De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Porec Trophy - 2013 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Porec Trophy - 2013 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Kroatië

Uitslagen 2013

Porec Trophy 2013

KroatiëKroatië - 10 Maart 2013


Porec Trophy - 10 Maart 2013


1SLOMatej Mugerli (SLO)Adria Mobil3:25:30
2AUTRiccardo Zoidl (AUT)Gourmetfein - Simplon+3
3ITAMarco Benfatto (ITA)Astana Continental+9
4ITAEnrico Rossi (ITA)Meridiana - Kamen+9
5AUSLuke Roberts (AUS)Stoelting+9
6ITADaniele Aldegheri (ITA)Christina Watches - Onfone+9
7GERJan-Niklas Droste (GER)Heizomat+9
8HUNZsolt Dér (HUN)Utensilnord - Ora24.eu+9
9GERAlexander Grad (GER)Heizomat+9
10NOROscar Landa (NOR)Oster Hus - Ridley+9
11UKRDmytro Krivtsov (UKR)ISD - Neri+9
12DENKristian Haugaard Jensen (DEN)Leopard - Trek+9
13SLOAndrej Rajsp (SLO)Radenska+9
14NORSven Erik Bystrøm (NOR)Oster Hus - Ridley+9
15GERNils Plötner (GER)Stoelting+9
16GERChristian Mager (GER)Stoelting+9
17SRBJovan Zekavica (SRB)+9
18GERBenjamin Edmüller (GER)Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer+9
19CZEMartin Boubal (CZE)+9
20SVKErik Baska (SVK)Dukla Trencin - Trek+9
21NORKrister Hagen (NOR)Oneco - Trek+9
22GERJonas Koch (GER)LKT Team Brandenburg+9
23AUTMartin Weiss (AUT)Tirol+9
24CROMatija Kvasina (CRO)Gourmetfein - Simplon+9
25SRBMarko Stankovic (SRB)+9
26SLOMatej Marin (SLO)Gourmetfein - Simplon+9
27AUTMario Schoibl (AUT)Tirol+9
28SUIMartin Fanger (SUI)+9
29SUIFabian Giger (SUI)+9
30UKRMaksym Vasilyev (UKR)ISD - Neri+9
31CZETomás Buchácek (CZE)Bauknecht - Author+9
32GERSilvio Herklotz (GER)Stoelting+9
33NORThomas Larsen (NOR)Plussbank+9
34CZEPetr Lechner (CZE)Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer+9
35CZEJosef Manousek (CZE)Bauknecht - Author+9
36SLOJan Polanc (SLO)Radenska+9
37SLOJure Bitenc (SLO)Sava+9
38SUIMatthias Flückiger (SUI)+9
39SLOMatej Mohoric (SLO)Sava+9
40NORAndreas Erland (NOR)Plussbank+9
41CROJosip Rumac (CRO)+9
42SVKLubos Malovec (SVK)Dukla Trencin - Trek+9
43NORÅsmund Romstad Løvik (NOR)+9
44NORVegard Høiseth (NOR)+9
45SUIOlivier Hofstetter (SUI)Leopard - Trek+9
46CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobil+9
47KAZNurbolat Kulimbetov (KAZ)Astana Continental+9
48GERPatrik Sinkewitz (GER)Meridiana - Kamen+9
49GERMicha Glowatzki (GER)+9
50AUTFelix Großschartner (AUT)Gourmetfein - Simplon+9
51GERPhilipp Lesche (GER)+9
52SLORobert Jenko (SLO)+9
53UKROleksandr Sheydyk (UKR)ISD - Neri+9
54SVKMatej Jurco (SVK)Dukla Trencin - Trek+9
55SLOMark Dzamastagic (SLO)Sava+9
56RUSDenis Zkuykov (RUS)Itera - Katusha+9
57NORSindre Skjøstad Lunke (NOR)Plussbank+9
58AUTJosef Benetseder (AUT)WSA+9
59AUTDaniel Paulus (AUT)Gourmetfein - Simplon+9
60GERBenedikt Kendler (GER)Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer+9
61GERJohannes Weber (GER)Heizomat+9
62GERMaximilian Werda (GER)Stoelting+9
63HUNKrisztian Lovassy (HUN)Utensilnord - Ora24.eu+9
64GERGabriel Ossyra (GER)+9
65TURMuhammet Atalay (TUR)Torku Seker Spor+9
66RUSAlexander Berezkin (RUS)Itera - Katusha+9
67CZETomas Kalojiros (CZE)Bauknecht - Author+9
68RUSKirill Egorov (RUS)Itera - Katusha+9
69KAZDaniil Fominykh (KAZ)Astana Continental+9
70NORKjetil Andreas Ertsås (NOR)+9
71SLOKristjan Fajt (SLO)Adria Mobil+9
72RUSMatvey Zubov (RUS)Itera - Katusha+9
73GERThomas Koep (GER)Stoelting+9
74SLOLuka Pibernik (SLO)Radenska+9
75TURAhmet Örken (TUR)Torku Seker Spor+9
76RUSEvgeny Zverkov (RUS)Itera - Katusha+9
77NORChristian Hannestad (NOR)Oneco - Trek+9
78RUSAleksandr Rotyakov (RUS)Itera - Katusha+9
79SLOJan Tratnik (SLO)Tirol+9
80MDASergiu Cioban (MDA)Tusnad+9
81HUNPéter Simon (HUN)Utensilnord - Ora24.eu+9
82SLOPavel Gorenc (SLO)Adria Mobil+9
83UKRAnatoliy Pakhtusov (UKR)ISD - Neri+9
84UKRVitaliy Popkov (UKR)ISD - Neri+9
85MDAAlexandr Braico (MDA)Tusnad+9
86KAZVladislav Gorbunov (KAZ)Astana Continental+9
87NORAdrian Aas Stien (NOR)+9
88UKRVolodymyr Dzhus (UKR)ISD - Neri+9
89GERTobias Knaup (GER)LKT Team Brandenburg+9
90NORPhan Åge Haugård (NOR)Oneco - Trek+9
91SWESebastian Balck (SWE)Christina Watches - Onfone+9
92KAZMaxat Ayazbayev (KAZ)Astana Continental+9
93CZEStanislav Kozubek (CZE)Bauknecht - Author+9
94NORLorents Ola Aasvold (NOR)Plussbank+9
95CROEmanuel Kiserlovski (CRO)Meridiana - Kamen+9
96CZEFrantisek Padour (CZE)Bauknecht - Author+9
97CZEJakub Kratochvíla (CZE)Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer+9
98SVKRoman Bronis (SVK)Dukla Trencin - Trek+9
99AUTAlexander Schrangl (AUT)Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer+9
100SLOTadej Valjavec (SLO)Sava+9
101AUTStefan Pöll (AUT)+9
102AUSJordan Kerby (AUS)Christina Watches - Onfone+9
103LUXAlex Kirsch (LUX)Leopard - Trek+9
104GERDominik Roels (GER)+9
105SLOKlemen Stimulak (SLO)Adria Mobil+9
106SLOPrimoz Roglic (SLO)Adria Mobil+9
107CROMassimo Demarin (CRO)Meridiana - Kamen+9
108SVKJohann Schwabik (SVK)+9
109SRBEsad Hasanovic (SRB)+9
110KAZNikita Umerbekov (KAZ)Astana Continental+9
111SLOJure Golcer (SLO)Tirol+9
112GERJan Wälzlein (GER)Heizomat+9
113NORKristian Engen Forbord (NOR)Oneco - Trek+9
114NOROystein Stake Laengen (NOR)Oneco - Trek+9
115SLOUros Repse (SLO)Radenska+9
116AUTHarald Totschnig (AUT)Tirol+9
117SLONik Burjek (SLO)Sava+9
118GERRaphael Freienstein (GER)Heizomat+30
119GERSebastian Deckert (GER)LKT Team Brandenburg+50
120GERFranz Schiewer (GER)LKT Team Brandenburg+50
121NORAugust Jensen (NOR)Oster Hus - Ridley+1:12
122ESPSergio Carrasco Garcia (ESP)+1:12
123SLOTadej Hiti (SLO)Radenska+1:12
124HUNRida Cador (HUN)Utensilnord - Ora24.eu+1:31
125NORSondre Holst Enger (NOR)Plussbank+1:40
126NORKristoffer Wormsen (NOR)Ringeriks - Kraft Look+1:40
127SVKJán Chalupcík (SVK)+1:40
128SVKMario Dasko (SVK)Dukla Trencin - Trek+1:40
129NORHåkon Frengstad Berger (NOR)Ringeriks - Kraft Look+1:40
130NORDaniel Egeland Jarstø (NOR)Oster Hus - Ridley+1:40
131SUIMarc Stutzmann (SUI)+1:40
132SRBMarko Danilovic (SRB)+1:40
133NORMorten Morland (NOR)Plussbank+1:40
134AUSMitchell Lovelock-Fay (AUS)Christina Watches - Onfone+1:40
135GERJosef Schafbauer (GER)+1:40
136GERJoachim Tolles (GER)+1:40
137SVKMaros Kovác (SVK)Dukla Trencin - Trek+1:40
138SLOTim Mikelj (SLO)Sava+1:40
139CZEAdam Homolka (CZE)Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer+1:40
140CZETomás Danacík (CZE)Bauknecht - Author+1:40
141AUTGernot Auer (AUT)WSA+1:40
142NORFredrik Strand Galta (NOR)Oster Hus - Ridley+1:40
143ITAAlberto Di Lorenzo (ITA)Meridiana - Kamen+2:20
144AUTLukas Winter (AUT)+2:30
145AUTMichael Taferner (AUT)WSA+3:25
146CROJuraj Ugrinic (CRO)+3:45
147AUTPaul Illenberger (AUT)Gourmetfein - Simplon+4:05
148SUIThomas Litscher (SUI)+4:35
149NORSondre Lindstad-Hurum (NOR)+5:05
150MDANicolae Tanovitchii (MDA)+5:20
151NORMarius Andre Hafsås (NOR)Ringeriks - Kraft Look+6:15
152NORThomas Nesset Brahushi (NOR)Ringeriks - Kraft Look+6:29
153GERManuel Straub (GER)Heizomat+7:00
154SRBStefan Stefanovic (SRB)+7:00
155AUTLukas Stoiber (AUT)+7:00
156AUTMarkus Götz (AUT)WSA+7:00
157AUTMichael Gaubitzer (AUT)+7:00
158ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Leopard - Trek+7:00
159HUNPéter Kusztor (HUN)Utensilnord - Ora24.eu+8:15
160TURDazkirli Secaattin (TUR)Torku Seker Spor+10:05
161NORErik Borg Kolsung (NOR)+10:05
162HUNMáté Radonics (HUN)Utensilnord - Ora24.eu+10:05
163SRBDejan Maric (SRB)+10:05

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden