De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Vuelta a Burgos - 2022 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Vuelta a Burgos - 2022 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Uitslagen 2022

Vuelta a Burgos 2022

SpanjeSpanje - 2 Augustus 2022 - 6 Augustus 2022


Algemeen klassement - 6 Augustus 2022


1RUSPavel Sivakov (RUS)Ineos Grenadiers19:00:23
2PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirates0:35
3COLMiguel Angel López Moreno (COL)Astana Qazaqstan Teamzt
4ESPCarlos Rodriguez Cano (ESP)Ineos Grenadiers0:41
5BELIlan Van Wilder (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team0:42
6PORRuben Guerreiro (POR)EF Education - Easypost0:47
7AUSJai Hindley (AUS)Bora - Hansgrohe0:52
8COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain Victorious1:06
9NEDWilco Kelderman (NED)Bora - Hansgrohe1:09
10FRAKenny Elissonde (FRA)1:18
11ITAVincenzo Nibali (ITA)Astana Qazaqstan Team1:22
12COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)EF Education - Easypost1:27
13GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Ineos Grenadiers1:36
14COLIván Ramiro Sosa Cuervo (COL)Movistar1:50
15ESPJoel Nicolau Beltrán (ESP)Caja Rural - Seguros Rga1:52
16FRAClément Champoussin (FRA)AG2R Citroën2:04
17ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistar2:07
18ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Euskaltel - Euskadi2:09
19GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohe2:11
20AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain Victoriouszt
21ESPJosé Manuel Díaz Gallego (ESP)Gazprom - Rusvelo2:20
22BELLaurens De Plus (BEL)Ineos Grenadiers2:37
23GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Easypost2:58
24ESPUrko Berrade Fernandez (ESP)Equipo Kern Pharma4:10
25ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)4:12
26ESPÓscar Cabedo Cardá (ESP)Burgos - BH4:14
27SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victorious4:37
28USAMatthew Riccitello (USA)Hagens Berman - Axeon5:33
29CANJames Gene Piccoli (CAN)Israel - Premier Tech5:35
30FINJaakko Hänninen (FIN)AG2R Citroën5:40
31ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros Rga6:04
32ITAFausto Masnada (ITA)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
33BELPieter Serry (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team6:40
34ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Caja Rural - Seguros Rga6:52
35ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredo8:20
36ESPJosé Félix Parra Cuerda (ESP)Equipo Kern Pharma8:24
37ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Burgos - BH8:38
38ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohe8:39
39AUSChris Harper (AUS)Jumbo - Visma8:56
40ESPAlex Martin Gutierrez (ESP)Eolo - Kometa10:32
41ITALorenzo Fortunato (ITA)Eolo - Kometa10:48
42NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Visma10:56
43PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Uae Team Emirates11:45
44ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victorious12:49
45ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Astana Qazaqstan Team12:55
46ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Easypost13:06
47ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Equipo Kern Pharma13:22
48FRABastien Tronchon (FRA)AG2R Citroën U23 Team13:28
49ESPFernando Barcelo Aragón (ESP)Caja Rural - Seguros Rga13:32
50COLBrandon Smith Rivera Vargas (COL)Ineos Grenadiers13:52
51NEDWout Poels (NED)Bahrain Victorious13:57
52ITAMarco Frigo (ITA)Israel Cycling Academy14:01
53CZEVojtech Repa (CZE)Equipo Kern Pharma14:21
54ESPRaul Garcia Pierna (ESP)14:26
55NEDJetse Bol (NED)Burgos - BH14:45
56GBRMason Hollyman (GBR)Israel Cycling Academy14:59
57ISROmer Goldstein (ISR)Israel - Premier Tech15:00
58ESPCarlos Canal Blanco (ESP)Euskaltel - Euskadi15:40
59ESPAnder Okamika Bengoetxea (ESP)Burgos - BH17:37
60KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana Qazaqstan Team17:49
61ITAMatteo Trentin (ITA)Uae Team Emirates18:25
62ERIMerhawi Kudus (ERI)EF Education - Easypost18:34
63SUISimon Pellaud (SUI)Trek - Segafredo19:02
64FRALilian Calmejane (FRA)AG2R Citroën19:47
65ESPJon Barrenetxea Golzarri (ESP)Caja Rural - Seguros Rga21:02
66ESPIbai Azurmendi Sagastibeltza (ESP)Euskaltel - Euskadi21:14
67ESPJoan Bou Company (ESP)Euskaltel - Euskadi21:54
68KAZYuriy Natarov (KAZ)Astana Qazaqstan Team23:50
69ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskaltel - Euskadi25:22
70ESPSergio García González (ESP)Eolo - Kometa26:09
71GBRJames Shaw (GBR)EF Education - Easypost26:14
72ESPIgor Arrieta Lizarraga (ESP)Equipo Kern Pharma26:57
73ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Movistar27:20
74AUTPatrick Gamper (AUT)Bora - Hansgrohe28:20
75ITAEdoardo Affini (ITA)Jumbo - Visma28:27
76ESPInigo Elosegui Momene (ESP)Movistar28:34
77ITADario Cataldo (ITA)Trek - Segafredo29:22
78ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Movistar29:31
79FRAValentin Retailleau (FRA)AG2R Citroën U23 Team31:38
80ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Ineos Grenadiers31:42
81LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredo32:20
82GBRJames Knox (GBR)Quick-Step Alpha Vinyl Team32:27
83CRCAndrey Amador Bikkazakova (CRC)Ineos Grenadiers32:40
84ITAAlessandro Fedeli (ITA)Gazprom - Rusvelo32:53
85ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Trek - Segafredo33:11
86ESPDiego Pablo Sevilla Lopez (ESP)Eolo - Kometa33:14
87DENMathias Norsgaard Jørgensen (DEN)Movistar33:15
88JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain Victorious33:36
89SLOMatevz Govekar (SLO)Tirol - KTM34:07
90NZLDavid Martin Velasco (NZL)Eolo - Kometa36:26
91ITAEdward Ravasi (ITA)Eolo - Kometazt
92ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Trek - Segafredo38:00
93NEDLennard Hofstede (NED)39:04
94ESPIbon Ruiz Sedano (ESP)Equipo Kern Pharma41:18
95ESPGotzon Martin Sanz (ESP)Euskaltel - Euskadi42:51
96ESPXabier Mikel Azparren Irurzun (ESP)Euskaltel - Euskadi45:29
97ESPAngel Fuentes Paniego (ESP)Burgos - BH46:12
98ESPManuel Penalver Aniorte (ESP)Burgos - BH49:32

Etappe 1 - Burgos - Burgos - 157 km - 2 Augustus 2022Medium berg

Image Vuelta a Burgos. Source : Site officiel de la Vuelta a Burgos.


1COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain Victorious3:43:31
2PORRuben Guerreiro (POR)EF Education - Easypost0:03
3GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Ineos Grenadierszt
4AUSJai Hindley (AUS)Bora - Hansgrohezt
5ITAVincenzo Nibali (ITA)Astana Qazaqstan Team0:05
6NEDWilco Kelderman (NED)Bora - Hansgrohezt
7ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Movistarzt
8BELIlan Van Wilder (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
9RUSPavel Sivakov (RUS)Ineos Grenadierszt
10FRADamien Touzé (FRA)AG2R Citroënzt
11PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Uae Team Emirateszt
12COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)EF Education - Easypostzt
13BELLaurens De Plus (BEL)Ineos Grenadierszt
14NEDJetse Bol (NED)Burgos - BHzt
15SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victorious0:10
16ITAAlessandro Fedeli (ITA)Gazprom - Rusvelozt
17FINJaakko Hänninen (FIN)AG2R Citroënzt
18ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
19VENOrluis Alberto Aular Sanabria (VEN)Caja Rural - Seguros Rgazt
20GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
21COLBrandon Smith Rivera Vargas (COL)Ineos Grenadierszt
22ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohezt
23ESPCarlos Rodriguez Cano (ESP)Ineos Grenadierszt
24AUSChris Harper (AUS)Jumbo - Vismazt
25ESPDavid González Arribas (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
26ITAFausto Masnada (ITA)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
27ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)zt
28FRAClément Berthet (FRA)AG2R Citroën0:19
29COLMiguel Angel López Moreno (COL)Astana Qazaqstan Teamzt
30ESPFernando Barcelo Aragón (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
31FRAKenny Elissonde (FRA)zt
32ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Astana Qazaqstan Teamzt
33NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
34ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskaltel - Euskadizt
35ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Easypostzt
36ESPJoel Nicolau Beltrán (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
37PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirateszt
38ESPAnder Okamika Bengoetxea (ESP)Burgos - BHzt
39ESPIbai Azurmendi Sagastibeltza (ESP)Euskaltel - Euskadizt
40NEDTimo Roosen (NED)Jumbo - Vismazt
41CANJames Gene Piccoli (CAN)Israel - Premier Techzt
42ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Equipo Kern Pharmazt
43BELBen Hermans (BEL)Israel - Premier Techzt
44ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredozt
45RSAStefan De Bod (RSA)Astana Qazaqstan Teamzt
46CRCAndrey Amador Bikkazakova (CRC)Ineos Grenadierszt
47ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
48COLIván Ramiro Sosa Cuervo (COL)Movistarzt
49ESPUrko Berrade Fernandez (ESP)Equipo Kern Pharmazt
50ESPJosé Félix Parra Cuerda (ESP)Equipo Kern Pharmazt
51AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain Victoriouszt
52GBRMason Hollyman (GBR)Israel Cycling Academyzt
53ESPÓscar Cabedo Cardá (ESP)Burgos - BHzt
54FRAClément Champoussin (FRA)AG2R Citroënzt
55ITALorenzo Fortunato (ITA)Eolo - Kometazt
56ISROmer Goldstein (ISR)Israel - Premier Techzt
57ESPJoan Bou Company (ESP)Euskaltel - Euskadizt
58FRALilian Calmejane (FRA)AG2R Citroënzt
59ESPJon Barrenetxea Golzarri (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
60KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
61ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Euskaltel - Euskadizt
62ESPInigo Elosegui Momene (ESP)Movistar0:38
63GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Easypostzt
64KAZYuriy Natarov (KAZ)Astana Qazaqstan Team0:43
65ESPAlex Martin Gutierrez (ESP)Eolo - Kometa0:46
66ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victorious0:50
67ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistarzt
68ERIMerhawi Kudus (ERI)EF Education - Easypostzt
69SUISimon Pellaud (SUI)Trek - Segafredozt
70ESPCarlos Canal Blanco (ESP)Euskaltel - Euskadi0:54
71ESPJosé Manuel Díaz Gallego (ESP)Gazprom - Rusvelozt
72BELPieter Serry (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team1:01
73ITAMarco Frigo (ITA)Israel Cycling Academyzt
74ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Burgos - BH1:06
75USAMatthew Riccitello (USA)Hagens Berman - Axeon1:10
76ITAMatteo Trentin (ITA)Uae Team Emirates1:28
77ESPRaul Garcia Pierna (ESP)1:39
78GBRJames Shaw (GBR)EF Education - Easypost1:41
79ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Trek - Segafredo1:47
80AUTPatrick Gamper (AUT)Bora - Hansgrohe1:52
81ITADario Cataldo (ITA)Trek - Segafredozt
82LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredo2:09
83JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain Victorious2:12
84NZLDavid Martin Velasco (NZL)Eolo - Kometa2:24
85FRABastien Tronchon (FRA)AG2R Citroën U23 Team2:26
86ITADavide Ballerini (ITA)Quick-Step Alpha Vinyl Team2:31
87GERJannik Steimle (GER)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
88ITASimone Raccani (ITA)Zalf - Euromobil - Désirée - Fiorzt
89DENMathias Norsgaard Jørgensen (DEN)Movistar2:37
90SUIJoel Suter (SUI)Uae Team Emirates2:45
91ESPDiego Pablo Sevilla Lopez (ESP)Eolo - Kometa2:50
92ITAEdoardo Affini (ITA)Jumbo - Visma2:51
93NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Visma3:00
94ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Ineos Grenadierszt
95NEDLennard Hofstede (NED)zt
96ESTMartin Laas (EST)Bora - Hansgrohe4:13
97ESPIgor Arrieta Lizarraga (ESP)Equipo Kern Pharma7:44
98ESPSergio García González (ESP)Eolo - Kometazt
99ESPIbon Ruiz Sedano (ESP)Equipo Kern Pharmazt
100GBROliver Knight (GBR)AVC Aix-en-Provencezt
101ITAEdward Ravasi (ITA)Eolo - Kometazt
102ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Movistarzt
103CZEVojtech Repa (CZE)Equipo Kern Pharmazt
104ESPGotzon Martin Sanz (ESP)Euskaltel - Euskadizt
105FRAValentin Retailleau (FRA)AG2R Citroën U23 Teamzt
106ESPXabier Mikel Azparren Irurzun (ESP)Euskaltel - Euskadizt
107GBRJames Knox (GBR)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
108SLOMatevz Govekar (SLO)Tirol - KTMzt
109ITAManuele Boaro (ITA)Astana Qazaqstan Team10:21
110ESPAngel Fuentes Paniego (ESP)Burgos - BHzt
111ESPManuel Penalver Aniorte (ESP)Burgos - BH16:39
112NEDDavid Dekker (NED)Jumbo - Vismazt
113NZLThomas Scully (NZL)EF Education - Easypostzt
114COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirateszt
115FRARudy Barbier (FRA)Israel - Premier Techzt
116ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Trek - Segafredo27:31
117COLAndres Camilo Ardila Ordoñez (COL)Uae Team Emirates

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Vivar del Cid - Villadiego - 158 km - 3 Augustus 2022Sprint

Image Vuelta a Burgos. Source : Site officiel de la Vuelta a Burgos.


1NEDTimo Roosen (NED)Jumbo - Visma3:48:43
2ITAEdoardo Affini (ITA)Jumbo - Vismazt
3AUSChris Harper (AUS)Jumbo - Vismazt
4ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Trek - Segafredozt
5ESPCarlos Rodriguez Cano (ESP)Ineos Grenadierszt
6PORRuben Guerreiro (POR)EF Education - Easypostzt
7COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirateszt
8FRALilian Calmejane (FRA)AG2R Citroënzt
9FRABastien Tronchon (FRA)AG2R Citroën U23 Teamzt
10FRARudy Barbier (FRA)Israel - Premier Techzt
11PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Uae Team Emirateszt
12AUTPatrick Gamper (AUT)Bora - Hansgrohezt
13ESPFernando Barcelo Aragón (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
14ESTMartin Laas (EST)Bora - Hansgrohezt
15ESPJoel Nicolau Beltrán (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
16ISROmer Goldstein (ISR)Israel - Premier Techzt
17RUSPavel Sivakov (RUS)Ineos Grenadierszt
18ESPJosé Manuel Díaz Gallego (ESP)Gazprom - Rusvelozt
19ITALorenzo Fortunato (ITA)Eolo - Kometazt
20NEDJetse Bol (NED)Burgos - BHzt
21NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
22PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirateszt
23ESPUrko Berrade Fernandez (ESP)Equipo Kern Pharmazt
24ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Burgos - BHzt
25ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Ineos Grenadierszt
26ESPInigo Elosegui Momene (ESP)Movistarzt
27ESPIgor Arrieta Lizarraga (ESP)Equipo Kern Pharmazt
28ITAMatteo Trentin (ITA)Uae Team Emirateszt
29COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)EF Education - Easypostzt
30GBRJames Shaw (GBR)EF Education - Easypostzt
31ITAEdward Ravasi (ITA)Eolo - Kometazt
32ESPJosé Félix Parra Cuerda (ESP)Equipo Kern Pharmazt
33GBRMason Hollyman (GBR)Israel Cycling Academyzt
34LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredozt
35FRAKenny Elissonde (FRA)zt
36ITAMarco Frigo (ITA)Israel Cycling Academyzt
37ESPJoan Bou Company (ESP)Euskaltel - Euskadizt
38USAMatthew Riccitello (USA)Hagens Berman - Axeonzt
39ESPJon Barrenetxea Golzarri (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
40SUISimon Pellaud (SUI)Trek - Segafredozt
41AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain Victoriouszt
42ITAVincenzo Nibali (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
43FINJaakko Hänninen (FIN)AG2R Citroënzt
44ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
45FRAValentin Retailleau (FRA)AG2R Citroën U23 Teamzt
46RSAStefan De Bod (RSA)Astana Qazaqstan Teamzt
47ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskaltel - Euskadizt
48ESPAnder Okamika Bengoetxea (ESP)Burgos - BHzt
49COLMiguel Angel López Moreno (COL)Astana Qazaqstan Teamzt
50CRCAndrey Amador Bikkazakova (CRC)Ineos Grenadierszt
51ERIMerhawi Kudus (ERI)EF Education - Easypostzt
52JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain Victoriouszt
53SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victoriouszt
54ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Astana Qazaqstan Teamzt
55ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)zt
56ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Euskaltel - Euskadizt
57COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain Victoriouszt
58FRAClément Berthet (FRA)AG2R Citroënzt
59FRAClément Champoussin (FRA)AG2R Citroënzt
60CANJames Gene Piccoli (CAN)Israel - Premier Techzt
61KAZYuriy Natarov (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
62COLBrandon Smith Rivera Vargas (COL)Ineos Grenadierszt
63GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
64ESPCarlos Canal Blanco (ESP)Euskaltel - Euskadizt
65AUSJai Hindley (AUS)Bora - Hansgrohezt
66BELLaurens De Plus (BEL)Ineos Grenadierszt
67ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
68GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Easypostzt
69ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistarzt
70ITAFausto Masnada (ITA)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
71GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Ineos Grenadierszt
72ESPIbai Azurmendi Sagastibeltza (ESP)Euskaltel - Euskadizt
73ESPÓscar Cabedo Cardá (ESP)Burgos - BHzt
74ITADario Cataldo (ITA)Trek - Segafredo1:16
75NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Vismazt
76BELBen Hermans (BEL)Israel - Premier Techzt
77NEDWilco Kelderman (NED)Bora - Hansgrohezt
78ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohezt
79ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Equipo Kern Pharmazt
80ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredozt
81ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Easypostzt
82ITAAlessandro Fedeli (ITA)Gazprom - Rusvelozt
83ESPAlex Martin Gutierrez (ESP)Eolo - Kometazt
84SLOMatevz Govekar (SLO)Tirol - KTMzt
85CZEVojtech Repa (CZE)Equipo Kern Pharmazt
86ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Trek - Segafredozt
87ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Movistarzt
88KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
89BELPieter Serry (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
90ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Movistarzt
91ESPManuel Penalver Aniorte (ESP)Burgos - BHzt
92NZLDavid Martin Velasco (NZL)Eolo - Kometazt
93GBROliver Knight (GBR)AVC Aix-en-Provencezt
94BELIlan Van Wilder (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
95COLIván Ramiro Sosa Cuervo (COL)Movistarzt
96NEDDavid Dekker (NED)Jumbo - Vismazt
97ESPIbon Ruiz Sedano (ESP)Equipo Kern Pharmazt
98ESPSergio García González (ESP)Eolo - Kometa3:39
99DENMathias Norsgaard Jørgensen (DEN)Movistarzt
100ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victorious3:41
101ESPRaul Garcia Pierna (ESP)zt
102GBRJames Knox (GBR)Quick-Step Alpha Vinyl Team3:44
103ITADavide Ballerini (ITA)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
104ESPAngel Fuentes Paniego (ESP)Burgos - BH4:23
105ITASimone Raccani (ITA)Zalf - Euromobil - Désirée - Fior4:30
106ESPDiego Pablo Sevilla Lopez (ESP)Eolo - Kometa4:35
107NEDLennard Hofstede (NED)5:14
108ITAManuele Boaro (ITA)Astana Qazaqstan Team6:00
109SUIJoel Suter (SUI)Uae Team Emirates6:13
110NZLThomas Scully (NZL)EF Education - Easypost6:16
111ESPXabier Mikel Azparren Irurzun (ESP)Euskaltel - Euskadi6:19
112ESPGotzon Martin Sanz (ESP)Euskaltel - Euskadizt
113VENOrluis Alberto Aular Sanabria (VEN)Caja Rural - Seguros Rgazt
114GERJannik Steimle (GER)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
115FRADamien Touzé (FRA)AG2R Citroënzt
116ESPDavid González Arribas (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Quintana Martín Galíndez - Villarcayo - 156 km - 4 Augustus 2022Medium berg

Image Vuelta a Burgos. Source : Site officiel de la Vuelta a Burgos.


1FRABastien Tronchon (FRA)AG2R Citroën U23 Team3:42:17
2RUSPavel Sivakov (RUS)Ineos Grenadierszt
3ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistar0:28
4PORRuben Guerreiro (POR)EF Education - Easypostzt
5GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Ineos Grenadierszt
6BELIlan Van Wilder (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
7COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain Victoriouszt
8ITAVincenzo Nibali (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
9FRAKenny Elissonde (FRA)zt
10COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)EF Education - Easypostzt
11ESPCarlos Rodriguez Cano (ESP)Ineos Grenadierszt
12NEDWilco Kelderman (NED)Bora - Hansgrohezt
13GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
14ESPJosé Manuel Díaz Gallego (ESP)Gazprom - Rusvelozt
15AUSJai Hindley (AUS)Bora - Hansgrohezt
16ESPJoel Nicolau Beltrán (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
17PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirateszt
18FRAClément Champoussin (FRA)AG2R Citroënzt
19COLIván Ramiro Sosa Cuervo (COL)Movistarzt
20BELLaurens De Plus (BEL)Ineos Grenadierszt
21COLMiguel Angel López Moreno (COL)Astana Qazaqstan Teamzt
22ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Euskaltel - Euskadizt
23AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain Victorious0:33
24AUSChris Harper (AUS)Jumbo - Visma1:15
25ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Easypost1:44
26GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Easypostzt
27CZEVojtech Repa (CZE)Equipo Kern Pharmazt
28ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Astana Qazaqstan Team3:13
29CANJames Gene Piccoli (CAN)Israel - Premier Techzt
30PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Uae Team Emirateszt
31ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
32USAMatthew Riccitello (USA)Hagens Berman - Axeonzt
33ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Burgos - BHzt
34ESPJosé Félix Parra Cuerda (ESP)Equipo Kern Pharmazt
35NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Vismazt
36ESPÓscar Cabedo Cardá (ESP)Burgos - BHzt
37FINJaakko Hänninen (FIN)AG2R Citroënzt
38ITAFausto Masnada (ITA)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
39ESPUrko Berrade Fernandez (ESP)Equipo Kern Pharmazt
40ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
41COLBrandon Smith Rivera Vargas (COL)Ineos Grenadierszt
42SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victoriouszt
43ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)zt
44ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victorious4:48
45ESPCarlos Canal Blanco (ESP)Euskaltel - Euskadizt
46NEDJetse Bol (NED)Burgos - BH5:17
47BELPieter Serry (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
48ESPAlex Martin Gutierrez (ESP)Eolo - Kometazt
49ITAMarco Frigo (ITA)Israel Cycling Academyzt
50ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohezt
51GBRMason Hollyman (GBR)Israel Cycling Academyzt
52ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Equipo Kern Pharmazt
53ERIMerhawi Kudus (ERI)EF Education - Easypostzt
54ISROmer Goldstein (ISR)Israel - Premier Techzt
55ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredo5:20
56ITAMatteo Trentin (ITA)Uae Team Emirates6:37
57ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskaltel - Euskadi7:17
58ITALorenzo Fortunato (ITA)Eolo - Kometazt
59ESPSergio García González (ESP)Eolo - Kometa8:54
60FRALilian Calmejane (FRA)AG2R Citroënzt
61ESPFernando Barcelo Aragón (ESP)Caja Rural - Seguros Rga11:02
62ESPJon Barrenetxea Golzarri (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
63ESPGotzon Martin Sanz (ESP)Euskaltel - Euskadizt
64BELBen Hermans (BEL)Israel - Premier Techzt
65KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
66SUISimon Pellaud (SUI)Trek - Segafredozt
67ESPRaul Garcia Pierna (ESP)zt
68GBRJames Shaw (GBR)EF Education - Easypostzt
69ESPIgor Arrieta Lizarraga (ESP)Equipo Kern Pharmazt
70ESPAnder Okamika Bengoetxea (ESP)Burgos - BHzt
71ITADario Cataldo (ITA)Trek - Segafredozt
72NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
73ITAEdoardo Affini (ITA)Jumbo - Vismazt
74ESPJoan Bou Company (ESP)Euskaltel - Euskadi14:00
75ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Movistarzt
76ESPInigo Elosegui Momene (ESP)Movistar14:25
77KAZYuriy Natarov (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
78GBROliver Knight (GBR)AVC Aix-en-Provencezt
79ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Trek - Segafredozt
80RSAStefan De Bod (RSA)Astana Qazaqstan Teamzt
81DENMathias Norsgaard Jørgensen (DEN)Movistarzt
82ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Ineos Grenadiers16:59
83CRCAndrey Amador Bikkazakova (CRC)Ineos Grenadierszt
84ESPIbon Ruiz Sedano (ESP)Equipo Kern Pharmazt
85ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Movistarzt
86ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Trek - Segafredozt
87NEDLennard Hofstede (NED)zt
88NEDTimo Roosen (NED)Jumbo - Vismazt
89ESPManuel Penalver Aniorte (ESP)Burgos - BHzt
90ITAManuele Boaro (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
91COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirateszt
92ESPAngel Fuentes Paniego (ESP)Burgos - BHzt
93FRAValentin Retailleau (FRA)AG2R Citroën U23 Teamzt
94ESPDiego Pablo Sevilla Lopez (ESP)Eolo - Kometazt
95SUIJoel Suter (SUI)Uae Team Emirateszt
96NZLDavid Martin Velasco (NZL)Eolo - Kometazt
97ITAEdward Ravasi (ITA)Eolo - Kometazt
98ITAAlessandro Fedeli (ITA)Gazprom - Rusvelozt
99ESTMartin Laas (EST)Bora - Hansgrohezt
100AUTPatrick Gamper (AUT)Bora - Hansgrohezt
101LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredozt
102GBRJames Knox (GBR)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
103SLOMatevz Govekar (SLO)Tirol - KTMzt
104JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain Victoriouszt
105ESPIbai Azurmendi Sagastibeltza (ESP)Euskaltel - Euskadizt
106ESPXabier Mikel Azparren Irurzun (ESP)Euskaltel - Euskadizt
107FRARudy Barbier (FRA)Israel - Premier Tech23:52
108NZLThomas Scully (NZL)EF Education - Easypost24:43
109ITASimone Raccani (ITA)Zalf - Euromobil - Désirée - Fior
110FRAClément Berthet (FRA)AG2R Citroën
111FRADamien Touzé (FRA)AG2R Citroën
112VENOrluis Alberto Aular Sanabria (VEN)Caja Rural - Seguros Rga
113ESPDavid González Arribas (ESP)Caja Rural - Seguros Rga
114COLAndres Camilo Ardila Ordoñez (COL)Uae Team Emirates
115ITADavide Ballerini (ITA)Quick-Step Alpha Vinyl Team
116GERJannik Steimle (GER)Quick-Step Alpha Vinyl Team
117NEDDavid Dekker (NED)Jumbo - Visma

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Torresandino - Ciudad Romana de Clunia - 169 km - 5 Augustus 2022Medium berg

Image Vuelta a Burgos. Source : Site officiel de la Vuelta a Burgos.


1SLOMatevz Govekar (SLO)Tirol - KTM3:36:18
2FRAValentin Retailleau (FRA)AG2R Citroën U23 Teamzt
3ISROmer Goldstein (ISR)Israel - Premier Techzt
4BELPieter Serry (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
5AUTPatrick Gamper (AUT)Bora - Hansgrohe0:05
6ESPXabier Mikel Azparren Irurzun (ESP)Euskaltel - Euskadizt
7ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Movistar0:12
8ESPFernando Barcelo Aragón (ESP)Caja Rural - Seguros Rga0:57
9NEDLennard Hofstede (NED)1:10
10NZLDavid Martin Velasco (NZL)Eolo - Kometa1:16
11COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirates2:01
12ESPCarlos Canal Blanco (ESP)Euskaltel - Euskadi3:03
13NEDTimo Roosen (NED)Jumbo - Vismazt
14GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Ineos Grenadierszt
15ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Movistarzt
16ITAAlessandro Fedeli (ITA)Gazprom - Rusvelozt
17RUSPavel Sivakov (RUS)Ineos Grenadierszt
18PORRuben Guerreiro (POR)EF Education - Easypostzt
19FRAClément Champoussin (FRA)AG2R Citroënzt
20NEDWilco Kelderman (NED)Bora - Hansgrohezt
21AUSJai Hindley (AUS)Bora - Hansgrohezt
22FRAKenny Elissonde (FRA)zt
23ESPCarlos Rodriguez Cano (ESP)Ineos Grenadierszt
24COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)EF Education - Easypostzt
25COLMiguel Angel López Moreno (COL)Astana Qazaqstan Teamzt
26BELIlan Van Wilder (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
27COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain Victoriouszt
28ESPÓscar Cabedo Cardá (ESP)Burgos - BHzt
29ITAVincenzo Nibali (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
30ESPJon Barrenetxea Golzarri (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
31ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistarzt
32SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victoriouszt
33ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
34GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
35PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Uae Team Emirateszt
36COLIván Ramiro Sosa Cuervo (COL)Movistarzt
37PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirateszt
38ESPIbai Azurmendi Sagastibeltza (ESP)Euskaltel - Euskadizt
39CANJames Gene Piccoli (CAN)Israel - Premier Techzt
40GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Easypostzt
41ESPJoel Nicolau Beltrán (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
42BELLaurens De Plus (BEL)Ineos Grenadierszt
43GBRMason Hollyman (GBR)Israel Cycling Academyzt
44ITAFausto Masnada (ITA)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
45ESPJosé Manuel Díaz Gallego (ESP)Gazprom - Rusvelozt
46FINJaakko Hänninen (FIN)AG2R Citroënzt
47NEDJetse Bol (NED)Burgos - BHzt
48ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredozt
49ESPUrko Berrade Fernandez (ESP)Equipo Kern Pharmazt
50ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Astana Qazaqstan Teamzt
51ESPJosé Félix Parra Cuerda (ESP)Equipo Kern Pharmazt
52AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain Victoriouszt
53USAMatthew Riccitello (USA)Hagens Berman - Axeonzt
54ERIMerhawi Kudus (ERI)EF Education - Easypostzt
55ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)zt
56ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Burgos - BHzt
57ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Euskaltel - Euskadizt
58ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Easypostzt
59FRALilian Calmejane (FRA)AG2R Citroën3:39
60ESPRaul Garcia Pierna (ESP)3:43
61ESPAlex Martin Gutierrez (ESP)Eolo - Kometa3:49
62GBRJames Shaw (GBR)EF Education - Easypost4:07
63ITAMatteo Trentin (ITA)Uae Team Emirateszt
64ESPIgor Arrieta Lizarraga (ESP)Equipo Kern Pharmazt
65ITAMarco Frigo (ITA)Israel Cycling Academyzt
66ESPInigo Elosegui Momene (ESP)Movistarzt
67FRABastien Tronchon (FRA)AG2R Citroën U23 Teamzt
68GBROliver Knight (GBR)AVC Aix-en-Provence4:31
69ITAManuele Boaro (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
70KAZYuriy Natarov (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
71CRCAndrey Amador Bikkazakova (CRC)Ineos Grenadierszt
72LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredo4:49
73ESPJoan Bou Company (ESP)Euskaltel - Euskadi5:01
74ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victoriouszt
75ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Trek - Segafredozt
76KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
77NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
78RSAStefan De Bod (RSA)Astana Qazaqstan Teamzt
79ITALorenzo Fortunato (ITA)Eolo - Kometazt
80ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohezt
81ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
82SUISimon Pellaud (SUI)Trek - Segafredozt
83JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain Victoriouszt
84ESPManuel Penalver Aniorte (ESP)Burgos - BH5:05
85ESPAngel Fuentes Paniego (ESP)Burgos - BHzt
86ESPAnder Okamika Bengoetxea (ESP)Burgos - BHzt
87ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Ineos Grenadierszt
88ITAEdward Ravasi (ITA)Eolo - Kometazt
89ESPSergio García González (ESP)Eolo - Kometazt
90COLBrandon Smith Rivera Vargas (COL)Ineos Grenadierszt
91ESPDiego Pablo Sevilla Lopez (ESP)Eolo - Kometazt
92CZEVojtech Repa (CZE)Equipo Kern Pharmazt
93NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Vismazt
94ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Trek - Segafredozt
95ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskaltel - Euskadizt
96SUIJoel Suter (SUI)Uae Team Emirateszt
97ESPGotzon Martin Sanz (ESP)Euskaltel - Euskadizt
98BELBen Hermans (BEL)Israel - Premier Techzt
99DENMathias Norsgaard Jørgensen (DEN)Movistarzt
100ESTMartin Laas (EST)Bora - Hansgrohezt
101GBRJames Knox (GBR)Quick-Step Alpha Vinyl Team5:30
102ITADario Cataldo (ITA)Trek - Segafredo5:48
103ITAEdoardo Affini (ITA)Jumbo - Visma6:07
104FRARudy Barbier (FRA)Israel - Premier Tech6:48
105ESPIbon Ruiz Sedano (ESP)Equipo Kern Pharma7:11
106ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Equipo Kern Pharmazt
107NZLThomas Scully (NZL)EF Education - Easypost7:13
108AUSChris Harper (AUS)Jumbo - Visma9:01

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 5 - Lermas - Lagunas de Neila - 170 km - 6 Augustus 2022Berg

Image Vuelta a Burgos. Source : Site officiel de la Vuelta a Burgos.


1PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirates4:06:19
2COLMiguel Angel López Moreno (COL)Astana Qazaqstan Teamzt
3RUSPavel Sivakov (RUS)Ineos Grenadiers0:07
4ESPCarlos Rodriguez Cano (ESP)Ineos Grenadiers0:15
5BELIlan Van Wilder (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team0:21
6PORRuben Guerreiro (POR)EF Education - Easypost0:28
7AUSJai Hindley (AUS)Bora - Hansgrohe0:33
8FRAKenny Elissonde (FRA)0:43
9GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Easypost0:48
10NEDWilco Kelderman (NED)Bora - Hansgrohezt
11NEDWout Poels (NED)Bahrain Victorious0:50
12COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain Victoriouszt
13ESPUrko Berrade Fernandez (ESP)Equipo Kern Pharmazt
14ESPÓscar Cabedo Cardá (ESP)Burgos - BH0:54
15ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)1:01
16ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistarzt
17ITAVincenzo Nibali (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
18COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)EF Education - Easypost1:06
19ESPJosé Manuel Díaz Gallego (ESP)Gazprom - Rusvelo1:10
20COLIván Ramiro Sosa Cuervo (COL)Movistar1:15
21ESPRaul Garcia Pierna (ESP)1:17
22GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Ineos Grenadierszt
23ESPJoel Nicolau Beltrán (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
24USAMatthew Riccitello (USA)Hagens Berman - Axeon1:22
25SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victorious1:26
26ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohezt
27ITALorenzo Fortunato (ITA)Eolo - Kometazt
28FRAClément Champoussin (FRA)AG2R Citroën1:29
29AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain Victorious1:31
30ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Caja Rural - Seguros Rga1:34
31ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Euskaltel - Euskadizt
32ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victorious1:44
33GBRJames Knox (GBR)Quick-Step Alpha Vinyl Team1:45
34AUSChris Harper (AUS)Jumbo - Vismazt
35GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
36CANJames Gene Piccoli (CAN)Israel - Premier Tech2:15
37BELLaurens De Plus (BEL)Ineos Grenadiers2:16
38FINJaakko Hänninen (FIN)AG2R Citroën2:29
39ITAFausto Masnada (ITA)Quick-Step Alpha Vinyl Team2:53
40ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredozt
41ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
42NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Vismazt
43CZEVojtech Repa (CZE)Equipo Kern Pharma3:03
44BELPieter Serry (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team3:37
45ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Equipo Kern Pharma3:50
46ESPAlex Martin Gutierrez (ESP)Eolo - Kometa3:55
47ESPSergio García González (ESP)Eolo - Kometa4:02
48ESPAnder Okamika Bengoetxea (ESP)Burgos - BH4:06
49ESPIbai Azurmendi Sagastibeltza (ESP)Euskaltel - Euskadi4:08
50ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Trek - Segafredo4:14
51ESPFernando Barcelo Aragón (ESP)Caja Rural - Seguros Rga4:29
52ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Burgos - BH4:31
53KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana Qazaqstan Team4:42
54ESPJosé Félix Parra Cuerda (ESP)Equipo Kern Pharma5:04
55SUISimon Pellaud (SUI)Trek - Segafredo5:24
56ESPJoan Bou Company (ESP)Euskaltel - Euskadi5:49
57ITAMarco Frigo (ITA)Israel Cycling Academy6:51
58ESPDiego Pablo Sevilla Lopez (ESP)Eolo - Kometa7:00
59ESPIgor Arrieta Lizarraga (ESP)Equipo Kern Pharma7:19
60KAZYuriy Natarov (KAZ)Astana Qazaqstan Team7:26
61PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Uae Team Emirates8:39
62ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Movistarzt
63COLBrandon Smith Rivera Vargas (COL)Ineos Grenadierszt
64ITAMatteo Trentin (ITA)Uae Team Emirates9:04
65ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Astana Qazaqstan Team9:35
66GBRMason Hollyman (GBR)Israel Cycling Academyzt
67NEDJetse Bol (NED)Burgos - BHzt
68ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Ineos Grenadiers9:53
69ESPJon Barrenetxea Golzarri (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
70ITAEdward Ravasi (ITA)Eolo - Kometazt
71FRABastien Tronchon (FRA)AG2R Citroën U23 Team10:10
72FRAValentin Retailleau (FRA)AG2R Citroën U23 Teamzt
73FRALilian Calmejane (FRA)AG2R Citroënzt
74ESPCarlos Canal Blanco (ESP)Euskaltel - Euskadizt
75ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Easypost11:15
76LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredo11:38
77ITAEdoardo Affini (ITA)Jumbo - Visma11:42
78ESPInigo Elosegui Momene (ESP)Movistar12:39
79ERIMerhawi Kudus (ERI)EF Education - Easypostzt
80ESPIbon Ruiz Sedano (ESP)Equipo Kern Pharmazt
81ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Trek - Segafredozt
82ESPAngel Fuentes Paniego (ESP)Burgos - BHzt
83ITADario Cataldo (ITA)Trek - Segafredozt
84ISROmer Goldstein (ISR)Israel - Premier Techzt
85GBRJames Shaw (GBR)EF Education - Easypostzt
86JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain Victoriouszt
87ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Movistarzt
88AUTPatrick Gamper (AUT)Bora - Hansgrohezt
89SLOMatevz Govekar (SLO)Tirol - KTMzt
90ESPManuel Penalver Aniorte (ESP)Burgos - BH14:04
91CRCAndrey Amador Bikkazakova (CRC)Ineos Grenadiers14:06
92DENMathias Norsgaard Jørgensen (DEN)Movistar14:23
93ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskaltel - Euskadi15:56
94NEDLennard Hofstede (NED)zt
95ESPGotzon Martin Sanz (ESP)Euskaltel - Euskadizt
96ITAAlessandro Fedeli (ITA)Gazprom - Rusvelozt
97ESPXabier Mikel Azparren Irurzun (ESP)Euskaltel - Euskadi17:37
98NZLDavid Martin Velasco (NZL)Eolo - Kometa19:02
99SUIJoel Suter (SUI)Uae Team Emirates
100ESTMartin Laas (EST)Bora - Hansgrohe
101ITAManuele Boaro (ITA)Astana Qazaqstan Team
102GBROliver Knight (GBR)AVC Aix-en-Provence
103COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirates
104FRARudy Barbier (FRA)Israel - Premier Tech
105NZLThomas Scully (NZL)EF Education - Easypost
106NEDTimo Roosen (NED)Jumbo - Visma
107RSAStefan De Bod (RSA)Astana Qazaqstan Team
108BELBen Hermans (BEL)Israel - Premier Tech

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden