - Ijsland Nationaal Kampioenschap
23/06 - Slovaaks Nationaal Kampioenschap
23/06 - Tsjechisch Nationaal Kampioenschap
23/06 - Oostenrijks Nationaal Kampioenschap
23/06 - Turks Nationaal Kampioenschap
23/06 - Sloveens Nationaal Kampioenschap
23/06 - Brits Nationaal Kampioenschap
23/06 - Wit-Russisch Nationaal Kampioenschap
23/06 - Iers Nationaal Kampioenschap
23/06 - Zwitsers Nationaal Kampioenschap
23/06 - Roemeens Nationaal Kampioenschap
24/06 - Portugees Nationaal Kampioenschap
24/06 - Kosovo Nationaal Kampioenschap
24/06 - Spaans Nationaal Kampioenschap
24/06 - Duits Nationaal Kampioenschap
24/06 - Grieks Nationaal Kampioenschap
24/06 - Noord-Macedonië Nationaal Kampioenschap
24/06 - Kroatisch Nationaal Kampioenschap
24/06 - Luxemburgs Nationaal Kampioenschap
25/06 - Montenegro Nationaal Kampioenschap
25/06 - Georgisch Nationaal Kampioenschap
25/06 - Moldavisch Nationaal Kampioenschap
25/06 - Britse Maagdeneilanden Nationaal Kampio...
25/06 - Sint Maarten Nationaal Kampioenschap
25/06 - Bulgarije Nationaal Kampioenschap
28/06 - Oezbeeks Nationaal Kampioenschap
29/06 - Course Cycliste de Solidarnosc
30/06 - Trophée Joaquim Agostinho
02/07 - Sibiu Cycling Tour
02/07 - Ronde van Oostenrijk
03/07 - Giro del Medio Brenta
05/07 - Trofeo Città di Brescia
07/07 - Europees Kampioenschap - Junioren
07/07 - Europees Kampioenschap U-23
09/07 - Visegrad 4 Bicycle Race - GP Czech Repu...
10/07 - Districtenpijl - Ekeren-Deurne
10/07 - GP Lugano
10/07 - Visegrad 4 Bicycle Race - GP Polski
10/07 - GP de Nogent-sur-Oise
13/07 - Settimana Ciclistica Italiana
16/07 - Gemenc Grand Prix
16/07 - Slag om Norg
17/07 - Grand Prix Kahramanmaras
18/07 - GP Pino Cerami
23/07 - Visegrad 4 Kerekparverseny
23/07 - Ethias-Tour de Wallonie
23/07 - Grand Prix Erciyes
24/07 - Visegrad 4 Bicycle Race - GP Slovakia
24/07 - Grand Prix Kayseri
24/07 - GP de Pérenchies
24/07 - GP Kranj
25/07 - Clásica de Ordizia
26/07 - Mem. Andrzej Trochanowski
27/07 - Vuelta a Castilla y Leon
27/07 - Dookola Mazowsza
27/07 - Tour d'Alsace
29/07 - Kreiz Breizh Elites
31/07 - Circuit de Getxo
31/07 - Coupe d'Europe des Grimpeurs
31/07 - Grand Prix Yahyali
31/07 - Ministra Obrony Narodowej
02/08 - Vuelta a Burgos
04/08 - Volta a Portugal
04/08 - Sazka Tour
05/08 - Tour of Kosovo
06/08 - La Maurienne
06/08 - Scandinavian Race Uppsala
07/08 - GP Jef Scherens
09/08 - Tour of Szeklerland
09/08 - Tour de l'Ain
10/08 - Circuit Franco-Belge
11/08 - Arctic Race of Norway
13/08 - Memorial Henryka Lasaka
14/08 - Polynormande
14/08 - Memorial Jana Magiery
14/08 - Europees Kampioenschap
16/08 - Tour du Limousin - Nouvelle Aquitaine
16/08 - Ronde van Denemarken
18/08 - Baltic Chain Tour
19/08 - Grand Prix Kapuzbasi
20/08 - Grand Prix Develi
21/08 - Schaal Sels
21/08 - Grand Prix Cappadocia
22/08 - Beker van de Subkarpaten
23/08 - GP Stad Zottegem
23/08 - Tour du Poitou-Charentes
24/08 - Druivenkoers - Overijse
24/08 - Deutschland Tour
25/08 - Tour of Sakarya
27/08 - Himmerland Rundt
27/08 - Tour of Bulgaria
28/08 - CROATIA - SLOVENIA
28/08 - Skive-Løbet
28/08 - Ronde van de Achterhoek
31/08 - Tour of Silk Road - Hero Cities
01/09 - Giro della Regione Friuli Venezia Giulia
03/09 - Lillehammer GP
03/09 - In the footsteps of the Romans
04/09 - Tour of Britain
04/09 - Tour du Doubs
04/09 - Gylne Gutuer
06/09 - Turul Romaniei
08/09 - Okolo Jizních Cech
10/09 - Grand Prix Germenica
10/09 - Albanië Nationaal Kampioenschap
11/09 - GP de Fourmies
11/09 - Grand Prix de la Somme
13/09 - Okolo Slovenska / Tour de Slovaquie
13/09 - Ronde van Luxemburg
14/09 - Tour de Serbie
14/09 - Giro della Toscana
14/09 - GP de Wallonie
15/09 - Coppa Sabatini
16/09 - Kampioenschap Van Vlaanderen
17/09 - Grote Prijs Rik Van Looy
17/09 - Memorial Marco Pantani
17/09 - GP Impanis - Van Petegem
18/09 - Grand Prix d'Isbergues
18/09 - Gooikse Pijl
18/09 - Trofeo Matteotti
21/09 - Omloop Van Het Houtland
22/09 - Tour of Mesopotamia
25/09 - Paris-Chauny
27/09 - Cro Race
29/09 - Coppa Agostoni
01/10 - Tour of Montenegro
01/10 - Giro dell'Emilia
02/10 - Tour de Vendée
02/10 - Gran Premio Bruno Beghelli
02/10 - Famenne Ardenne Classic
03/10 - Coppa Bernocchi
03/10 - Ronde van het Münsterland
04/10 - Binche-Tournai-Binche
04/10 - Tre Valli Varesine
06/10 - Paris-Bourges
06/10 - Giro del Piemonte
09/10 - Paris-Tours
09/10 - Memorial Rik Van Steenbergen
12/10 - Giro del Veneto
16/10 - Chrono des Nations
16/10 - Veneto Classic
Africa Tour - 2022
America Tour - 2022
Asia Tour - 2022
Oceania Tour - 2022
Vrouwen Elite - 2022
Heren H23 - 2022
Heren Junior - 2022
Dames Junior - 2022
Andere evenementen - 2022
Franse bekerclubs - 2022
Andere wielersport
Baanwielrennen
BMX
Mountain Bike
Veldrijden
Uitslagen individuele sporter
Ploegen
Wielrennen - Grand Prix Megasaray - 2022 - Gedetailleerde uitslagen
Keuze van een seizoen :
2022
Uitslagen 2022
Informatie
Erelijst
Statistieken
Uitslagen 2022
Grand Prix Megasaray 2022
Turkije - 30 Januari 2022
Grand Prix Megasaray - 30 Januari 2022
1
Tord Gudmestad (NOR)
Uno-X Pro Cycling Team
2:43:01
2
Enrico Zanoncello (ITA)
Bardiani - CSF - Faizanè
zt
3
Nicolas Dalla Valle (ITA)
Giotti Victoria - Savini Due
zt
4
Mamyr Stash (RUS)
Vozrozhdenie
zt
5
Franklin Archibold Castillo (PAN)
Panamá es Cultura y Valores
zt
6
Iker Bonillo (ESP)
Bardiani - CSF - Faizanè
zt
7
Lasse Norman Hansen (DEN)
Uno-X Pro Cycling Team
zt
8
Sultanmurat Miraliyev (KAZ)
Almaty Cycling Team
zt
9
Georgios Bouglas (GRE)
Spor Toto
zt
10
Davide Finatti (ITA)
Giotti Victoria - Savini Due
zt
11
Yunus Emre Yilmaz (TUR)
Sidi Ali - Unlock Team
zt
12
Dzianis Marchuk (BLR)
zt
13
Maksym Vasilyev (UKR)
Eurocar GS Cycling Team
zt
14
Furkan Akcam (TUR)
Sakarya BB Pro Team
zt
15
Martin Marcellusi (ITA)
Bardiani - CSF - Faizanè
zt
16
Alexander Smirnov (RUS)
Vozrozhdenie
zt
17
Behzodek Rakhimbaev (UZB)
Tashkent City Professional Cycling Team
zt
18
Halil Ibrahim Dogan (TUR)
zt
19
Logan Shtein (KAZ)
Almaty Cycling Team
zt
20
Vitaliy Novakovskyi (UKR)
Eurocar GS Cycling Team
zt
21
Alexei Shnyrko (BLR)
zt
22
Pavel Turchanka (BLR)
zt
23
Mark Grinkevich (BLR)
zt
24
Vasili Strokov (BLR)
Minsk Cycling Club
zt
25
Serhii Sydor (UKR)
Eurocar GS Cycling Team
zt
26
Yauhen Sobal (BLR)
Minsk Cycling Club
zt
27
Sergey Rostovtsev (RUS)
zt
28
Alessandro Monaco (ITA)
Giotti Victoria - Savini Due
zt
29
Ahmet Örken (TUR)
Wildlife Generation Pro Cycling
zt
30
Daniil Marukhin (KAZ)
Almaty Cycling Team
zt
31
Ahmet Maral (TUR)
zt
32
Lorenzo Di Camillo (ITA)
Giotti Victoria - Savini Due
zt
33
Aliaksei Shmantsar (BLR)
zt
34
Stepan Grigoryan (RUS)
Sidi Ali - Unlock Team
0:00
35
Mesut Ipek (TUR)
zt
36
Yauheni Karaliok (BLR)
Minsk Cycling Club
zt
37
Mikhail Shemetau (BLR)
Minsk Cycling Club
zt
38
Roman Maikin (RUS)
Vozrozhdenie
zt
39
Jorge Amadid Castelblanco Morales (PAN)
Panamá es Cultura y Valores
zt
40
Vlaszimir Harakhavik (BLR)
zt
41
Yauheni Akhramenka (BLR)
zt
42
Vadzim Kasiankou (BLR)
zt
43
Rolly Weaver (USA)
Tashkent City Professional Cycling Team
zt
44
Oleksandr Prevar (UKR)
Spor Toto
zt
45
Mehmet Alsac (TUR)
zt
46
Oleksander Smetaniuk (UKR)
Eurocar GS Cycling Team
zt
47
Vladislav Kulikov (RUS)
Vozrozhdenie
0:00
48
Aleksandr Tishkin (RUS)
zt
49
Dogukan Arikan (TUR)
zt
50
Yelko Gómez (PAN)
Panamá es Cultura y Valores
zt
51
Maxim Gridchin (KAZ)
Almaty Cycling Team
zt
52
Bolivar Gabriel Espinosa Serrano (PAN)
Panamá es Cultura y Valores
zt
53
Adriano Brogi (ITA)
Giotti Victoria - Savini Due
zt
54
Alessandro Tonelli (ITA)
Bardiani - CSF - Faizanè
zt
55
Ali Gok (TUR)
zt
56
Alessio Martinelli (ITA)
Bardiani - CSF - Faizanè
zt
57
Burak Abay (TUR)
Spor Toto
zt
58
William Blume Levy (DEN)
Uno-X Pro Cycling Team
zt
59
Iver Skaarseth (NOR)
Uno-X Pro Cycling Team
0:31
60
Andrii Movchan (UKR)
Eurocar GS Cycling Team
zt
61
Evgeniy Eremin (RUS)
zt
62
Oguzhan Tiryaki (TUR)
Spor Toto
zt
63
Mustafa Sayar (TUR)
Sakarya BB Pro Team
zt
64
Edgar Nohales Nieto (ESP)
Spor Toto
zt
65
Nolberto Ezequiel Hernandez (PAN)
Panamá es Cultura y Valores
zt
66
Gergely Szarka (HUN)
Giotti Victoria - Savini Due
zt
67
Iskandarbek Shodiev (UZB)
Tashkent City Professional Cycling Team
zt
68
Muradjan Khalmuratov (UZB)
Tashkent City Professional Cycling Team
zt
69
Artur Kiryevich (BLR)
zt
70
Danil Evdokimov (UZB)
Tashkent City Professional Cycling Team
zt
71
Alex Tolio (ITA)
Bardiani - CSF - Faizanè
zt
72
Faruk Salman (TUR)
zt
73
Igor Chzhan (KAZ)
Almaty Cycling Team
0:31
74
Kirill Malkov (RUS)
zt
75
Mark Dikii (RUS)
zt
76
Alexander Evtushenko (RUS)
zt
77
Søren Wærenskjold (NOR)
Uno-X Pro Cycling Team
zt
78
Nikita Stenkovoy (UZB)
Tashkent City Professional Cycling Team
zt
79
Kristian Kulset (NOR)
Uno-X Pro Cycling Team
zt
80
Vasili Byaliauski (BLR)
Minsk Cycling Club
0:54
81
Ali Egin (TUR)
1:26
82
Konstantin Elli (UZB)
Tashkent City Professional Cycling Team
3:03
83
Valery Islamov (RUS)
zt
84
Volodymyr Dzhus (UKR)
Eurocar GS Cycling Team
zt
85
Feritcan Samli (TUR)
Spor Toto
zt
86
Siddik Erturk (TUR)
Sakarya BB Pro Team
zt
87
Ali Qurbanov (AZE)
Sakarya BB Pro Team
zt
88
Botirjon Ismatov (UZB)
Tashkent City Professional Cycling Team
3:40
89
Kanstantsin Bialiauski (BLR)
zt
90
Vladislav Troman (UZB)
4:49
91
Emin Koçan (TUR)
5:45
92
Mikita Semashko (BLR)
6:44
93
Umidjon Bakhtiyorov (UZB)
Tashkent City Professional Cycling Team
zt
94
Abdulkhamid Tuychiev (UZB)
zt
95
Nezir Dalgic (TUR)
zt
DNF
Alex Antonio Strah Méndez (PAN)
Panamá es Cultura y Valores
-
DNF
Kiryl Kavaliou (BLR)
-
DNF
Ata Karaberberoglu (TUR)
Sakarya BB Pro Team
-
DNF
Anton Lavrentyev (RUS)
Almaty Cycling Team
-
DNS
Evgenii Tikhonin (RUS)
Vozrozhdenie
-
Statistieken
Wacht ...
Erelijst
Wacht ...
Informatie
Grand Prix Megasaray - Informatie
Algemene informatie
Plaats :
Turkije
Eerste editie :
2022
Edities :
1 (inbegrepen 2022)
Eerste winnaar :
Tord Gudmestad
Grootst aantal overwinningen :
Tord Gudmestad
(1)
Laatste winnaar :
Tord Gudmestad
© Copyright Info Média Conseil 2007-2023 - Alle rechten voorbehouden