De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Vuelta Asturias Julio Alvarez Mendo - 2022 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Vuelta Asturias Julio Alvarez Mendo - 2022 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Uitslagen 2022

Vuelta Asturias Julio Alvarez Mendo 2022

SpanjeSpanje - 29 April 2022 - 1 Mei 2022


Algemeen klassement - 1 Mei 2022


1COLIván Ramiro Sosa Cuervo (COL)Movistar12:27:12
2ITALorenzo Fortunato (ITA)Eolo - Kometa0:15
3FRANicolas Edet (FRA)Team Arkéa Samsic0:44
4ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Euskaltel - Euskadizt
5ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)0:48
6ESPIgor Arrieta Lizarraga (ESP)Equipo Kern Pharma0:56
7FRAKévin Vauquelin (FRA)Team Arkéa Samsic2:28
8ESPGotzon Martin Sanz (ESP)Euskaltel - Euskadi2:46
9PORJoaquim Silva (POR)Efapel Cycling3:04
10FRAAlexis Vuillermoz (FRA)Totalenergies3:14
11ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros Rga3:42
12ESPDaniel Navarro García (ESP)Burgos - BH4:00
13FRAFabien Grellier (FRA)Totalenergies4:28
14ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Totalenergies6:50
15ESPJesús Del Pino Corrochano (ESP)Aviludo - Louletano - Loulé Concelho9:36
16ESPUnai Iribar Jauregi (ESP)Euskaltel - Euskadi10:03
17FRAMaxime Bouet (FRA)Team Arkéa Samsic10:28
18GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchange - Jayco10:32
19ESPJon Agirre Egaña (ESP)Equipo Kern Pharma11:39
20ITAAlessandro Verre (ITA)Team Arkéa Samsic12:01
21FRAThibault Guernalec (FRA)Team Arkéa Samsic12:24
22PORHenrique Madeira Casimiro (POR)Efapel Cycling13:31
23ITAVincenzo Albanese (ITA)Eolo - Kometa13:53
24ESPUnai Cuadrado Ruiz De Gauna (ESP)Euskaltel - Euskadi14:05
25FRAAlan Jousseaume (FRA)Totalenergies14:29
26FRAPaul Ourselin (FRA)Totalenergies15:03
27ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistar16:12
28ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Movistar16:39
29ESPEduardo Pérez-Landaluce Gonzalez (ESP)Manuela Fundación Continental17:00
30ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Caja Rural - Seguros Rga17:32
31ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Eolo - Kometa19:35
32ESPPelayo Sanchez Mayo (ESP)Burgos - BH19:56
33ESPAdriá Moreno Sala (ESP)Burgos - BH21:20
34ESPDiego Pablo Sevilla Lopez (ESP)Eolo - Kometa21:39
35ESPMateu Estelrich Cabanellas (ESP)Electro Hiper Europa - Caldas21:50
36ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Movistar21:54
37ESTTanel Kangert (EST)Team Bikeexchange - Jayco22:20
38LUXMichel Ries (LUX)Team Arkéa Samsic22:47
39ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Burgos - BH24:14
40USATom Armstrong (USA)Electro Hiper Europa - Caldas24:17
41PORNuno Meireles (POR)Aviludo - Louletano - Loulé Concelho25:24
42ESPIker Ballarin Manso (ESP)Euskaltel - Euskadi25:38
43AUSDamien Howson (AUS)Team Bikeexchange - Jayco25:52
44PORJoão Ricardo Cardoso Benta (POR)Efapel Cycling26:30
45ESPFernando Barcelo Aragón (ESP)Caja Rural - Seguros Rga26:44
46ESPMario Aparicio Muñoz (ESP)Burgos - BH27:54
47AUSNichola Schultz (AUS)Team Bikeexchange - Jayco28:01
48PANRoberto Carlos González Castillero (PAN)29:43
49AUSCallum Scotson (AUS)Team Bikeexchange - Jayco29:58
50ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Burgos - BH30:21
51CZEVojtech Repa (CZE)Equipo Kern Pharma30:29
52ESPTxomin Juaristi Arrieta (ESP)Euskaltel - Euskadizt
53VENOrluis Alberto Aular Sanabria (VEN)Caja Rural - Seguros Rga30:33
54ESPIván Moreno Sánchez (ESP)Equipo Kern Pharma31:31
55ESPSergio Nestor Araiz Michel (ESP)Equipo Kern Pharma31:36
56COLYesid Albeiro Pira Parada (COL)Caja Rural - Seguros Rga31:56
57CHICarlos Ivan Oyarzun Guiñez (CHI)Aviludo - Louletano - Loulé Concelho32:05
58FRAPierre Latour (FRA)Totalenergies33:03
59ESPAlex Martin Gutierrez (ESP)Eolo - Kometa36:18
60PORPedro Joaquim Silva Andrade (POR)Efapel Cycling36:36
61DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchange - Jayco36:48
62BRAVinicius Rangel Costa (BRA)36:50
63ESPInigo Elosegui Momene (ESP)Movistar37:22
64PORRafael Jorge Magalhães Silva (POR)Efapel Cycling41:39
65ESPIbon Ruiz Sedano (ESP)Equipo Kern Pharma42:23
66ITAAlessandro Fancellu (ITA)Eolo - Kometa42:25
67GBRMark Christian (GBR)Eolo - Kometa43:30
68USAGregory Lawson Craddock (USA)Team Bikeexchange - Jayco46:25
69ESPDaniel Jiménez Duran (ESP)Manuela Fundación Continental46:37
70ESPPeio Goikoetxea Goiogana (ESP)Euskaltel - Euskadi49:14
71PORFrancisco Guerreiro (POR)Efapel Cycling49:16
72ESPMiguel Angel Ballesteros Canovas (ESP)Electro Hiper Europa - Caldas50:11
73ESPIsaac Cantón Serrano (ESP)Manuela Fundación Continental50:52
74ESPRaul Rota Rus (ESP)Manuela Fundación Continental51:28
75COLJhojan Orlando García Sosa (COL)Caja Rural - Seguros Rga56:05
76ESPJoan Martí Bennassar Rosselló (ESP)Manuela Fundación Continental56:09
77ANGBruno Cesar Araujo (ANG)Bai - Sicasal - Petro de Luanda56:15
78PORRui Emanuel Rodrigues (POR)Aviludo - Louletano - Loulé Concelho58:56
79ESPMarcos Jurado Rodriguez (ESP)Electro Hiper Europa - Caldas59:19
80ESPPablo Alonso Montes (ESP)Electro Hiper Europa - Caldas1:00:27
81ESPJosé María García Soriano (ESP)Electro Hiper Europa - Caldas1:01:31
82ESPXavier Cañellas Sanchez (ESP)Java Kiwi Atlántico1:01:33
83PORFábio Fernandes (POR)Efapel Cycling1:01:35
84VENEdwin Torres (VEN)Java Kiwi Atlánticozt
85ESPJoel Nicolau Beltrán (ESP)Caja Rural - Seguros Rga1:02:00

Etappe 1 - Oviedo - Pola de Lena - 168,9 km - 29 April 2022Medium berg

Image © La Vuelta Ciclista a Asturias. Source : Site officiel de la Vuelta a Asturias.


1GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchange - Jayco4:26:44
2ITAVincenzo Albanese (ITA)Eolo - Kometa0:14
3FRAAlexis Vuillermoz (FRA)Totalenergieszt
4ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
5ITALorenzo Fortunato (ITA)Eolo - Kometazt
6FRANicolas Edet (FRA)Team Arkéa Samsiczt
7AUSDamien Howson (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
8COLIván Ramiro Sosa Cuervo (COL)Movistarzt
9PORJoaquim Silva (POR)Efapel Cyclingzt
10ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Euskaltel - Euskadizt
11ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Totalenergieszt
12ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)0:18
13FRAKévin Vauquelin (FRA)Team Arkéa Samsic0:33
14ESPGotzon Martin Sanz (ESP)Euskaltel - Euskadizt
15AUSNichola Schultz (AUS)Team Bikeexchange - Jayco0:52
16FRAAlan Jousseaume (FRA)Totalenergieszt
17LUXMichel Ries (LUX)Team Arkéa Samsiczt
18ESPIgor Arrieta Lizarraga (ESP)Equipo Kern Pharmazt
19ESPUnai Iribar Jauregi (ESP)Euskaltel - Euskadizt
20ESPDaniel Navarro García (ESP)Burgos - BH0:59
21FRAFabien Grellier (FRA)Totalenergies1:17
22FRAMaxime Bouet (FRA)Team Arkéa Samsic3:55
23ESPJon Agirre Egaña (ESP)Equipo Kern Pharma3:57
24ESPJesús Del Pino Corrochano (ESP)Aviludo - Louletano - Loulé Concelhozt
25VENOrluis Alberto Aular Sanabria (VEN)Caja Rural - Seguros Rga4:59
26FRAThibault Guernalec (FRA)Team Arkéa Samsiczt
27ESPEduardo Pérez-Landaluce Gonzalez (ESP)Manuela Fundación Continental5:54
28FRAPaul Ourselin (FRA)Totalenergieszt
29FRAPierre Latour (FRA)Totalenergies5:58
30AUSCallum Scotson (AUS)Team Bikeexchange - Jayco6:20
31ESPMario Aparicio Muñoz (ESP)Burgos - BHzt
32ESPDiego Pablo Sevilla Lopez (ESP)Eolo - Kometa6:30
33ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Burgos - BHzt
34ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
35CZEVojtech Repa (CZE)Equipo Kern Pharmazt
36ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
37ESPAdriá Moreno Sala (ESP)Burgos - BHzt
38ESTTanel Kangert (EST)Team Bikeexchange - Jaycozt
39ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Movistarzt
40ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Eolo - Kometazt
41ESPUnai Cuadrado Ruiz De Gauna (ESP)Euskaltel - Euskadizt
42ESPTxomin Juaristi Arrieta (ESP)Euskaltel - Euskadizt
43DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchange - Jaycozt
44ESPDaniel Jiménez Duran (ESP)Manuela Fundación Continental8:31
45USATom Armstrong (USA)Electro Hiper Europa - Caldaszt
46PORRafael Jorge Magalhães Silva (POR)Efapel Cyclingzt
47CHICarlos Ivan Oyarzun Guiñez (CHI)Aviludo - Louletano - Loulé Concelhozt
48PANRoberto Carlos González Castillero (PAN)zt
49BRAVinicius Rangel Costa (BRA)zt
50PORPedro Joaquim Silva Andrade (POR)Efapel Cyclingzt
51PORHenrique Madeira Casimiro (POR)Efapel Cyclingzt
52ESPPelayo Sanchez Mayo (ESP)Burgos - BHzt
53COLYesid Albeiro Pira Parada (COL)Caja Rural - Seguros Rgazt
54ITAAlessandro Verre (ITA)Team Arkéa Samsic10:02
55ESPIván Moreno Sánchez (ESP)Equipo Kern Pharma10:10
56PORFrancisco Guerreiro (POR)Efapel Cyclingzt
57ESPIker Ballarin Manso (ESP)Euskaltel - Euskadizt
58ESPMateu Estelrich Cabanellas (ESP)Electro Hiper Europa - Caldas10:44
59ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Burgos - BH11:27
60PORNuno Meireles (POR)Aviludo - Louletano - Loulé Concelhozt
61ESPJoan Martí Bennassar Rosselló (ESP)Manuela Fundación Continental12:46
62ESPIsaac Cantón Serrano (ESP)Manuela Fundación Continentalzt
63ESPAlex Martin Gutierrez (ESP)Eolo - Kometazt
64ESPFernando Barcelo Aragón (ESP)Caja Rural - Seguros Rga14:17
65PORJoão Ricardo Cardoso Benta (POR)Efapel Cycling15:20
66ITAAlessandro Fancellu (ITA)Eolo - Kometazt
67ESPInigo Elosegui Momene (ESP)Movistarzt
68ANGBruno Cesar Araujo (ANG)Bai - Sicasal - Petro de Luandazt
69ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Movistarzt
70GBRMark Christian (GBR)Eolo - Kometazt
71ESPIbon Ruiz Sedano (ESP)Equipo Kern Pharmazt
72ESPPeio Goikoetxea Goiogana (ESP)Euskaltel - Euskadi16:06
73USAGregory Lawson Craddock (USA)Team Bikeexchange - Jaycozt
74ESPJoel Nicolau Beltrán (ESP)Caja Rural - Seguros Rga17:59
75ARGTomas Contte (ARG)Aviludo - Louletano - Loulé Concelhozt
76ESPSergio Nestor Araiz Michel (ESP)Equipo Kern Pharmazt
77COLJhojan Orlando García Sosa (COL)Caja Rural - Seguros Rgazt
78ESPJosé María García Soriano (ESP)Electro Hiper Europa - Caldas19:49
79ESPMauro Rato Castrillo (ESP)Bai - Sicasal - Petro de Luanda22:56
80ESPXavier Cañellas Sanchez (ESP)Java Kiwi Atlántico23:29
81ESPPablo Alonso Montes (ESP)Electro Hiper Europa - Caldaszt
82VENEdwin Torres (VEN)Java Kiwi Atlánticozt
83PORFábio Fernandes (POR)Efapel Cyclingzt
84ESPRaul Rota Rus (ESP)Manuela Fundación Continentalzt
85PORRui Emanuel Rodrigues (POR)Aviludo - Louletano - Loulé Concelhozt
86ESPMarcos Jurado Rodriguez (ESP)Electro Hiper Europa - Caldaszt
87FRABenjamin Mestre (FRA)zt
88VENFranklín Alejandro Chacón Ortega (VEN)Manuela Fundación Continental26:43
89ITAAlessio Gasparini (ITA)Java Kiwi Atlánticozt
90ESPMiguel Angel Ballesteros Canovas (ESP)Electro Hiper Europa - Caldaszt
91PORJosé João Pimenta Costa Mendes (POR)Aviludo - Louletano - Loulé Concelho27:41
92FRAGabriel Muller (FRA)Burgos - BH
93ARGNahuel Omar d'Aquila Silva (ARG)
94ANGDaniel Paiva (ANG)
95COLCarlos Alberto Silva Silva (COL)Bai - Sicasal - Petro de Luanda
96USABarry Miller (USA)Java Kiwi Atlántico
97ESPGaizka Gurrutxaga Etxeberria (ESP)Java Kiwi Atlántico
98JAPSo Narumi (JAP)Java Kiwi Atlántico
99ESPIvan Cobo Cayon (ESP)Equipo Kern Pharma
100ESPErik Martorell Haga (ESP)Manuela Fundación Continental

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Candás - Cangas del Narcea - 202 km - 30 April 2022Berg

Image © La Vuelta Ciclista a Asturias. Source : Site officiel de la Vuelta a Asturias.


1COLIván Ramiro Sosa Cuervo (COL)Movistar5:12:39
2ITALorenzo Fortunato (ITA)Eolo - Kometa0:11
3ESPIgor Arrieta Lizarraga (ESP)Equipo Kern Pharma0:12
4ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)0:34
5FRANicolas Edet (FRA)Team Arkéa Samsiczt
6ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Euskaltel - Euskadizt
7ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Totalenergies1:08
8ESPGotzon Martin Sanz (ESP)Euskaltel - Euskadi1:19
9ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Movistarzt
10FRAKévin Vauquelin (FRA)Team Arkéa Samsic2:03
11ITAAlessandro Verre (ITA)Team Arkéa Samsiczt
12ESPDaniel Navarro García (ESP)Burgos - BH2:07
13FRAFabien Grellier (FRA)Totalenergies2:17
14PORJoaquim Silva (POR)Efapel Cycling2:22
15FRAAlexis Vuillermoz (FRA)Totalenergies3:08
16ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros Rga3:32
17ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
18PORHenrique Madeira Casimiro (POR)Efapel Cycling3:46
19ESPJon Agirre Egaña (ESP)Equipo Kern Pharma4:45
20ESPUnai Cuadrado Ruiz De Gauna (ESP)Euskaltel - Euskadizt
21FRAMaxime Bouet (FRA)Team Arkéa Samsiczt
22ESPJesús Del Pino Corrochano (ESP)Aviludo - Louletano - Loulé Concelhozt
23FRAThibault Guernalec (FRA)Team Arkéa Samsic6:11
24ESPSergio Nestor Araiz Michel (ESP)Equipo Kern Pharmazt
25FRAAlan Jousseaume (FRA)Totalenergieszt
26ESPAdriá Moreno Sala (ESP)Burgos - BH7:24
27ESPUnai Iribar Jauregi (ESP)Euskaltel - Euskadizt
28PORJoão Ricardo Cardoso Benta (POR)Efapel Cycling7:55
29FRAPaul Ourselin (FRA)Totalenergieszt
30USATom Armstrong (USA)Electro Hiper Europa - Caldas8:20
31ESPMateu Estelrich Cabanellas (ESP)Electro Hiper Europa - Caldas8:42
32ESPEduardo Pérez-Landaluce Gonzalez (ESP)Manuela Fundación Continentalzt
33ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Eolo - Kometa8:48
34ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
35ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Movistar11:29
36ESPPelayo Sanchez Mayo (ESP)Burgos - BHzt
37PORNuno Meireles (POR)Aviludo - Louletano - Loulé Concelhozt
38ESTTanel Kangert (EST)Team Bikeexchange - Jayco11:33
39ESPFernando Barcelo Aragón (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
40GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchange - Jaycozt
41ESPIker Ballarin Manso (ESP)Euskaltel - Euskadizt
42PANRoberto Carlos González Castillero (PAN)13:55
43ESPDiego Pablo Sevilla Lopez (ESP)Eolo - Kometazt
44ITAVincenzo Albanese (ITA)Eolo - Kometazt
45ESPIván Moreno Sánchez (ESP)Equipo Kern Pharmazt
46ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Burgos - BHzt
47COLYesid Albeiro Pira Parada (COL)Caja Rural - Seguros Rga15:59
48ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Burgos - BHzt
49ESPMario Aparicio Muñoz (ESP)Burgos - BH16:02
50ESPAlex Martin Gutierrez (ESP)Eolo - Kometazt
51ESPMiguel Angel Ballesteros Canovas (ESP)Electro Hiper Europa - Caldaszt
52GBRMark Christian (GBR)Eolo - Kometa17:58
53ESPInigo Elosegui Momene (ESP)Movistar18:07
54AUSDamien Howson (AUS)Team Bikeexchange - Jayco19:39
55AUSNichola Schultz (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
56CHICarlos Ivan Oyarzun Guiñez (CHI)Aviludo - Louletano - Loulé Concelhozt
57ESPIbon Ruiz Sedano (ESP)Equipo Kern Pharmazt
58ITAAlessandro Fancellu (ITA)Eolo - Kometazt
59PORPedro Joaquim Silva Andrade (POR)Efapel Cyclingzt
60FRAPierre Latour (FRA)Totalenergieszt
61LUXMichel Ries (LUX)Team Arkéa Samsic20:43
62ESPTxomin Juaristi Arrieta (ESP)Euskaltel - Euskadi22:45
63CZEVojtech Repa (CZE)Equipo Kern Pharmazt
64DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchange - Jayco22:48
65USAGregory Lawson Craddock (USA)Team Bikeexchange - Jayco22:49
66BRAVinicius Rangel Costa (BRA)23:36
67ESPMarcos Jurado Rodriguez (ESP)Electro Hiper Europa - Caldaszt
68AUSCallum Scotson (AUS)Team Bikeexchange - Jayco23:42
69ESPRaul Rota Rus (ESP)Manuela Fundación Continentalzt
70VENOrluis Alberto Aular Sanabria (VEN)Caja Rural - Seguros Rga24:22
71ESPPeio Goikoetxea Goiogana (ESP)Euskaltel - Euskadi25:41
72ESPPablo Alonso Montes (ESP)Electro Hiper Europa - Caldas29:32
73ESPJosé María García Soriano (ESP)Electro Hiper Europa - Caldaszt
74PORFrancisco Guerreiro (POR)Efapel Cycling30:40
75PORRafael Jorge Magalhães Silva (POR)Efapel Cyclingzt
76PORFábio Fernandes (POR)Efapel Cyclingzt
77PORRui Emanuel Rodrigues (POR)Aviludo - Louletano - Loulé Concelhozt
78ESPJoel Nicolau Beltrán (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
79VENEdwin Torres (VEN)Java Kiwi Atlánticozt
80ANGBruno Cesar Araujo (ANG)Bai - Sicasal - Petro de Luandazt
81ESPJoan Martí Bennassar Rosselló (ESP)Manuela Fundación Continentalzt
82ESPXavier Cañellas Sanchez (ESP)Java Kiwi Atlánticozt
83ESPDaniel Jiménez Duran (ESP)Manuela Fundación Continentalzt
84ESPIsaac Cantón Serrano (ESP)Manuela Fundación Continentalzt
85COLJhojan Orlando García Sosa (COL)Caja Rural - Seguros Rgazt
86ARGTomas Contte (ARG)Aviludo - Louletano - Loulé Concelho
87PORJosé João Pimenta Costa Mendes (POR)Aviludo - Louletano - Loulé Concelho
88FRABenjamin Mestre (FRA)
89ESPMauro Rato Castrillo (ESP)Bai - Sicasal - Petro de Luanda
90ITAAlessio Gasparini (ITA)Java Kiwi Atlántico
91VENFranklín Alejandro Chacón Ortega (VEN)Manuela Fundación Continental

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Cangas del Narcea - Oviedo - 122 km - 1 Mei 2022Medium berg

Image © La Vuelta Ciclista a Asturias. Source : Site officiel de la Vuelta a Asturias.


1GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchange - Jayco2:47:08
2ITAVincenzo Albanese (ITA)Eolo - Kometa0:37
3FRAKévin Vauquelin (FRA)Team Arkéa Samsiczt
4FRAAlexis Vuillermoz (FRA)Totalenergieszt
5ITAAlessandro Verre (ITA)Team Arkéa Samsiczt
6ESPPelayo Sanchez Mayo (ESP)Burgos - BHzt
7AUSCallum Scotson (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
8ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)zt
9ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
10ITALorenzo Fortunato (ITA)Eolo - Kometazt
11FRANicolas Edet (FRA)Team Arkéa Samsiczt
12ESPIgor Arrieta Lizarraga (ESP)Equipo Kern Pharmazt
13COLIván Ramiro Sosa Cuervo (COL)Movistarzt
14ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Euskaltel - Euskadizt
15ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Movistar0:41
16PORJoaquim Silva (POR)Efapel Cycling1:09
17ESPGotzon Martin Sanz (ESP)Euskaltel - Euskadi1:35
18FRAFabien Grellier (FRA)Totalenergieszt
19ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
20ESPFernando Barcelo Aragón (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
21ESPDaniel Navarro García (ESP)Burgos - BHzt
22ESPJesús Del Pino Corrochano (ESP)Aviludo - Louletano - Loulé Concelhozt
23CZEVojtech Repa (CZE)Equipo Kern Pharma1:55
24ESPTxomin Juaristi Arrieta (ESP)Euskaltel - Euskadizt
25FRAThibault Guernalec (FRA)Team Arkéa Samsiczt
26LUXMichel Ries (LUX)Team Arkéa Samsiczt
27FRAPaul Ourselin (FRA)Totalenergieszt
28PORHenrique Madeira Casimiro (POR)Efapel Cyclingzt
29ESPDiego Pablo Sevilla Lopez (ESP)Eolo - Kometazt
30VENOrluis Alberto Aular Sanabria (VEN)Caja Rural - Seguros Rgazt
31FRAMaxime Bouet (FRA)Team Arkéa Samsic2:29
32ESPUnai Iribar Jauregi (ESP)Euskaltel - Euskadizt
33ESPEduardo Pérez-Landaluce Gonzalez (ESP)Manuela Fundación Continental3:05
34ESPMateu Estelrich Cabanellas (ESP)Electro Hiper Europa - Caldaszt
35PORRafael Jorge Magalhães Silva (POR)Efapel Cycling3:09
36PORNuno Meireles (POR)Aviludo - Louletano - Loulé Concelhozt
37ESPUnai Cuadrado Ruiz De Gauna (ESP)Euskaltel - Euskadi3:31
38ESPJon Agirre Egaña (ESP)Equipo Kern Pharma3:38
39ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Burgos - BH3:43
40PORJoão Ricardo Cardoso Benta (POR)Efapel Cycling3:56
41ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Movistar4:36
42ESPInigo Elosegui Momene (ESP)Movistarzt
43CHICarlos Ivan Oyarzun Guiñez (CHI)Aviludo - Louletano - Loulé Concelhozt
44ESPIker Ballarin Manso (ESP)Euskaltel - Euskadizt
45ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Burgos - BHzt
46ESTTanel Kangert (EST)Team Bikeexchange - Jayco4:58
47ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Eolo - Kometazt
48ESPRaul Rota Rus (ESP)Manuela Fundación Continentalzt
49BRAVinicius Rangel Costa (BRA)5:26
50PORRui Emanuel Rodrigues (POR)Aviludo - Louletano - Loulé Concelho5:28
51ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Totalenergies6:09
52ESPMario Aparicio Muñoz (ESP)Burgos - BH6:13
53AUSDamien Howson (AUS)Team Bikeexchange - Jayco6:40
54PANRoberto Carlos González Castillero (PAN)7:58
55PORFrancisco Guerreiro (POR)Efapel Cycling8:07
56PORFábio Fernandes (POR)Efapel Cyclingzt
57ESPPablo Alonso Montes (ESP)Electro Hiper Europa - Caldaszt
58VENEdwin Torres (VEN)Java Kiwi Atlánticozt
59ESPXavier Cañellas Sanchez (ESP)Java Kiwi Atlánticozt
60ESPIsaac Cantón Serrano (ESP)Manuela Fundación Continentalzt
61ESPSergio Nestor Araiz Michel (ESP)Equipo Kern Pharmazt
62ESPDaniel Jiménez Duran (ESP)Manuela Fundación Continentalzt
63ESPIván Moreno Sánchez (ESP)Equipo Kern Pharmazt
64ITAAlessandro Fancellu (ITA)Eolo - Kometazt
65ESPAdriá Moreno Sala (ESP)Burgos - BHzt
66COLJhojan Orlando García Sosa (COL)Caja Rural - Seguros Rgazt
67COLYesid Albeiro Pira Parada (COL)Caja Rural - Seguros Rgazt
68ESPIbon Ruiz Sedano (ESP)Equipo Kern Pharmazt
69ESPMiguel Angel Ballesteros Canovas (ESP)Electro Hiper Europa - Caldaszt
70USATom Armstrong (USA)Electro Hiper Europa - Caldaszt
71PORPedro Joaquim Silva Andrade (POR)Efapel Cyclingzt
72FRAAlan Jousseaume (FRA)Totalenergieszt
73FRAPierre Latour (FRA)Totalenergieszt
74USAGregory Lawson Craddock (USA)Team Bikeexchange - Jayco8:11
75AUSNichola Schultz (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
76ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
77ESPAlex Martin Gutierrez (ESP)Eolo - Kometazt
78DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchange - Jaycozt
79ESPPeio Goikoetxea Goiogana (ESP)Euskaltel - Euskadizt
80GBRMark Christian (GBR)Eolo - Kometa10:53
81ANGBruno Cesar Araujo (ANG)Bai - Sicasal - Petro de Luanda10:56
82ESPJosé María García Soriano (ESP)Electro Hiper Europa - Caldas12:55
83ESPMarcos Jurado Rodriguez (ESP)Electro Hiper Europa - Caldaszt
84ESPJoan Martí Bennassar Rosselló (ESP)Manuela Fundación Continental13:24
85ESPJoel Nicolau Beltrán (ESP)Caja Rural - Seguros Rga14:02

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2023 - Alle rechten voorbehouden