De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Trofeo Platja de Muro - 2013 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Trofeo Platja de Muro - 2013 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Uitslagen 2013

Trofeo Platja de Muro 2013

SpanjeSpanje - 6 Februari 2013


Trofeo Platja de Muro - 6 Februari 2013


1AUSLeigh Howard (AUS)Orica - Greenedge04:15:29
2BELMaarten Wynants (BEL)Belkin Pro Cycling Teamzt
3ITADavide Cimolai (ITA)Lampre - Meridazt
4ESPEgoitz Garcia Echeguibel (ESP)Cofidis, Solutions Créditszt
5ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
6FRAAngelo Tulik (FRA)Europcarzt
7BELGianni Meersman (BEL)Omega Pharma - Quick Stepzt
8RSARobert Hunter (RSA)Garmin - Sharpzt
9COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Team Ineoszt
10COLRigoberto Uran Uran (COL)Team Ineoszt
11ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Team Ineoszt
12FRAKévin Réza (FRA)Europcarzt
13GBRAlex Dowsett (GBR)Movistar00:03
14BELBart De Clercq (BEL)Lotto - Belisolzt
15RUSIlnur Zakarin (RUS)Rusvelozt
16RUSYury Trofimov (RUS)Team Katushazt
17ESPMiguel Minguez Ayala (ESP)Euskaltel - Euskadizt
18FRAArnaud Labbe (FRA)Cofidis, Solutions Créditszt
19ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Cofidis, Solutions Créditszt
20USAAlex Howes (USA)Garmin - Sharpzt
21ESPGorka Verdugo Marcotegui (ESP)Euskaltel - Euskadizt
22FRAGiovanni Bernaudeau (FRA)Europcarzt
23POLPrzemyslaw Niemec (POL)Lampre - Meridazt
24NEDSebastian Langeveld (NED)Orica - Greenedgezt
25BELDries Devenyns (BEL)Omega Pharma - Quick Step00:09
26ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistar00:13
27AUSWesley Sulzberger (AUS)Orica - Greenedgezt
28NEDPieter Weening (NED)Orica - Greenedgezt
29NEDSteven Kruijswijk (NED)Belkin Pro Cycling Teamzt
30CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistar00:15
31ITAAdriano Malori (ITA)Lampre - Meridazt
32BELKristof Vandewalle (BEL)Omega Pharma - Quick Stepzt
33BELKevin De Weert (BEL)Omega Pharma - Quick Stepzt
34NEDRobert Gesink (NED)Belkin Pro Cycling Team00:24
35SUIMichael Albasini (SUI)Orica - Greenedge00:35
36CANChristian Meier (CAN)Orica - Greenedge00:47
37ESPIban Velasco Murillo (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
38ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Merida01:47
39ITADiego Ulissi (ITA)Lampre - Meridazt
40ESPXabier Zandio Echaide (ESP)Team Ineoszt
41ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Movistarzt
42BELEdwig Cammaerts (BEL)Cofidis, Solutions Créditszt
43ESPDavid Belda Garcia (ESP)Burgos - BH - Castilla y Leon03:35
44PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Movistar03:49
45GERBjörn Thurau (GER)Europcarzt
46ESPMikel Astarloza Chaurreau (ESP)Euskaltel - Euskadizt
47ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Movistarzt
48ESPMikel Landa Meana (ESP)Euskaltel - Euskadizt
49SLOSimon Spilak (SLO)Team Katushazt
50GBRLiam Holohan (GBR)Madison - Genesis05:19
51ESPFrancisco Javier Aramendia Llorente (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
52ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
53NEDMarc Goos (NED)Belkin Pro Cycling Teamzt
54ESPAmets Txurruka Ansola (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
55BELGaëtan Bille (BEL)Lotto - Belisolzt
56GBRIan Bibby (GBR)Madison - Genesiszt
57AUSMichael Matthews (AUS)Orica - Greenedgezt
58RUSAlexandr Kolobnev (RUS)Team Katushazt
59BELDennis Vanendert (BEL)Lotto - Belisolzt
60ESPJavier Mejías Leal (ESP)Novo Nordiskzt
61CANSvein Tuft (CAN)Orica - Greenedge08:25
62AUSStuart O'Grady (AUS)Orica - Greenedgezt
63GBRAlex Peters (GBR)Madison - Genesiszt
64ITAAlessandro Petacchi (ITA)Lampre - Meridazt
65ITADavide Viganò (ITA)Lampre - Meridazt
66ITAFilippo Pozzato (ITA)Lampre - Meridazt
67NEDBram Tankink (NED)Belkin Pro Cycling Teamzt
68BELJohan Van Summeren (BEL)Garmin - Sharpzt
69NEDIke Groen (NED)De Rijke - Shankszt
70ITAGiovanni Visconti (ITA)Movistarzt
71ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
72ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Belkin Pro Cycling Teamzt
73NEDJos Van Emden (NED)Belkin Pro Cycling Teamzt
74FRAJérémy Bescond (FRA)Cofidis, Solutions Créditszt
75BELPieter Serry (BEL)Omega Pharma - Quick Stepzt
76NEDMartijn Maaskant (NED)Garmin - Sharpzt
77ESPIgor Merino Cortázar (ESP)Euskadizt
78ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Euskadizt
79FRAPerrig Quemeneur (FRA)Europcarzt
80ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Euskadizt
81USATyler Farrar (USA)Garmin - Sharpzt
82BELJulien Vermote (BEL)Omega Pharma - Quick Stepzt
83ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Omega Pharma - Quick Stepzt
84RUSSergey Firsanov (RUS)Rusvelozt
85BLRKonstantin Sivtsov (BLR)Team Ineoszt
86RUSMaxim Belkov (RUS)Team Katushazt
87USADanny Pate (USA)Team Ineoszt
88USACaleb Fairly (USA)Garmin - Sharpzt
89RUSSerguei Klimov (RUS)Rusvelozt
90RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katushazt
91GBRJonathan Tiernan-Locke (GBR)Team Ineoszt
92BELNico Sijmens (BEL)Cofidis, Solutions Créditszt
93GERRobert Wagner (GER)Belkin Pro Cycling Team12:39
94NEDSjoerd Kouwenhoven (NED)De Rijke - Shankszt
95ESPAntonio Piedra Perez (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
96PORManuel Antonio Cardoso Leal (POR)Caja Rural - Seguros Rgazt
97RUSNikolay Trusov (RUS)De Rijke - Shankszt
98POLKarol Domagalski (POL)Caja Rural - Seguros Rgazt
99ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Euskadizt
100ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Burgos - BH - Castilla y Leonzt
101ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
102ESPMarcos Garcia Fernandez (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
103RUSArtur Ershov (RUS)Rusvelozt
104ITALuca Wackermann (ITA)Lampre - Meridazt
105AUSMitchell Docker (AUS)Orica - Greenedge12:43
106ESPJesús Del Pino Corrochano (ESP)Burgos - BH - Castilla y Leonzt
107BELSep Vanmarcke (BEL)Belkin Pro Cycling Team24:36
108NEDBas Stamsnijder (NED)De Rijke - Shanks24:43
109ESPJuan Carlos Riutort Martinez (ESP)zt
110NEDDylan Groenewegen (NED)De Rijke - Shankszt
111ESPIllart Zuazubiskar Gallastegi (ESP)Euskadizt
112AUSFabio Calabria (AUS)Novo Nordiskzt
113BELThomas Raeymaekers (BEL)Novo Nordiskzt
114ESPJuan Carlos 'Jon' Larrinaga Muguruza (ESP)Euskadizt
115BELJonas van Genechten (BEL)Lotto - Belisolzt
116BELKevin De Mesmaeker (BEL)Novo Nordiskzt
117ITAAndrea Peron (ITA)Novo Nordiskzt
118NEDHuub Duyn (NED)De Rijke - Shankszt
119GERChristoph Pfingsten (GER)De Rijke - Shankszt
120ESPHaritz Orbe Urrutia (ESP)Euskadizt
121ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Euskaltel - Euskadizt
122ESPEnrique Sanz Unzue (ESP)Movistarzt
123RUSGennadiy Tatarinov (RUS)Rusvelozt
124RUSAlexander Rybakov (RUS)Rusvelozt
125ESPMoises Dueñas Nevado (ESP)Burgos - BH - Castilla y Leonzt
126BELSander Cordeel (BEL)Lotto - Belisolzt
127IRLDominic Jelfs (IRL)Madison - Genesiszt
128ESPPablo Torres Muiño (ESP)Burgos - BH - Castilla y Leonzt
129NEDCoen Vermeltfoort (NED)De Rijke - Shankszt
130NEDMartijn Verschoor (NED)Novo Nordiskzt
131ESPDario Hernandez Illana (ESP)Burgos - BH - Castilla y Leonzt
132ESPEfrén Carazo Aguilera (ESP)Burgos - BH - Castilla y Leonzt
133FRAAnthony Charteau (FRA)Europcarzt
134GBRJoshua Edmondson (GBR)Team Ineoszt
135FRAYohann Gène (FRA)Europcarzt
136ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Europcarzt
137FRATony Hurel (FRA)Europcarzt
138ESPMikel Aristi Gardoki (ESP)Euskadi25:00
139ESPMikel Iturria Segurola (ESP)zt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden