De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde van Asturië - Julio Alvarez Mendo - 2013 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde van Asturië - Julio Alvarez Mendo - 2013 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Uitslagen 2013

Ronde van Asturië - Julio Alvarez Mendo 2013

SpanjeSpanje - 11 Mei 2013 - 12 Mei 2013


Algemeen klassement - 12 Mei 2013


1ESPAmets Txurruka Ansola (ESP)Caja Rural - Seguros Rga8:25:48
2ESPMikel Landa Meana (ESP)Euskaltel - Euskadi+3
3ESPJavier Moreno Bazan (ESP)Movistar+4
4PORAndré Fernando Martins Cardoso (POR)Caja Rural - Seguros Rga+10
5ESPDelio Fernandez Cruz (ESP)Ofm - Quinta Da Lixa+14
6ESPArkaitz Duran Aroca (ESP)Efapel - Glassdrive+14
7ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Euskaltel - Euskadi+14
8COLEver Alexander Rivera Guerrero (COL)4-72 Colombia+26
9ESPRubén Plaza Molina (ESP)Movistar+27
10ESPMarcos Garcia Fernandez (ESP)Caja Rural - Seguros Rga+58
11ESPHaritz Orbe Urrutia (ESP)Euskadi+1:13
12ESPMoises Dueñas Nevado (ESP)Burgos - BH - Castilla y Leon+1:24
13ESPGustavo César Veloso (ESP)Ofm - Quinta Da Lixa+2:15
14ESPIgor Merino Cortázar (ESP)Euskadi+2:33
15COLJuan Ernesto Chamorro Chitan (COL)4-72 Colombia+2:52
16RUSArkimedes Arguelyes Rodriges (RUS)Lokosphinx+3:15
17ESPAdrian Saez De Arregi Egurrola (ESP)Euskaltel - Euskadi+5:26
18ARGJorge Martín Montenegro Adaro (ARG)Louletano - Dunas Douradas+7:36
19ESPHiginio Fernandez Suarez (ESP)+8:02
20BELSteve Bekaert (BEL)Burgos - BH - Castilla y Leon+8:11
21PORDaniel Eduardo Moreira Silva (POR)Radio Popular - Onda+8:12
22ESPAlejandro Manuel Marque Porto (ESP)Ofm - Quinta Da Lixa+8:31
23ESPEduard Prades Reverte (ESP)Ofm - Quinta Da Lixa+8:58
24PORBruno Silva (POR)LA Aluminios - Antarte+9:07
25ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Euskadi+9:19
26ESPJesús Del Pino Corrochano (ESP)Burgos - BH - Castilla y Leon+9:58
27URUFabricio Ferrari Barcelo (URU)Caja Rural - Seguros Rga+10:01
28PORSergio Miguel Vieira Ribeiro (POR)Louletano - Dunas Douradas+10:13
29ESPDavid Gutierrez Gutierrez (ESP)Radio Popular - Onda+11:03
30ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Euskadi+12:29
31COLHeiner Rodrigo Parra Bustamente (COL)4-72 Colombia+12:32
32ESPIsrael Nuño Argüelles (ESP)+13:28
33ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)+14:01
34ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Movistar+14:22
35ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Movistar+15:25
36ESPGarikoitz Bravo Oiarbide (ESP)Euskaltel - Euskadi+16:50
37ESPAntonio Piedra Perez (ESP)Caja Rural - Seguros Rga+16:56
38ESPAdrián López Garrido (ESP)Radio Popular - Onda+17:00
39COLCésar Nicolás Paredes Avellaneda (COL)4-72 Colombia+18:46
40ESPAirán Fernández Casasola (ESP)Vini Fantini - Selle Italia+19:04
41ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Movistar+19:36
42ESPRaul Alarcon Garcia (ESP)Louletano - Dunas Douradas+19:49
43ESPMikel Iturria Segurola (ESP)+20:38
44COLDiego Antonio Ochoa Camargo (COL)4-72 Colombia+22:23
45PORNuno Miguel Alves Matos Bico (POR)Radio Popular - Onda+23:41
46ARGFacundo Gabriel Lezica (ARG)+23:44
47ESPRicardo Garcia Ambroa (ESP)Euskaltel - Euskadi+25:13
48ESPDavid Belda Garcia (ESP)Burgos - BH - Castilla y Leon+25:13
49ESPJose Ivan Gutierrez Palacios (ESP)Movistar+26:59
50PORDomingos André Maciel Gonçalves (POR)Radio Popular - Onda+27:20
51RUSEvgeny Shalunov (RUS)Lokosphinx+31:08
52PORVirgilio Martins Dos Santos (POR)Radio Popular - Onda+31:53
53COLJuan Diego Quintero Gil (COL)4-72 Colombia+35:18
54ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Euskaltel - Euskadi+35:18
55ESPFrancisco Javier Aramendia Llorente (ESP)Caja Rural - Seguros Rga+35:18
56ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Burgos - BH - Castilla y Leon+35:45
57ESPVicente García de Mateos Rubio (ESP)+37:22
58ESPJuan Carlos 'Jon' Larrinaga Muguruza (ESP)Euskadi+38:12
59ESPEnrique Sanz Unzue (ESP)Movistar+39:44
60COLYean Stefan Rodriguez Sepulveda (COL)4-72 Colombia+41:03
61RUSDmitriy Sokolov (RUS)Lokosphinx+41:16
62PORLuis Filipe Silva Fernandes (POR)Ofm - Quinta Da Lixa+41:23
63ESPMikel Aristi Gardoki (ESP)Euskadi+43:59
64ESPPablo Torres Muiño (ESP)Burgos - BH - Castilla y Leon+46:31
65PORLuis Filipe Albino Silva (POR)Louletano - Dunas Douradas+46:53
66ESPEfrén Carazo Aguilera (ESP)Burgos - BH - Castilla y Leon+46:53
67ARGGabriel Nicolas Juarez Veron (ARG)San Luis - Somos Todos+47:17
68SLOJure Kocjan (SLO)Euskaltel - Euskadi+52:38
69PORRafael Jorge Magalhães Silva (POR)LA Aluminios - Antarte+54:47

Etappe 1 - Oviedo - Pola de Lena - 157 km - 11 Mei 2013Berg


1ESPAmets Txurruka Ansola (ESP)Caja Rural - Seguros Rga4:21:03
2ARGJorge Martín Montenegro Adaro (ARG)Louletano - Dunas Douradas+4
3ESPMikel Landa Meana (ESP)Euskaltel - Euskadi+4
4COLEver Alexander Rivera Guerrero (COL)4-72 Colombia+4
5PORAndré Fernando Martins Cardoso (POR)Caja Rural - Seguros Rga+4
6ESPDelio Fernandez Cruz (ESP)Ofm - Quinta Da Lixa+4
7ESPJavier Moreno Bazan (ESP)Movistar+4
8ESPMoises Dueñas Nevado (ESP)Burgos - BH - Castilla y Leon+4
9ESPArkaitz Duran Aroca (ESP)Efapel - Glassdrive+4
10ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Euskaltel - Euskadi+4
11ESPMarcos Garcia Fernandez (ESP)Caja Rural - Seguros Rga+4
12ESPHaritz Orbe Urrutia (ESP)Euskadi+17
13ESPRubén Plaza Molina (ESP)Movistar+17
14PORDaniel Eduardo Moreira Silva (POR)Radio Popular - Onda+36
15URUFabricio Ferrari Barcelo (URU)Caja Rural - Seguros Rga+43
16COLDiego Antonio Ochoa Camargo (COL)4-72 Colombia+43
17COLJuan Ernesto Chamorro Chitan (COL)4-72 Colombia+43
18COLHeiner Rodrigo Parra Bustamente (COL)4-72 Colombia+43
19POREdgar Miguel Lemos Pinto (POR)LA Aluminios - Antarte+43
20ESPGustavo César Veloso (ESP)Ofm - Quinta Da Lixa+55
21ESPGarikoitz Bravo Oiarbide (ESP)Euskaltel - Euskadi+55
22ESPIgor Merino Cortázar (ESP)Euskadi+55
23RUSArkimedes Arguelyes Rodriges (RUS)Lokosphinx+55
24ESPAdrian Saez De Arregi Egurrola (ESP)Euskaltel - Euskadi+5:04
25RUSMikhail Antonov (RUS)Lokosphinx+5:33
26PORBruno Silva (POR)LA Aluminios - Antarte+6:30
27ESPHiginio Fernandez Suarez (ESP)+7:49
28ESPIsrael Nuño Argüelles (ESP)+7:49
29ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Movistar+7:49
30ESPDavid Gutierrez Gutierrez (ESP)Radio Popular - Onda+7:49
31ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)+7:49
32BELSteve Bekaert (BEL)Burgos - BH - Castilla y Leon+7:49
33PORHeldér Oliveira (POR)Ofm - Quinta Da Lixa+7:49
34ESPJesús Del Pino Corrochano (ESP)Burgos - BH - Castilla y Leon+7:49
35PORMicael Isidoro (POR)Louletano - Dunas Douradas+7:49
36ESPAlejandro Manuel Marque Porto (ESP)Ofm - Quinta Da Lixa+7:49
37RUSAleksey Rybalkin (RUS)Lokosphinx+7:49
38ESPEduard Prades Reverte (ESP)Ofm - Quinta Da Lixa+7:49
39ARGFacundo Gabriel Lezica (ARG)+7:49
40PORSergio Miguel Vieira Ribeiro (POR)Louletano - Dunas Douradas+7:49

Etappe 2 - Bueño - El Naranco - 157,2 km - 12 Mei 2013Berg


1ESPJavier Moreno Bazan (ESP)Movistar4:04:55
2ESPMikel Landa Meana (ESP)Euskaltel - Euskadi+0
3PORAndré Fernando Martins Cardoso (POR)Caja Rural - Seguros Rga+0
4ESPDelio Fernandez Cruz (ESP)Ofm - Quinta Da Lixa+0
5RUSEvgeny Shalunov (RUS)Lokosphinx+0
6ESPArkaitz Duran Aroca (ESP)Efapel - Glassdrive+0
7ESPAmets Txurruka Ansola (ESP)Caja Rural - Seguros Rga+0
8ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Euskaltel - Euskadi+0
9ESPRubén Plaza Molina (ESP)Movistar+0
10ESPHiginio Fernandez Suarez (ESP)+3
11BELSteve Bekaert (BEL)Burgos - BH - Castilla y Leon+12
12ESPAdrian Saez De Arregi Egurrola (ESP)Euskaltel - Euskadi+12
13COLEver Alexander Rivera Guerrero (COL)4-72 Colombia+12
14ESPAlejandro Manuel Marque Porto (ESP)Ofm - Quinta Da Lixa+32
15ESPMarcos Garcia Fernandez (ESP)Caja Rural - Seguros Rga+44
16ESPHaritz Orbe Urrutia (ESP)Euskadi+46
17ESPEduard Prades Reverte (ESP)Ofm - Quinta Da Lixa+59
18ESPGustavo César Veloso (ESP)Ofm - Quinta Da Lixa+1:10
19ESPMoises Dueñas Nevado (ESP)Burgos - BH - Castilla y Leon+1:10
20ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Euskadi+1:20
21ESPIgor Merino Cortázar (ESP)Euskadi+1:28
22ESPJesús Del Pino Corrochano (ESP)Burgos - BH - Castilla y Leon+1:59
23COLJuan Ernesto Chamorro Chitan (COL)4-72 Colombia+1:59
24PORSergio Miguel Vieira Ribeiro (POR)Louletano - Dunas Douradas+2:14
25RUSArkimedes Arguelyes Rodriges (RUS)Lokosphinx+2:15
26PORBruno Silva (POR)LA Aluminios - Antarte+2:27
27COLCésar Nicolás Paredes Avellaneda (COL)4-72 Colombia+2:39
28ESPDavid Gutierrez Gutierrez (ESP)Radio Popular - Onda+3:04
29ESPMikel Iturria Segurola (ESP)+4:30
30ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Euskadi+4:30
31ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Movistar+4:59
32ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Burgos - BH - Castilla y Leon+5:02
33ESPAdrián López Garrido (ESP)Radio Popular - Onda+5:22
34ESPIsrael Nuño Argüelles (ESP)+5:29
35ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)+6:02
36ESPJose Ivan Gutierrez Palacios (ESP)Movistar+7:26
37ESPAirán Fernández Casasola (ESP)Vini Fantini - Selle Italia+7:26
38PORDaniel Eduardo Moreira Silva (POR)Radio Popular - Onda+7:26
39ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Movistar+7:26
40ESPJuan Carlos 'Jon' Larrinaga Muguruza (ESP)Euskadi+7:26

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden