De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Skoda-Tour de Luxembourg - 2013 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Skoda-Tour de Luxembourg - 2013 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Luxemburg

Uitslagen 2013

Skoda-Tour de Luxembourg 2013

LuxemburgLuxemburg - 12 Juni 2013 - 16 Juni 2013


Algemeen klassement - 16 Juni 2013


1GERPaul Martens (GER)Belkin Pro Cycling Team16:45:38
2FRAJonathan Hivert (FRA)Sojasun00:04
3BELJan Bakelants (BEL)Radioshack - Leopard00:06
4AUTMatthias Brändle (AUT)Iamzt
5LUXBob Jungels (LUX)Radioshack - Leopard00:13
6ITAMarco Marcato (ITA)Vacansoleil - DCM00:15
7FRAJulien El Farès (FRA)Sojasun00:20
8SUIJonathan Fumeaux (SUI)Iam00:21
9NEDRobert Gesink (NED)Belkin Pro Cycling Teamzt
10BELNico Sijmens (BEL)Cofidis, Solutions Crédits00:22
11FRADamien Gaudin (FRA)Europcar00:24
12RUSAlexei Tsatevitch (RUS)Team Katushazt
13FRAVincent Jerome (FRA)Europcar00:25
14ITAManuele Boaro (ITA)Saxo Bank - Tinkoff Bank00:26
15BELBjörn Leukemans (BEL)Vacansoleil - DCM00:27
16NEDLaurens Ten Dam (NED)Belkin Pro Cycling Team00:31
17ITAPierpaolo De Negri (ITA)Vini Fantini - Selle Italia00:32
18BELMaarten Wynants (BEL)Belkin Pro Cycling Teamzt
19NEDWout Poels (NED)Vacansoleil - DCM00:37
20ESPEgoitz Garcia Echeguibel (ESP)Cofidis, Solutions Crédits00:38
21ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)MTN - Qhubeka00:52
22DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bank00:54
23LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondiale01:08
24JAPYukiya Arashiro (JAP)Europcar01:09
25COLCarlos Julián Quintero Norena (COL)Team Colombia01:16
26LUXJean-Pierre 'Jempy' Drucker (LUX)Accent Jobs - Wanty02:14
27BELJohan Coenen (BEL)Differdange - Lösch02:27
28PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Radioshack - Leopard03:30
29BELRomain Zingle (BEL)Cofidis, Solutions Crédits03:53
30NEDKarsten Kroon (NED)Saxo Bank - Tinkoff Bank04:23
31ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Radioshack - Leopard04:56
32COLEdwin Alcibiades Avila Vanegas (COL)Team Colombia05:25
33ITAStefano Borchi (ITA)Vini Fantini - Selle Italia06:04
34GERDanilo Hondo (GER)Radioshack - Leopard06:41
35ESPRuben Perez Moreno (ESP)Euskaltel - Euskadi06:53
36FRAJérémie Galland (FRA)Sojasun07:19
37COLLeonardo Fabio Duque (COL)Team Colombia07:49
38FRASébastien Hinault (FRA)Iam08:09
39SUIPirmin Lang (SUI)Iam08:39
40ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Euskaltel - Euskadi09:42
41NEDDanny Van Poppel (NED)Vacansoleil - DCM10:15
42SUIPatrick Schelling (SUI)Iam10:17
43RSAJacobus Venter (RSA)MTN - Qhubeka10:29
44LUXTom Thill (LUX)Leopard - Trek10:44
45BRARafael De Mattos Andriato (BRA)Vini Fantini - Selle Italia11:02
46FRAAngelo Tulik (FRA)Europcar11:16
47FRACésar Bihel (FRA)Differdange - Lösch11:29
48FRAArnaud Labbe (FRA)Cofidis, Solutions Crédits11:38
49LUXAlex Kirsch (LUX)Leopard - Trek12:20
50RUSMikhail Ignatiev (RUS)Team Katusha13:12
51LUXLaurent Didier (LUX)Radioshack - Leopard13:19
52GERMartin Reimer (GER)MTN - Qhubeka13:40
53SLOMarko Kump (SLO)Saxo Bank - Tinkoff Bank13:57
54NEDMoreno Hofland (NED)Belkin Pro Cycling Team14:06
55RUSMaxim Belkov (RUS)Team Katusha14:23
56LTUGediminas Bagdonas (LTU)AG2R - La Mondiale15:08
57KAZValentin Iglinskiy (KAZ)AG2R - La Mondiale15:33
58GERBjörn Thurau (GER)Europcar16:26
59CANWill Routley (CAN)Accent Jobs - Wanty18:07
60BLRYauheni Hutarovich (BLR)AG2R - La Mondiale18:24
61BELJames Vanlandshoot (BEL)Accent Jobs - Wanty19:38
62GREIoannis Tamouridis (GRE)Euskaltel - Euskadi19:43
63USABenjamin King (USA)Radioshack - Leopard20:15
64FRASébastien Turgot (FRA)Europcar20:24
65BELDavy Commeyne (BEL)Accent Jobs - Wanty20:35
66ITALuigi Miletta (ITA)Vini Fantini - Selle Italia20:39
67ITADavide Appollonio (ITA)AG2R - La Mondiale20:40
68FRAAlexandre Pichot (FRA)Europcar20:41
69GERDominik Klemme (GER)Iam20:48
70LUXChristian Helmig (LUX)Differdange - Lösch22:10
71ITAMarco Corti (ITA)Team Colombia22:30
72COLJuan Sebastian Arango Carvajal (COL)23:23
73ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Euskaltel - Euskadi23:44
74GERRüdiger Selig (GER)Team Katusha23:56
75BELJerome Gilbert (BEL)Accent Jobs - Wanty24:01
76GERJulian Kern (GER)AG2R - La Mondiale24:25
77RSAJacques Janse Van Rensburg (RSA)MTN - Qhubeka24:55
78USATimothy Duggan (USA)Saxo Bank - Tinkoff Bank25:04
79NEDMaarten Tjallingii (NED)Belkin Pro Cycling Team25:14
80BELStaf Scheirlinckx (BEL)Accent Jobs - Wanty25:55
81LATJanis Dakteris (LAT)Differdange - Lösch29:25
82RSAJay Robert Thomson (RSA)MTN - Qhubeka29:48
83COLJuan Pablo Valencia Gonzalez (COL)Team Colombia30:23
84RUSAlexander Porsev (RUS)Team Katusha32:00
85COLDuber Armando Quintero Artunduaga (COL)Team Colombia40:43

Proloog - Luxembourg - Luxembourg - 2,5 km - 12 Juni 2013Individuele Tijdrit


1FRAJimmy Engoulvent (FRA)Sojasun3:42
2NEDDanny Van Poppel (NED)Vacansoleil - DCM+1
3FRAJonathan Hivert (FRA)Sojasun+1
4LUXJean-Pierre 'Jempy' Drucker (LUX)Accent Jobs - Wanty+3
5AUTMatthias Brändle (AUT)Iam+3
6GERPaul Martens (GER)Belkin Pro Cycling Team+4
7FRADamien Gaudin (FRA)Europcar+6
8LUXBob Jungels (LUX)Radioshack - Leopard+7
9FRARémi Cusin (FRA)Iam+7
10ITAMarco Marcato (ITA)Vacansoleil - DCM+7
11NEDMoreno Hofland (NED)Belkin Pro Cycling Team+8
12NEDRobert Gesink (NED)Belkin Pro Cycling Team+8
13FRARony Martias (FRA)Sojasun+8
14BELMaarten Wynants (BEL)Belkin Pro Cycling Team+9
15FRAMaxime Daniel (FRA)Sojasun+9
16ESTGert Jõeäär (EST)Cofidis, Solutions Crédits+10
17FRASébastien Hinault (FRA)Iam+10
18LUXAlex Kirsch (LUX)Leopard - Trek+10
19CANWill Routley (CAN)Accent Jobs - Wanty+10
20BELJan Bakelants (BEL)Radioshack - Leopard+10
21RUSAlexander Porsev (RUS)Team Katusha+11
22GERJulian Kern (GER)AG2R - La Mondiale+12
23SLOMarko Kump (SLO)Saxo Bank - Tinkoff Bank+12
24FRAJulien El Farès (FRA)Sojasun+12
25BELJan Ghyselinck (BEL)Cofidis, Solutions Crédits+12
26BELThomas De Gendt (BEL)Vacansoleil - DCM+13
27ITAManuele Boaro (ITA)Saxo Bank - Tinkoff Bank+13
28BRARafael De Mattos Andriato (BRA)Vini Fantini - Selle Italia+13
29FRAArnaud Labbe (FRA)Cofidis, Solutions Crédits+13
30NEDMaarten Tjallingii (NED)Belkin Pro Cycling Team+13
31LTUGediminas Bagdonas (LTU)AG2R - La Mondiale+13
32AUTMarco Haller (AUT)Team Katusha+14
33RSAJacobus Venter (RSA)MTN - Qhubeka+14
34NEDWout Poels (NED)Vacansoleil - DCM+14
35BELWillem Wauters (BEL)Vacansoleil - DCM+14
36BELNico Sijmens (BEL)Cofidis, Solutions Crédits+14
37ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Euskaltel - Euskadi+14
38SUIJonathan Fumeaux (SUI)Iam+15
39FRAJean-Lou Païni (FRA)Sojasun+15
40FRAAngelo Tulik (FRA)Europcar+15

Etappe 1 - Luxembourg - Hautcharage - 183,8 km - 13 Juni 2013Sprint


1RUSAlexander Porsev (RUS)Team Katusha4:40:50
2GERGerald Ciolek (GER)MTN - Qhubeka+0
3ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Euskaltel - Euskadi+0
4BLRYauheni Hutarovich (BLR)AG2R - La Mondiale+0
5ITAMatteo Pelucchi (ITA)Iam+0
6NEDDanny Van Poppel (NED)Vacansoleil - DCM+0
7COLEdwin Alcibiades Avila Vanegas (COL)Team Colombia+0
8BRARafael De Mattos Andriato (BRA)Vini Fantini - Selle Italia+0
9LUXJean-Pierre 'Jempy' Drucker (LUX)Accent Jobs - Wanty+0
10NEDMoreno Hofland (NED)Belkin Pro Cycling Team+0
11SLOMarko Kump (SLO)Saxo Bank - Tinkoff Bank+0
12FRASébastien Hinault (FRA)Iam+0
13BELJan Bakelants (BEL)Radioshack - Leopard+0
14ITAMarco Marcato (ITA)Vacansoleil - DCM+0
15GREIoannis Tamouridis (GRE)Euskaltel - Euskadi+0
16ITAPierpaolo De Negri (ITA)Vini Fantini - Selle Italia+0
17LUXBob Jungels (LUX)Radioshack - Leopard+0
18AUTMarco Haller (AUT)Team Katusha+0
19RUSAlexei Tsatevitch (RUS)Team Katusha+0
20LUXKevin Feiereisen (LUX)+0
21AUTMatthias Brändle (AUT)Iam+0
22ESPRuben Perez Moreno (ESP)Euskaltel - Euskadi+0
23BELJames Vanlandshoot (BEL)Accent Jobs - Wanty+0
24ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Euskaltel - Euskadi+0
25BELBjörn Leukemans (BEL)Vacansoleil - DCM+0
26FRAMaxime Daniel (FRA)Sojasun+0
27LUXLaurent Didier (LUX)Radioshack - Leopard+0
28FRAJonathan Hivert (FRA)Sojasun+0
29RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS)Team Katusha+0
30FRAJérémie Galland (FRA)Sojasun+0
31FRACésar Bihel (FRA)Differdange - Lösch+0
32FRAJulien Fouchard (FRA)Cofidis, Solutions Crédits+0
33LUXJoel Zangerle (LUX)Leopard - Trek+0
34GERJulian Kern (GER)AG2R - La Mondiale+0
35FRAVincent Jerome (FRA)Europcar+0

Etappe 2 - Schifflange - Walferdange - 173,1 km - 14 Juni 2013Sprint


1ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Radioshack - Leopard04:10:24
2SLOMarko Kump (SLO)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
3GERPaul Martens (GER)Belkin Pro Cycling Teamzt
4ITAMarco Marcato (ITA)Vacansoleil - DCMzt
5ITAManuel Belletti (ITA)AG2R - La Mondialezt
6FRAVincent Jerome (FRA)Europcarzt
7FRAJonathan Hivert (FRA)Sojasunzt
8RUSAlexei Tsatevitch (RUS)Team Katushazt
9ITAManuele Boaro (ITA)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
10ESPEgoitz Garcia Echeguibel (ESP)Cofidis, Solutions Créditszt
11ITAPierpaolo De Negri (ITA)Vini Fantini - Selle Italiazt
12BELJan Bakelants (BEL)Radioshack - Leopardzt
13NEDWout Poels (NED)Vacansoleil - DCMzt
14ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)MTN - Qhubekazt
15FRAJulien El Farès (FRA)Sojasunzt
16SUIJonathan Fumeaux (SUI)Iamzt
17BELMaarten Wynants (BEL)Belkin Pro Cycling Teamzt
18FRASébastien Hinault (FRA)Iamzt
19AUTMatthias Brändle (AUT)Iamzt
20BELNico Sijmens (BEL)Cofidis, Solutions Créditszt
21NEDLaurens Ten Dam (NED)Belkin Pro Cycling Teamzt
22LUXBob Jungels (LUX)Radioshack - Leopardzt
23BELBjörn Leukemans (BEL)Vacansoleil - DCMzt
24FRADamien Gaudin (FRA)Europcarzt
25NEDRobert Gesink (NED)Belkin Pro Cycling Teamzt
26DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bank00:15
27LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondialezt
28GERGerald Ciolek (GER)MTN - Qhubeka00:25
29NEDDanny Van Poppel (NED)Vacansoleil - DCMzt
30LUXJean-Pierre 'Jempy' Drucker (LUX)Accent Jobs - Wantyzt
31BRARafael De Mattos Andriato (BRA)Vini Fantini - Selle Italiazt
32BELJan Ghyselinck (BEL)Cofidis, Solutions Créditszt
33DENMads Christensen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
34NEDKarsten Kroon (NED)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
35JAPYukiya Arashiro (JAP)Europcarzt

Etappe 3 - Eschweiler - Diekirch - 178,8 km - 15 Juni 2013Sprint


1ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Radioshack - Leopard04:25:59
2RUSAlexei Tsatevitch (RUS)Team Katushazt
3ITAPierpaolo De Negri (ITA)Vini Fantini - Selle Italiazt
4GERPaul Martens (GER)Belkin Pro Cycling Teamzt
5ITAMarco Marcato (ITA)Vacansoleil - DCMzt
6BELNico Sijmens (BEL)Cofidis, Solutions Créditszt
7ESPEgoitz Garcia Echeguibel (ESP)Cofidis, Solutions Créditszt
8JAPYukiya Arashiro (JAP)Europcarzt
9NEDWout Poels (NED)Vacansoleil - DCMzt
10FRAJonathan Hivert (FRA)Sojasunzt
11BELBjörn Leukemans (BEL)Vacansoleil - DCMzt
12BELJan Bakelants (BEL)Radioshack - Leopardzt
13SUIJonathan Fumeaux (SUI)Iamzt
14BELMaarten Wynants (BEL)Belkin Pro Cycling Teamzt
15AUTMatthias Brändle (AUT)Iamzt
16ITAManuele Boaro (ITA)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
17FRAJulien El Farès (FRA)Sojasunzt
18GERBjörn Thurau (GER)Europcarzt
19NEDKarsten Kroon (NED)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
20NEDRobert Gesink (NED)Belkin Pro Cycling Teamzt
21FRAVincent Jerome (FRA)Europcarzt
22LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondialezt
23ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)MTN - Qhubekazt
24DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
25LUXBob Jungels (LUX)Radioshack - Leopardzt

Etappe 4 - Mersch - Luxembourg - 143,6 km - 16 Juni 2013Ontsnapping


1LUXBob Jungels (LUX)Radioshack - Leopard03:24:39
2GERPaul Martens (GER)Belkin Pro Cycling Teamzt
3BELJan Bakelants (BEL)Radioshack - Leopardzt
4FRAJonathan Hivert (FRA)Sojasun00:07
5AUTMatthias Brändle (AUT)Iamzt
6SUIJonathan Fumeaux (SUI)Iam00:10
7BELBjörn Leukemans (BEL)Vacansoleil - DCM00:12
8FRAVincent Jerome (FRA)Europcarzt
9FRAJulien El Farès (FRA)Sojasunzt
10BELNico Sijmens (BEL)Cofidis, Solutions Créditszt
11RUSAlexei Tsatevitch (RUS)Team Katushazt
12ITAPierpaolo De Negri (ITA)Vini Fantini - Selle Italiazt
13ITAMarco Marcato (ITA)Vacansoleil - DCMzt
14DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
15NEDLaurens Ten Dam (NED)Belkin Pro Cycling Team00:16
16NEDRobert Gesink (NED)Belkin Pro Cycling Team00:17
17COLEdwin Alcibiades Avila Vanegas (COL)Team Colombiazt
18ITAManuele Boaro (ITA)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
19BELJohan Coenen (BEL)Differdange - Lösch00:21
20FRACésar Bihel (FRA)Differdange - Löschzt
21LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondiale00:22
22LUXJean-Pierre 'Jempy' Drucker (LUX)Accent Jobs - Wantyzt
23FRADamien Gaudin (FRA)Europcarzt
24ESPEgoitz Garcia Echeguibel (ESP)Cofidis, Solutions Crédits00:24
25BELMaarten Wynants (BEL)Belkin Pro Cycling Team00:27
26NEDWout Poels (NED)Vacansoleil - DCMzt
27ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)MTN - Qhubekazt
28JAPYukiya Arashiro (JAP)Europcarzt
29COLCarlos Julián Quintero Norena (COL)Team Colombia00:37
30BELRomain Zingle (BEL)Cofidis, Solutions Crédits00:50
31PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Radioshack - Leopard00:54
32GERDanilo Hondo (GER)Radioshack - Leopard01:22
33SUIPatrick Schelling (SUI)Iamzt
34LUXAlex Kirsch (LUX)Leopard - Trek01:33
35BRARafael De Mattos Andriato (BRA)Vini Fantini - Selle Italia01:37
36ITALuigi Miletta (ITA)Vini Fantini - Selle Italiazt
37COLLeonardo Fabio Duque (COL)Team Colombia01:47
38FRAAngelo Tulik (FRA)Europcar01:49
39USABenjamin King (USA)Radioshack - Leopard01:52
40GREIoannis Tamouridis (GRE)Euskaltel - Euskadi02:50

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden